Aktuální nabídka inzerátů Fiat Punto

Zkušenosti majitelů s Fiat Punto


Zkušenost

Chyba: Musíte vyplnit všechny údaje.

Vaše vlastní zkušenost byla přidána.

Vložit zkušenost
 • punto 1,2 clasic 44kw

  Auto jsem kupoval nové v roce 2009, nyní najeto 100 000 km po2.5 letech výměna zadních tlumičů Monroe 400kč a dřží do dnes, po 3,5 letech upadl origo výfuk užraný u tlumiče, koupen polský 2 díly cca 1500kč vyměněno svépomocí na parkovišti a drží do dnes, to podstatné ale přišlo teď po 8 letech, přestali fungovat směrová světla a světe div se taliáni to mají přes řídící jednotku ve které se vysrážela voda z prý z vlhkosti uvnitř auta(koberečky, sníh a td) Totálně zoxidovaná že nešla repasovat a nová vyšla i s přehráním na 16 200kč!!!!! jinak jsem měnil 2x svíčky a teď kotouče a desky textar cca 1000kč plus běžné náplně, spotřeba průměr 5,2l, auto je tvrdé a přeposilované jinak na ježdění 25km do práce stačí, jestli nová řj vydrží dalších 8 let budu spokojen

  Klady:
  levné repliky nd , trochu zručný majitel si toho opraví spoustu sám
  Zápory:
  na našich silnicích skokan)) a ta řídící jednotka!

  nokian43, 15.05.2017 v 21:03 neutrální recenze

 • punto 2015 1.2 plus 51kw

  ..... zdravim nemohu zatim zjistit jestli se jedna o 8v ..... poradite ?

  doca.vm, 14.05.2017 v 13:25 neutrální recenze

 • Fiat Punto 1.2 cabrio

  Přišlo jaro, pár teplých dnů a střecha šla dolů. A já šel do vývrtky, když jsem pak střechu nandaval. Ozvaly se praskavé zvuky a Fiat vypadal,že bude jezdit bez střechy i když bude natažená. Silikonová tuba zase zaúřadovala a já letěl k čalouníkovi v bláhovém domnění, že nová střecha nebude až tak drahá. Byla. 25 tisíc a čekací doba 1 rok. Šel jsem znovu do vývrtky a vrhl se na internet. Jestli bych se chtěl vyučit nějakému lukrativnímu řemeslu, byl by to čalouník. Všichni mají práci na 1-2 roky dopředu a ceny tedy nejsou žádná láce. Střechu pod 20 tisíc ani náhodou. Objevil jsem nějakého zřejmě dovozce z Ústí nad Orlicí a ten chce za vinylovou, tu mám já, 12.900 kč. Tak nad tím dumám. Jen se bojím toho nandavání. Čalouníci mě varovali, že nemusí sedět. Rám střechy pracuje.

  bouska67, 02.05.2017 v 12:37 neutrální recenze

 • Fiat Punto 1.2 cabrio

  Začal jsem mít zaječí úmysly, já jak mám auto víc jak dva roky, tak se poohlížím po jiné káře. Hold někdo střídá holky, někdo auta. Vždy když jsem kupoval jiné auto byl pro to nějaký důvod. Buď se sypalo, nebo rezlo, kupuji povětšinou starou veteš, nebo už mě nebavilo, což byl asi největší důvod pro prodej. Doufám že sem manželka nezabloudí. Důvod proč jsem se začal dívat na jiná auta byla samozřejmě střecha. Sice neteče, protože je vyspravená silikonem, ale nevypadá příliš vábně a až půjde v létě dolu tak to při jejím nandavání nechci vidět. Jenže... Technický stav je naprosto perfektní, nové tlumiče,spojka a další věci, prostě sednete a jedete. Nic nemlátí, motůrek jen přede, teď jsem od Ježíška dostal nové repráky a fanfáry!! Střecha se nějak vyřeší, představa ježdění s plechem nad hlavou mě přímo děsí. A kupovat jiný kabriolet aniž bych znal jeho vnitřnosti je docela risk. Navíc všechny kabriolety snad kromě Peugeota 206 jsou na mě moc dlouhý. A protože většinou někoho vozím sebou, Fiat Punto má na svou velikost nejprostornější interiér. Takže se nic prodávat nebude.

