Výsledky hledání článků

Zajímavé čínské SUV má hybridní pohon a čtyři obrazovky v přístrojovce

Čínských hybridních a elektrických konceptů známe opravdu hodně. Jenže většinou jsou tak trochu podivné. Vymýšlí hromady inovací, které nejsou tak úplně potřeba. To Li Xiang One je velké SUV, kde bychom klidně čekali, že takhle se bude vyrábět.

24. 3. 2019 - novinky.cz


Slavná policejní auta, kterými byste se rádi svezli i dnes

V Dubaji obklopené horkým pouštním pískem není nemožné vůbec nic. Zde se prohánějí ty nejdražší supersporty s modrými majáčky na střechách celkem běžně. Jsou spíš jen na parádu, než aby opravdu zkoušely pochytat mazané padouchy. V minulosti tomu bývávalo jinak. Policie doopravdy používala úžasná řidičská auta a lumpové se jich báli. Dejte si dobré kafíčko a proleťte se se mnou zase trochu zpět v čase...

24. 3. 2019 - garaz.cz


Bloodhound je zpět! Projekt nadzvukového auta znovu otevřen

Tohle je comeback roku! Když šel ambiciózní a několikaletý projekt Bloodhound loni na podzim do insolvence, mysleli jsme si, že je konec. Že se nedočkáme fantastického úspěchu vysoké vědy, sofistikované techniky a prosté lidské odvahy nad fyzikálními zákony. Naštěstí jsou ale na světě pořád lidé, kteří nechtějí vidět, kterak úžasný projekt mizí v propadlišti dějin. Tito lidé mají spoustu odhodlání, zápalu a hlavně také peněz...

24. 3. 2019 - garaz.cz


Nová Volva zastaví, když bude řidič nepozorný či unavený

Systémy sledování únavy řidiče jsou už dnes celkem běžnou věcí. Jenže Volvo půjde v tomto ještě dál. Množství kamer bude sledovat řidiče a zastaví, když vyhodnotí, že je unavený, nedává dostatečně pozornost nebo je opilý.

23. 3. 2019 - novinky.cz


Už i Porsche postavilo své BMW X6: Přivítejte Cayenne Coupe!

A je to tady, nejočekávanější novinka automobilového světa právě dorazila a vyrazila všem hračky z rukou. Celý svět jen zírá a obdivuje tu nádheru, která prostě nemá obdoby. Ale ne, kecáme, Cayenne Coupe je jen další zbytečná verze zbytečného SUV. Ačkoliv…

23. 3. 2019 - garaz.cz


Garáž LIVE stream z Rallye Žiželice dnes v 10:40!

Garáž se vrátila na televizní obrazovky se svou třetí sérií a hned také přichází další LIVE stream, tentokrát z atraktivního prostředí světa rallye! Moderátor Garáže Jakub Rejlek vás živě provede oficiálním zahájením závodní sezony v českých luzích a hájích. U tohoto automobilového svátku nesmíte chybět!

23. 3. 2019 - garaz.cz


Česká automobilka staví supersport s úsměvným názvem a extrémní cenovkou

Skutečně sportovních aut v Česku moc nevzniká - a o to je zajímavější projekt Mosquito. Tím spíš, že to není elektromobil. Vzniknout má jen hrstka kusů a všechny budou mít omračující cenovku.

22. 3. 2019 - novinky.cz


Čeští senioři se mohou zdokonalit v řízení, projekt startuje ve druhém ročníku

Co nejvíce snížit počet důchodců, kteří za volantem nevědí, co dělat, se snaží projekt Jedu s dobou. Seniory vezme do učebny i za volant v bezpečných podmínkách tréninkových polygonů, a to bezplatně.

22. 3. 2019 - novinky.cz


Česká automobilka staví supersport, bude mít osmiválec a extrémní cenovku

Skutečně sportovních aut v Česku moc nevzniká - a o to je zajímavější projekt Mosquito. Tím spíš, že to není elektromobil. Vzniknout má jen hrstka kusů a všechny budou mít omračující cenovku.

22. 3. 2019 - novinky.cz


Před devadesáti lety BMW vyrobilo své první auto. Na berlínském letišti

Bavorské motorové závody přesně před devadesáti lety vyrobily první auto. Jenže vůbec ne v bavorských závodech. Logo dvou významů bylo na auto poprvé umístěno v areálu berlínského letiště.

22. 3. 2019 - novinky.cz