Výsledky hledání článků

Test: Facelift stárnoucího Fordu Mondeo

Světem proběhla informace, že Ford Mondeo skončí. Ale byla to prý fáma. Ford se rozhodl své rodinné auto naopak ještě alespoň dvakrát faceliftovat. Tenhle vůz je prvním z nich.

21. 11. 2018 - novinky.cz


Střední třída jinak. Test Mazdy6 s atmosférickým dvouapůllitrem

Mazda jde proti proudu a v mnoha ohledech staví své vozy na technických základech, které už mainstreamové automobilky dávno odpískaly. Třeba na nepřeplňovaných motorech s velkým zdvihovým objemem. Vyzkoušeli jsme omlazenou Mazdu6 v karosářském provedení sedan.

20. 11. 2018 - novinky.cz


Test BMW X4 xDrive30i: všestranně dobré auto, ale za srdce chytit nedokáže

Proč se BMW X4 xDrive30i vůbec zabývat? Vždyť v něm budou stejně jezdit jen blondýny, jejichž milenec nemá na X6. Model X4 toho zvládne ale mnohem víc, než jen pomalu korzovat Pařížskou. Namiřte ledvinky na polní cestu rozježděnou traktory, nebo ujeďte čtyři stovky dálničních kilometrů - všechno spolkne s nadhledem. A polní cestu možná o něco lépe.

18. 11. 2018 - novinky.cz


První elektrický Jaguar se povedl

Jaguar I-Pace je prvním elektro autem britské automobilky. Vypadá skvěle, reálně ujede přes 300 kilometrů a má vzdušný a prostorný interiér. Je něco, co se nepovedlo?

16. 11. 2018 - novinky.cz


Test Seatu Leon ST Cupra Carbon: Umí dálnici i zatáčky, ale ta cena

Tenhle červený kombík je na první pohled kombinace neslučitelného – rychlosti s praktičností. Zábava za volantem s automatickým řazením. Jenže on funguje, a funguje docela dobře, ať před něj postavíte cokoliv. Ale nechá si za to pořádně zaplatit.

11. 11. 2018 - novinky.cz


Test Hondy CB300R: Liška z Thajska

Už dlouho neměli zájemci o lehkou a cenově dostupnou motorku takový výběr jako v poslední době. V Thajsku vyráběná Honda umí zaujmout tradičními linkami, LED svícením a ukázkovou poslušností. Jízdně je prakticky bezchybná. Škoda že výrobce nebyl drobně velkorysejší s výbavou.

6. 11. 2018 - novinky.cz


Test BMW M760Li: Téměř dokonalé, ale jen pro toho vpravo vzadu

Je dvanáctiválcové BMW M760Li opravdu tolik odlišné od osmiválcové 750i, abychom si ho půjčili k testu necelé dva měsíce po V8? Přiznávám, úplně jiná auta to nejsou, ale rozdílů je až překvapivě hodně. A leckdy i dost nečekaných.

3. 11. 2018 - novinky.cz


Živá voda. Test Fiatu Tipo kombi s paketem S-Design

Fiat Tipo je levným autem, které se vyrábí jako sedan, hatchback i kombi. Verze S-Design přidává více stylu, naftová šestnáctistovka v kombinaci s automatem pak cenu vytáhnou až k hranici 550 tisíc. Co za to italské kombi nabídne?

30. 10. 2018 - novinky.cz


Test Mazdy CX-3: Drobeček, který rozdmýchá vaši zvědavost

CX-3 je sice na světě už nějaký ten pátek, ale Mazda nedávno přišla s faceliftem. Když jsem dostal možnost testu, sáhl jsem po ní s nadějí, že inovace něco udělaly s prkenným a nízkým podvozkem. To se nestalo, ale objevil jsem zajímavou a trochu nečekanou stránku osobnosti tohoto auta.

27. 10. 2018 - novinky.cz


Test hybridního Countrymana: Není Mini jako Mini

Nic nedokáže změnu v historii automobilů jako srovnání vozů, které od sebe dělí padesát a více let. Třeba srovnejte klasický britský Mini a to, co je na obrázku. Je to také Mini, ale je výrazně jinde.

26. 10. 2018 - novinky.cz