Všechny články Novinky Recenze Testy

Výsledky hledání článků

Toyota Celica 1.8i – Elegance a aura rallye v jednom

Toyota Celica z devadesátých let je pro mne ikonou kvůli své kariéře v rallye. Proto jsem neodolal vyzkoušet si čtyřokou generaci, i když šlo jen o základní model s osmnáctistovkou. I ten má ale svému řidiči co nabídnout.

15. 8. 2020 - garaz.cz


Knight Rider: Dočká se legenda znovuzrození?

Různá oživení, znovuzrození nebo remaky legend jsme už v automobilovém průmyslu i na filmovém plátně zažili mnohokrát. Zpravidla je to buď velká sláva, nebo velký propadák. Nic mezi tím. Nyní se proslýchá, že se v Hollywoodu připravuje nová verze slavného seriálu Knight Rider, kde účinkovala nezapomenutelná dvojice David Hasselhoff a značně upravený Pontiac Firebird Trans Am. A my jen trneme, jestli to bude zábava, či ztráta času.

15. 8. 2020 - garaz.cz


Galerie vašich vozů i závod veteránů – Tento týden v Garáži

Svět se mění neuvěřitelně rychle a je těžké s ním držet tempo – proto vám každý týden v sobotu ráno přehledně shrneme všechny důležité novinky na jednom místě, aby vám žádná neutekla. Jste připraveni? Pohodlně se usaďte a jdeme se do toho pustit!

15. 8. 2020 - garaz.cz


Druhá galerie zajímavých strojů, které řídí čtenáři Garáže

Léto je v plném proudu a k nám do redakčního mailu proudí další a další zajímavé povozy, se kterými trávíte léto ať už v Česku nebo i mimo něj. Je tu druhá fotogalerie z naší Letní výzvy!

14. 8. 2020 - garaz.cz


BMW poprvé v historii nabídne M3 v provedení kombi

BMW nikdy v historii ikonického modelu M3 nenabízelo verzi kombi. A to ji třeba v případě legendární E46 mělo připravenou pro výrobu. Nářky fanoušků automobilka vyslyšela až nyní, po 34 letech. Jenže postupně. Než uvidíme celou podobu auta, je tu pro nás připraveno nejprve malé „lákadlo“, které automobilka ukázala na svém instagramovém profilu.

14. 8. 2020 - garaz.cz


Nový Ford Bronco předvádí své terénní schopnosti

Na pompéznosti představení zbrusu nového Bronca sice malinko ubralo téměř současně „naplánované“ představení jeho úhlavního rivala, Jeepu Wrangler, to ale ani v nejmenším neznamená, že by nové Bronco snad nebylo nářadí, se kterým se má počítat. Naopak, nová generace hodlá posunout laťku o něco výš na všech myslitelných frontách. A jak už asi správně tušíte, nejpatrnější tento posun má být zejména, co se týče schopností v terénu.

14. 8. 2020 - garaz.cz


Mercedes-Benz S600 hvězdného Michaela Jordana je na prodej

Michael Jordan byl v devadesátých letech hvězdou nevídaných rozměrů. Basketbalista chicagských Bulls vyhrál se svým týmem během osmi let šestkrát národní titul a ve Spojených státech byl dlouhé roky celebritou číslo jedna. A právě v této veleúspěšné době jezdil Jordan s tmavým mercedesem, který je nyní na prodej.

14. 8. 2020 - garaz.cz


Poznáte, které vozy spolu sdílí základy nebo i techniku?

Sdílení základů nebo techniky není v automobilovém průmyslu vůbec nic zvláštního. Málokdo si uvědomuje, že díky tomu se náklady na výrobu snižují a vozy se stávají cenově dostupnějšími pro všechny. Jak dobře znáte známé motorizované sourozence? Otestujte se v našem kvízu!

14. 8. 2020 - garaz.cz


Test ojetiny: Renault Mégane IV bude slušná bazarovka

Mégane čtvrté generace už také přešel na downsizované jednotky, až tedy na jednu poslední výjimku. A tu si dnes, jako alternativu složitým turbomotorům s přímým vstřikem, představíme. Je to ale v moderní ojetině spása?

13. 8. 2020 - garaz.cz


Zvládli byste při nehodě poskytnout první pomoc?

Každý ve skrytu duše doufá, že to nikdy nebude potřebovat. Bohužel se ale nehody stávají a na silnici je riziko ještě vyšší než kdekoliv jinde. I proto je neodmyslitelnou součástí autoškoly také část zabývající se zdravovědou. Jednou se tyhle poučky a postupy mohou totiž hodit komukoliv z nás. Vyzkoušejte si náš test, zdali byste v případě nehody dokázali zraněným pomoci!

13. 8. 2020 - garaz.cz