Všechny články Novinky Recenze Testy

Výsledky hledání článků

Na mosteckém autodromu závodilo okruhové auto s rallyovou fabií

Závodů, při kterých spolu soupeří auto a motorka, existuje dvanáct do tuctu. Jak to ale dopadne, když na okruhu bude soutěžit okruhové a rallyové auto? Na mosteckém okruhu se proti sobě postavil Seat Leon CupRacer a Fabia R5.

25. 10. 2016 - novinky.cz


Netradiční test: Irsko po vlastní ose v Subaru Outback

Irsko, neboli Poblacht na Éireann, případně Éire, je země zaujímající zhruba pět šestin povrchu stejnojmenného ostrova v severozápadní Evropě. Kromě toho, že se může pochlubit nejvyšší kvalitou života na světě, patří mezi jeho neoddiskutovatelné přednosti nejen nádherné pobřeží a příroda, ale také úžasně zakroucené okresky, které lze zařadit mezi nejzábavnější v celé Evropě.

25. 10. 2016 - novinky.cz


Rolls-Royce Phantom končí, a tak je o něj rvačka

Tohle je sen všech automobilek. Oznámit ukončení modelu a docílit tím extrémní lavinu zájmu, která předčí i zbývající výrobní kapacity. Rolls-Roycu se to povedlo.

25. 10. 2016 - novinky.cz


Vylepšili Škodu Octavii. Teď má pod kapotou 300 koní

Jestli je vám málo Škoda Octavia RS, určitě toužíte po verzi RS230. Nejvýkonnější a nejrychlejší verze je už ale vyprodaná. Ale pokud ji někde seženete a budete chtít ještě víc, bude dobré zavítat třeba do JE Design. Tady z ní vymáčknou ještě dalších sedmdesát koní navíc.

25. 10. 2016 - novinky.cz


Škoda bude vyrábět SUV velikosti fabie, dorazí za dva roky

Kompaktní SUV dostalo od vedení automobilky zelenou, potvrdil v rozhovoru pro britský Auto Express Christian Strube, člen představenstva Škody Auto za oblast technického vývoje.

24. 10. 2016 - novinky.cz


Novou pneumatiku do terénu jsme otestovali jako první novináři na světě

Nokian Tyres má novou terénní pneumatiku Rockproof. Obuli jsme ji na Ford Raptor a vyrazili do náročného terénu na milovický tankodrom, kde nás čekal hodně rozbahněný terén. Ideální podmínky.

24. 10. 2016 - novinky.cz


Růžové BMW jako speciální nabídka pro Japonce

Speciálních edic automobilů je na světě hromada. Ale v Evropě ani v USA se nedělá tolik zvláštních limitovaných řad jako v Číně a Japonsku. Příkladem budiž růžové BMW pro zemi vycházejícího slunce.

24. 10. 2016 - novinky.cz


V Británii už testují auta na zelené vlně

Zelená vlna je tradiční motoristický výraz pro plynulý průjezd světelně řízenými křižovatkami bez zastavení. Dnes je to téměř neřešitelný problém, ale Ford s koncernem Jaguar Land Rover (JLR) už testují techniku, která dokáže řidiči napovědět, jak rychle má do další zelené jet.

24. 10. 2016 - novinky.cz


Pneumatiky přezujte klidně hned, na první sníh nečekejte

Nastává období, kdy můžete se svým autem zajet do servisu a nechat mu vyměnit pneumatiky. Není třeba čekat na první listopadový den, kdy jsou zimní pneumatiky v Česku povinné - samozřejmě pouze pokud je na silnicích sníh, nebo jej lze předpokládat.

24. 10. 2016 - novinky.cz


Nejmenší BMW je nejrychlejší nafťák na Hockenheimu

To nejrychlejší auto na krátkém okruhu v německém Hockenheimu je ten nejmenší model od BMW. Samozřejmě že jedničková řada sama o sobě nejrychlejší být nemůže. Ale v podání od AC Schnitzer s motorem M50d to dokázala zcela hravě.

23. 10. 2016 - novinky.cz