Všechny články Novinky Recenze Testy

Výsledky hledání článků

Fiat stále věří letité pětistovce, představuje upravenou ostrou verzi

Značka Abarth, dvorní úpravce Fiatů, drobně vylepšila svůj model 595 Pista. Největší novinkou je jiné turbodmychadlo, ovšem jak se jeho vliv promítne do zrychlení vozu na 100 km/h, firma zatím neoznámila.

16. 9. 2019 - novinky.cz


Které auto si majitelé nechávají nejdéle? Na špici je Toyota

Metod, jak zjistit spokojenost zákazníků s určitým modelem auta, je velká spousta. Jeden z nejprokazatelnějších způsobů však tkví v době, po jakou si auto nechá první majitel. Aktuální průzkum na tohle téma teď vyšel na americkém serveru iSeeCars a byť se Evropského trhu příliš nedotýká, ukazuje pár zajímavých trendů. Některé jsou překvapivé, jiné nikoliv…

16. 9. 2019 - garaz.cz


Tesla skutečně trénuje na Nürburgringu, má křídlo a větší nasávací otvor

Tesla Model S byla spatřena na Severní smyčce Nürburgringu, jak Elon Musk předpovídal. A dokonce s úpravami, které jí mohou pomoci dosáhnout dobrého času na kolo. Nebo aspoň to kolo konečně, po sedmi letech na trhu, celé na plný plyn dojet.

16. 9. 2019 - novinky.cz


Koncept auta, či spíš jeho plastika? Vision Mercedes Simplex se nikdy nebude vyrábět

Nový koncept značky Mercedes vypadá jako auto z počátku 20. století, ale je to zbrusu nový vůz. Má směřovat do budoucnosti, ale inspiraci bere na samém úsvitu trojcípé automobilové hvězdy.

16. 9. 2019 - novinky.cz


Toyota vyvíjí elektromobil, který nepotřebuje nabíječky

Jak by se vám líbilo mít elektrické auto, které nemusíte nabíjet? Není řeč o hybridech, Toyota vyvíjí prius, který se nabíjí, kdykoliv parkuje na slunci, a to díky fotovoltaickým článkům. Jenže to má háček - musí svítit slunce. Ale ne zase moc.

16. 9. 2019 - novinky.cz


Autosalon ve Frankfurtu pod tlakem aktivistů

Snad každý autosalon doprovází v posledních letech protesty aktivistů. Z dosud poklidného upozorňování na situaci okolo změny klimatu se i v souvislosti s letošním autosalonem ve Frankfurtu stal až militantní akt, spjatý s poškozováním cizího majetku. Skupiny aktivistů blokují silnice při protestech a újmu utrpělo několik dealerství s luxusními vozy v okolí Frankfurtu. Ty napadla skupina, která sama sebe nazývá „Kameny v převodovce“ (Rocks in Gearbox).

16. 9. 2019 - garaz.cz


SPECIÁL: Vyrazili jsme na závod pro auta za pár šupů. Do cíle jsme málem nedojeli

Auta za pár korun místo supersportů za balík, stany a hvězdné nebe místo luxusních hotelů. Přesto je Gumbalkan nápadem vpravdě milionovým.

16. 9. 2019 - novinky.cz


Levný Renault Clio, drahý a pomalý Smart, sraz Mustangů

V dnešních GARÁŽovinách uvidíte auto, které je velmi drahé, ale zároveň zcela pomalé. Podíváme se také na ceny nového Renaultu Clio, které jsou dosti příznivé. Největší sraz vozů Ford Mustang se nekonal v Americe, ale v Evropě, přičemž přijel opravdu rekordní počet aut. V okénku do minulosti se podíváme na elektrický Opel GT, který byl opravdu rychlý, ale nikam nedojel. Blbcem na konec je starosta městské části Berlína, který kvůli jedné nehodě chce zakázat vjezd SUV do města.

16. 9. 2019 - garaz.cz


Z monstrózního SUV od Lamborghini udělal úpravce silniční uragán

Lamborghini Urus je SUV, které můžeme směle nazvat sporťákem na vyšším podvozku. Úpravce Novitec mu naložil pořádné stádo koní, už tak široké auto o dalších 12 cm rozšířil - a připlácl ho k zemi.

16. 9. 2019 - novinky.cz


Rolls-Royce svolává stovky vyrobených SUV Cullinan

Hromadné svolávací akce jsou pro automobilky trochu potupné, protože tím veřejně přiznávají zásadní technický problém nějakého modelu. Navíc své pochybení musejí za vlastní peníze napravit a čelit při tom hněvu naštvaných majitelů a jejich rozlícených právníků. Nic, co byste si chtěli dát jen tak pro radost…

16. 9. 2019 - garaz.cz