Výsledky hledání článků

Pebble Beach Concours d'Elegance: Přijedou úžasné unikáty

Přehlídka automobilové krásy a elegance Pebble Beach Concours d'Elegance bude opět nacpaná unikáty, které si jen tak někde neprohlédnete. Podívejte se na pár kousků, které jsou už potvrzeny.

19. 8. 2017 - novinky.cz


Pražská výstava ukáže 600 sportovních a upravených automobilů

V rámci Escape6 Prague Car Festivalu bude v Praze první zářijový víkend k vidění přes 600 upravených a sportovních aut na ploše 26 000 metrů čtverečních. Vedle vozů od hvězd evropského tuningu bude akce na výstavišti v Letňanech lákat i na americké klasické automobily nebo elektromobily.

18. 8. 2017 - novinky.cz


Sedm velkých automobilek nedorazí na letošní frankfurtský autosalon

Alfa Romeo, Fiat, Peugeot, Volvo, Jeep, Mitsubishi nebo Nissan. Všechny uvedené automobilky se nezúčastní nadcházejícího autosalonu ve Frankfurtu. Jak upozornil server Automotive News, výše zmíněné značky pokrývají dvacet procent evropského trhu.

18. 8. 2017 - novinky.cz


Neuvěřitelné BMW Z4 se zcela vymyká designérskému jazyku značky

Zatím jen koncept, ale prý velmi blízký sériovému modelu BMW Z4. To je tohle auto, které se zcela vymyká dosavadnímu designérskému jazyku značky.

18. 8. 2017 - novinky.cz


Hyundai ukázal nástupce vodíkového ix35, nový model zatím nemá jméno

Korejský Hyundai nečekaně představil nástupce vodíkového modelu ix35 Fuel Cell, který se prodával na vybraných trzích (v ČR nikoliv). Nástupce zatím nemá jméno, automobilka slibuje dojezd přes 500 kilometrů.

17. 8. 2017 - novinky.cz


Čínské Chery představí SUV pro Evropu

Další vstup čínských automobilek na evropský trh je plánován na rok 2018. To by se tu mělo objevit hned několik nových aut, ale se jmény, se kterými si čínskou značku nespojujeme. Stejně bude postupovat i Chery.

17. 8. 2017 - novinky.cz


Tokijský autosalon bude famózní: Supra, 390Z a RX-9

Tak jako minulé ročníky autosalonu v Tokiu vypadaly chudě a moc toho neukazovaly, letos to bude úplně jinak. Má se tu objevit Toyota Supra, Nissan 390Z a Mazda RX-9.

17. 8. 2017 - novinky.cz


Aston Martin ukázal kombi odvozené z modelu Vanquish, dostalo dvanáctiválec

Britský Aston Martin ukázal další dva modely, které vznikly ve spolupráci s italským designérským studiem Zagato. Jde o speedster a verzi kombi. Oba vycházejí z modelu Vanquish.

16. 8. 2017 - novinky.cz


BMW ukázalo první fotku roadsteru Z4

Mnichovská automobilka jen chvíli před oficiálním debutem, který proběhne doslova za pár hodin, ukázala první oficiální fotografii třetí generace roadsteru Z4. Naživo se nový model poprvé ukáže příští víkend na slavné výstavě v kalifornském Pebble Beach. Zatím ale nejde o finální verzi, třebaže vnější design už působí velmi „sériovým” dojmem.

16. 8. 2017 - novinky.cz


První video nového Volkswagenu T-Roc prozrazuje detaily designu

Už odpočítáváme jen poslední dny do prezentace nového malého SUV od Volkswagenu s názvem T-Roc. První video ukazuje malé detaily.

16. 8. 2017 - novinky.cz