Aktuální nabídka inzerátů Audi A6 allroad

Zkušenosti majitelů s Audi A6 allroad


Zkušenost

Chyba: Musíte vyplnit všechny údaje.

Vaše vlastní zkušenost byla přidána.

Vložit zkušenost
 • Audi A6 Allroad 3.0 TDI 200kw r.v. 2013

  Vůz vlastním 2 roky a najeto mám cca 60tis km. Spotřeba se pohybuje od 6,8-8,5l/100km, po městě samozřejmě nad 10l. Problém je, že se s ním prakticky nedají dodržovat rychlostní limity. Odhlučnění, stabilita, výkon v kombinaci s šíleným krouťákem Nm, zaručuje takové jízdní pocity, které se nedají s ničím v rámci koncernu porovnat. Allroad je postaven o půl třídy výše než běžná A6, to vám potvrdí každý technik. Proto je představován v rámci modelových řad vždy rok po A6. jak již bylo zmíněno,v dynamickém(sníženém podvozku) jede jako po kolejích a vysoko přes 200km/hod se cítíte naprosto bezpečně. Pak přijedete na strmou lesní mokrou cestu zvednete vůz o 6cm a vyjedete všude, ale s takovým pocitem ticha o klidu díky pneu.podvozku, že to nechápete. Samozřejmě doporučím standartní 18palcová kola, které šetří jak nápravu měchy, tak právě dělají tu mimořádnou plavnost při přejezdech jakýchkoliv děr. Na 20-cítkách to není ono, jen auto lépe vypadá..vyzkoušeno. Servis stantdartně po 15/30tis km a chodit do nezavislých dílen dělajících Audi, úspora 50% a lepší pocit, auto vidím a není to anonymní.

  Klady:
  odhlučnění, suverénnost zátahu motoru bez zvukového doprovodu, pneu podvozek s dokonalou filtrací drncání, bytelnost, kvalitní materiály, žádné fatální závady do cca 300tis km (za předpoklady zkrácení intervalu servisů)
  Zápory:
  mohl by se rychleji ohřívat motor a tím i topení, Nezávislé spíná až pod 3st. takže pokud nemrzne jet 15 km se studeným motorem není žádný problém.
  Na to jak je velký zvenku, uvnitř to nevypadá..Passat je prostornější.
  Eko prodleva při sešlápnutí plynu, pokud není v dynamiku, je potřeba počítat s malou prodlevou

  pawel.vesely, 30.05.2020 v 23:20 kladná recenze

 • Allroad 3.0TDI, 200 kW, r.v. 2016, najeto 95.000 km

  Potřebuji auto na pracovní dlouhé trati - jízdy na jednání, v zimě mít jistotu dojezdu na chalupu, štěrková cesta okolo louky a lesem - cca 1,5 km z poslední udržované silnice. Nemusím proto jezdit celý rok v krabici SUV s vysokou spotřebou, kvílející při rychlosti nad 120 km/hod. Allroad cesta Olomouc - Mnichov - podle dotankovávání spotřeba 6,8 litru, občas dynamické předjetí, jinak v Česku dálnice v noci 140 km/hod, v Německu dálnice občas 170 - 180 km/hod. Při "denním" ježdění - ve dne vlivem hustoty provozu, kolonám spotřeba vyskočí na dálkové trati na 7,3 litru - ale pořád na objem a rychlost a občasné akcelerace spotřeba perfektní. Tankováno v ČR výhradně EUROOIL Optimal , bez řepných a jiných sraček. V zahraničí jak kdy. Zkušenosti v zimě, Itálie hory - přes noc 50-60 cm prašanu, místy nafoukáno i více. Na parkovišti BMW X6, Volvo XC90. X 6 dopředu max 1 metr a konec, dozadu zase 1 1 metr a konec - protáčejí se kola. XC 90 ještě o něco hůře než X6. Allroad, zvednutí na vzduchu na max, rozjezd a jede se, okolo celého parkoviště okruh, limit je převalující se sníh přes kapotu, kdy stěrače nestíhají uklízet sníh. Postupně na popruhu přes tažné vytáhnuto na protaženou silnici X6 i XC90, Klidně si argumentujte testy na YouTube, na válcích a podobné nesmysly. Vyzkoušejte v zimě na sněhu na zasněžené louce, cestě - tam je to opravdový test. Ještě poznámka k zimním gumám - každý bude na tato auta cpát prémiovky pneu - Continental, Dunlop. Neříkám, že jsou špatné, ale ..... na doporučení jsem obul na zimu Matador Sibir - kdo potřebujete občas opravdu "prohrnout" autem sníh, doporučuji vyzkoušet - cena lidová a poměr cena/kvalita neuvěřitelný.

