Výsledky hledání článků

Test DS 7 Crossback 2.0 BlueHDI 180: Nové pojetí luxusu

Francouzská automobilka DS se pustila do nového začátku. Skupina PSA si záměr svého luxusního produktu dlouho rozmýšlela a na trhu činila nevídané kotrmelce. Tohle je ale start nové éry - prvním modelem úplně marketingově samostatné značky je DS 7 Crossback.

16. 1. 2019 - novinky.cz


Veselé autíčko, které si na nic nehraje. Test Mitsubishi Space Star

Mitsubishi Space Star není zrovna nové auto a na českém trhu stojí proti docela silné konkurenci. Uspět se snaží bohatou základní výbavou a velmi zajímavě nastaveným ceníkem, kdy i vrchol nabídky zůstává pod třemi sty tisíci korunami. Zaujalo mě i pár podstatnými detaily, které jsem vážně nečekal.

12. 1. 2019 - novinky.cz


Test Opelu Insignia GSi: Na vrchol jedině s dieselem

Do redakce se nám dostal Opel Insignia GSi, vrcholný model řady. Ohromná dvacetipalcová kola, nádherná karoserie, pohon 4x4, sportovní sedačky. To všechno slibovalo velkou zábavu. Jenže jsme čekali něco jiného.

8. 1. 2019 - novinky.cz


Test Mazdy 6 Wagon CD150: Když volba rozumu řidičskou vášeň nekosí

Poslední facelift Mazdě 6 přivál změny, díky kterým rozhodně nepůsobí, že by jí letos mělo být sedm let. Zároveň si však zachovala své přednosti, pro které mě opravdu baví. Červený kombík má jen jedno úskalí - těžký dieselový motor před přední nápravou. Ale je to opravdu problém?

5. 1. 2019 - novinky.cz


V Bentley Continental GT Českým rájem aneb Britské auto v autentickém počasí

Má digitální přístrojový štít, ale o analogové budíky tu není nouze. Váží hodně přes dvě tuny, ale pohybuje se s neuvěřitelnou lehkostí. Odsoudit Bentley Continental GT jako auto pro fotbalisty by bylo velmi ukvapené, jak zjišťuji za jeho volantem na českých okreskách.

31. 12. 2018 - novinky.cz


Test Nissanu Leaf: Jezdí nečekaně dobře, ale chce to možnost nabíjet doma

Auto jako každé jiné, jen místo tankování benzínu dobijete elektřinu, jízda je ekologická a servis je snazší, říkají jedni. Ano, jenže to dobíjení trvá dlouho, plná baterie je jako čtvrtka nádrže, nabíječek je málo a ten servis umí málokdo. A výroba baterií má k ekologii daleko, oponují druzí. Máloco rozděluje fanoušky aut tolik, jako elektromobily. Která strana je blíž realitě?

9. 12. 2018 - novinky.cz


Test Opelu Combo Life: Další z party

Koncern PSA nedávno koupil Opel. A hned přišla změna. K nástupci Peugeotu Partner a Citroënu Berlingo přišel i nástupce Opelu Combo na stejném základu. Je to dobře?

6. 12. 2018 - novinky.cz


Test Hondy Civic 1,6 i-DTEC: Podvozkem potěší, zbytkem už méně

Předchozí generace Civicu měla mouchy, ale jízdně byla vynikající. Té současné z toho zbyl jen skvělý podvozek. A sice už umí stahovat okna jedním stiskem a v kabině je spousta prostoru, ale víko kufru je jak z roku 1998 a chod řazení je obrovským minusem.

1. 12. 2018 - novinky.cz


Na dostřel luxusní A8. Test Audi A6 Avant 50 TDI quattro

Nové Audi A6 vstoupilo na český trh ve dvou karosářských verzích. Vyzkoušeli jsme tu praktičtější, přičemž společníkem nám byl nejsilnější z dosud nabízených motorizací - třílitrový naftový šestiválec o výkonu 286 koní.

28. 11. 2018 - novinky.cz


Všestranný univerzál. Test BMW X3 30i xDrive

Po nedávném testu BMW X4 jsme usedli za volant praktičtější verze X3, postavené na totožném technickém základu. Také ona měla pod kapotou motor označovaný 30i a poučení již vědí, že třílitrový šestiválec pod kapotou opravdu nemají čekat.

27. 11. 2018 - novinky.cz