Výsledky hledání článků

Hyundai i30 N vs. rallye auto – Porazí amatér závodníka?

Hyundai i30 N Performance je velmi schopný 275koňový vůz pro každodenní potřeby, ale dokáže s amatérem za volantem porazit 175koňový rallye speciál Hyundai Coupé řízený talentovaným závodníkem? Oprášili jsme královéhradecký okruh Czechring, označili trať, nainstalovali časomíru a postavili se na start. Zvítězíme?

28. 9. 2020 - garaz.cz


Land Rover Defender – Úplně znova od nuly

Jeho předchůdce byl legenda, tohle je ale auto z naprosto jiného těsta. Má vůbec šanci se svému předchůdci vyrovnat? Je špatně, že je luxusnější a spoléhá na armádu elektronických pomocníků?

27. 9. 2020 - garaz.cz


Seat Ibiza Cupra R – Splašený žluťák pro nadšence

Jestli máte rádi koncern Volkswagen, určitě vás někdy zajímaly i sportovní Seaty Cupra. Svezení s těmi staršími se mi ovšem až do letoška vyhýbalo, ale konečně se na mne usmálo štěstí. Vyzkoušet si mohu Seat Ibiza Cupra R.

27. 9. 2020 - garaz.cz


Mercedes-Benz C300 Combi AMG Packet – Příjemná volba

Rodinné kombi může být opravdu příjemné pro řidiče, nejen pouhý spotřebič k dopravě mezi dvěma body. Stačí, když si správně vyberete značku a motorizaci, třeba jako u Mercedesu třídu C s benzinovým šestiválcem.

25. 9. 2020 - garaz.cz


Test ojetiny: Peugeot 2008 kupte raději s malým nájezdem

Peugeot 2008 je typickým zástupcem kategorie městských crossoverů. Má určité přednosti, ale také nedostatky. Jako ojetinu by vás měly zajímat spíše mladé a málo jeté kusy, protože utahané operáky a leasingy bývají často zdrojem problémů.

24. 9. 2020 - garaz.cz


Honda e – První elektrická Honda je povedená stylovka

První elektrická Honda není jen další elektromobil do počtu, ale výjimečný kousek, který na sebe má strhnout pozornost. I když se skoro vejde do kapsy, nikdo ji nepřehlédne. Je totiž roztomilá, až byste ji pomazlili, a přitom našlapaná nejmodernější technikou, kolik se do ní jen vejde. Stojí ranec peněz, ale garantujeme vám, že se do ní zamilujete!

23. 9. 2020 - garaz.cz


Test ojetiny: Volkswagen e-Golf – Do práce a zpět za hubičku

Elektrický derivát Volkswagenu Golf sedmé generace je z hlediska nových vozů pasé jako klobouky, nicméně na poli ojetin zaujímá roli čerstvého hráče. Jelikož vychází ze standardního modelu se spalovacím motorem, musíte při užívání skousnout pár nevýhod, které však auto kompenzuje levným provozem. Jak na tom tedy jsou e-Golfy z druhé ruky?

22. 9. 2020 - garaz.cz


Kawasaki Z900 – Se Zedem do Jeseníků

Přesně 942 kilometrů. Tolik svítilo na počítadle devítistovkového Zeda, kterého jsem ve středu přebíral. Pak jsem počítadlo vynuloval a dalších několik dní na něj už nesáhl. Pojezdil jsem něco po Praze, absolvoval focení a pak se spolu se Zedem odebral na víkend z metropole po vlastní ose do Jeseníků, udělal si tam pořádné kolečko a párkrát sjel Červenohorské sedlo.

21. 9. 2020 - garaz.cz


BMW M340i – Rychlejší a pohodlnější

Juniorská M3 v nové generaci změnila přístup k věci. Je silnější, rychlejší, ale už si ji neobjednáte jako zadokolku v manuálu, takže přišla o část zábavnosti. Vadí to? A dostala něco místo ní?

20. 9. 2020 - garaz.cz


GMC 370 Maxim Motor Co. – Hasičák se vším všudy

Starý hasičský speciál ze Spojených států působí v české inzerci veteránů poněkud překvapivě. Ale vlastně proč ne, proč by jej někdo nemohl mít doma místo staré československé Pragy RN. Nedalo mi to a domluvil jsem si alespoň krátké osobní setkání s autem i jeho majitelem.

20. 9. 2020 - garaz.cz