Výsledky hledání článků

Test Fordu Transit Kombi: kolos pro devět nově s automatem

Ford v kategorii lehkých užitkových vozidel nabízí tradiční transit nově s automatickou převodovkou. Vyzkoušeli jsme provedení, které pojme osm cestujících a hromadu nákladu k tomu.

16. 10. 2017 - novinky.cz


Skvěle jezdí, levný není. Test nového Fordu Fiesta

Ford začal prodávat osmou generaci fiesty, malého auta, který se ve svém segmentu pere s fabií, ibizou, corsou, sanderem nebo riem. Oproti nim nabízí patrně nejlepší jízdní vlastnosti, vykoupené vyšší pořizovací cenou a jen průměrnou praktičností. Jaká byla fiesta s litrovým tříválcem?

2. 10. 2017 - novinky.cz


Test Peugeotu 3008 1.2 PureTech: Stačí to

Když jsme si přebírali klíčky od tohoto auta, byli jsme trochu zmatení. Ale my měli mít 3008, a ne 5008. Tu jsme měli před čtrnácti dny! Ale ne, opravdu to tak není, a i když jsou si podobné jako vejce vejci, přece jen jsou rozdílné.

26. 9. 2017 - novinky.cz


Test BMW M550i xDrive: Jen krůček

Je to jen pár dní, co bylo tohle testované auto vrcholem u BMW řady 5. Na autosalonu ve Frankfurtu ale byla představena verze M5. Takže teď je tohle druhé nejlepší auto. Tedy zatím první, než dostaneme tu M5 do ruky.

19. 9. 2017 - novinky.cz


Test Peugeotu 5008: pravý crossover

Chtěli bychom Peugeot 5008 nějak charakterizovat jednoduše. Nějakou jednou větou. Nějakým slovním spojením. Ale nějak to nejde. Tohle je pravý crossover, který má mnoho charakteristik, cest, podobenství.

7. 9. 2017 - novinky.cz


Dvanáctiválcová óda na radost: test BMW M760Li xDrive

Dvanáctiválcový motor je unikátní ve všech směrech a právem patří na vrchol motorářského umění. Řada 7 od BMW je s motorem V12 dostupná od roku 1987, kdy automobilka uvedla na trh první německý poválečný dvanáctiválec.

29. 8. 2017 - novinky.cz


Test Opelu Insignia Grand Sport: jiná liga

Nový Opel Insignia Grand Sport je auto, které byste sotva srovnávali s vozem stejného jména minulé generace. Takhle změna je naprosto radikální. A nutno říct, že k lepšímu.

18. 8. 2017 - novinky.cz


Souboj roku: Alfa Romeo Giulia QV proti BMW M3

Alfa Romeo začala konečně znovu dělat rychlé sedany s klasickou koncepcí. Vyzvat ikonické BMW M3 tak pro nás bylo takříkajíc povinností. A výsledky našeho porovnání budou pro mnohé překvapující.

17. 8. 2017 - novinky.cz


Sportovec s nadváhou. Mini Clubman JCW All4 v testu

Základní Mini Clubman dostanete se stokoňovým motorem, vrcholné provedení ale nabídne o dalších 131 k více. Jde o verzi s tradičním označením John Cooper Works, kterou v případě ne úplně malého clubmanu dostanete výhradně s pohonem všech čtyř kol.

15. 8. 2017 - novinky.cz


Univerzální sportovec: Za volantem nejostřejšího Seatu, Leonu Cupra

Leon Cupra je v rámci koncernu Volkswagen tím nejvýkonnějším hot hatchem s pohonem pouze předních kol. Octavia má nejvýše 245 koní, Golf GTI Performance nabídne stejný maximální výkon. Zlobivé dítko ze Španělska těch koní po faceliftu dostalo rovnou tři sta.

11. 8. 2017 - novinky.cz