Výsledky hledání článků

Dacia Duster 1.0 TCe – O válec méně, ale o turbo navíc

Základní motorizace Dusteru sice přišla o válec, ale díky přeplňování je teď v běžném provozu použitelnější než před tím. Dacia opět dokazuje, že i základní automobily dnes nemusí znamenat velké odříkání.

5. 4. 2020 - garaz.cz


Lada 1300: Silnější verze ukáže, proč se rodičům tak líbila

Vypadá skoro stejně jako základní model, ale v útrobách jí tepe větší a silnější motor. Může jedna decka v jeho objemu udělat takový rozdíl? A budu se i po těch letech a mnoha vyzkoušených zahraničních a moderních autech za volantem ruské Lady bavit tak, jako jsem se bavil kdysi?

5. 4. 2020 - garaz.cz


Lexus RX 450h – Konzervativní parťák do uspěchané doby

Na poli honosných SUV to neustále vře mezi Audi, BMW a Mercedesem, nicméně růžky vystrkuje také omlazený Lexus RX nabízející benzinový šestiválcový motor a sofistikovanou hybridní technologii. Může v záplavě klienty preferovaných dieselů japonská značka vůbec uspět? Jedno víme jistě, prémiové SUV to nebude mít lehké.

3. 4. 2020 - garaz.cz


Test ojetiny: U BMW řady 3 Coupé je starší šestiválec lepší

Tohle je poslední BMW řady 3, které jste mohli mít s řadovým atmosférickým šestiválcem, manuální převodovkou a pohonem zadních kol. Stojí jako ojetina ale za to? A jaký šestiválec je pro něj nejlepší?

2. 4. 2020 - garaz.cz


Opel Astra ST 1,5 CDTI – Rozený cestovatel

Cestujete rádi? Baví vás za volantem auta objevovat neznámé kraje s rodinou nebo přáteli na palubě? Výborně, protože právě tohle Astra Sports Tourer přímo zbožňuje! Naplánujte jí co nejdelší trasu a ona vás místo brblání o nekonečném trmácení silnicí odmění oddanou poslušností a úžasným komfortem na dlouhých cestách. Klidně vás doveze až na samotný konec světa.

1. 4. 2020 - garaz.cz


Hyundai Kona Hybrid – Vize auta současnosti

Rok 2020 bude plný změn. Jedna, o které se vědělo už dlouho, spočívá v poměrně razantní proměně automobilového průmyslu. Právě letošní rok má být první, kdy automobilky zaplatí pokuty vyplývající z nedodržení flotilového emisního limitu. Co to znamená? Podle všeho mohutnou elektrifikaci, která se v různé míře objeví napříč všemi automobilkami.

30. 3. 2020 - garaz.cz


Kia e-Niro – Přijíždí konečně elektromobil pro masy?

Stále tu nemáme opravdu laciný elektromobil, ale díky příjemnému dojezdu a zajímavému ovládání, které rychle přejde do krve, je e-Niro nadmíru použitelný vůz.

29. 3. 2020 - garaz.cz


Alfa Romeo Giulietta 1.3 – Na té italské krabici něco je

První Giulietta patřila mezi nejkrásnější auta 60. let. Ta třetí je nyní docela populární ojetinou. A mezi nimi existoval ještě nenápadný hranatý sedan, který sice na pohled nezaujme, ale za jízdy příjemně překvapí svým chováním.

29. 3. 2020 - garaz.cz


Lada 4x4 – Pokrok v mezích komfortu

Ačkoli vám to může přijít jakkoli neuvěřitelné, Lada 4x4 Niva prošla faceliftem a první kusy už mají díky individuálním kanálům své majitele po celé Evropě. Přepracování se dotklo více méně jen interiéru, nicméně stálo za to měnit zajetou klasiku, které nejspíš zvoní umíráček? Jako jediní v Česku jsme usedli za volant omlazené ruské legendy.

27. 3. 2020 - garaz.cz


Peugeot 5008 je spolehlivé rodinné MPV, které nerezne

Velkoprostorové rodinné vozy jsou dnes na trhu stále vzácnější a některé značky už zcela vyklidily pole. Tenhle Peugeot je ale zajímavá a hlavně cenově dostupná alternativa k drahým Fordům a Volkswagenům.

26. 3. 2020 - garaz.cz