Výsledky hledání článků

Tenhle luxus není od BMW nebo Mercedesu. Tohle je Kia

Během dubna představí korejská značka Kia novou generaci modelu K900. První vizualizace ukazují, že tohle auto bude co do komfortu a výbavy směle soupeřit s luxusními značkami z Evropy i Japonska.

17. 3. 2018 - novinky.cz


BMW M2 Coupé Edition Black Shadow: černočerná limitovaná edice

BMW M2 s více než 12 tisíci prodanými kusy po celém světě se loni stalo nejúspěšnějším modelem BMW M. Mnichovská automobilka nyní přichází s edicí nazvanou Black Shadow. A jak je zřejmé už z názvu, černé je na ní skoro všechno.

16. 3. 2018 - novinky.cz


Londýnská policie bude jezdit ve vodíkových Toyotách Mirai

Londýnská metropolitní policie dostala jedenáct vozů Toyota Mirai, které jezdí na vodík - v palivových článcích si vyrábějí elektřinu a tu pak používají k pohonu vozidla. Cílem je snížení emisí škodlivin a CO2, vypouštěných flotilou metropolitní policie.

16. 3. 2018 - novinky.cz


Lamborghini Urus se ukázalo v Česku, je vyprodané na více než rok dopředu

Lamborghini Urus, nejsportovnější SUV světa, se krátce po ženevské premiéře mihlo v Česku. V pražském showroomu jej vystavil dovozce. Český importér má na tento model 30 závazných objednávek, čekací doba činí více než jeden rok.

16. 3. 2018 - novinky.cz


Co dělat se zaseknutým plynovým pedálem? Muž na Floridě tak ujel 80 km

Josephu Cooperovi se v jeho BMW X5 zasekl plynový pedál a vůz se rozjel rychlostí až 160 km/h. Zavolal policii, a ta ho po několika desítkách kilometrů zastavila. Mluvčí BMW říká, že způsobů, jak auto násilím zastavit, je několik.

16. 3. 2018 - novinky.cz


Lamborghini Urus se ukázalo v Česku, je vyprodané skoro na rok dopředu

Lamborghini Urus, nejsportovnější SUV světa, se krátce po ženevské premiéře mihlo v Česku. V pražském showroomu jej vystavil dovozce. Český importér má na tento model 30 závazných objednávek, čekací doba činí jeden rok.

16. 3. 2018 - novinky.cz


Muž si postavil auto ze dřeva. Jezdí, a dokonce vyhrává

Vedle dílny Petera Portugala spadl starý strom. Portugal si z něj postavil „delfína”, auto, které skutečně jezdí a vyhrává ceny na srazech aut i výstavách zaměřených na zpracování dřeva. Nyní ho prodává za něco přes 5 miliónů korun.

16. 3. 2018 - novinky.cz


Audi poodhalilo konkurenta elektrické Tesly

Už v roce 2020 by měl přijít na trh plnohodnotný konkurent amerického elektromobilu Tesla Model S, tedy velký sedan, jehož jediným pohonným médiem bude elektřina.

16. 3. 2018 - novinky.cz


Tohle bude nový vrchol značky Cadillac

Americký Cadillac představil v roce 2016 na přehlídce automobilové elegance Pebble Beach Concours d’Elegance koncept Escala. Teď se objevila informace, že se skutečně dostane do výroby, a stane se tak vrcholnou řadou značky.

16. 3. 2018 - novinky.cz


Audi R8 končí bez náhrady, automobilka vyvíjí jiný sportovní model

Supersportovní dvoumístné Audi R8, dodávané jako kupé nebo roadster, se nové generace nedočká, zjistil americký Car & Driver. Současná generace je na trhu od roku 2015.

15. 3. 2018 - novinky.cz