Výsledky hledání článků

Test Mini Cooperu S Clubman All4: výborný, ale drahý

Již potřetí letos testujeme malý kombík britské značky Mini, pojmenovaný Clubman. Dostal jsem na hraní verzi S s dvoulitrem o 192 koních výkonu a bohužel také s automatickou převodovkou. Předchozí dva testované Clubmany nás moc nechytly, jak dopadl ten třetí?

13. 12. 2017 - novinky.cz


Zahoďte předsudky, Kia Stinger s pohonem zadních kol se povedla

Kia má ve svém portfoliu vůbec poprvé sportovní model s poháněnou zadní nápravou. A co víc, stinger nejenom dobře vypadá, ale i moc pěkně jezdí. Zahoďte předsudky, chtělo by se říci. Je v případě Kii Stinger vskutku všechno tak pozitivní?

11. 12. 2017 - novinky.cz


Výkladní skříň technologií zítřka. První český test nové Audi A8

Audi přichází se čtvrtou generací svého nejluxusnějšího modelu, kterým je již tradičně sedan A8. Jako první v Česku jsme jej vyzkoušeli ve zdejším provozu. Co odhalilo více než 1300 testovacích kilometrů?

6. 12. 2017 - novinky.cz


Test Opelu Grandland X: ani malý, ani velký

Opel u nás konečně začal nabízet model Grandland X – své největší SUV. Největší ale neznamená obrovské. V mnoha směrech je to auto tak akorát.

6. 12. 2017 - novinky.cz


Porsche 718 Boxster GTS: čirá radost z řízení, dokud vám nedojdou zatáčky

Vnímat současná „baby-Porsche“ jako něco podřadného je hrubá chyba. Nadšenému a schopnému řidiči nabídnou obrovskou porci zábavy. Pokud zvolí manuální převodovku, bude si přát, aby na světě byly jen zatáčky. Otázkou však je, zda patřičně dovybavená verze S nenabídne stejné klady a méně záporů.

4. 12. 2017 - novinky.cz


Na českých silnicích jsme řídili auto se solární střechou

Toyota Prius je už tak zavedený model, že by někdo mohl říct, že už na něm není co zkoušet. Jenže tahle nová generace přinesla mnoho novinek, které změnily auto k nepoznání. To hlavní v tomhle autu je hybridní pohon, který se dobíjí mimo jiné ze solární střechy.

27. 11. 2017 - novinky.cz


Zábavný podvozek, ale musíte se plácnout přes kapsu. Test BMW 120d xDrive

Nejmenší BMW je možná vstupem do světa modrobílé vrtule, ale je vstupem, za který se nemusí stydět ani automobilka, ani zákazníci, pokud nemají velké nároky na prostor. I s automatem a čtyřkolkou dokáže nabídnout za volantem zábavu, stačí se držet čisté stopy.

24. 11. 2017 - novinky.cz


Potrápí své šestiválcové sourozence. Test Audi RS 3 o výkonu 400 koní

Pokud chcete sportovní auto od Audi, máte na výběr hned z pěti modelových řad - A3, A4, A5, A6 a A7. Mohlo by se zdát, že šestiválcové verze jsou tou jedinou správnou volbou. Určitě ano, ale tajným tipem je pětiválec, který díky celkově nižší hmotnosti dovede v RS modelech od Audi příjemně překvapit.

23. 11. 2017 - novinky.cz


Test Škody Karoq 2,0 TDI z českých silnic

Karoq je vedle většího modelu Kodiaq aktuálně druhým SUV modelem v nabídce mladoboleslavské automobilky a pro české motoristy jde o jeden z nejočekávanějších letošních modelů. V podmínkách sychravého podzimu a sněhem „pocukrovaných” českých hor jsme vyzkoušeli verzi s dvoulitrovým TDI a pohonem všech čtyř kol.

22. 11. 2017 - novinky.cz


Pohodlná výstřednost. Lexus NX 300h je pro ty, co nechtějí jít s davem

Designéři značky Lexus nemají ve slovníku nic jako „umírněnost”, „rezervovanost” či snad „nudu”. Gigantická vřetenovitá maska chladiče je toho důkazem. Pokud patříte k těm, kterým se líbí, vězte, že faceliftované NX je vůz hodný zájmu.

21. 11. 2017 - novinky.cz