Všechny články Novinky Recenze Testy

Výsledky hledání článků

Zajímavé čínské SUV má hybridní pohon a čtyři obrazovky v přístrojovce

Čínských hybridních a elektrických konceptů známe opravdu hodně. Jenže většinou jsou tak trochu podivné. Vymýšlí hromady inovací, které nejsou tak úplně potřeba. To Li Xiang One je velké SUV, kde bychom klidně čekali, že takhle se bude vyrábět.

24. 3. 2019 - novinky.cz


Slavná policejní auta, kterými byste se rádi svezli i dnes

V Dubaji obklopené horkým pouštním pískem není nemožné vůbec nic. Zde se prohánějí ty nejdražší supersporty s modrými majáčky na střechách celkem běžně. Jsou spíš jen na parádu, než aby opravdu zkoušely pochytat mazané padouchy. V minulosti tomu bývávalo jinak. Policie doopravdy používala úžasná řidičská auta a lumpové se jich báli. Dejte si dobré kafíčko a proleťte se se mnou zase trochu zpět v čase...

24. 3. 2019 - garaz.cz


Bloodhound je zpět! Projekt nadzvukového auta znovu otevřen

Tohle je comeback roku! Když šel ambiciózní a několikaletý projekt Bloodhound loni na podzim do insolvence, mysleli jsme si, že je konec. Že se nedočkáme fantastického úspěchu vysoké vědy, sofistikované techniky a prosté lidské odvahy nad fyzikálními zákony. Naštěstí jsou ale na světě pořád lidé, kteří nechtějí vidět, kterak úžasný projekt mizí v propadlišti dějin. Tito lidé mají spoustu odhodlání, zápalu a hlavně také peněz...

24. 3. 2019 - garaz.cz


Nová Volva zastaví, když bude řidič nepozorný či unavený

Systémy sledování únavy řidiče jsou už dnes celkem běžnou věcí. Jenže Volvo půjde v tomto ještě dál. Množství kamer bude sledovat řidiče a zastaví, když vyhodnotí, že je unavený, nedává dostatečně pozornost nebo je opilý.

23. 3. 2019 - novinky.cz


Test Mercedesu X 350d: Venkovský švihák s hromadou charizmatu

Třída X sice má plebejský původ, ale Mercedes dělal při jejím vývoji všechno proto, aby ho zamaskoval, tím spíš ve verzi X350d. Přitom se nezbavil terénních schopností ani nátury pick-up trucku a užitečná hmotnost je konkurenceschopná. Největším magnetem tohoto auta je ale šestiválec pod kapotou.

23. 3. 2019 - novinky.cz


Range Rover Evoque není auto jen pro ženy

Range Rover Evoque je velmi oblíbené kompaktní SUV od jednoho z nejvýznamnějších výrobců vozidel do terénu. Většina těchto aut ale nikdy neopustí zpevněné komunikace a za jejich volantem vídáte zpravidla drobné blondýnky jedoucí na nákupy do obchodního centra na kraji města. Jak jsme ale zjistili, tak je to škoda. Tohle auto totiž zvládne mnohem víc!

23. 3. 2019 - garaz.cz


Už i Porsche postavilo své BMW X6: Přivítejte Cayenne Coupe!

A je to tady, nejočekávanější novinka automobilového světa právě dorazila a vyrazila všem hračky z rukou. Celý svět jen zírá a obdivuje tu nádheru, která prostě nemá obdoby. Ale ne, kecáme, Cayenne Coupe je jen další zbytečná verze zbytečného SUV. Ačkoliv…

23. 3. 2019 - garaz.cz


Garáž LIVE stream z Rallye Žiželice dnes v 10:40!

Garáž se vrátila na televizní obrazovky se svou třetí sérií a hned také přichází další LIVE stream, tentokrát z atraktivního prostředí světa rallye! Moderátor Garáže Jakub Rejlek vás živě provede oficiálním zahájením závodní sezony v českých luzích a hájích. U tohoto automobilového svátku nesmíte chybět!

23. 3. 2019 - garaz.cz


Škoda Octavia 1.0 TSI Style: Tři válce stačí, drahoušku!

S malými turbomotory se už před delším časem roztrhl pytel. A daleko víc bojují zejména s předsudky veřejnosti než se svou vlastní, z konstrukce vyplývající technickou náročností. Chtěl jsem udělat přítrž i těm svým vlastním předsudkům. Vzal jsem své dva dobré kamarády, blázny do starých „poctivých“ aut, půjčil si novou litrovou Octavii a vyrazili jsme po dálnici na výlet do Stuttgartu.

23. 3. 2019 - garaz.cz


Česká automobilka staví supersport s úsměvným názvem a extrémní cenovkou

Skutečně sportovních aut v Česku moc nevzniká - a o to je zajímavější projekt Mosquito. Tím spíš, že to není elektromobil. Vzniknout má jen hrstka kusů a všechny budou mít omračující cenovku.

22. 3. 2019 - novinky.cz