Výsledky hledání článků

Test Mercedesu X 350d: Venkovský švihák s hromadou charizmatu

Třída X sice má plebejský původ, ale Mercedes dělal při jejím vývoji všechno proto, aby ho zamaskoval, tím spíš ve verzi X350d. Přitom se nezbavil terénních schopností ani nátury pick-up trucku a užitečná hmotnost je konkurenceschopná. Největším magnetem tohoto auta je ale šestiválec pod kapotou.

23. 3. 2019 - novinky.cz


První jízda s Volkswagenem T-Cross: Konečně v životně důležitém segmentu

Volkswagen Polo už má svého vyššího sourozence. I Wolfsburští se konečně pustili do osvědčeného receptu, připravili miniaturní crossover segmentu B. T-Cross chce být svěží a barevný, v mnoha ohledech však zůstává Volkswagenem, a to v dobrých i špatných konotacích. Záleží na vašich prioritách, jak jsem zjistil při prvním seznámení na ostrově Mallorca.

20. 3. 2019 - novinky.cz


Test Mitsubishi Outlander 2,0: Schopný rodinný dostavník, ale ne bez chyby

Za volant Outlanderu jsem se podíval podruhé během poměrně krátké doby. Posledně to byl plug-in hybrid, který poháněl zadní kola jen elektřinou, tentokrát mám pod zadnicí poctivou mechanickou čtyřkolku. Funguje stejně dobře? A co víc, dokáže obstát v konkurenci např. Škody Kodiaq?

16. 3. 2019 - novinky.cz


Test Opelu Crossland X 1.5 CDTI AT: Městská štika s francouzskými kořeny

Kompaktní crossover přišel do rodiny Opelu ještě dříve, než došlo k francouzské fúzi. Je to auto, které značka s bleskem ve znaku potřebovala - zbavené zbytečného balastu Mokky X chce nabídnout přesně to, co dnešní zákazník chce. A nyní má ještě lepší vznětový motor.

14. 3. 2019 - novinky.cz


Test Volkswagenu e-Golf: Drahý, ale bytelný

Volkswagen e-Golf možná není novinka a nedočká se nové generace, ale než bude jeho nástupce, model I.D., na trhu, uplyne ještě spousta vody a e-Golf zůstává v nabídce. Je důstojným konkurentem nového Nissanu Leaf? Na zjištění jsem převzal šedý kus, který, nestojí-li zrovna u nabíječky, neznalé oko na první pohled od běžného Golfu nerozezná.

11. 3. 2019 - novinky.cz


Test Škody Kodiaq RS: Konečně ten správný motor

Na český trh se dostal nový motor pro Škodu Kodiaq. Má dvě turba, je nejvýkonnější, a tak je nasnadě, že jej mladoboleslavská značka nabízí s označením RS. Podle nás je škoda, že tu nebyl už dřív.

9. 3. 2019 - novinky.cz


Jako hračka. Porsche Macan je po faceliftu hodnotnější, jízdně stále překvapuje

Portugalské pobřežní okresky jsou na konci zimy již docela zahřáté a nebýt cyklistů, najdete v nich skrytou řidičskou perlu na odstrčené části starého kontinentu. Podobnou perlu, jakou pro nadšené řidiče představuje Macan ve světě kompaktních SUV.

7. 3. 2019 - novinky.cz


Test Renaultu Talisman Grandtour S-Edition: Dobrý, ale ne dokonalý křižník

Francouzi bývali na velká a komfortní auta přeborníci, ale před řadou let zanevřeli na Safrane a později i na Lagunu. Jestli dokáže být Talisman odpovídajícím nástupcem a zároveň jestli může být rozumnou alternativou německé konfekci, jsem zkoušel za volantem Grandtouru – tak nyní říkají kombíkům – ve verzi S-Edition s 225k osmnáctistovkou.

3. 3. 2019 - novinky.cz


První jízda s novou Mazdou 3: Hatchback pro ty, které ještě baví řídit

Poslední generace Mazdy 3 byla zajímavá zejména svými jízdními vlastnostmi. Ta nejnovější si zachovala to dobré a vylepšuje oblasti, kde to dosud pokulhávalo. Piha na kráse je jen jedna a dost možná bude v průběhu letoška odstraněna.

1. 3. 2019 - novinky.cz


Test Lexusu CT200h: Luxusní kompakt je na rozloučenou výhodný

Pouť Lexusu CT je u konce. Nejen horké novinky však projdou naším redakčním testem, občas je velmi zajímavé podívat se na vůz, který vykukuje ze skladů s výrazně nižšími cenovkami než před pár lety. Jaký je hybridní podivín v kontextu dnešní doby?

28. 2. 2019 - novinky.cz