  Klady:
  Vyjedu hlavně v zimě kam chci v rámci potřeb, po dálnici pohodlí osobáku, ticho, klid, precizně zakrytovaný podvozek, auto nehrne vzduch před sebou a pod autem.
  Když potřebuji předjet, předjedu - rychlé cestování - dá se dobře propracovat na čelo kolon na okreskách a pak si jedete v klidu.
  Ještě naštěstí staré poctivé ovládání klimy otočným knoflíkem a tlačítky.
  Při ovládání MMI systému je ovládání za voličem automatické převodovky, ruka je položená na opěrce, nemusím se nikam natahovat.
  Záruka 200.000 km/4roky
  Zápory:
  Po 2,5 letech zatékání do světlometu LED MATRIX, do levého větší zatékání, do pravého méně - soudruzi v HELLE to pohnojili - v místě napojení čirého polykarbonátu na těleso světlometu viditelné odlišnosti v materiálu - asi nějaké pnutí. Světlomety vyměněny na záruku.
  Ve stejném období náhodně docházelo k neúplnému zasunutí ostřikovačů světel po ostříknutí - zůstávaly občas trčet cca 1 - 1,5 cm z nárazníku ven. Vyměněno na záruku.
  Příšerně blbé doplňování AD BLUE - nelze doplňovat pistolí z výdejních barelů ani ze stojanů u pump. Takže nákup do kanystru v MJM Litovel - stáčený AD BLUE za 10 Kč/litr, v Audi doplňují za cca 40 Kč/litr.
  Klady převažují. Dnes už nejsou auta bez mouchy.

  tech71, 19.07.2019 v 22:55 kladná recenze

 • Individuální dovoz

  www.nemecka-auta.cz

  Klady:
  -
  Zápory:
  -

  070419, 07.04.2019 v 08:44 neutrální recenze

 • Audi ALLROAD 2.5 TDI

  Skvělé auto,tahal jsem s ní v Alpách kamion a po sjezdovce může jezdit s přehledem. Je to auto pro srdcaře, pořádná ůdržba je normální. Když se o ní staráte jezdí pořád. Poslední pořádné auto, to se neprodává.

  Klady:
  Vše
  Zápory:
  Neodborné zacházení.

  vintage11.bar, 15.01.2018 v 13:11 kladná recenze

 • pro vi 109

  jak tak koukam patri tahle auta mezi nejlevnejsi na trhu v teto kategorii,,asi jebky co?no nemate kolego pravdu vsichni víme o podvodech nemeckych hajzlu s emisnim limitem,,, je vice znacek s pohonem 4x4 ktery ukazujou audine zada ve kvalite ,jizdnich vlastnostech a bez podvodu kolego,,jak muzete napsat ze ma to co jine nikdy nemelo ,nerikam ze jsou to spatny auta ,souhlasim s tema sockama co to odhonily a ted to chcou prodat stočeny za nesmysl ,ale vase argumenty se sjezdovkou a dalnici jsou trapne

