Výsledky hledání článků

Test ojetiny: Škoda Fabia II je pořád slušné auto

Špatné kusy už skončily na vrakovišti, případně se dají snadno poznat. Na trhu ojetin je navíc poměrně dost Fabií s doloženou minulostí a rozumným nájezdem. Nejlepší jsou kusy po soukromnících, i když budou mít často chudou výbavu. Klimatizaci už ale dostanete většinou vždy.

17. 10. 2019 - garaz.cz


Mercedes-AMG A 35 – sice ne největší, ale pořád velká bestie

Když Mercedes před časem poprvé ukázal novou řadu „středně ostrých“ AMG modelů, zvedl tím vlnu otázek. Dostojí tahle auta věhlasnému logu AMG, nebo se přiblíží spíš klasickým „civilním“ Mercedesům? Jal jsem se tyto skutečnosti ověřovat na nejmenším AMG, které je v současné nabídce – na hatchbacku třídy A, jehož motorizace je označena číslovkou 35.

16. 10. 2019 - garaz.cz


Kia XCeed – Tohle není jen zvýšený hatchback

Korejský Scout v podobě vozu Kia XCeed má vlastní pohlednou tvář a motor z přiostřené verze. Chce být bestsellerem!

15. 10. 2019 - garaz.cz


Druhá generace Renaultu Captur může znovu vládnout segmentu

První Renault Captur se stal suverénně nejprodávanějším kompaktním crossoverem na náročném evropském trhu. Jeho druhá generace má proto pochopitelně podobně vysoké ambice. Vypravili jsme se do Řecka, abychom na silnicích v okolí Atén odhalili, jestli na to skutečně má.

14. 10. 2019 - garaz.cz


Audi SQ5 TDI quattro – překvapivě dokonalé gran turismo

Když Audi vrazilo turbodiesel pod kapotu svých poloostrých modelů S, fanoušci se čertili, že auta ztratila to správné sportovní kouzlo. Jenže v případě rychlé SQ5 proti změně nikdo neprotestuje, pro SUV se totiž síla TDI hodí naprosto perfektně a dělá z něj až překvapivě dokonalé cestovní auto.

14. 10. 2019 - garaz.cz


Audi e-tron - elektrická budoucnost pro současné zákazníky

Elektromobilů se vyrojila celá řada a jdou na věc z různých směrů. Audi e-tron vypadá, jezdí a používá se skoro jako každé jiné Audi. Oproti svým soupeřům má ale v rukávu jeden trumf.

13. 10. 2019 - garaz.cz


Triumph Spitfire mk.IV: Roadster správného gentlemana

Tradice britských roadsterů je dlouhá a plná slavných jmen. Přesto se jedno auto na srazech objevuje častěji než jiná – Triumph Spitfire. Pojďme se podívat na to, jak jezdí a proč je právě on tak populární. Tolik jeho majitelů se přece nemůže mýlit.

13. 10. 2019 - garaz.cz


Vadí BMW řady 1, že nemá pohon zadních kol?

Nová generace řady 1 má trochu složitou počáteční situaci. Přichází totiž na trh po svém předchůdci, jehož vlastnosti, v segmentu dané unikátním pohonem zadních kol, fanoušci značky i novináři velebili a milovali. A víte, co je na tom zajímavé? Že s výjimkou zmíněných fandů a novinářů to nikdo zdaleka tolik neprožívá.

11. 10. 2019 - garaz.cz


Test ojetiny: Lexus LS 600h je nejlepší luxusní sedan

Čím je auto složitější, tím více rizik je spojených s nákupem ojetého kusu. Navíc u luxusních sedanů prémiových značek jsou ceny dílů a servisu výrazně vyšší než u běžných aut. Lexus LS sice nemusí být past, ale zadarmo rozhodně takové auto jezdit nebude.

10. 10. 2019 - garaz.cz


Škoda Felicia: Ve víc sexy českém autě už jet nemůžete

Je to jedno z nejikoničtějších aut mladoboleslavské automobilky Škoda a podle mnohých nejkrásnější československé auto vůbec. Určitě by se našla spousta řidičů, kteří by rádi měli podobnou krásku v garáži. Má ale vedle atraktivního vzhledu ještě i jiné přednosti? A nebude mně vlastně při tomhle testu vadit, že nemá zářivě červenou barvu?

10. 10. 2019 - garaz.cz