Výsledky hledání článků

Dobrá volba. Test hybridního Hyundai Ioniqu

Hyundai se do segmentu hybridních vozidel vrhnul ve velkém stylu. Liftback ioniq se nabízí hned se třemi druhy pohonu: jako elektromobil nebo coby hybrid, kombinující benzínový agregát a elektromotor. Nabízí se také jako plug-in hybrid. My jsme tentokrát měli možnost týden prozkoušet hybridní verzi.

15. 2. 2017 - novinky.cz


Test Mini Cooperu Clubman s pohonem všech kol: nevšední mini kombi

Britské Mini má v nabídce celkem pět karosářských variant: kromě klasické verze (tří a pětidveřové) je to ještě kabrio, paceman, countryman a clubman. Posledně jmenovanou řadu jsme vyzkoušeli s pohonem všech kol a bezmála 200koňovým dvoulitrem.

9. 2. 2017 - novinky.cz


Test Hondy HR-V: O kousek lepší motor

Mezi nabídkou kompaktních SUV se téměř ztrácí Honda HR-V. Na našich silnicích ji téměř nevídáme a ani v Evropě na tom není úplně nejlépe. Proč? Copak to je nepovedené auto? Předem říkáme, že ani ne.

8. 2. 2017 - novinky.cz


Test neprávem opomíjené Hondy Jazz

Na českém trhu je několik nedoceněných automobilů, které bychom viděli rádi na silnicích častěji. Jedním z nich je malé velké auto Honda Jazz.

1. 2. 2017 - novinky.cz


Během 24 hodin 1034 km. Vyzkoušeli jsme omlazené Mitsubishi ASX

Mitsubishi omladilo modely Outlander a ASX. S druhým jmenovaným jsme se během více než tisícovky kilometrů ujetých během 24 hodin seznamovali na cestě na českou národní prezentaci v rakouském Saalbachu. Jaký dojem omlazené kompaktní SUV zanechalo?

31. 1. 2017 - novinky.cz


Test Subaru XV: S výhledem na konec

Subaru XV je co do tvaru karoserie klasický hatchback. Ve všem ostatním je neklasický. Prostě na všechno jde trochu jinak.

27. 1. 2017 - novinky.cz


Test omlazeného Opelu Mokka X: jiná káva

Malých SUV, která by nabídla opravdový pohon všech kol, mnoho není. Rüsselsheimská automobilka Opel ale jeden takový vůz vyrábí ve Španělsku. Model Mokka prošel omlazením, na čtyřech stovkách kilometrů jsme jej nyní měli možnost poprvé vyzkoušet na českých silnicích.

23. 1. 2017 - novinky.cz


Test Peugeotu 508 RXH: znova a lépe?

Před lety představil Peugeot revoluční model – hybridní zvýšené kombi na bázi modelu 508, kde předek poháněl dieselový agregát a zadek elektromotor. Zajímavé. Nefunkční. A tak teď je v nabídce i verze jen s naftovým motorem.

19. 1. 2017 - novinky.cz


Test VW Amarok V6: šest je víc než čtyři

Vůbec první pick-up s logem VW nemohl mít šestiválcový motor, vrcholem byl dvakrát přeplňovaný dvoulitr. Špatný nebyl, ale šest válců a vyšší zdvihový objem jsou u pracovního auta vždy lepší. Vždyť poctivý šestiválec už na českém trhu kromě amaroku do jiného pick-upu nekoupíte, více než čtyři válce nabídne jen Ford Ranger (má pětiválec).

13. 1. 2017 - novinky.cz


Test nejmenšího SUV od Audi: Q2 je originální švihák do města

Nejmenší SUV od Audi má název Q2. Cílí na mladé a je to znát i na kampani s jejich netradičními hashtagy. My měli také jeden na dveřích. Vystihuje tohle Audi? Pokud budeme mluvit jen o Audi jako značce, tak určitě.

11. 1. 2017 - novinky.cz