Výsledky hledání článků

Reportáž: 4. Křenovická jízda

Po sérii deštivých dnů, kdy počasí lehce zkoušelo naši trpělivost a jízdu veteránem jsme znali jen spíše z doslechu, vysvitlo opět sluníčko. Toto sluníčko nebylo jen tak ledajaké, bylo to sluníčko, které bylo přímo vymodlené pro 4. Křenovickou jízdu.

6. 8. 2013 - autopruvodce.cz


Elektrické pohony BMW: i jako elektřina

BMW vytvořilo kvůli elektrickým automobilům samostatnou značku pojmenovanou písmenem i. V Mnichově však elektrifikaci pojali komplexně. Není to totiž jenom o samotném autě, ale také o vlastních bateriích, domácí dobíječce, speciálních aplikacích nebo portfoliu služeb a produktů.

2. 8. 2013 - autopruvodce.cz


Porsche Cayman S PDK: Jak se krotí krokodýli

Což takhle udělat radost svému finančnímu poradci (a manželce) a místo modelu 911 Carrera se stát krotitelem nového Caymanu S?

28. 7. 2013 - autopruvodce.cz


Mercedes-Benz SL 63 AMG: Status SL

Skutečnost, že je drahé, výkonné, krásné, luxusní a výjimečné, dává okatě najevo každou svou částí. Jeho charizmatická osobnost je nepřehlédnutelná kdekoli a kdykoli a stejně nepřehlédnutelní se stáváte i vy za jeho volantem.

21. 7. 2013 - autopruvodce.cz


Technický workshop Škody zaměřený na tlumiče: Vadí, nevadí?

Upozornili vás v servisu, že by bylo dobré vyměnit tlumiče, ale vy tento výdaj odkládáte? Je jízda na opotřebovaných tlumičích nebezpečná? Díky workshopu Škody jsme se o rozdílném chování přesvědčili na vlastní kůži.

20. 7. 2013 - autopruvodce.cz


Mercedes-Benz G 63 AMG 6x6: Super off-road

Šest kol, pět diferenciálů, osm válců, pět a půl litru, 544 koní a 760 Nm. Ne, nemluvíme o malém náklaďáku, ale o Mercedesu-Benz G 63 AMG 6×6. S tímhle ultimativním bolidem jsme se krátce svezli v arabské poušti.

23. 6. 2013 - autopruvodce.cz


Šestnáctky: Nové motory a převodovky Opel

Opel do roku 2016 představí třináct nových motorů, které budou spadat do tří "motorových" rodin. Jako první uvádí nové jednotky ze středního výkoNného spektra čtyřválců.

9. 6. 2013 - autopruvodce.cz


Maserati Ghibli: Baby Porte

Poprvé v historii bude mít značka Maserati na trhu současně dva čtyřdveřové vozy. K legendárnímu Quattroporte připojí menší sedan řadící se do vyšší střední třídy: Maserati Ghibli.

2. 6. 2013 - autopruvodce.cz


Dveře (nápadům) otevřené

Křídlové, otevírající se dopředu, dozadu, výklopné nahoru, zásuvné, posuvné. Cest, jak se dostat do kabin automobilů, je více, než byste mysleli... Vítejte na dni otevřených dveří!

21. 5. 2013 - autopruvodce.cz


Jozef Kabaň: Nové modely budou svébytnější

Někdy musí člověk letět přes půl světa, aby měl dost času na rozhovor, který se v běžném pracovním shonu v Praze a Mladé Boleslavi plánuje jen velmi obtížně. Šéfdesignér Škodovky Jozef Kabaň se rozpovídal nejen o nových modelech.

21. 5. 2013 - autopruvodce.cz