Aktuální nabídka inzerátů Ford Fiesta

Zkušenosti majitelů s Ford Fiesta


Zkušenost

Chyba: Musíte vyplnit všechny údaje.

Vaše vlastní zkušenost byla přidána.

Vložit zkušenost
 • Ford fiesta 1,4 59 Kw 2005

  Naše zkušenost s Fiestou je velmi dobrá. Koupili jsme ji dovezenou z Německa se serviskou najeto 78tis.km. Byla po výměně rozvodů a s plnou servisní historií. Jezdí svižněji než Roomster s motorem Tsi 1,2 66Kw, tedy turbem. Zřejmě slušnej oddíl...

  Klady:
  naprostá spolehlivost, svižnost, spolehlivé startování, pěkný a kvalitní interiér, spolehlivá klimatizace
  Zápory:
  hůře propracovaná antikorozivní úprava

  gitaom, 25.04.2018 v 21:19 kladná recenze

 • Fiesta 1.25 zetec 1998

  Nic moc, asi jsme narazili na špatný kus. Interiérově to není špatné auto, s dobrou spotřebou a jede taky pěkně. Háček byl u nás asi v tom zetec motoru. Po nějaké době začal motor klepat, až nakonec selhal. Takže auto asi po půlroce od koupě šlo na šrot.

  Klady:
  Malé autíčko, nízká spotřeba (kolem 6 litrů)
  Pěkný interiér

  misicka.ua, 21.01.2017 v 19:02 neutrální recenze

 • Fiesta 1.6i 2002

  Měla jsem ji krátce. Zkušenosti z auta jsou rozpačité, na jednu stranu jela jako blázen, byla tichá, v autě nebyl slyšet venkovní hluk a motor v podstatě také ne. Na to že to byl rok 2002 nezrezlá, prostě krásně zachovalé auto bez závad. Ale ... měla sem pocit, že častěji stojím na benzínce, než jedu po cestě... Možná nějaká závada? Nevím, každopádně spotřebu bych tipla kolem 8 a více litrů.

  Klady:
  Tichá
  Pohodlná
  Nezrezlá
  Rychlá
  Zápory:
  Spotřeba
  Dělají jen dvě okna v el. ze čtyř

  misicka.ua, 21.01.2017 v 18:49 kladná recenze

 • Ford Fiesta 1.4Tdci

  Naprosto úžasné auto.Kupoval jsem ho nové Ford Charouz.R.V.2006.Nyní najeto 149000.Za deset let ani jedna závada.Spotřeba kolem 4.litrů.Pravidelná výměna oleje po 10000.Loni výměna předních kotoučů a destiček.

  Klady:
  Dobré auto s nízkou spotřebou.Vynikající jízdní vlastnosti.Pružný motor.Klíma i topení fungují na jedničku.
  Zápory:
  Mohli by bít pohodlnější přední sedačky.

  z.kreps, 11.12.2016 v 17:48 neutrální recenze

 • Fiesta 1.0ecoboost

  Vlastním Fiestu r.v.2014 s motorem 1.0ecoboost. Aktuálně najeto 42 tis. Km a zatím jediný problém a palivovým čerpadlem, vyřešeno na záruku. Auto jako celek funguje perfektně, motor 1.0 ideální pro tento vůz. Městský a kombinovaný provoz se spotřebou do 5litrů. Delší vzdálenosti za 4,3litru. Pokud agresivnější jízda 6,5l a dálnice Praha - Brno celou cestu 170km/h 7,8 litru. Dynamika vozu absolutně nad očekávání spolu s podvozek tvoří radost z jízdy i s takovým autem. Ten motor 1.0 ecoboost je na dlouhé povídání, opravdu zajímavý. Za mě velká pochvala Fordu.

