Novinky na Sauto.cz!

Výběr automobilu na Sauto.cz zase o něco bezpečnější
Zadávání inzerátu na Sauto.cz rychleji a bezpečněji


Největší inzertní portál s novými a ojetými automobily na českém trhu, Sauto.cz, připravil od 18.2. pro uživatele novinku při zadávání inzerátu. Tzv. rozpad VIN kódu.

Server Sauto.cz přichází s dvěma novými funkcionalitami, které se dotknou jak inzerentů, tak i nakupujících uživatelů. Jednorázovým inzerentům a inzerentům vkládajícím inzeráty ručně jsme na Sauto.cz usnadnili práci tím, že jakmile zadají VIN kód nabízeného vozu (vyplnění tohoto údaje je od začátku listopadu povinné), tak jim díky spolupráci se službou Autotracer automaticky doplníme položky, které lze z VIN kódu osobních a užitkových vozidel vyčíst. Například tedy značku a model vozidla, druh karoserie, druh paliva, objem a výkon motoru a průměrnou spotřebu.

Novinka ovšem čeká i na uživatele hledající svůj budoucí vůz. U inzerátů, kde je zveřejněn celý VIN naleznou uživatelé tlačítko Prověřit VIN. Po kliknutí se dostanu na stránku, kde ke zveřejněným specifikům vozu se zdarma dozvědí i zda automobil není v evidenci odcizených vozidel nebo není zatížené úvěrem - viz obrázek

Sauto.cz se dlouhodobě snaží bojovat proti podvodným inzerátům. I zde platí, že pokud se rozhodnete koupit automobil, chtějte vědět, co nejvíce a nikdy neposílejte peníze předem. Ještě více informací se o vámi vybraném voze lze dozvědět na stránkách www.zkontrolujsiauto.cz. Zde za poplatek můžete ještě zjistit průběh najetých kilometrů, rok výroby vozidla a záznamy o servisních úkonech a poškozeních. Uživatelé serveru Sauto.cz mají 20% slevu.

Tým Sauto.cz

Vydáno:

Autor: Sauto.cz