Výsledky hledání článků

Obří nozdry se představily, s nimi i nové BMW řady 7

Měli jsme již možnost si ho částečně prohlédnout díky uniklým obrázkům, tady je v celé své kráse. Tedy „kráse”, záleží na úhlu pohledu – gigantickým ledvinkám se zepředu nelze vyhnout. Facelift BMW řady 7 ale není jen o vzhledu – prodeje začínají s hybridy a benzinovými V8 a V12.

16. 1. 2019 - novinky.cz


Elektrický supersport od Audi se opravdu bude vyrábět

Jmenuje se Audi PB18 e-tron a zatím to je jen koncept z roku 2018. Hovořilo se o tom, že by jej mohla značka přece jen přetavit do sériové výroby. Velkou roli samozřejmě hrály peníze. Nyní auto dostalo zelenou.

16. 1. 2019 - novinky.cz


Automobilky investují 6,7 bilionu korun do elektromobility

Elektrická pohonná ústrojí jsou budoucnost, myslí si automobilky a plánují do nich investovat ohromné peníze. Podle agentury Reuters, která zpravuje z detroitského autosalonu, to má být celkem 300 miliard dolarů, tedy asi 6,7 bilionu korun.

16. 1. 2019 - novinky.cz


Američané mají nový Volkswagen Passat, už bez šestiválce

Evropský Volkswagen Passat všichni známe, po silnicích jich jezdí houfy. V Severní Americe se ale pod tímto názvem prodává úplně jiné auto - a donedávna ještě mělo v nabídce šestiválcový motor. Novince, která se představila na detroitském autosalonu, budou muset stačit čtyřválce.

16. 1. 2019 - novinky.cz


Škoda poutá pozornost na svůj první malý crossover. Představí se na autosalonu v Ženevě

Mladoboleslavská automobilka zveřejnila první oficiální fotografii nového modelu zatím neznámého jména, avšak zřejmých parametrů. Bratr Seatu Arona či Volkswagenu T-Cross si svou premiéru odbude již v březnu.

16. 1. 2019 - novinky.cz


Škoda poutá na svůj první malý crossover. Představí se na autosalonu v Ženevě

Mladoboleslavská automobilka zveřejnila první oficiální fotografii nového modelu zatím neznámého jména, avšak zřejmých parametrů. Bratr Seatu Arona či Volkswagenu T-Cross si svou premiéru odbude již v září.

16. 1. 2019 - novinky.cz


Řada F má stále úspěch. Ford vloni prodal dva tyto pick-upy za minutu

Není to Škoda Octavia, není to dokonce ani Volkswagen Golf, není to ani Toyota Corolla. Je to napůl náklaďák, který by řada Evropanů nevměstnala do své garáže a jenž má pod kapotou nejméně šest válců. A prodává se ohromně.

15. 1. 2019 - novinky.cz


Automobilky Volkswagen a Ford se dohodly na alianci. Prvními plody budou užitkové vozy

Na světě je již oficiálně další světová automobilová aliance. Úzkou spolupráci startuje Ford s Volkswagenem. Nejde o zásah do majetkových či řídících struktur, ale spíše o blízkou spolupráci na poli specifických odvětví aut.

15. 1. 2019 - novinky.cz


Koncept Infiniti QX zmeškal svou vlastní premiéru

Už dlouho dopředu avizovala automobilka Infiniti, že na autosalon do Detroitu přiveze nový koncept, který nabídne pohled do nedaleké elektrické budoucnosti. Tady je. A jmenuje se překvapivě QX. Jenže premiéra neproběhla úplně podle představ značky.

15. 1. 2019 - novinky.cz


Policejní flotilu čeká až 620 nových aut za 330 milionů korun

Policie v letech 2019 až 2022 nakoupí až 620 nových vozidel. Zakázku vypsalo ministerstvo vnitra minulý týden. Jednou z podmínek je možnost pohonu všech kol. Nejvyšší celková cena je 330 milionů korun, ale cena vozů není jediným rozhodovacím kritériem.

15. 1. 2019 - novinky.cz