  Klady:
  Motor 1.0 ecoboost, spotřeba, podvozek,
  Zápory:
  V zimě pomalu topí

  ladislavmoravec, 10.05.2016 v 23:06 kladná recenze

 • Fiesta 1,25/rok výroby 2000

  Mám SPOLEHLIVOU ojetinu 15 let starou dotaženou z Německa a nemůžu si stěžovat.Servisuju u Adámka a spokojenost.Měnila jsem rozvody, zadní tlumiče a nyní komplet výfuk s katalyzátorem, ale hlavně pro svůj klid- mám ráda auto v pořádku a kvalitně servisované bez ohledu na stáří.Nikde mě nenechalo, vše funguje , jak má a klimatizace frčí jako u nového fára :-D . Jezdím s Fiestou i dálky(300 km průměr). Od 15 let starého auta nečekám zázraky, ale s Fordem mám prostě jistotu klidu a zázemí. Bezpečnost je samozřejmě na 21 století jinde, ale vím co mám, proč to mám a na co se mohu spolehnout.POkud budu v budoucnu měnit auto, jdu zase do Fordíka.:-)

  Klady:
  Spolehlivost
  Dostupný servis
  Je to držák v hezkém kabátku
  Zápory:
  Jsem rozumná ženská, takže si vážím toho pokladu , co mám a nad drobnými nedostatky starší dámy mhouřím očka ;)

  slunecnice9730, 28.03.2016 v 13:49 kladná recenze

 • FOrd Fiesta a ztráta klíče od auta

  mé zkušenosti z fiestou jsou od začátku nemilé. Jelikož mi od začátku nefunguje zamykání přes čip a tak jsme 6 měsíců kvůli tomu lezli kufrem, jak lupiči .. Nakonec když mi vypli mechaniku a udělali na manuál, tak jsem měla dva klíče malý od kufru a velký od odemykání auta a startování. Malý klíč nebyl určen k otevírání a k odjíždění... Jelikož velký klíč přestal komunikovat a když jsem chtěla otevřít tak se mi auto zase samo zamklo... a lítali mi páčky na otevření a zavírání ... pořád dokola. Nakonec jsme zjistili, že s malým klíčem otevřu auto a dokonce nastartuji i odjedu, což se nemělo stát. Automechanici na mě čuměli, jak na d..., že si z nich utahuji, ale ono to byla pravda.. Nakonec velký klíč přestal fungovat úplně. Ve finále jsme malý klíč ztratili.. :-( takže do auta jsme se nedostali .. Protože jsme měli jen ten velký klíč museli jsme ho bud nechat přidělat jenže jak byl ošoupaný tak jsme si nebyli jistý zda to zpravý další klíč nový. Jelikož s velkým klíčem jsme auto dokázali zamknout ale ne odemknout a šlo i ve startovací skřínce což byla výhoda tak jsme šli do H a B, kde vyrábí klíče na Fordy se nám pán pokusil pomoc vyrobit nový klíč, ale nepovedlo se ..Potřeboval totiž tu startovací schránku aby podle toho klíč přečetl, jenže my jsem se nemohli dostat do auta... Už jsme doufali, že nic jiného nepůjde než vymlátit malé okénko a dostat se do auta tímto způsobem jenže to jsem nevěděli, že i přesto se auto neotevře ... :-D takže jsme zase po několikáté šli do H a B , kde se pokusili asi až na po 3 udělat klíč,, kterým jsme ve finále auto odemkli .. Teď máme jeden klíč na kufr, odemčení dveří a startování.. paráda na celý víkend :-D

  Klady:
  Většinou vás nikde nenechá
  Zápory:
  ty klíče a zámky děsné, mechanika strašná

  pusinka.1212, 23.11.2015 v 09:36 neutrální recenze

 • zkusenosti s fordy

  Fordy jsou tak špatné,jak někteří píšou.Jak člověk narazí na dobrý kus,tak je to dobré.Ne fordem tam a vlakem spátky.Spíše Francouzem tam a vlakem spátky.

  slope1, 29.01.2015 v 08:07 neutrální recenze

 • Výborné auto

  Skvělé vozítko.Přesně toto auto už mám doma.Jenom ho v aaa jěště nestáhli z inzerátu nabizených vozu.

  slope1, 25.01.2015 v 09:44 kladná recenze

 • Fiesta 1,8D

  Koupil jsem ji ojetou z Rakouska rok 1996, skoro stařeček. Auto mám na hopsání převážně po městě. Do auta jsem vrazil nějakou korunu do alternátoru, spojky, ložiska předního kola, ale nemůžu si stěžovat. Je sice na dnešní poměry líné, silně ojeté a konstrukčně i motoricky zaostalé, ale nemohu na něj nadávat. Pokud jezdím na pohodu lze se vejít do 5l/100 km nafty. V zimě hůře startuje, ale motor je nezmar. Navíc parkuji převážně na veřejných parkovištích a ejhle, musím zaklepat nemám jej vůbec odřené ani obouchané, starší auta asi tolik nepřitahují :-) a nebo mi to tolik nevadí

  Klady:
  spolehlivé, na ty poměry nízká spotřeba, ergonomicky vyhovující, levné díly, vzhledem k množství vyrobených vozů dostatek dílů na vrakovištích
  Zápory:
  horší starty v zimě, vzhledem k stáří nízká pasivní bezpečnost

  film31, 27.11.2014 v 15:43 kladná recenze

 • Fajnové autíčko

  Auto Ford Fiestu 1,3 ,r.97 ,vlastním 8 let,jezdí v létě v zimě bez vážných oprav pouze za udržbu...

