Výsledky hledání článků

Test VW Amarok V6: šest je víc než čtyři

Vůbec první pick-up s logem VW nemohl mít šestiválcový motor, vrcholem byl dvakrát přeplňovaný dvoulitr. Špatný nebyl, ale šest válců a vyšší zdvihový objem jsou u pracovního auta vždy lepší. Vždyť poctivý šestiválec už na českém trhu kromě amaroku do jiného pick-upu nekoupíte, více než čtyři válce nabídne jen Ford Ranger (má pětiválec).

13. 1. 2017 - novinky.cz


Test nejmenšího SUV od Audi: Q2 je originální švihák do města

Nejmenší SUV od Audi má název Q2. Cílí na mladé a je to znát i na kampani s jejich netradičními hashtagy. My měli také jeden na dveřích. Vystihuje tohle Audi? Pokud budeme mluvit jen o Audi jako značce, tak určitě.

11. 1. 2017 - novinky.cz


Škoda Kodiaq: podrobný test z českých silnic i hor

Škoda začala prodávat kodiaq již v prosinci, první zákazníci se ale dočkají zhruba až v únoru. Jak se nové české SUV povedlo, jsme zjišťovali mezi prvními na českých silnicích. Testovali jsme základní verzi 1.4 TSI, spojenou s pohonem všech kol a samočinnou převodovkou DSG.

4. 1. 2017 - novinky.cz


Silvestrovský test: na zimním stadiónu jsme řídili rolbu

Po testech malé sklápěčky, 60 let starého transporteru, autobusu pro 30 lidí nebo závodního vozu WRC (z místa spolujezdce) přinášíme další silvestrovský test. Tentokráte jsme vyzkoušeli, jak se řídí další netradiční, motorem poháněný stroj - rolba upravující led na zimním stadiónu.

31. 12. 2016 - novinky.cz


Test Nissanu GT-R 2017: Godzilla verze 1.7

Nissan GT-R, duchovní nástupce slavného modelu Skyline, přišel na trh před osmi lety. Automobilka jej průběžně upravovala, změny pro modelový rok 2017 patří k nejzásadnějším.

29. 12. 2016 - novinky.cz


Suzuki S-Cross nás v testu několikrát překvapil

Tři roky je už Suzuki S-Cross na trhu, což znamená, že přišel čas na změnu. Ta přišla a Suzuki s ní vycítilo šanci na úspěch. Přinesla ta změna opravdu tak radikální posun, aby dokázala přesvědčit zákazníky, že S-Cross je pro ně to pravé?

26. 12. 2016 - novinky.cz


Test BMW M140i: kapesní raketa

BMW M140i je to nejvýkonnější, co si lze z řady 1 koupit. Nebýt historických souvislostí, snesl by tento model pojmenování M1, to mívá ale vyhrazen mnichovský supersport z konce sedmdesátých let. Jako první jsme M140i zkoušeli na českých silnicích.

15. 12. 2016 - novinky.cz


První test nového BMW řady 5: superpočítač, který nadchne řidiče

Manažerský sedan od BMW hlásí návrat na scénu. Nejenže G30 skvěle jezdí, ale uspokojí každého hračičku posedlého moderní technikou. Jak jsme navíc vyzkoušeli na prezentaci v Portugalsku, hlavně se vrací ke kořenům řidičské zábavy.

7. 12. 2016 - novinky.cz


První český test Citroënu C3: extravagance z Trnavy

Citroën C3 je nejprodávanějším modelem francouzské automobilky - dosud se jej vyrobilo 3,5 miliónu kusů. Na trh právě přichází třetí generace, která se vyrábí v Trnavě. Jak jezdí na Slovensku vyráběný hatchback s prvky crossoveru, jsme zjišťovali jako první v Česku.

6. 12. 2016 - novinky.cz


V Mexiku jsme v předpremiéře otestovali nové Audi Q5

Od zahájení výroby v roce 2008 prodala značka Audi přibližně 1,6 miliónu vozů Q5. A to je obrovský úspěch. Jak se podařilo navázat na první generaci, jsme po 26hodinovém nonstop cestování vyzkoušeli s ještě předsériovými auty.

30. 11. 2016 - novinky.cz