Všechny články Novinky Recenze Testy

Výsledky hledání článků

Nový Chevrolet Equinox: základ pro další Opel

Mezinárodní spolupráce mezi jednotlivými automobilkami je stále silnější. A tak ve velkém pokračuje i spolupráce z koncernu GM – Chevrolet a Opel. Tohle je nový equinox, který se jednou objeví v Evropě jako velký Opel.

26. 9. 2016 - novinky.cz


Novitec postavil Lamborghini s 830 koňmi pouze pro zadní kola

Uřídit obyčejné Lamborghini jen s pohonem na zadní kola není jen tak. Ten přebytek výkonu chce opravdu zdatného řidiče. A tuningová firma Novitec připravila tuhle bestii, která bude vyžadovat minimálně závodního jezdce.

26. 9. 2016 - novinky.cz


Iveco Z Truck: Z bioplynky do náklaďáku

V naší rubrice se čas od času věnujeme i nákladním automobilům. Když stojí za to, stejně jako třeba tenhle Iveco Z Truck, který je autonomním supernáklaďákem poháněný bioplynem.

25. 9. 2016 - novinky.cz


První kresby nového superelektromobilu od VW

Volkswagen chystá velkou elektrickou revoluci. Na autosalonu v Paříži představí koncept auta, který bude mít zvenčí rozměry golfu, uvnitř passatu a pohánět jej bude elektřina na opravdu úžasných kilometrech bez nabíjení.

24. 9. 2016 - novinky.cz


První test 400koňového Audi TT RS: juniorská R8

Vrcholné provedení Audi TT dostalo 400koňový pětiválec a pohon všech kol. Jak funguje technika MQB ve svém, když ne extrémním, tak hodně ostrém provedení, jsme jeli vyzkoušet do Španělska.

23. 9. 2016 - novinky.cz


Seat Ateca dostane drsnou verzi

V Paříži se objeví Seat Ateca s doplňkovým jménem X-Perience. Ta nabídne zajímavější vzhled a trochu víc terénní vlohy, než je tomu u klasické verze.

23. 9. 2016 - novinky.cz


Česká automobilka Kaipan připravila auto pro náctileté

Český malosériový výrobce aut Kaipan začne na konci roku nabízet kabriolet pro řidiče od 15 let. První hotové vozy Kaipan Baby se k zákazníkům dostanou zhruba za rok. Na výstavě Autoshow v Praze to řekl majitel firmy Kaipan Michal Hradský.

23. 9. 2016 - novinky.cz


Apple prý pokukuje po automobilce McLaren. Vyšla by jej na desítky miliard

Společnost Apple by mohla v dohledné době začít vedle tabletů a chytrých telefonů nabízet také luxusní sporťáky. Podle zdrojů serveru Financial Times totiž americký počítačový gigant jedná o koupi britské automobilky McLaren.

22. 9. 2016 - novinky.cz


Mercedes-Benz E All-Terrain: konečně zvýšené terénní kombi

Je to už neskutečně let, co přišly na trh třeba Volvo XC70, Audi Allroad quattro nebo Subaru Outback, tedy oplastované, zvýšené kombi s pohonem všech kol. A Mercedes pořád nic. Až nyní. První auto s touto charakteristikou se objeví až na letošním pařížském autosalonu.

22. 9. 2016 - novinky.cz


Nezastavitelný AEV RAM Prospector XL

Specialista na offroadové úpravy American Expedition Vehicles představil jeden ze svých největších výtvorů – jmenuje se Prospector XL a jeho základem je velký pickup RAM.

22. 9. 2016 - novinky.cz