  Klady:
  Všude se vejde,nejsou vysoké náklady,spotřeba v rámci možností.

  rysovahelen, 09.11.2014 v 17:45 kladná recenze

 • Záporné recenze

  Porč sem píšete záporné recenze na auto, když vás napálil (nebo se pokusil napálit) autobazar. Za to to auto nemůže. To je váš problém, ne toho auta! Ne, že bych se sám v ničem nespletl, ale to, že jsem se napálil se nasnažím svádět na auto, bankovní produkt nebo nemovitost, kterou jsem koupil!

  alaoler, 05.09.2014 v 01:22 kladná recenze

 • Ford fiesta mk4 1.3 60hp

  Už jsem sem psal,ale nedá mi to. Ten motor endura je staré ohv akorád má vícebodové vstřikování, jinak je to dědek. Všude píšou že je užraný průměr 8 a podobně. Jak jsem zmínil, mám sportovní výfuk a filtr,věci které člověka lákají častěji sešlápnout plynový pedál a já tak činím celkem často v míře únosné samozřejmě, a světe div se, furt jezdim do 6.5 a to jezdím po Praze! A to tankuji vždy až po hrdlo.

  fcfl, 21.05.2014 v 21:10 kladná recenze

 • Fiesta

  Bohužel už i na malých vozech se snaží všichni vydělávat jejich omlazením. Kupovali jsme pro dceru Fiestu, benzín, rok 2006 a auto se nám zdálo trochu podezřelé. Na doporučení jsme jej ještě nechali prověřit odborníky z firmy Kontrola vozu a světe div se, auto o 60 tisíc stočené a po slušné ráně na předek, airbagy venku, prostě děs. Rozhodně doporučuji vozy nekupovat na základě prvního dojmu a nechat si je zkontrolovat. Taktéž jejich původ..kradených aut je prý na trhu spousta, byl nám doporučen puvodvozu.cz a cebia.

  jan.ruller, 15.05.2014 v 13:17 záporná recenze

 • Fiesta 1,8,D

  Koupila si to má žena, jako první auto. Naprostá spokojenost. Žádný závoďák, ale za par kaček to dojede kamkoliv. Pro dva dostatečný prostor. Levný servis i díly. Pro ženskou ideální: všude se vejde, ovládání jednoduché, finančně nenáročné, spolehlivé

  Klady:
  všude se vejde, ovládání jednoduché, finančně nenáročné, spolehlivé
  Zápory:
  pomalejší na rozjezdu
  zadní dveře se otevírají pouze klíčkem

  elriha, 15.03.2014 v 20:24 kladná recenze

 • Ford fiesta

  Ford fiesta 1.6 TDCi Econetik z auto ESA. Rovněž jsem měl zájem o toto vozidlo a nechali mi ho dokonce prohlédnout v autorizovaném servisu ford.Jasně zatopené auto a mechanici kroutili hlavou že si to autobazar ESA dovolí vůbec prodávat.Řekli mi cena vozu 20 000 a dostat ho do dobrého stavu dalších 100 000.Na 14 dní ho stáhli z nabídky a už je tam zas. Chudák který se napálí.

  Klady:
  žádné
  Zápory:
  prokazatelně zatopené auto bez hodnoty dokonce ještě voda pod koberečky, lživé informace autobazaru ESA auto.

  vdofek, 02.03.2014 v 17:21 záporná recenze

 • Ford fiesta

  Ford Fiesta 1.6 TDCi ECONETIC, podvodné jednání auto ESA, jež nabízí tento vůž, který je 3 a půl roku starý a má vše uvnitř motoru i z venku rezavý, jasně vytopené auto, u kterého vám ESA bude cpát jakousi doživotní záruku a dělat z lidí blbce, nikdo vám neporadí choděj okolo a kdo si je vezme, žádný uvidítání jako třeba v AAA, jednání celého ESA hodnotím za katastrofální a nikomu nedoporučuji u nich nakupovat, nebyli schopni ani vrátit zálohu za převezení zohozo zaplaveného vraku!

