Aktuální nabídka inzerátů Fiat Freemont

Zkušenosti majitelů s Fiat Freemont


Zkušenost

Chyba: Musíte vyplnit všechny údaje.

Vaše vlastní zkušenost byla přidána.

Vložit zkušenost
 • Benzin V6

  Zkusil jsem naftu i benzin a je to jako dudy a nebe. Nafta byla líná a nerozumněla si s převodovkou, vlastně totálně mototricky pokažené auto. Naopak benzinový motor má dostatek výkonu pro slušnou dynamiku na předjíždění i při rychlostech kolem 150km/h. Takže benzín byl jasná volba.

  Klady:
  Pentastar V6
  Americký komfort
  Pohodlné
  Integrované podsedáky pro děti
  Cena lepší než jako za podobně vybavenou Oktávku
  Spotřeba 12l/100km je na Ameriku úctyhodně úsporná
  Zábava pro děti v ceně
  Zápory:
  Potkávací světla, nejdou vyměnit za xenony

  bluma123, 18.01.2018 v 15:18 neutrální recenze

 • Nakonec jsme si ho nevybrali. 2,0 125 kw

  Provozujeme v rodině už asi šestého Fiata. Od Tempry přes Punto, Ducato, Doblo 3x :-) Říkali jsme si, že bychom mohli prubnout nejluxusnější kousek naší oblíbené značky, převlečenou Ameriku Freemonta. Nejdříve jsme okusili jeden nový vystavený kousek v prodejně v Praze. Zamilovali jsme se na první posez. 900000,- Bylo ovšem nad naše možnosti. Jeli jsme tedy vyzkoušet do bazaru jedenoho tříletého krasavce. Abych to neprodlužoval. Bylo to naše největší automobilové zklamání. Vnitřek krásnej, venek krásnej, ale při jízdě se ty nemalé peníze kamsi rozkutálejí. Asi jsme čekali příliš. Každému však vyhovuje něco jiného a své kupce si tento americko-italský krasavec jistě najde. Tak jsme se sebrali a o deset tisíc levněji jsme koupili další nové Doblo :-)

  Klady:
  Prostor pro posádku, variabilita interiéru, celková velikost. Všechny možný elektronický udělátka :-)
  Zápory:
  Bezpohlavní zážitek z jízdy, příšerné zvuky od podvozku (asi vyřešitelné), malý kufr. U kusu co jsme testovali houpal za studena volnoběh. Při mojí výšce 174 cm jsem netušil kde mám čumák.

  parabellum, 20.04.2016 v 15:04 neutrální recenze

Porovnáváte 0 inzerátů zobrazit porovnání zrušit porovnání