  bouska67, 26.12.2016 v 11:44 neutrální recenze

 • Fiat Punto 1.2 cabrio

  Tak jsem se těšil že sundám střechu v létě oprávněně. Letos byla dole skoro pořád. Bohužel tím, jak jsem s ní manipuloval, zkrátil jsem její život. Začala chuděra praskat. Je totiž z takového plastu, pogumovaná řekl bych. Na Zbraslavi je čalouník a řekl mi, že to má za sebou. Nová bratru za 25 tisíc a hned to nebude. Koupil jsem silikon v tubě a zatím neteče. Když s ní nehýbu je to dobré,teď vážně nehrozí, že s ní budu něco dělat. Tak do jara dobrý. Ale co potom? Rodinný rozpočet je určen na jiné věci než novou střechu a tak asi budu lepit a lepit. Jinak plnoletý hošík slouží věrně až na to, že se nějak rozbumbal. 7.5l průměr znám u větších aut. Na druhou stranu nezlobí a když už něco potřebuje, nestojí to majlant. Zítra jdu ke Goldsteinovi, koupit kotouče a destičky. Obojí 900kč. To jde,ne?

  bouska67, 09.11.2016 v 21:34 neutrální recenze

 • Fiat Punto cabrio 1.2 8v

  V září 2015 jsem vyměnil olej,koupil novou baterku a nový starter. Je konec února 2016 a Fiat každý den jezdí,startuje na drc a nic nechce,jenom benzín. Zajímavé je,že jedu s lehkou nohou za 7 litrů a s těžkou za7.2. Takže jezdím jak mám zrovna chuť a vůbec to neřeším. Super autíčko. Už se těším na teplo až sundám střechu.

  bouska67, 28.02.2016 v 15:15 neutrální recenze

 • Fiat Punto cabrio 1.2 8v

  Nějak se mi kabrouš sype. Začala mi téct vodní pumpa,to se stává,nechal jsem vyměnit i rozvody a skoro pět tisíc v trapu. Zvláštní,materiál stál 1500 a zbytek práce. V Praze je hold draze. Jezdím 14 dní a voda pořád ubývá. Teče chladič! Safra. Prachy dochází,tak jsem do něj nalil nějaký utěsňovač,brácha mě honil kolem auta,že jsem vůl,tak proč to prodávají na pumpě? Chladič neteče. Doufám,že se ucpala jen ta díra v něm. Zato mi teče něco jiného! No vlastně vyteklo,přední tlumič. Já se té mojí ženě ani nedivím,že jen stojí s rukama v bok a jedovatě prohlašuje,už zase? Zrcátko jsem sehnal na dovolené v Itálii na jednom vrakovišti. Chtěli za něj 30 euro a nesli ho jako svátost. Jestli mi ho zase někdo urazí,budu vraždit! Nic fiátku nevyčítám,to původní majitel jenom jezdil a já to schytal. Ještě doladím pár věcí a bude v cajku. Ještě přesvědčit manželku. Vzkaz pro nunicku, jděte do něj,já mám tři děti,brácha dvě a pomalu abych jezdil i v zimě bez střechy. Byl jsem s nim a dětmi na jindřichohradecku a nemělo to chybu! Sice to trochu fouká,ale když jedete třeba lesem,cítíte jeho vůni,chlad ,to se nedá popsat,to se musí zažít! A proto mu vše odpouštím.

  bouska67, 31.08.2015 v 19:11 neutrální recenze

 • Kabriolet Fiat Punto S 1,3 Carozeria Bertone

  Prosím, může mi někdo poradit? Chci si auto koupit pro sebe a 2 syny, potřebuji najet denně cca 10 km - do školy, ze školy a pak cca 300 km/ měsíčně výlety, návštěvy u babičky atd. Jít do tohoto auta? samozřejmě v něm chci jezdit i v zimě...děkuju...

  nunicka, 08.08.2015 v 12:31 neutrální recenze

 • fiat punto a spotřeba

  vy co si tu stěžujete na vyšší spotřebu,zjistěte si jesli vám funguje termostat,stačí že jezdíte s neohřátým motorem a je to,u aut co nemaj teploměr se toho jen tak nevšimnete.a jinak těm blbečkúm co pomlouvaj fiaty nic nevyracejte,ať si přeplácej a jezděj si v čem chtěj,