  Klady:
  žádné
  Zápory:
  vytopené auto, lživé informace, nulový zákaznický servis

  lechovicetom, 26.02.2014 v 08:53 záporná recenze

 • Ford fiesta mk4 1.3 60hp

  Mám ji 4 rokem a jsem celkem spokojený. Na to,že jsem před tím střídal auta co rok je to úspěch. Co mi ale na tomto fordu vadilo byl zvuk. Motor v kabině není téměř slyšet což není na závadu,ale při vytočení zněl jako když umírá. Tím nemyslím maximální otáčky,toho ani nebyl schopen,prostě šel pomalu do otáček a také z nich pomalu padal. Nechtěl jsem ho čipovat ,nebo dělat nějaké mechanické úpravy, tak jsem koupil sportovní výfuk. No výfuk,spíš rouru co se tvářila jako výfuk. A výsledek? Skoro padesátiletý pošuk,když se blíží tunel musí podřadit aby si užil brumenda,které se z roury nese do okolí.Krásně padají otáčky a vrknout do plynu mi působí rozkoš. Koupil jsem ještě sportovní filtr,ale ne ten kužel co se prodává v supermarketech, ale original do airboxu,motor líp dýchá a jede líp i ve vyšších otáčkách. Možná je to jen pocit, ale řeknu vám,je mi to srdečně jedno. Spotřeba nestoupla,což jsem se i divil a moc to nestálo.Akorát manželka se mnou nechce jezdit. A možná je to dobře.

  bouska67, 07.01.2014 v 12:11 neutrální recenze

 • Trochu jiná skutečnost..bohužel hořká

  Když jsem přečetl tento inzerát, vypadalo to jako téměř jistá koupě. Jenže skutečnost jak prohlídka ukázala může být i diametrálně jiná (v 95% po zkušenostech) jak je tomu zvykem u ojetých vozidel prodávaných v České republice prostřednictvím bazarů... Na první pohled a ze vzdálenosti 5m vypadá skutečně jak je v inzerátu popsáno - VÝBORNĚ (pro nezkušeného kupujícího i z blízka). Pro jistotu jsem ještě na místě vznesl dotaz na zástupce prodávajícího, zda bylo auto nějak poškozeno a bylo mi sděleno, že vozidlo mělo pouze přelakovaný přední spoiler z důvodů oděrků způsobených při parkování u supermarketu. Hmm..první nepatrná rozepře s údaji v inzerátu. Po detailním ohledání vozidla ovšem bylo patrné i jiné, daleko závažnější poškození, než uvedené oděrky. A to: výměna a přelakování předního levého blatníku, předního spoileru, viditelné poškození (lom) na nosníku deformačního prvku, výměna nápravy (za nápravu z vrakoviště viz popis "fiesta 09" :-) )výměna čelního skla...a to jsem se nedíval již dál pod auto (přešla mě chuť po takové destrukci:-( ). A mimo jiné je auto vyrobeno v roce 2010 (dle všech skel a bezpečnostních pásů, kromě vyměněného čelního skla v r. 2011 )- takže pánové se při psaní inzerátu tak trochu upsali...o 2 roky auto "omladili" (r.v.2012). Prý, že je to v TP na základě první registrace. Inu závěr je, že v ČR v prodeji jetých aut to chodí tak, že papír či internetové stránky snesou všechno. Potenciálním kupcům tohoto vozidla bylo napovězeno a dále, nechť si udělají svůj vlastní úsudek o výhodnosti nákupu výše popsaného auta.

  Zápory:
  Docela slušná bouračka výše uvedeného auta na přední část.

  ked11, 02.01.2014 v 10:41 záporná recenze

 • co koupit

  Dobry den jsem student a chtěl bych poradit co koupit muj najezd max tka 6-7tis km/rok rozhoduji se mezi Ford focus 1,6 74kw 16v mk1 1999-2004 a nebo ford fiesta 1,3i 1,4i 2003 (novější model tuším mk6) děkuji za rady.nemohu se rozhodnout..

  radim3333, 10.04.2013 v 22:20 neutrální recenze

Porovnáváte 0 inzerátů zobrazit porovnání zrušit porovnání