Všechny články Novinky Recenze Testy

Výsledky hledání článků

Pebble Beach Concours d'Elegance: Přijedou úžasné unikáty

Přehlídka automobilové krásy a elegance Pebble Beach Concours d'Elegance bude opět nacpaná unikáty, které si jen tak někde neprohlédnete. Podívejte se na pár kousků, které jsou už potvrzeny.

19. 8. 2017 - novinky.cz


Test Opelu Insignia Grand Sport: jiná liga

Nový Opel Insignia Grand Sport je auto, které byste sotva srovnávali s vozem stejného jména minulé generace. Takhle změna je naprosto radikální. A nutno říct, že k lepšímu.

18. 8. 2017 - novinky.cz


Pražská výstava ukáže 600 sportovních a upravených automobilů

V rámci Escape6 Prague Car Festivalu bude v Praze první zářijový víkend k vidění přes 600 upravených a sportovních aut na ploše 26 000 metrů čtverečních. Vedle vozů od hvězd evropského tuningu bude akce na výstavišti v Letňanech lákat i na americké klasické automobily nebo elektromobily.

18. 8. 2017 - novinky.cz


Sedm velkých automobilek nedorazí na letošní frankfurtský autosalon

Alfa Romeo, Fiat, Peugeot, Volvo, Jeep, Mitsubishi nebo Nissan. Všechny uvedené automobilky se nezúčastní nadcházejícího autosalonu ve Frankfurtu. Jak upozornil server Automotive News, výše zmíněné značky pokrývají dvacet procent evropského trhu.

18. 8. 2017 - novinky.cz


Neuvěřitelné BMW Z4 se zcela vymyká designérskému jazyku značky

Zatím jen koncept, ale prý velmi blízký sériovému modelu BMW Z4. To je tohle auto, které se zcela vymyká dosavadnímu designérskému jazyku značky.

18. 8. 2017 - novinky.cz


Souboj roku: Alfa Romeo Giulia QV proti BMW M3

Alfa Romeo začala konečně znovu dělat rychlé sedany s klasickou koncepcí. Vyzvat ikonické BMW M3 tak pro nás bylo takříkajíc povinností. A výsledky našeho porovnání budou pro mnohé překvapující.

17. 8. 2017 - novinky.cz


Hyundai ukázal nástupce vodíkového ix35, nový model zatím nemá jméno

Korejský Hyundai nečekaně představil nástupce vodíkového modelu ix35 Fuel Cell, který se prodával na vybraných trzích (v ČR nikoliv). Nástupce zatím nemá jméno, automobilka slibuje dojezd přes 500 kilometrů.

17. 8. 2017 - novinky.cz


Čínské Chery představí SUV pro Evropu

Další vstup čínských automobilek na evropský trh je plánován na rok 2018. To by se tu mělo objevit hned několik nových aut, ale se jmény, se kterými si čínskou značku nespojujeme. Stejně bude postupovat i Chery.

17. 8. 2017 - novinky.cz


Tokijský autosalon bude famózní: Supra, 390Z a RX-9

Tak jako minulé ročníky autosalonu v Tokiu vypadaly chudě a moc toho neukazovaly, letos to bude úplně jinak. Má se tu objevit Toyota Supra, Nissan 390Z a Mazda RX-9.

17. 8. 2017 - novinky.cz


Aston Martin ukázal kombi odvozené z modelu Vanquish, dostalo dvanáctiválec

Britský Aston Martin ukázal další dva modely, které vznikly ve spolupráci s italským designérským studiem Zagato. Jde o speedster a verzi kombi. Oba vycházejí z modelu Vanquish.

16. 8. 2017 - novinky.cz