Aktuální nabídka inzerátů Fiat

Zkušenosti majitelů s Fiat


Zkušenost

Chyba: Musíte vyplnit všechny údaje.

Vaše vlastní zkušenost byla přidána.

Vložit zkušenost
 • Fiat Ducato 1.9 TD 60KW

  Jednoduchý motor ale na tak velké auto (obytné) není dostačující výkon (krouťák). Běžne se dá jet cca 90km/hod maximální rychlost 110Km/hod. V kopci začne strácet dech a je třeba si hlídat teplotu motoru při delším stoupání.

  Klady:
  Jednoduchý levný bydlík pro rodinu.
  Zápory:
  Motor 1.9 td 60KW je málo. Nicméné na pomalou vyhlídkovou jízdu dostačující

  olline, 27.11.2019 v 11:01 neutrální recenze

 • Z velkých to nejmenší

  Dobrý den, jsem vlastníkem stejného vozu, jen motor mám 2,8 JTD. Ten označili opraváři /a těch je nutno se ptát/ za nejlepší. Vozidlo jsem koupil před 4 roky v Německu za 400.000 Kč v ne zrovna nejlepším stavu, ale na opravy jsem osobně dohlédl a mnoho věcí si udělal sám. Takže s měchy, soláry a veškerou výměnou a repasí to bylo o 100.000 více. teď ale jezdím výlety o délce až 4000 kilometrů bez problémů.

  Klady:
  Za největší klad vozu považuji jeho velikost. Po demontáži nosníků kol má na délku 510 cm. Zkuste takové auto najít na prodej na internetu. Jedině v poměru 1:100. Je to samý obr s délkou 7 a více metrů. Nikde nezaparkujete, nevytočíte se atd. Takže do parkovacího chlívku v pohodě na délku i šířku. Jezdíme s tím se ženou hlavně po Itálii, kde se propleteme i v těch nejmenších uličkách. Za další klad považuji alkovnu tohoto typu vozu. Je naprosto designově dokonale zvládnutá a opticky i fakticky zmenšená po stranách vozu. Je to opravdu rozdíl od alkoven, které jsou zarovnány s boky vozidla - jak odporné. Jsem totiž odpůrce alkoven, ale tato jediná mi nevadí... Rád bych napsal něco, co mi na autě vadí, ale nemohu. Je to prostě Hymer - Rolls Royce mezi obytňáky. V zimě s ním jezdíme po zimních kempech, takže vám klidně zašlu fotku, jak přespáváme u zasněženého Lipna vedle vánočního stromku v kempu - letos dva dny před Silvestrem. Se dvěma bombami v zásobníku vydržíte 10 až 14 dní v mrazu. Rozvod horkého vzduchu dokonalý, včetně prostoru pod lamelovou matrací v alkovně. A na léto ta střešní klimatizace, která je tam domontovaná dodatečně, ale stojí pěkný balík - tuším okolo 40 tisíc, tu když si odeštete od ceny vozu, tak to zase hrůza není. A přísahám, že mi prodejce auta za tyto slova nezaplatil.
  Zápory:
  Zápory jsem shledal jen u místních dvou přispěvatelů, kdy jeden si plete Hymer s Dethleffsem a druhý má nějakou 25 let starou potvoru s galráží /Hymer 494 garáž nemá - na to je moc krátký/ a navíc jeho stáří je maximálně 15 let. Já tvrdím, že s tímto autem chybu neuděláte!

  cliff-tiskarna, 12.06.2018 v 09:55 neutrální recenze

 • Stočené kilometry ,jak už bývá zvykem u firmy Autocentrum Praha v Ovesné ulici

  Dobrý den, s touto firmou mám opravdu jen negativní zkušenosti ,tento Fiat Dethleffs byl zakoupen v Německu ve městě Kunzell 7.2 2016 stav tachometru 434000 km ,cena vozu byla dohodnuta na 7000 euro ,což odpovídá stavu a možným dalším investicím ,vozidlo bylo vytopeno vodou rozvody motoru je také potřeba vyměnit a rez samozřejmě zamaskovaný ,takže vám tento Fiat rozhodně nedoporučuji koupit. Tel: 4915147051128 Adem Bastug Kunzell

  neumanr1, 22.02.2016 v 09:57 záporná recenze

 • Ducato 1,9 turbo diesel

  Výborné, jednoduché, bezporuchové motory s nejnižší možnou spotřebou. Chce to však koupit od majitele, který s tím jezdil. Né z bazaru, kde ho přivezou z ciziny stočej a prodaj. Nic pak není funkční a do oprav nacpete do ceny dražšího funkčního. Ale s nervama, když vám pak na dovolené všechno zlobí.

  Klady:
  Pro dva dospělí a tři děti idealní. Měl jsem ho.
  Zápory:
  Nic

  tandres, 26.06.2015 v 08:40 kladná recenze

 • Ducato 1,9TDI 60Kw

  Výborná spotřeba kolem 9 - 10L/100 dle jízdy. Motor na takové to auto plně dostačující. Dobře odstupňovaná převodovka. Délka do 6m super na parkování a couvání.

  Klady:
  Kvalita a cena
  Zápory:
  Nic mne nenapadá, mám ho vychytaný.

  tomycar, 10.06.2015 v 04:52 kladná recenze

 • stare auto nikdy vice

  ja a dva mi znami jsme se schodli že už nikdy vice. ja mam 2,5d jinak uplne stejna nastavba a jezdim do 10l na dalnici při 110, kolem 12 motorove super nikdy mne nenechal ve stychu ale co se tyce nastavby katastrofa začal mi padat pravy spodek alkovny nadedvermi je to celi schnili drevo po 24 letech shnilo a zacina se všude sypat takze co mne se tyce dethlefs uz nikdy vice nehledce na to ze při sebemenšim hrbu se to cele kříži ale každý mame jinou skušenost

  Klady:
  motor držak
  Zápory:
  drevo hlinik polystyren strašna nastavba

  kkarell.t, 29.10.2014 v 20:55 záporná recenze

 • Spotřeba

  Ten kdo sem napíše spotřebu do 9 l nikdy s podobným autem nejel, mám stejný model i motorizaci od jiného výrobce,jízda po okreskách 10,5 - 11 litrů , dálnice do 100km 12 l nad sto už to jde hodně nahoru.Jinak prostorné rodinné uspořádání,laminátová střecha,masivní nábytek,nadstandartní obrovská alkovna,prostorná garáž s velkým přístupem ze vnitřku.

  Klady:
  Velká garáž,velmi dobré vnitřní uspořádání,oddělený sprchový kout, pokud je ve výbavě plynová trouba,tak je to super pomocník.
  Zápory:
  Pozor na zatékání kolem těsnící gumy od alkovny směrem za přední dveře,i u aut starých 4-5 let může být velký problém!!!!

  jirkaboro, 10.03.2014 v 20:49 neutrální recenze

 • Kvalita značky a nástavby

  Užasně ovladatelné auto na zakladě alko podvozku jízda jak po skle minimální náklony jezdil jsem se stejným nyní v novém vzpomínám na lepší kvalitu starších aut.

  Klady:
  Velmi dobře ovladatelný/alko podvozek/dostatečně pružný motor klidná cesta spotřeba do 9l ,velmi kvalitní nastavba ,výbava a velmi dobře řešené rozložení.
  Zápory:
  Již starší auto-však záleží na stavu a hlavně vše opravitelné-oproti novým.

  petrsvato, 22.09.2013 v 21:27 kladná recenze

Porovnáváte 0 inzerátů zobrazit porovnání zrušit porovnání