Aktuální nabídka inzerátů Fiat Dobló

Zkušenosti majitelů s Fiat Dobló


Zkušenost

Chyba: Musíte vyplnit všechny údaje.

Vaše vlastní zkušenost byla přidána.

Vložit zkušenost
 • Pozor na Dobla 1.6.16V

  Koupit si toto vozidlo je tak trochu hazard. Mluvím o řídící jednotce motoru k tomuto vozidlu. Od roku 2016 se tyto díly nevyrábějí. Tudíž ,když jsem se rozhodl koupit novou jednotku,bylo mi v prodejně Fiat řečeno,že v žádném skladě již tyto jednotky nejsou. A na dotaz na vrakovišti mi s úsměvem řekli,že jednotka je dříve prodaná než se samotné auto dostane na vrakoviště.Proto je třeba zvážit ,zda si toto vozidlo koupit a třeba za měsíc přijít o jednotku a auto se může odvést na vrakoviště,nebo si koupi tohoto vozidla rozmyslet a koupit něco jiného. Je to jen můj názor a moje zkušenost!!!!!

  Klady:
  Po dobu 6let,dobré auto i s patřičným výkonem.
  Zápory:
  řídící jednotka motoru a je hotovo!!!!

  miry2000, 13.06.2018 v 21:58 záporná recenze

 • Elacar Brno

  Pozor na auta v Elacar Brno. Vozidla většinou z Itálie se stočenými km nebo po bouračce, nelze věřit ani servisní knize, jsou to podvodníci. Napálil jsem se hned 2x. Příjemné vystupování jen na oko.

  Klady:
  nic
  Zápory:
  opakovaně špatná zkušenost

  jarynal, 05.03.2018 v 11:35 záporná recenze

 • Fiat Doblo 1598, 1,6 D

  Auto mám rok a musel jsem ho s těžkým srdcem prodat.. Je bezvadný po všech stránkách, na diesel je to tak živý motor, že jsem s ním lital i do Švajcu přes 190km/hod po německý dalnici.. BMW čuměli co je to předjíždí za tank.. Velmi dobrý svižný motor, pohodlný..Řikal jsem mu italský hřebeček. Nezávislé zavěšení zadních kol dělá z něho pohodlný osobní pracovní vůz s dobrými jízdními vlastnostmi a bezvadnou spotřebou. Motor chytá špičkově okamžitě po otočení klíčkem. Důvod prodeje je ten, že se žebříkem a zahrádkou nezajedu do garáže a musím obojí sundat a při zakázce kdy potřebuji žebřik třeba tři dny je to opruz. Nechtěně jsem se musel vrátit k Multiple, která je nižší, bohužel při koupi mne toto nenapadlo a auto s nářadím a žebříkem nenechám na ulici, už jednou ho vybrali..Fakt bezva auto...

  Klady:
  prostorný vůz, motoricky bezvadný, velký osobák s dobrými jízdními vlastnostmi, spolehlivý
  bezvadný dělník..
  Zápory:
  snad jen to, že se musí motor vytáčet, ale to Fiaty všechny, nejsou to tahouni od spoda, ale kdo to zná tak je spokojený

  zu.beranova.za, 03.01.2018 v 22:04 kladná recenze

 • 1,6MTJ

  Naposledy jsem sem psal 11měsíc 2011,kdy jsem Doblo koupil.Nyní mám najeto 200 000km a jsem max.spokojenej.S autem jsem byl v chorvatsku,několikrát v Itálii,v německu,belgii, nespočetně na horách a vždy vpohodě.spotřeba se pohybuje 6-6,5l , jezdím denně dálnici a skáču po Praze.Zatím mám původní vstřiky(bez seřízení) i žhavící svíčky.Přisuzujuto tomu že od koupi tankuju vervu nebo v-pover nic jinýho.Dokonce i baterku mám původní,ale letos už asi zimu nedá,loni po větších mrazech a 5dní kdy jsem autem nevyjel jsem nenastartoval.Původní jsou i přední tlumiče,zadní tlumiče jsem dělal protože pravý vytekl.Co dělám spravidelností tak uložení předních tlumičů ato každých 50 000km.Jinak auto jezdí dobře a za cca 6litrů spotřeby je super.

  Klady:
  prostor,spotřeba
  Zápory:
  výhled dozadu(mám půlený zadní dveře)
  těsnící gumy kolem dveří jsou vytahaný a vypadávají

  mirek-lacina, 02.09.2017 v 19:41 neutrální recenze

 • Fiat Doblo 1.2

  auto jsem koupila tři roky staré v autobazaru. Mám ho již 12 let a nemůžu si stěžovat. Krom běžných servisních kontrol jsem s ním neměla doposud žádný velký problém Je to spolehlivý tahoun. Jeho výhodou je výhled, výška a prostor. Při tankování kvalitního benzinu se spotřeba snížila o litr . Jsem s ním skutečně spokojena a až si půjdu kupovat další auto bude to opět Fiat Doblo.