  breny.r, 01.01.2018 v 20:57 neutrální recenze

 • bl bečkové

  ..Allroad je si myslím dobré auto.Má to co žádné jiné nikdy nemělo.Přelety dálnicí dvoukilem,a pak vyjet sjezdovku.(Vlastně C4 podobný)..Muže chlap do něj v obleku i v pracákách na ranč.Prostě pecka.ostatní značky se mohly po s rat,když vyšel(honem rychle co ted?)....A věčné ody na nespolehlivost??Když to auto bylo nové,bylo spolehlivé,ale také s přesným harmonogramem udržby.Socky si jej pak nakoupili,BO se vzhledli a ejhle..To není jak servisovat starší jednoduché audiny,co vydržely miliardy km,tohle bohužel chce jiný přístup a hodně šikovnosti a když né,tak peníze.No a jedno ani druhé novopečení majitelé stočeného allroadu postrádají..Každé auto potřebuje po 300tis servis i předchozí ingoty od audi,,,ale tady je toho kapku víc..Tak honem pryč a pak si to socani ala felicia přehazují jak horký brambor a nadávají,,co je to vlastně za nejhorší auto na světě...Tak když je,,dejte mi jej zadarmo,ja si s ním poradím...(Nejvíc pokřivený motorostický trh na světě je ten český).1.oktavka nad allroada..Nebejt audi a jejich motoru tdi kde by byl jejich jedničkovej žebřinák pro dvě dospělé osoby..

  Klady:
  hezký náročný spolehlivý vuz
  takový auto je bud pro bohatého nebo pro fandu
  Zápory:
  kupují jej nemajetní a dělaj mu zlé jméno

  vi109, 16.04.2017 v 06:51 neutrální recenze

 • Allroad 2.5 TDI 132 kw

  Nevěděl jsem, že Allroada má Chuck Noris, protože jen on s tím dokáže jet za 6,5 - 7,5 litru, jak tady někdo píše. Za 6,5 to nepojede, ani na laně. Jinak pohodlné auto, co vyjede nesmysl. Jezdil jsem s tím i na motocrossové trati. Ale kdo chce opici, musí mít i na banány. Protože spolehlivostí to zrovna neoplývá. Za rok a půl jsem dal za opravy 74.000 Kč, ale jsem spokojený.

  Klady:
  Pohodlné auto s perfektní průjezdností na horách a v lehčím terénu.
  Zápory:
  Nejedná se zrovna o úsporné a spolehlivé auto. Kdo nemá na provoz a servis, bude plakat.

  kulicka-martin, 02.02.2017 v 09:00 neutrální recenze

 • Kdo už konečně poradí??????!!!!!!

  Hledám nějaké info ohledně sezení a míst v allroadu, chtěl bych mít 7 míst.... Víte někdo kde a jak se seženou sedačky do třetí řady???? A jak je to vůbec ve voze vymyšlené, nenašel jsem nic z čeho bych měl být moudrý....Dík moc.

  kalasgoldencastle, 13.08.2016 v 22:43 neutrální recenze

 • 3.0 TDI, 180 kW Audi allroad A 6

  Mám čtvrté auto Audi A6. První byla klasická A6 - limuzína s motorem 2,8 benzin. Jezdila skvěle, čtyřkolka držela auto na silnici jako na kolejích. Potom jsem koupil allroad, protože mě nadchnul svými vlastnostmi, vzduchovým pružením s jízdními režimy, ale 2,5 TDI byl trochu, po benzínové 2,8, problém. Musel jsem se s ním naučit jezdit, ale při předjíždění neměl tu jistotu benzínu. Další dva jsem volil jednoznačně 3,0 TDI A6 allroad. Ten poslední má 176 kW a je to opravdu radost s ním jezdit. Už má nejeto 140 tis. km, bez sebemenšího problému. Pravidelný servis, olej měním po 15 tis. v automatické převodovce po 60 tis. km. Měl jsem na porovnání další vozy od BMW i Mercedesu. BMW samozřejmě v pohodě, jen mně nevyhovuje větší tvrdost a zadokolka je asi adrenalín, ale když zapršelo, nasněžilo, byl to pro mě, problém. Mercedes je pohodlí,ale spíše pro ty, kteří preferují jen to. Vše bylo v podobné motorizaci. Až si budu kupovat další auto, jsem rozhodnut pro další A6 allroad. Kritika je pravděpodobně od těch kteří na tento vůz koukají jen z venku a nikdy neměli tu čest. Samozřejmě každý preferuje své koně, ale ty od BMW, Mercedesu a Audi jsou hodné vší pozornosti ! Audi v motorizaci 3.0 TDI se 176 -180kW!

