Výsledky hledání článků

Test Fordu Focus Active 2,0 EcoBlue: Není jen dalším crossoverem

Ford Focus je pro letošní rok českým Autem roku; porazil např. BMW X5 nebo Kiu Ceed. Jak moc dobré musí auto být, aby získalo takovouhle cenu, zkouším za volantem „zvednutého kombíku“, verze Active. A i přes absenci čtyřkolky a řadu dalších drobných chyb si mě získal něčím, co bych u auta téhle třídy tak úplně neočekával.

15. 9. 2019 - novinky.cz


První jízda s novým Renaultem Clio: Ohromný skok kupředu

Renault Clio dostal po sedmi letech novou generaci a já jsem za jeho volantem zjistil, jak moc do něj vývojáři dali. Prostorností možná kralovat nebude, ale jako celek funguje příkladně. A nikoliv jen jako městská nákupní taška.

13. 9. 2019 - novinky.cz


Projížďka s Peugeoty 504: Opomíjená legenda

Před padesáti lety získal Peugeot 504 titul Evropské auto roku. Ve všech variantách platil za nádherný, moderní vůz. A protože se k jeho odkazu dnes Peugeot vrací, je na čase vytáhnout tři karosářské verze na francouzský venkov.

8. 9. 2019 - novinky.cz


První jízda s Kiou XCeed: Schopná stylovka za dobré peníze

Čtvrtý model v nabídce Kie Ceed má být lákavý pro lidi z města, které baví nové technologie a již dají na image. Jeho design se náramně povedl a pod kapotou můžete mít i dvousetkoňový motor ze Ceedu GT. Kabina zase sází na ohromné displeje. Ale je to dobré auto i pod slupkou? To zjišťuji na mezinárodní prezentaci téhle novinky.

7. 9. 2019 - novinky.cz


Test BMW 216i Active Tourer: Lidové BMW a nečekané překvapení

Říká se mu „krtek“, protože „hrabe předníma“ a taky trochu jako krtek vypadá. Mezi fanoušky značky BMW se mu většinou dostane tak akorát posměchu. A dost pravděpodobně nedostane nástupce, až životní cyklus současné generace skončí. Jestli tedy má řada 2 Active Tourer vůbec šanci něčím zaujmout, zkouším za volantem základní verze 216i.

4. 9. 2019 - novinky.cz


Test Audi A6 40 TDI quattro: Překvapivě nejlepší motorizace

Tenhle test Audi A6 40 TDI quattro jsme si vychutnali. Auto se pořádně projelo – ať už dělalo parádu na svatbě kamaráda nebo prostě jen tak popojíždělo po Praze, když začínala být doprava zase poprázdninově pekelná, pořád ukazovalo, že pod kapotou je nejlepší motor. A překvapivě čtyřválec.

2. 9. 2019 - novinky.cz


Zvyknete si na kamery místo zrcátek? Novinku od Audi jsme otestovali v pražském provozu

V automobilovém průmyslu by se mohlo zdát, že vše podstatné bylo už vymyšleno. Ovšem novým trendem jsou kamery místo tradičních zrcátek. Dá se na něco takového zvyknout a jak systém u Audi e-tron funguje?

31. 8. 2019 - novinky.cz


První jízda se Škodou Kamiq: Svižná, úsporná a trochu překvapivá

Co chtít po malém crossoveru značky, která není zrovna proslulá auty pro nadšené řidiče? Úsporné motory, prostornou kabinu a bohatou výbavu. To všechno mladoboleslavská novinka Kamiq má. A přidává něco, co jsem u auta téhle třídy opravdu nečekal.

20. 8. 2019 - novinky.cz


Chystáte se na průsmyk Stelvio za řidičským zážitkem? Může vás i zklamat

Je to jedna z nejslavnějších silnic v Evropě a z Česka není ani příliš vzdálená. Jen ze své návštěvy této klikatice za volantem éčkového kabrioletu soudím, že jde o vše, jen ne o opravdový řidičský požitek. Ten si spojuji s jinými hodnotami.

20. 8. 2019 - novinky.cz


Test Ssangyongu Rexton: Za dobré peníze dobré auto

Jaký je první dojem z korejského Saangyongu Rexton? Že je to gigantické auto. Směle se může měřit s BMW X5. Ostatně nejsilnější zážitek z testu byl, když právě řidiči BMW X5 záměrně zpomalili, abychom je museli předjet a oni se mohli podívat, co je to za značku.

14. 8. 2019 - novinky.cz