Auto domů

Auto domů

Máte vyhlídnuté auto, ale současný stav vám nedovoluje zajet se na něj podívat? Nevadí. Vybraní prodejci vozidel nově nabízejí službu, kdy vám přivezou vůz k prohlídce až před váš dům. Přesné podmínky služby vám sdělí konkrétní inzerent.

Aktuální nabídka inzerátů Dacia Dokker

Zkušenosti majitelů s Dacia Dokker


Zkušenost

Chyba: Musíte vyplnit všechny údaje.

Vaše vlastní zkušenost byla přidána.

Vložit zkušenost
 • motorové oleje

  Pro dandaffa a i jiné, u benzínových motorů nepřekračujte výměnu motorového oleje cca 20000 km, i když se píše cokoliv, nešetřete pár stovek, ušetříte potom tisíce. U naftových nepřekračujte nájezd cca 15000 km. A čím starší motor a kratší "studené" trasy, tím dříve měňte olej až na hranici 15 000 respektive 10000 km, pokud výrobce neudává NIŽŠÍ proběh km!!

  ctie, 02.12.2019 v 07:45 neutrální recenze

 • Spokojenost

  Máme nového Dokkera 1,6 najeto asi 7000 km. Nahradili jsme s ním stařičkého Sharana, který se již leta pravidelně sypal a stál nás spoustu peněz. Dokker je na délku trochu menší, ale i já cca 2 m. dlouhý se tam pohodlně vyspím. Závady žádné, jezdí dobře, líp než Sharan. Spotřeba po zajetí je stejná, takže rozdíl benzin nafta je zanedbatelný. Kupovali jsme ho v Průhonicích, a přístup technika byl skvělý. Nechali jsme se nachytat na půjčku i když jsme měli hotovost. Díky tomu jsme měli zadara spoustu doplňků. Po vystřízlivění a spočítání jsme ji rychle zrušili, prodělali jsme pár stovek, ale doplňky vám zůstanou Pojištění vám nabídnou jedno z nejdražších a ještě bez bonusů. Takže pozor!!!!! Ruda.

  Klady:
  Pohodlí spotřeba, 5 ti letá záruka, Renault asistence aj.
  Zápory:
  Když je na kouli vozík jdou zadní dveře jen pootevřít. Uvnitř je trochu chudší. Jinak o žádných nevím. Je to domácí mazel!

  stonjekova, 07.02.2018 v 19:13 neutrální recenze

 • Dokker

  Firemní vůz, máme již v organizaci dva a naprostá pohoda. Oba jsou na LPG, vejde se do kufru i invalidní vozík bez nutnosti jej skládat. Motor není žádný trhač asfaltu, holt odveze z místa A do místa B.

  Klady:
  Jednoduché auto, možnost tovární přestavby na LPG, levný provoz. Spotřeba 9l LPG.
  Zápory:
  Úsporné provedení, sem tam jsou vidět plechy v místech, kde by asi být vidět neměly..

  vendyspin, 24.02.2016 v 20:51 neutrální recenze

Porovnáváte 0 inzerátů zobrazit porovnání zrušit porovnání