  Klady:
  prostor uvnitř vozu
  spolehlivost
  Zápory:
  nevím o nich

  jinochova.radka, 29.12.2016 v 19:00 kladná recenze

 • Individuální dovoz aut z německa

  www.nemecka-auta.cz

  ajeto.ajeto, 23.11.2016 v 19:00 neutrální recenze

 • Fiat ne!

  Vzhled jak auta z třicátých let!

  Klady:
  Velký kufr
  Zápory:
  Rezne poruchové

  jirikostraba, 12.05.2016 v 15:21 záporná recenze

 • Doblo CargoMaxi 1,9JTD r.v. 2006

  Najeto 250 000, koupeno starší v 87 tis. Řeším pouze olej, brzdy a jednou spojka a žhavící svíčky.

  Klady:
  je to dělník
  Zápory:
  absence odkládacích přihrádek uvnitř vozu

  jojopopovic, 23.04.2016 v 19:32 kladná recenze

 • kola

  Chtěl bych se zeptat zda na doblo r.v. nasadím kola 195/55 r15. Děkuji za odpověď.

  carp.killer.no.kill, 09.01.2016 v 21:33 neutrální recenze

 • fiat dablo

  Radek Zrzavecký, Dr.E.Beneše 1097 39 101 Sezimovo Ústí velký pozor !!!na tento autobazar,kdyš se ptáte na vady,tak arogantní negramotní prodejce,sprosté chovaní ,jednaní-nedoporučuji obchodovat stáráta času,a zbytečné nervy

  Klady:
  velký prostor
  velký kufr
  Zápory:
  motory
  ventyly
  vačky
  převodovky

  gotkarell, 16.10.2015 v 17:36 záporná recenze

 • Doblo 2.0 mtj combi maxi

  Koupeno 2014 nové. Od začátku při rozjíždění ne zrovna na volnoběch je cítit spojka. V 8.000 km měněny vstřiky, v 15.000 při lehkém brždění vibrace na zadních brzdách. Měněny zadní tlumiče, bubny, pakny. Nyní 20.000 znovu stejný problém. Zadní tlumiče vyteklý, levý buben lehce fialový. Dle vyjádření servisu auto přetěžovaný, už to opravovat nehodlají. Auto dle lejster 1os. 700 kg. Vozím tam tak max. 150kg a to ještě 2x týdně. Jednou nedávno vezeno 10km 500kg. Místo aby se to snažili vyřešit tak prej si mám někde na soustruhu nechat stáhnout bubny a opravit si to sám... Už nikdy více FIATA!!!!!!

  bruhamarcel, 17.09.2015 v 21:13 záporná recenze

 • Doblo 1.3 Multijet

  Mám r.v.2007 už najeto 67 000 km,čili ho šetřím,až letos to vypuklo: Destičky baterie,čep řízení, silenbloky ramen,výfuk,spojkový válec,prodřené palivové potrubí,protože zničené silenbloky pod motorem,začíná téct chladič.Moc mě to mrzí,protože jinak paráda,nízká spotřeba,pohodlné,prostorné,za celých 8 let nic,škoda.

  Klady:
  Prostorné,pohodlné,úsporné
  Zápory:
  Na 60 000 km prý začínají zlobit a je to pravda

  smosner, 05.09.2015 v 15:43 neutrální recenze

 • rozvod 1.6 mtj

  nevíte někdokdy mněnit rozvody u 1,6 mtj ??

  moravho, 22.06.2015 v 21:08 neutrální recenze

 • filtr DPF

  ja mněl také problémy s filtrem DPF jedíný spusob jak se ho zbavit je kvalitní nafta ja jsem ho vypaloval tak jednou za 2000 km a jakmile jsem začal tankovat na benzině mám už asi dva roky klid . Ještě lepší je verva to pak lip jede a spotřeba jde o litr dolů

  moravho, 22.06.2015 v 21:02 kladná recenze

 • Fiat DOBLO 1.4 i LPG

  Najeto 95.000 km na plyn. Po čtyřech letech provozu úplně bez problému, pouze v záruce odešla guma v oku u zadního tlumiče. Výměna v garanci a to byl první a poslední problém. Všechno funguje, jenom měním olej a filtry. Vzhledem k malému obsahu to samozřejmě není žádný dravec, ale když se drží v otáčkách, tak jezdí svižně. Musíte se naučit řadit mezi 4000 až 6000 otáčkami. Má trochu vyšší spotřebu, ale jede na LPG takže v pohodě šetří. Jako kdybyste jezdili nafťákem za 4 litry.

