Aktuální nabídka inzerátů Alfa Romeo Giulietta

Zkušenosti majitelů s Alfa Romeo Giulietta


Zkušenost

Chyba: Musíte vyplnit všechny údaje.

Vaše vlastní zkušenost byla přidána.

Vložit zkušenost
 • Individuální dovoz aut z německa

  www.nemecka-auta.cz

  ajeto.ajeto, 23.11.2016 v 19:02 neutrální recenze

 • Alfa Romeo Giulietta 2.0

  Kdysi,někdy v roce 1991 jsme jí přivezli ze Švýcarska. V modré metalíze,řadicí páka vypadala jako kdyby byla vyrobená ze slonové kosti. Motor byl krmen snad dvěma dvojitými karburátory. Prý těžko seřiditelnými. No nevím jak byly seřízený u téhle Alfy,ale na tu brutalitu s jakou reagovala na každé přidání plynu na to tedy nezapomenu nikdy! Moc hezké a rychlé auto.

  bouska67, 18.06.2016 v 20:05 neutrální recenze

 • musíme vydržet a nekoupit univerzál-koncern VW!!!

  měl jsem GTV r.v.81 a na dvoulitr perfekt svezení,držela jak přibitá i s rozumnou spotřebou do 8litrů. Prodal jsem ji jen proto, že jsme potřebovali kombi. Ale jsem věrný, mám 147 s decentním tuningem a jelikož jsme již důchodci, tak nám vydrží až do...

  Klady:
  alfa je prostě jiná, motorem, podvozkem i designem, který se neomrzí. Za moji kráskou se otáčí lidé víc, než za tuctovkou, i když je z roku 2001. Doufám, že nové modely budou více akceptovat styl Alfa romeo z doby, kdy udávala směr a trend. Před GTV jsem měl Fiat 124 sportcoupé, a ten již měl 5tikvalt, a to se psal r.1970!
  Zápory:
  jen škoda, že dosti "pravověrných alfistů" se nechalo otrávit, ať už mizernou dealerskou sítí (např. oproti Slovensku), a mají již hundaje nebo ochcávky.

  alfalancia, 12.04.2014 v 21:23 kladná recenze

 • co bude dál..

  Jsem velký fanoušek Alfy mám už druhou krasavici 156, ale musím říct, že směr kterým se AR nyní ubírá asi není úplně to ono, jakoby se ztratila dravost designu a o interiéru ani nemluvím, dost mě to mrzí.... zatím to vypadá, že na tak kultovní auto jako je 156-tka si ještě chvíli počkáme..

  pulton, 18.09.2013 v 23:34 neutrální recenze

Porovnáváte 0 inzerátů zobrazit porovnání zrušit porovnání