  lenka.havel, 29.06.2015 v 07:12 neutrální recenze

 • Fiat Punto cabrio 1.2 8v

  Tak ho mám už přes půl roku a jsem pořád nadšený. Jezdil jsem s ním i v zimě a zima mi rozhodně nebyla! Srandovní je,že když jedu ráno do práce,to bývá hodně brzo,tak slyším zpívat ptáky a vzpomenu si na mládí kdy jsem spal ve stanu. Puntík jezdí na 60 koní velmi čile,škoda že nemá otáčkoměr,to je pak člověk opravdu překvapený. Nijak zvlášť motor nevytáčím,po těch letech už má něco za sebou,ale tuhle jsem se pustil do předjíždění,kopl tam čtyřku a nestačil se divit!Fakt jsem nečekal,že se až tak rozjedu. Ten motor má gradaci výkonu! Nahoře vůbec neskomírá! Spotřeba mě trochu překvapila. Čekal jsem míň. Jezdím v drtivé většině po Praze,ale po jižní spojce a průměr mám tak 7.2. Jezdím tak 7 km do práce a to se motor ani nezahřeje. Venku už je to lepší,tipoval bych tak do 6litrů. Já to ale neřeším,mám Fiata pro radost a navíc najedu za rok tak 7 tisíc.. Co se týče oprav,odešla mi před měsícem spojka,oprava stála 5 tisíc. Předevčírem jsem si vyměnil čepy řízení,kus 195 kč. Ještě mě čekají přední brzdy,u Goldstaina mají akci destičky s kotoučema za 9 stovek. Měl jsem malou kolizi s paní co zapoměla vrátit volant do původní polohy a malér byl na světě. Ulomila mi levé zrcátko. No nic,řekl jsem si,vrakoviště to jistí. Bohužel,zrcátko na kabriolet je jiné než na punta s pevnou střechou a tak mi nezbylo než zrcátko přikurtovat izolačkou a doufat,že ho jednou seženu,protože se už nevyrábí.

  bouska67, 21.06.2015 v 01:07 neutrální recenze

 • Fiat Punto 1.2 8v 43 kw kabriolet

  Jezdím s ním po Praze a jsem trochu překvapený. S Fordem Fiestou 1.3 ohv jsem jezdil stejnou trasu za 6.5-7 litrů a s Punťou jezdím za skoro 8. A to se snažím jezdit ekonomicky. Jinak je však super. Startuje na drc,dobře topí a motor si jen brumlá. Najedu měsíčně tak 500 km,tak tu spotřebu až tak neřeším,myslím si však,že by měl žrát míň.

  bouska67, 14.12.2014 v 21:37 neutrální recenze

 • Jedině staré Punto

  Mám 1.1 5 dvéř,nízké povinné ručení,supr spotřeba,levné náhradní díly,skoro všechno si uděláte sami,sakra co si víc přát?Jsem automechanik a když vidím to co se dneska vyrábí tak jsem šťastnej ze svého punti.Vivat Punto

  Klady:
  je na to tady málo místa
  Zápory:
  nevzpomínám si

  dymyk, 22.10.2014 v 01:29 neutrální recenze

 • Zdarec.

  Zdravím všechny,chtel bych poradit.Mam punto 1.1 r.v.96 a při vyšších otačkach nemá vuz tah.při malých tahne ale jak přidám do vyššíchz tak se těžko rozjede.Díky za radu.

  Klady:
  mala spotřeba ,nízka pojistka

  mb200763, 09.07.2014 v 19:54 neutrální recenze

 • fiat punto 1,9

  zdravim chci se optat na punto 1,9 bez turba r.v2001,jak to jede a neke info o autu,dik moc

  klibor, 06.06.2014 v 17:31 neutrální recenze

 • Kupuju 1.2 44kw, Tak uvidim

  Začnu vzkazem pro zablc oktávky si dávám k snídani a běžte už s těma otavkama do..... . Ale zpět k Fiatu V minulosti jsm měl Mareu a celkem spokojenost. Ted zkouším Punto pro přítelkyni tak doufám, že budu stejně spokojen jako s Mareou.

  maty450, 31.12.2013 v 13:36 neutrální recenze

 • Pro abarth.91

  Jak píšeš s JTD 59kw se shodnem jen stou spotřebou díly příšerně k tomuhle motoru předražený měl jsem ho 3roky ale aspon jel bez poruchy..A co tu máte pořád s Octávama??Až potkáte mě s mou octávou(TDi) tak mi určitě neujedete:P i s HGT!!!

  Klady:
  motor,spotřeba.
  Zápory:
  Drahé díly na 59kw

  zablc, 19.08.2013 v 20:58 neutrální recenze

 • malotraktor

  Zdravím, mám jedničkovy punto v horším stavu, a tak mě napadla taková věc...nezkousel jste někdo z puntíka nebo jiného auta udělat malotraktor? :-D

  kajaslechta, 17.03.2013 v 21:34 neutrální recenze

 • roztec

  My jsem dali ALU disky 4x100 s plovoucími šrouby. Nádherné botičky.. Máme ho sotva týden, takže spotřebu prověříme zítra, čeká nás 400 Km tam a v neděli zpět. Dáme vědět. Ročník 2001, motor 1,2 16V.

  patecni, 15.03.2013 v 20:53 neutrální recenze

 • xbriza

  ahoj rozteč je 4x98

  radim678, 12.03.2013 v 10:24 neutrální recenze

 • Rozteč

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli někdo nevíte, jakou rozteč disků mají Punta ročníku od 2001 a výš ? děkuji

  xbriza, 10.03.2013 v 15:35 neutrální recenze

Porovnáváte 0 inzerátů zobrazit porovnání zrušit porovnání