  Klady:
  Není poznat rozdíl mezi jízdou na benzín a LPG.
  Čtyři roky bez závady.
  V autě skoro není slyšet motor.

  jandel, 26.05.2015 v 22:31 kladná recenze

 • Fiat Doblo 1.3 Multijet 16 V

  naše zkušenosti s tímto autem jsou spíš negativní. při koupi bylo zjištěno kontrolou e Fiatu ůnik oleje do turbodmychadla ( závada odstraněna prodávajícím), pomalá reakce při rozjezdu ( trvá , pokud parkujete venku) po krátké době nastali problémy s ucpávajícím se partiklovým filtrem. Na palubním počítači se tato hláška objevovala celkem často. Hláška odstraněna několikrát v různých autorizovaných servisech.Bylo řečeno , že musíme jezdit delší jízdy. To děláme , hlášky se objevují nadále. Senzor venkovní teploty začal ukazovat - 35 stupňů při venkovní teplotě 20., ukazoval tak dlouho až odešel ůplně.. Při koupi byl zjištěn slabý výkon baterie, byla vyměněna , aby za 2 roky po nějakých 20 000 km schledali při odstraňování další závady , kdy palubní počítač ukazoval další hlášky ( opět partiklový filtr , výměnu oleje _ ten byl vyměněn po 10 000 km- tato hláška se ukazovala často i pár hodin po výměně, Nefukční řízení motoru. I tato hláška se objevuje často. Po prvé jsem dojela na nouz.režim do servisu, kde vyměnili senzor , ale auto dál nejelo.Následovasl odtah do servisu Fiat , kde byl nový senzor nahtazen jiným, ůdajně silnějším. Fiatek , jel téměř bez problémů 3 měsíce. Po 3 měsících začlo vše na novo. Opět hláška - nefukkční řízení motoru, ukazatel teploty motoru fungoval jen občas. A opět výměna senzoru, přeskoumání celého auta. Prý to bude asi baterkou která dává málo proudu a tím palubní počítač ukazuje závady . Každopádně mně stála tato návštěva sservisu opět 400 euto. Každopádně do týdne hlásil palubní počítač opět tu samou hlášku ABS nefukční ( také nic nového). opět do servisu , tentokrát prý to není baterkou ale termostatem.Výměna termostatu práce 420 Euro. Do milého Fiatka jsem během 4 let nainvestovala tak 60 000 kč. Během těch 4 let odešel motůrek na zadním stěrači, gumy na předních stěračích., skorodavaný zámek zadních dveří , kufr nešel zavírat , často také klepe podvozek, a to nemluvím o výfuku, ten nám asi brzo již upadne ůplně. Zkrátka tyto negativa převažují pozitiva.Přemýšlím o jiném autě, nevím jaké si vybrat . Měla jsem novou Škodu Felicii , tam byli obdobné závady.

  Klady:
  prostorné, pohodlné ,malá spotřeba
  Zápory:
  elektonika, koroze pantů, ližin, zámků dveří,motůrků stěračů , výfuku.

  a.priplatova, 13.11.2014 v 13:00 záporná recenze

 • už nikdy více

  Nejede jedině když jede člověk sám a má vitr do zad a hlavně žaden kopec to je konec . Spotřeba 9 a víc níž to nejde benzín nidky . Mame ve firme i 1,6 jtd a to je jiná liga jede jako ohen a spotřeba 5-6

  Klady:
  žádné
  Zápory:
  spotřeba . nejede jenom s kopce

  moravho, 30.09.2014 v 20:50 záporná recenze

 • Dobrý den.

  Může mi někdo podat informace o Doblu 1,4 benzín rok 2008? Zajímá mě spotřeba,poruchy a jízdní vlastnosti. Zítra se na jednu jedu podívat tak abych věděl něco víc.Díky Honza

  fucikjan3, 29.07.2014 v 19:34 neutrální recenze

 • honza 1,6 mtj

  je to hrúza pořad v servisu elektronika .tlumiče.kufr nejde otevřít 3týdny po novém zámku zase potrhane kabliky jinak nejlepší na autě je to že hodně uveze spotřeba kolem 6,5 motor dobrý ale filtr dpf je otrava hodně záleží na naftě doporučuji benzina verva pak vydrží bez vypalování hodně dlouho a sníži se spotřeba až o 1/2 litru

  Klady:
  motor
  Zápory:
  podvozek převodovka elekronika

  moravho, 28.03.2014 v 10:41 záporná recenze

 • Doblo 1.4 T-JET LPG - Panorama

  Koupeno nové v Kladně. Zatím najeto 1200km. Motor je 1.4 turbo benzín, 6 rychlostí. Velmi příjemné překvapení jak motor táhne. Spotřeba na LPG zatím 10,5L/100km, to je 5,25L nafty na 100km. ¨Velmi kvalitní odstínění hluku při přejezdu nerovností.

  Klady:
  Prostornost, motor, spotřeba na LPG.
  Zápory:
  Zatím žádný.

  rvyslouzil, 02.03.2014 v 00:16 kladná recenze

Porovnáváte 0 inzerátů zobrazit porovnání zrušit porovnání