Všechny články Novinky Recenze Testy

Výsledky hledání článků

Žil stejně jako závodil. Vítězství a prohry Steva McQueena

Byl nejlépe placeným hercem své doby. Ženy při pohledu na něj omdlévaly, muži chtěli být jako on. Závodil v autě i na motorce, většinu kaskadérských kousků zvládal sám. Měl neuvěřitelné charisma, ale občas se stranil lidí. Zemřel před čtyřiceti lety a jeho popel byl rozprášen do Tichého oceánu. Steve McQueen by před několika dny slavil 90. narozeniny… Co všechno jste o něm ještě nevěděli?

1. 4. 2020 - garaz.cz


Kuba: Výkladní skříň vytuněných žigulíků a moskvičů

Abyste viděli na ulici jezdit záplavu žigulíků, moskvičů, uazů nebo maluchů, nemusíte nutně cestovat zpátky v čase, ani jezdit na Ukrajinu. Své hojné zastoupení mají auta východního bloku také na Kubě, která je jinak proslulá americkými bouráky. A co tuning? Tak toho se tu i přes nedostatek dílů vážně nikdo nebojí…

1. 4. 2020 - garaz.cz


Sezóna F1 2020 se pojede virtuálně, Räikkönen žádá o výjimku

Je to definitivní, FIA nařídila Liberty Media, hlavnímu promotérovi seriálu Formule 1, aby se dohodl s jednotlivými týmy, že sezona 2020 se pojede výlučně na simulátorech. „Nemá smysl zahajovat sezonu v její polovině, takhle stihneme do konce roku v pohodě všechny závody a fanoušci nebudou o nic ochuzeni,“ řekl prvního dubna šéf Liberty Media Chase Carrey.

1. 4. 2020 - garaz.cz


Čtvrtý válec pro tříválce a Simply Clever novinky Škoda

Všichni moc dobře cítíme, že bychom teď potřebovali trochu radosti – a právě tu nám právě přináší tuzemská automobilka Škoda, která si pro nás prvního dubna přichystala hned několik zajímavých prvků příslušenství a praktických Simply Clever nápadů, které jistě udělají radost každému. Tak se pojďme radovat!

1. 4. 2020 - garaz.cz


Opel Astra ST 1,5 CDTI – Rozený cestovatel

Cestujete rádi? Baví vás za volantem auta objevovat neznámé kraje s rodinou nebo přáteli na palubě? Výborně, protože právě tohle Astra Sports Tourer přímo zbožňuje! Naplánujte jí co nejdelší trasu a ona vás místo brblání o nekonečném trmácení silnicí odmění oddanou poslušností a úžasným komfortem na dlouhých cestách. Klidně vás doveze až na samotný konec světa.

1. 4. 2020 - garaz.cz


BMW stále věří vodíku, s vývojem mu pomáhá Toyota

Alternativní pohony znamenají téměř ve sta procentech případů hybridní či elektrický pohon. Zapomínat by se ale nemělo na vodík, který je v mnoha ohledech lepší alternativou než baterie. BMW pracuje na vodíkové X5. Do omezeného prodeje zamíří v roce 2022 a s vývojem mnichovské automobilce pomáhá Toyota v rámci spolupráce.

1. 4. 2020 - garaz.cz


Škoda Octavia 1.5 TSI EVO - Téměř dokonalá evoluce

Nejdůležitější české auto roku je zde. Dokáže však nová Octavia naplnit velká očekávání?

31. 3. 2020 - garaz.cz


Chci na LeMans i na Dakar, říká v rozhovoru Tomáš Enge

Jediný Čech ve Formuli 1 se vrací zpátky na scénu. Přestože se může zdát, že se Tomáš Enge trochu stáhl do ústraní, není to tak úplně pravda. Závodil pořád, ale mimo to se staral o vývoj závodních KTM a učil jejich jezdce pořádně řídit. Teď chce vyhrát šampionát v Číně, vrátit se do LeMans a taky by měl jet Dakar!

31. 3. 2020 - garaz.cz


Pozor, klasická auta začala padat na ceně. F550 je důkaz!

Složité období, nejistý trh, nafouknutá bublina, nadsazená investice. Říkejte si tomu, jak chcete, ale jedno je jisté, něco se děje. A jak to víme? Stabilní komodita v podobě Ferrari 550 Maranello, tedy poslední dostupné Ferrari s dvanáctiválcem a manuální převodovkou, totiž padá na ceně. Čtěte dál...

31. 3. 2020 - garaz.cz


Reportáž z floridského muzea jedinečných vozů

The Brumos Collection byla vždycky trochu z ruky. Pokud chcete tyto exkluzivní vozy vidět, musíte na Floridu, a tak to nikdy nebyl výlet na víkend. Teprve v lednu navíc tuto unikátní sbírku plně zpřístupnili veřejnosti.

31. 3. 2020 - garaz.cz