Výsledky hledání článků

Škoda Superb 2.0 TSI – Produkt, na který můžeme být pyšní

Tak tady máme Superba po faceliftu a já přemýšlím, jak začít, aby to nevyznělo až příliš nekriticky. Jenže nedá se nic dělat. Poměrně pevně si stojím za tím, že současný Superb je to nejlepší, co kdy Škodovka nabídla, a dokonce půjdu tak daleko, že řeknu, že se jedná o jeden z nejlepších produktů koncernu Volkswagen.

17. 2. 2020 - garaz.cz


Opel Corsa – pátá generace úplně znova

Inženýři Opelu smetli ze stolu skoro hotové auto, aby mohli využít novou a lepší platformu, kterou získali od Francouzů. Byla to chyba? Nová Corsa je rozhodně jiná, než byla ta předchozí, ale nakolik se tenhle krok vyplatil?

16. 2. 2020 - garaz.cz


Jaguar E-Type V12 Coupé Series 3 – Není to jen o vzhledu

Ty závistivé a obdivné pohledy okolí si musíte v E-Typu vychutnávat. Možná mi máte chuť napsat, že jiná verze, nebo i jiné auto se vám líbí víc. Ale co, tohle je pravý E-Type v elegantní verzi Coupé ve správné červené barvě a pod kapotou mu bublá vidlicový dvanáctiválec, co bych mohl chtít víc.

16. 2. 2020 - garaz.cz


Audi A6 Avant 3.0 Bi-TDI Quattro – Téměř dokonalý kombík

Značka Audi má výborné renomé. Když bychom parafrázovali slavný Cimrmanův výrok, můžeme o tom vést spory, můžeme s tím i nesouhlasit, ale to je asi tak všechno, co s tím můžeme dělat. Dnes však není řeč o nablýskaném novém Audi v novinářské specifikaci v ceně dvou milionů. Podíváme se na to, jak odolává neúprosnému zubu času nadupaná verze A6 coby osmiletá ojetina za čtvrtinu své původní ceny.

14. 2. 2020 - garaz.cz


Test ojetiny: Kia Ceed s automatem určitě najde kupce

Mezi ojetinami je obrovský výběr, ale jakmile máte specifické požadavky na motorizaci a převodovku, tak je těch možností najednou výrazně méně i mezi jinak hojně zastoupenými modely. Kia Ceed první generace s automatickou převodovkou tak určitě kupce najde.

13. 2. 2020 - garaz.cz


Opel Corsa 1,2 Turbo: povedený Němec s francouzskými kořeny

Opel Corsa je v automobilovém světě opravdovou legendou. Na trhu je už 38 let, na kontě má přes 14 milionů prodaných aut celkem 5 generací. Nyní ovšem přichází jeho nejnovější šestá generace, která má být ještě lepší, vybavenější, bezpečnější, úspornější. Přišel čas se jí podívat pořádně na zoubek!

12. 2. 2020 - garaz.cz


Vyzkoušel jsem všechny tři motory nového Jaguaru F-Type

Je klidné středeční odpoledne. Přes vodní plochu sleduji molo lisabonské promenády, na němž stojí vystavený Jaguar F-Type. Každých pár sekund se někdo zastaví, vůz si prohlédne, podívá se i okénkem dovnitř, auto si vyfotí nebo se nechá vyfotit s ním. Není divu, F-Type je prostě jedno z nejkrásnějších nových aut, které můžete v současné době koupit.

10. 2. 2020 - garaz.cz


Kia XCeed - znamená větší vždy lepší?

Tato Kia sice stojí na stejné platformě jako menší Ceed, ale je to daleko víc než jen oplastovaná verze. XCeed má se Ceedem společnou jen část dveří a zrcátka, jinak je to naprosto svébytná karosářská varianta. A také úplně jinak jezdí. Zajímá vás jak? Tak se připoutejte, vyrážíme...

9. 2. 2020 - garaz.cz


Fiat Panda 4x4 – Krabička, kterou nic nezastaví

Fiat Panda 4x4 – kdysi to bývala nejlevnější a také nejprodávanější čtyřkolka na evropském trhu. Prý ji nezastaví nic. Kromě rzi. Přesto jsem jednu, co se ještě na dešti nerozpadla, našel a vyzkoušel. Uvidíme, jestli z ní budu tak nadšený jako všichni, kteří ji někdy měli.

9. 2. 2020 - garaz.cz


UAZ 3163 Patriot AT – Ruská automatická evoluce

Dlouho očekávaná automatická převodovka konečně dorazila i do ruského vlajkového modelu UAZ 3163 Patriot. Nebyli by to východní inženýři, kdyby to nemělo malý háček. Automat pochází sice od zkušených francouzských konstruktérů, ovšem je už 14 let starý. Může tahle kombinace efektivně fungovat ve vylepšeném terénním automobilu? Jako jediná redakce v Česku jsme to vyzkoušeli.

7. 2. 2020 - garaz.cz