  Klady:
  Spolehlivé auto
  Skvělé jízdní vlastnosti
  Příznivá spotřeba,při dodržování 90 km okresky a 130 km na dálnici 7,3-7,8 l/100 km,
  máte ale pocit, že jedete 60 a 80 a tak se často stává, že jedete rychleji a to je spotřeba nad 8 litrů- cca 9l
  Perfektní práce interiéru, nic neklepe, nevrže, paráda.
  Radost ze skvělého auta trvá a mohu jen doporučit !
  Zápory:
  Nevím o nich, mně vyhovuje a koho vezu potvrzuje mou spokojenost

  formentor, 29.01.2016 v 21:11 kladná recenze

 • Audi A6 Allroad 2,5 TDi 2004, chip na 160kW

  ahoj, mám 2004, motor BAU, najeto 320 000km. když přimhouřím oči nad stářím auta a když zavřu oči nad tím co s autem dělají české silnice k tomu si vždy musím dát min dva prášky na uklidnění,, stále si chrochtám.! trochu mi nesedí automat, ale jinak luxus. A možná nyní někoho naseru, když napíšu že moje spotřeba je na 8 litrech, auto mám dva roky, jezdím 50% praha, 25% mimo, 25% dálnice,, jedu si svojí rychlostí ve městě 60 a mimo 120, chce to lehký plyn. natankuju 65litrů a ujedu 800km. matematika jednoduchá. a takhle dva roky. od chipu jsem si sliboval mnohem víc,, dost mě zklamal, se spotřebou nehnul, výkon minimálně pocitově. nyní se na mě sype jedna závada za druhou, měchy, kompresor, rameny, klima, NO ale co ? koupil jsem si starý ale vysněný auto. všechno kromě rozvodů si opravuju sám, jde to.. jde to blbě,, ale jde. mám velmi špatné zkušenosti se servisy, vlastním přičiněním jsem už ušetřil statisíce.

  Klady:
  celkový koncept auta, zatím vše šlo rozebrat a opět složit
  Zápory:
  hodně mě zklamal motor. od šestiválce do "V" jsem si sliboval mnohem větší krouťák v min otáčkách. pokud od auta něco chci musím točit nad 2200

  doly79, 31.10.2015 v 22:24 kladná recenze

 • Audi A6 Allroad 2,5 TDi rv 2003

  Mám Allroada 2003 s motorem AKE, má najeto skoro 300000 km, vačky původní, ale má pravidelný servis a běhá jak srnka. Super čtyřkolka, už jinou nechci, ty novější jsou choulostivější.

  Klady:
  Na co se podíváte
  Zápory:
  Zatím o žádných nevím

  kuchtici.eu, 04.06.2015 v 12:28 kladná recenze

 • Audi A4 Allroad 2,5 TDi rv 2001

  Zdravim.Nechápu proč sem lidé píší a kolují takové nesmysly o tom ,jak je to to nejhorší auto na světě.Stačí pouze po 10 000km pravidelně měnit olej a ne jako většina bl.cu říkat to ještě počká,nebo dokonce jezdit na Long Life.Jinak mam vyzkoušenou ve svém allroadu keramikou od firmy rvs a tím pádem vyřešen problém s vačkami./nejsem prodejce/Lepší auto jak na pohodlí tak na jízdní vlastnosti a průjezdnost neznám.Spotřeba kolem 10L/100km ale žádná 2tunová a tak bezpečná 4kolka nikdy míň žrát nebude.Mimochodem ta moje je na prodej,po rozvodec atd,chci opět allroada ale novějšího a větší obsah.Nic jiného mi nesmí do baráku.Prostě super auta.

