Všechny články Novinky Recenze Testy

Výsledky hledání článků

Automobily Volha se vrátí

Značka GAZ sice postavila poslední vůz v roce 2010 (Volha Siber), ale nebyla zrušena. Teď to vypadá, že se vrátí na scénu. Jen nebude vyrábět sedany.

30. 3. 2017 - novinky.cz


Vozidla bez řidiče by se mohla testovat na dálnici D2

Vozidla bez řidiče by se do budoucna mohla v provozu testovat na dálnici D2 mezi Brnem a Bratislavou. Na jednání se na tom shodli ministr dopravy Dan Ťok (za ANO) a místopředseda slovenské vlády pro investice a informatiku Peter Pellegrini se zástupci automobilového průmyslu a mobilními operátory.

29. 3. 2017 - novinky.cz


Pneuservisy mají napilno, s výměnou už nemusíte čekat

Teplé počasí s bezmála letními teplotami vyhnalo řidiče do pneuservisů. Pokud nepojedete na hory, na 31. března, kdy končí povinnost mít na autě zimní obutí, čekat nemusíte. Teploty totiž bez problémů překračují sedm stupňů a od této teploty je doporučeno přezout.

29. 3. 2017 - novinky.cz


Land Rover chce postavit speciály jako pro extrémní soutěž Camel Trophy

Pamatujete soutěž Camel Trophy? Soutěž extrémní jak pro posádky týmů z různých zemí světa, tak i pro auta Land Rover? Tak podobné vozy chce postavit Land Rover i dnes. Základem bude (jak jinak) nová generace modelu Discovery.

29. 3. 2017 - novinky.cz


SsangYong ukázal oficiálně nový Rexton

Před lety se i v Čechách prodával SsangYong Rexton. V té bídě značky to bylo „pěkné“ auto. Ale firma zkrachovala, koupila ji indická společnost a ta ji znovu nastartovala. Nový Rexton ukazuje, že SsangYong zase jede.

29. 3. 2017 - novinky.cz


Plně elektrická Škoda přijde v roce 2020, bude to Kodiaq kupé

Mladoboleslavská automobilka Škoda Auto na dubnovém autosalonu v Šanghaji představí koncept plně elektrického vozu, pracovně pojmenovaného Mission E. Jeho design vychází z již prodávaného modelu Kodiaq, nabízí ale díky svažující se zádi více emocí.

29. 3. 2017 - novinky.cz


Český fenomén. Test omlazené Škody Octavia z tuzemských silnic

Nejprodávanější model Škody prošel omlazením. Změnilo se ledacos, o novou generaci, jak občas automobilka uvádí, ale nejde ani omylem. Mezi nejvýraznější dílčí změny patří samozřejmě dělené přední světlomety.

28. 3. 2017 - novinky.cz


Audi nevidí v driftování smysl, mód pro jízdu bokem nebude

Zatímco Ford už u modelu Focus RS driftovací mód má a Mercedes nebo BMW ho mít budou, Audi tímto směrem vykročit nechce. Driftovací mód pod čtyřmi kruhy nebude.

28. 3. 2017 - novinky.cz


Elektrické vozy Nio dostanou finanční vzpruhu: 600 miliónů dolarů

Čínský startup Nio, který připravuje elektromobily budoucnosti, dostal nového investora. Je jím technologický gigant Baidu, který vložil do společnosti 600 miliónů dolarů, tedy asi 15 miliard korun.

28. 3. 2017 - novinky.cz


Libor Fleischhans: STK v českém pojetí je stále špatná, Dieselgate pomůže zlepšit emise

V Česku platí Libor Fleischhans za jednoho největších odborníků na diagnostiku a emise. V rozhovoru pro Novinky.cz s otevřeností sobě vlastní popisuje důsledky kauzy Dieselgate i marnost tuzemských Stanic technické kontroly.

27. 3. 2017 - novinky.cz