Výsledky hledání článků

Range Rover Evoque není auto jen pro ženy

Range Rover Evoque je velmi oblíbené kompaktní SUV od jednoho z nejvýznamnějších výrobců vozidel do terénu. Většina těchto aut ale nikdy neopustí zpevněné komunikace a za jejich volantem vídáte zpravidla drobné blondýnky jedoucí na nákupy do obchodního centra na kraji města. Jak jsme ale zjistili, tak je to škoda. Tohle auto totiž zvládne mnohem víc!

23. 3. 2019 - garaz.cz


Škoda Octavia 1.0 TSI Style: Tři válce stačí, drahoušku!

S malými turbomotory se už před delším časem roztrhl pytel. A daleko víc bojují zejména s předsudky veřejnosti než se svou vlastní, z konstrukce vyplývající technickou náročností. Chtěl jsem udělat přítrž i těm svým vlastním předsudkům. Vzal jsem své dva dobré kamarády, blázny do starých „poctivých“ aut, půjčil si novou litrovou Octavii a vyrazili jsme po dálnici na výlet do Stuttgartu.

23. 3. 2019 - garaz.cz


Test ojetiny: Škoda Rapid je vše, co člověk potřebuje

Pokud si nemusíte autem zlepšovat společenský status a prostě chcete jen nějaké slušné, prostorné a spolehlivé přibližovadlo s nízkou spotřebou, vlastně nic víc než Škodu Rapid nepotřebujete. Jen od ní nečekejte zázračný komfort a dynamické jízdní vlastnosti. Je to prostě obyčejné auto.

21. 3. 2019 - garaz.cz


DS3 Crossback je velká opulence v malém balení

Víte, co to znamená „chic“? Tenhle francouzský výraz označuje něco, co je módní, nikoliv však plynoucí s proudem. To, co je „chic“, je šmrncovní, elegantní a klidně i mírně okázalé. „Chic“ jsou svítivě fialové ponožky v distingovaných hnědých polobotkách, nošené někým, kdo tyhle výstřelky nosit umí. A „chic“ je i nový malý crossover od francouzské značky DS Automobiles.

20. 3. 2019 - garaz.cz


SsangYong Tivoli 1,6 e-XGI: Ty vole, Tivoli je prostorné!

Bude mít malý korejský SUV prcek s provokativním názvem šanci u českých zákazníků? Podívejte se na video a posuďte sami.

19. 3. 2019 - garaz.cz


Audi Q3 – jedno auto dvakrát jinak

O kompaktní SUV je po světě ohromný zájem a toto tvrzení platí, ať už se pohybujeme v kterékoliv cenové relaci. Do té prémiové právě letos přibyla druhá generace SUV Audi Q3 a já jsem novinku, uvedenou souběžně s novou generací malého hatchbacku A1, vyzkoušel hned ve dvou motorizacích. V rámci testování jsme měli ve dvou týdnech možnost vyzkoušet benzínový dvoulitr s automatem a dále i vznětový dvoulitr s manuální převodovkou.

18. 3. 2019 - garaz.cz


VW T-Roc - potomek hatchbacků

Volkswagen zjevně kategorii crossoverů věří a snaží se vyplnit všechny mezery na trhu. T-Roc je druhý nejmenší a nikdo se netváří, že by to bylo auto do terénu. Je to typické městské auto a dokonce se prodává i s benzínovým turbo dvoulitrem z Pola GTI. Samá chvála to ale dneska nebude...

17. 3. 2019 - garaz.cz


Renault Kadjar 1,5 dCi - Co funguje, to neměň!

Tohle SUV prodává design. Přidává k tomu ještě pohodu a extrémně nízkou spotřebu. Podívejte se na video, kde se dozvíte veškeré podstatné informace.

14. 3. 2019 - garaz.cz


Mercedes-Benz G500 – legenda v nejlepší formě

Mercedes musel po dlouhých 40 letech ve službě kompletně inovovat svůj legendární terénní G-Wagen. Pro inženýry byl obrovský oříšek, jak spojit požadavky současných norem a nařízení, moderního komfortu a technologií s utilitárním charakterem původního Géčka, ale uspěli v tom naprosto okouzlujícím způsobem. Nové Géčko je autem s tak silným charakterem bez kompromisů, že si ho prostě zamilujete!

13. 3. 2019 - garaz.cz


Test ojetiny: Opel Mokka kupte raději s automatem

U nás to nebyl takový prodejní trhák jako v Evropě, ale tenhle Opel je jedno z nejprodávanějších kompaktních SUV vůbec. A je to vlastně poměrně dobré auto bez žádných velkých pastí. Ojetiny se tak bát nemusíte, jen je potřeba pečlivě vybírat.

12. 3. 2019 - garaz.cz