  Klady:
  Snad všechno

  b.paclik, 26.05.2015 v 16:57 neutrální recenze

 • A6 Allroad 2.7t lpg

  Auto mám již 4 roky a žádný zásadní problém.klasika oleje filtry brzdy atd.nyni jsem měnil kompresor podvozku jen pro zajímavost cena včetně 20min montáže byla 12 tis Kč. Pneumatické pérování.cz. Cena brzd prvovyroba od ate 1300 kotouč.takze nerozumím co tady píšou za nesmyslné ceny.spotreba 15l lpg

  Klady:
  Podvozek
  Pohodlí
  Prostor
  4x4

  jakubnovakpardubice, 02.01.2015 v 23:45 kladná recenze

 • A6

  Proč všichni fotí tachometr s počty ujetých km, když skutečnost je úplně jiná. Vždyť je to prodejci TRAPNÉ!!!!!

  beranek.j, 12.11.2014 v 06:44 záporná recenze

 • A6 Allroad

  Zdravím,mam toto auto jiz 3 roky a nemuzu vynachvalit kdo chce poradne auto tak nemuze cekat ze bude jezdit za 4 litry no je proti prirodnim zakonum ty nahradni dliy no za kvalitu se hold plati kdyz plati se za vsechno kdyz se posere peugeot(ne jednou do roka) tak to vyde draz nez za dvaroky ND do audi je nej auto mam teda rocnik 2004 2.5 TDI nalitano 300 000 a motor slape v poho DOPORUCUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Klady:
  kvalitni auto
  bezpecnost
  pohodli
  skvele v terenu
  zavazadlovy prostor
  vykon
  vzduch.podvozek
  Zápory:
  zatim zadne :-)

  thomas.pinkas, 10.10.2014 v 22:37 kladná recenze

 • Audi Allroad 2,5Tdi 132 kW 2003

  Co se spotřeby týče, rádoby kouzelníci co tvrdí že se s allroadem dá jezdit za 7 litru běžte se vycpat, jako všechny 2,5Tdi se pod děvět prakticky nedá dostat. Mluvím o dlouhodobém průměru 30% město 50% mimo 20% dálnice a sem tam nějaký ten terén - já v tomto režimu mám na posledních 5tis. km průměr 9,4litru. Ti co si myslí že se dá průměr spočítat při posledních sto km vesničkama by se měli probrat. Jinak co se týče měchů, nový origo stojí kus 17tis, amerika 10tis repas mezi 7-8tis, kompresos stojí mezi 25 a 60tis (za 60 nový origo). A Pro pána který tvrdí že se dají kotouče sehnat oba za dvojku, jen tolik - nejsem tak bohatý abych kupoval levné věci a hlavně když se jedná o bezpečnost, to je asi jako by jste se při lezení po skalách uvázali místo na kvalitní lano, na šňůru na prádlo.

  Klady:
  komfort
  výbava
  jízda na silnici i v terénu
  stálá 4X4
  prostornost
  Zápory:
  ceny některých dílů ( i když v dané třídě spíše levnější)
  provozní náklady (ale zase s ohledem na danou třídu)

  km-auto, 25.09.2014 v 23:18 kladná recenze

 • Audi Allroad 3,0 tdi rok 2007

  Dobry den Chtel bych si koupit tento vuz prosim kdyby mi nekdo napsal klady a zapory vozu popripade jaky je to vuz. Budu rad za kazdy radek co mi muzete poslat o motoru podvozku jizdnich vlastnostech atd :) diky

