Výsledky hledání článků

Toyota Yaris GR: Z městského prcka se stal špičkový sporťák

Jako jediní jsme vyzkoušeli nejlepší sporťák pro rok 2020. Lítá bokem a pod kapotou má tříválec!

28. 1. 2020 - garaz.cz


Peugeot 208 1.5 BlueHDI – s měšťákem na dálničním výletu

Nedávno jsme měli v testu nový Peugeot 208 s benzinovým motorem o objemu 1,2 litru. Kolega Martin ho otestoval velmi důkladně, a tak tenhle test nemohl být tak úplně standardní. Nechtěli jsme totiž po pár týdnech publikovat to samé, jen v dieselové variantě. Co s tím? Vzhledem k tomu, že jsme naftovou dvěstěosmičku měli k dispozici přes vánoční svátky, vzali jsme ji na výlet. A rovnou do Budapešti.

27. 1. 2020 - garaz.cz


Suzuki Jimny – legendární offroad se vrací v plné síle

Jimny vstupuje do čtvrté generace - to by ještě nebylo nic divného, ale první verze tohoto stroje spatřila světlo světa už v roce 1970! Nový Jimny je modernější, má navigaci, tempomat a pohodlnější sedačky. Interiér se taky zlepšil, ale pořád je to mrňavé auto a hlavně je to pořád skutečný offroad. Nevěříte?

26. 1. 2020 - garaz.cz


Porsche 911 3.0 Targa – Co víc chtít?

Kdo nikdy nepropadl kouzlu Porsche, zřejmě ještě neseděl za volantem modelu 911. Teprve tady lidi pochopí, co každého na téhle „špatné“ koncepci vlastně baví. Moje zkušenost s tímto strojem byla o to intenzivnější, že se jednalo o sexy karoserii Targa.

26. 1. 2020 - garaz.cz


Mercedes EQC: Má přes 400 koní, a přesto nejraději plachtí

Bezohledné parkování na vyhrazených místech je nový problém elektromobilů. Jak se nabíjí Mercedes?

23. 1. 2020 - garaz.cz


Test ojetiny Renault Kadjar: Zbytečné, ale spolehlivé SUV

Móda SUV hrne na trh auta, která nikdo nepotřebuje: velká, těžká, vysoká, s pohonem předních kol a bez terénních ambic. Mají vyšší spotřebu, větší servisní náklady a horší jízdní vlastnosti. Kadjar je přesně takové „zbytečné“ auto. S klasickým kombíkem uděláte lépe.

23. 1. 2020 - garaz.cz


Svezli jsme se Toyotou Hilux 6x6!

Jízda v terénu je specifická motoristická disciplína. Je to zábava i dobrodružství, někdy se při ní tají dech, jindy se dostavují pocity štěstí z právě projeté pasáže. Dnešní moderní SUV zvládnou to, na co si před lety troufly jen ty nejostřejší off-roady. Přesto v určitou chvíli dojde na lámání chleba a v těžkém terénu se ukáže, co je opravdový teréňák a co jen voňavka k obchoďáku. Do té první skupiny se bezesporu řadí i Toyota Hilux, která je díky svým schopnostem v terénu oblíbená po celém světě. A co teprve, když dostane o nápravu navíc…

22. 1. 2020 - garaz.cz


Ford F-150 5,0 V8: Nejlepším SUV na trhu je americký pick-up

Nejlepším SUV a nejprodávanějším autem světa je americký pick-up!

21. 1. 2020 - garaz.cz


Volvo XC90 B5 – závěr doby dieselové má své kouzlo

„Tohle je poslední generace naftových motorů, kterou máme“ dozvídám se při přebírání faceliftovaného Volva XC90. Největší SUV bylo první ze současné modelové řady Volva a teď, po pěti letech, se dočkalo faceliftu. Na změny designu byste si museli vzít lupu, inovace se totiž zaměřily především na nové technologie, vnitřní uspořádání a především nové motory.

20. 1. 2020 - garaz.cz


Adria Coral XL Axess 670 SP – tak trochu jiný test

Tento týden vybočíme z řady nejen testovaným autem, ale i samotným stylem testu. Je spíchnutý narychlo, na koleně, doslova v polních podmínkách. Nebo vlastně spíš pouštních. Věřím, že vás i tak bude bavit.

19. 1. 2020 - garaz.cz