Výsledky hledání článků

Test Opelu Insignia Grand Sport: jiná liga

Nový Opel Insignia Grand Sport je auto, které byste sotva srovnávali s vozem stejného jména minulé generace. Takhle změna je naprosto radikální. A nutno říct, že k lepšímu.

18. 8. 2017 - novinky.cz


Souboj roku: Alfa Romeo Giulia QV proti BMW M3

Alfa Romeo začala konečně znovu dělat rychlé sedany s klasickou koncepcí. Vyzvat ikonické BMW M3 tak pro nás bylo takříkajíc povinností. A výsledky našeho porovnání budou pro mnohé překvapující.

17. 8. 2017 - novinky.cz


Sportovec s nadváhou. Mini Clubman JCW All4 v testu

Základní Mini Clubman dostanete se stokoňovým motorem, vrcholné provedení ale nabídne o dalších 131 k více. Jde o verzi s tradičním označením John Cooper Works, kterou v případě ne úplně malého clubmanu dostanete výhradně s pohonem všech čtyř kol.

15. 8. 2017 - novinky.cz


Univerzální sportovec: Za volantem nejostřejšího Seatu, Leonu Cupra

Leon Cupra je v rámci koncernu Volkswagen tím nejvýkonnějším hot hatchem s pohonem pouze předních kol. Octavia má nejvýše 245 koní, Golf GTI Performance nabídne stejný maximální výkon. Zlobivé dítko ze Španělska těch koní po faceliftu dostalo rovnou tři sta.

11. 8. 2017 - novinky.cz


Test Volkswagenu Arteon: nejluxusnější lidové auto

Volkswagen Arteon je nejluxusnějším modelem, který značka z Wolfsbugu v současné době nabízí. Techniku sdílí s passatem, proti němuž ale nabízí praktičtější karoserii typu liftback. Tohle auto je dlouhé, široké a nízké. Vyzkoušeli jsme jej během 1800 kilometrů.

9. 8. 2017 - novinky.cz


Test BMW 325d Touring: český sen

Kombík v naftě a ještě k tomu BMW, to je sen mnoha a mnoha českých motoristů. My se v něm svezli a zjistili, proč o něm (jenom) sní.

8. 8. 2017 - novinky.cz


Test Piaggio Medley 125: překvapivě praktický Ital

Vzhled byl odjakživa pro italské výrobky podstatný. Testovaný skútr Piaggio Medley 125 ale nezaujme jen barevnými kombinacemi a LED osvětlením, pod sedlem ukrývá obrovský úložný prostor a pod kapotou super úsporný motor se systémem stop-start.

7. 8. 2017 - novinky.cz


Test Opelu Crossland X: rodinný přítel

Tohle nové auto od Opelu není ani MPV, ani SUV, a ani hatchback. Je to crossover, což ukazuje už v názvu – Crossland X. Je to křižovatka všech možných stylů. Uchytí se?

2. 8. 2017 - novinky.cz


Jako šťavnatý čtvrtlibrák se sýrem. Jízda ve Fordu Mustang 5.0 V8 Convertible

Ford Mustang je celosvětově nejprodávanější sportovní auto. Už dva roky se do Česka dováží, a třebaže zdražil na více než milión korun, pořád nabízí skvělý poměr cena/výkon. Je to jedno z aut, která po zapůjčení nebudete chtít vracet.

1. 8. 2017 - novinky.cz


Ukrutně rychlé, celkem odtažité. Test Audi RS 5 s výkonem 450 koní

Audi RS 5 je to nejvýkonnější, co si lze v rámci kupé A5 pořídit. Nový model nahrazuje šest let staré provedení s točivým osmiválcem. Aktuální model má motor společně vyvíjený s Porsche, nebude vám ale vadit, že červené pole už nezačíná při 8250 otáčkách?

27. 7. 2017 - novinky.cz