  badbaby, 29.07.2014 v 08:59 neutrální recenze

 • richtar.v .......... dobrej komentář od vás,,,asi znalec :D

  Jak můžete srovnávat Superba s allroadem??????? vždyť Superb je limuzína a allroad a6 je stavěná krom normálního ježdění i do terénu?????? viděl jste někdy Superba na poli???? No je vidět že každá liška chválí svůj ocas....... :D A ty kotouče dva za 2000 kč to bude asi kvalita co na 132 kw?????? když jak píšete porušujete pravidla silničního provozu----takže určo brzda plyn a to se musí kotouče pěkně zahřívat na tu váhu auta :D....Audi má furt dražší náhradní díly oproti jiným koncernům (wv,Skoda,seat).......ale taky záleží kdo si ho koupí jestli pán co neví kam s pěnězma nebo normální rukama pracující člověk :D

  Klady:
  allroad je vzhledově pěkný
  Zápory:
  Jak se kdo k autu chová,tak se mu i auto slouží.....
  ...................... ta spotřeba je opravdu velká,,nškteré značky aut mají nafťáky silnějších parametrů a přesto o něco menší spotřebu :-)

  milan5584, 14.09.2013 v 21:12 neutrální recenze

 • Audi A 6 ALLROAD 2,5 Tdi 132 Kw 2004-2005

  Vynikající luxusní auto s kterým se nemůže rovnat nejaký superb nebo jemu podobná auta. audi používá mezinapravový diferenciál torsen a ne hakdex spojku jako jiné koncernové auta díky tomu jsou všechna 4 kola ve stálém záběru a tím pádem taky vyšší spotřeba. Doporučil bych ale jen auta s typem motoru BAU jsou zde odstraněny problémy předchozího typu motoru jsou tam jiné vačky atd. S autem se dá jezdit i za 7-8 litrů ale to bych nesměl nikdy porušit předpisy tznm v obci 50 mimo 90. jinak ja mam pruměrnou 9-10 litrů. ještě jsem chtěl dodat že není pravda že na allroada jsou drahé náhradní díly. např nové kotouče stoji 2000 za 2 kusy měchy se dají taky sehnat starší a určitě nestojí 20000 za kus

  Klady:
  audi qattro-vynikající jízdní vlastnosti hlavně ve sněhu
  silný motor
  pohodlné sedačky
  prostorný vůz
  skvělá audiosestava od BOSE
  audi navigation plus nejnovějši generace ma odklápěcí display a za ním 2 sloty na sd karty kde si mužete dát moře mp3
  teplo v autě minutu po nastartování (za předpokladu že je vše v pořádku)
  měchy- i při naložení 750kg do kufru si auto drží standartní výšku
  nerezové výfuky
  Zápory:
  pro některé vysoká spotřeba
  lidé kteří neustále pomlouvají že auto má drahé náhradní díly

  richtar.v, 08.04.2013 v 09:07 kladná recenze

 • AUDI A6 ALLROAD 2.5 TDI 180 PS

  Velmi pohodlné auto super na hory a na české silnice ala díra vedle díry.Spotřeba kolem 10,5 litru.

  Klady:
  vzduchový podvozek,pohon allroad,sedačky,kombi,výbava,tažné zařízení
  nove pc 1 500 000 dnes 100 000 tis.
  Zápory:
  servis podvozku měchy (cena komlet plus kompresor 60 000 tis) dá se i levněji měchy z ameriky dovoz
  motor rozvody nemá řetěz výměna např. termostatu púl motoru ven vše je za řemenem
  vačky v motoru výměna častá
  pozor na koupi alu kol originál má ET 25 takže podložky pokud nebudete kupovat originál kola
  malá nádrž 70 litrü nafta dojezd 650 km při 130 km/h
  PS-pro kolegu který jezdí za 7 litrü asi je kouzelník, pod deset jsem nešla.......

  jita.brozova, 08.04.2013 v 02:03 neutrální recenze

Porovnáváte 0 inzerátů zobrazit porovnání zrušit porovnání