Všechny články Novinky Recenze Testy

Výsledky hledání článků

Škodovky dostanou nové prvky designu, jako první Scala

Škoda Auto mění svůj „designový jazyk”. Nepůjde o revoluci, podle šéfdesignéra značky Olivera Stefaniho to bude spíše evoluce. Nové prvky dostanou všechny nové škodovky, jako první Scala.

22. 11. 2018 - novinky.cz


První český kolový nakladač má lžíci na 10 tun

První český důlní kolový nakladač, nazvaný DNK10 FERRIT UGMK, jehož lžíce unese až deset tun materiálu, vyvinula a vyrobila společnost Ferrit za Starého Města na Frýdecko-Místecku společně s ruským partnerem během dvou let. Oranžový, třicet tun vážící obr je určený pro těžbu rud.

22. 11. 2018 - novinky.cz


Volvo nepřiveze na autosalon ani jedno auto

V Los Angeles bude za pár dnů velký autosalon. Zúčastní se ho i značka Volvo. Bude mít pěkný velký stánek. Ale na něm překvapivě nebude ani jedno auto.

22. 11. 2018 - novinky.cz


Elon Musk zvažuje výrobu dodávky s Mercedesem

Od té doby, co má Elon Musk o starost méně, když se zbavil (byl zbaven) povinností šéfa Tesly, má zase čas na snění. A tak se zasnil, že by nemuselo být špatné, kdyby Tesla vyráběla elektrické dodávky s Mercedesem.

22. 11. 2018 - novinky.cz


Subaru má první plug-in hybrid

Japonská automobilka Subaru se svými plochými čtyřválci nikdy neplula s proudem. Jenže doba se změnila. A tak v USA představila první auto, které se připojuje do zásuvky.

21. 11. 2018 - novinky.cz


První reklama na světě, kterou napsala umělá inteligence, je na Lexus

Roboti dokážou vyrábět auta, ale jsou schopni kreativního uvažování? Podle nové reklamy na Lexus ES to vypadá, že ano. Režíroval ji sice člověk, ale základní osu a myšlenky scénáře vytvořil Watson, umělá inteligence společnosti IBM.

21. 11. 2018 - novinky.cz


I svědci a záchranáři jsou oběťmi nehod. Psychicky, říká další díl kampaně

Emotivní kampaň s názvem „Hlavně bezpečně” pokračuje třetím klipem z pera režiséra Dana Pánka. Tentokrát však není zaměřeno na příčiny vzniku dopravních nehod, ale na nezraněné účastníky nehod, svědky a záchranáře. Dostalo název „Svědci”.

21. 11. 2018 - novinky.cz


Led Zeppelin je podle studie pro bezpečnou jízdu nejlepší, Green Day nejhorší

Není hudba jako hudba, a není rock jako rock, zejména pokud ho posloucháte při řízení auta, uvádí britská studie. A skladba pro bezpečnost jízdy nejlepší i nejhorší by se dala hrubě zjednodušeně zařadit pod rock.

21. 11. 2018 - novinky.cz


Test: Facelift stárnoucího Fordu Mondeo

Světem proběhla informace, že Ford Mondeo skončí. Ale byla to prý fáma. Ford se rozhodl své rodinné auto naopak ještě alespoň dvakrát faceliftovat. Tenhle vůz je prvním z nich.

21. 11. 2018 - novinky.cz


Elektrický Jaguar F-Type patrně dorazí už za tři roky

Jaguar zvažuje, že své sportovní kupé F-Type bude nabízet v elektrické verzi, informoval britský Autocar. Pokud se tak stane, měl by elektrický Jaguar přijít na trh v roce 2021.

20. 11. 2018 - novinky.cz