Výsledky hledání článků

Test Volkswagenu Caddy Maxi: die Krabice

První dojem z vozu byl jasný – Es ist eine Schachtel – to je krabice. Krabice na kolech, do které se vejde hodně krabic. Opravdu hodně krabic. Nebo sedm cestujících a ještě pár krabic.

23. 6. 2017 - novinky.cz


Rychlé gran turismo. Test Audi S5 Sportback

Pokud chcete to nejlepší, co nabízí modelová řada A5 a zároveň je pro vás verze kupé moc malá, máte na výběr provedení, které se jako kupé tváří. Verze RS5 zatím byla potvrzena jen pro kupé, takže S5 Sportback nabídne nejvýkonnější motor v nabídce. Má 354 koní, a tedy 260 kW.

20. 6. 2017 - novinky.cz


Lexus NX300h v testu: neúsporně elektricky

Tohle auto je prostě nádherné. Je pravda, že se nám moc nelíbí divoká ohromná maska, ta podtržítka světel jako Nike a podivné prolákliny na bocích předního nárazníku, ale v té oranžové barvě je to i tak dokonalý vůz.

15. 6. 2017 - novinky.cz


Zraje jako víno. Test nového BMW s benzínovým a naftovým šestiválcem

Nová, v pořadí už sedmá generace BMW řady 5 s interním kódem G30 narostla, ale zároveň shodila desítky kilogramů ze své hmotnosti. Postupně jsme vyzkoušeli oba šestiválcové motory, jak dieselový 530d tak benzínový 540i.

14. 6. 2017 - novinky.cz


Test Škody Kodiaq s nejsilnějším benzínovým motorem

Dvoulitrové TSI naladěné na 138 kW (180 k) je nejsilnějším benzínovým motorem pro až sedmimístné SUV Kodiaq. Na výběr z benzínových motorů pak máte už jenom čtrnáctistovku (110 kW/150 k), vyhovující spíše defenzivním řidičům. Jaká byla dynamika a spotřeba u nejvýkonnější benzínové varianty? Porovnání s čtrnáctistovkou ukázalo zajímavé výsledky.

8. 6. 2017 - novinky.cz


Test BMW X4 M40i: Utržení ze řetězu

Mám dvě děti, takže mým standardem je spíš auto, které pojme hromady nákladu, je lehce omyvatelné (nejlépe i zevnitř), nerozbitné,… BMW X4, tím spíš v divoké specifikaci M40i do tohoto výběru nepatří. A přece…

2. 6. 2017 - novinky.cz


Co funguje, neměnit. Test faceliftovaného golfu

Volkswagen decentně omladil svůj nejdůležitější model, v Evropě nejprodávanější auto, které je tak univerzální, že vyhoví skoro všem. Tuzemský importér zatím neměl auta s novým motorem 1,5 TSI Evo, takže jsme „nový” golf prozatím vyzkoušeli v klasické verzi s dvoulitrovým té-dé-íčkem.

31. 5. 2017 - novinky.cz


Dva tisíce kilometrů ve Škodě Octavii CNG: levné náklady i několik nevýhod

Automobilů na stlačený zemní plyn je stále jako šafránu, jakkoliv se každoročně zlepšuje nabídka modelů přímo z výroby a zvolna roste i nabídka tankovacích stanic. Zkusili jsme ujet dva tisíce kilometrů s octavií CNG, ne vždy jsme se ale včas dostali k čerpací stanici se stojanem CNG.

25. 5. 2017 - novinky.cz


Praktické auto, které nebudete chtít řídit. Test Fiatu Tipo kombi

Fiat se po dlouhé době vrací s kombíkem. V Turecku vyráběné tipo je low budget modelem na pomezí malého auta a nižší střední třídy. Zkoušeli jsme benzínovou verzi se čtrnáctistovkou o výkonu 120 koní.

17. 5. 2017 - novinky.cz


Test extravagantního hybridu od Toyoty

Na test Toyoty C-HR jsme se těšili. Máme rádi auta, která vybočují z řady ne tím, že třeba přemístí budíky o patnáct centimetrů na nějakou stranu a na boky auta nainstalují nafukovací polštářky, ale protože jsou jiná už svou podstatou. A to Toyota C-HR splňuje měrou vrchovatou.

11. 5. 2017 - novinky.cz