Všechny články Novinky Recenze Testy

Výsledky hledání článků

Škoda Octavia vs. Hyundai i30 fastback: nerovné srovnání českých liftbacků

Jeden z těchto vozů je dle reklam nejlepší český liftback, druhý je nejprodávanějším autem České republiky už drahně let za sebou. Liší se úplně vším kromě počtu dveří a katalogové spotřeby. Které z aut je lepším liftbackem?

17. 3. 2018 - novinky.cz


Tenhle luxus není od BMW nebo Mercedesu. Tohle je Kia

Během dubna představí korejská značka Kia novou generaci modelu K900. První vizualizace ukazují, že tohle auto bude co do komfortu a výbavy směle soupeřit s luxusními značkami z Evropy i Japonska.

17. 3. 2018 - novinky.cz


BMW M2 Coupé Edition Black Shadow: černočerná limitovaná edice

BMW M2 s více než 12 tisíci prodanými kusy po celém světě se loni stalo nejúspěšnějším modelem BMW M. Mnichovská automobilka nyní přichází s edicí nazvanou Black Shadow. A jak je zřejmé už z názvu, černé je na ní skoro všechno.

16. 3. 2018 - novinky.cz


Londýnská policie bude jezdit ve vodíkových Toyotách Mirai

Londýnská metropolitní policie dostala jedenáct vozů Toyota Mirai, které jezdí na vodík - v palivových článcích si vyrábějí elektřinu a tu pak používají k pohonu vozidla. Cílem je snížení emisí škodlivin a CO2, vypouštěných flotilou metropolitní policie.

16. 3. 2018 - novinky.cz


Lamborghini Urus se ukázalo v Česku, je vyprodané na více než rok dopředu

Lamborghini Urus, nejsportovnější SUV světa, se krátce po ženevské premiéře mihlo v Česku. V pražském showroomu jej vystavil dovozce. Český importér má na tento model 30 závazných objednávek, čekací doba činí více než jeden rok.

16. 3. 2018 - novinky.cz


Co dělat se zaseknutým plynovým pedálem? Muž na Floridě tak ujel 80 km

Josephu Cooperovi se v jeho BMW X5 zasekl plynový pedál a vůz se rozjel rychlostí až 160 km/h. Zavolal policii, a ta ho po několika desítkách kilometrů zastavila. Mluvčí BMW říká, že způsobů, jak auto násilím zastavit, je několik.

16. 3. 2018 - novinky.cz


Lamborghini Urus se ukázalo v Česku, je vyprodané skoro na rok dopředu

Lamborghini Urus, nejsportovnější SUV světa, se krátce po ženevské premiéře mihlo v Česku. V pražském showroomu jej vystavil dovozce. Český importér má na tento model 30 závazných objednávek, čekací doba činí jeden rok.

16. 3. 2018 - novinky.cz


Muž si postavil auto ze dřeva. Jezdí, a dokonce vyhrává

Vedle dílny Petera Portugala spadl starý strom. Portugal si z něj postavil „delfína”, auto, které skutečně jezdí a vyhrává ceny na srazech aut i výstavách zaměřených na zpracování dřeva. Nyní ho prodává za něco přes 5 miliónů korun.

16. 3. 2018 - novinky.cz


Audi poodhalilo konkurenta elektrické Tesly

Už v roce 2020 by měl přijít na trh plnohodnotný konkurent amerického elektromobilu Tesla Model S, tedy velký sedan, jehož jediným pohonným médiem bude elektřina.

16. 3. 2018 - novinky.cz


Tohle bude nový vrchol značky Cadillac

Americký Cadillac představil v roce 2016 na přehlídce automobilové elegance Pebble Beach Concours d’Elegance koncept Escala. Teď se objevila informace, že se skutečně dostane do výroby, a stane se tak vrcholnou řadou značky.

16. 3. 2018 - novinky.cz