Auto domů

Auto domů

Máte vyhlídnuté auto, ale současný stav vám nedovoluje zajet se na něj podívat? Nevadí. Vybraní prodejci vozidel nově nabízejí službu, kdy vám přivezou vůz k prohlídce až před váš dům. Přesné podmínky služby vám sdělí konkrétní inzerent.

Aktuální nabídka inzerátů Ford Thunderbird

Zkušenosti majitelů s Ford Thunderbird


Zkušenost

Chyba: Musíte vyplnit všechny údaje.

Vaše vlastní zkušenost byla přidána.

Vložit zkušenost
 • T-Bird '61

  Jsem majitelem vozu Thunderbird z roku 1961. V8 s duálními výfuky má nádherný zvuk. Spotřeba dle papírů 20. Dálku jsem měl asi za 12-13. Místa je tam neskutečně a to i vzadu. Ale opravdu jen pro čtyři. Stejně v tom jezdím sám... V létě "vypolstrovaný" kufr, aby byl rovný a na cestách spím přímo v něm :D Jízda je více, než pohodlná. Tři sta koní a dostatečný kroutící moment dělá z tak těžkého auta poměrně "dravce". Ale sporťák to není. Jednak díky listovým pružinám, díky kterým je pohodlný a opravdu "plave", jak se říká. A jednak kvůli své váze. Ale po okreskách jezdíme stejně nejvíce 70... Úžasné auto, ke kterému nemám výtek.

  filipkolarik, 06.03.2011 v 13:07 kladná recenze

 • VZADU JE MÍSTO SOTVA PRO DVA...

  Vážený pane, máte plnou pravdu: V US není zvykem se v autě mačkat, tedy limusina max. pro 4. V Čechách opačně: do fabie se "pohodlně" vejde lidí 5... To je rozdíl, viďte!?! A ještě jeden souhlas: to auto je prostě PARÁDA !!

  tlukajr, 30.06.2009 v 23:09 kladná recenze

 • Cestovat v kufru...?

  Do kufru pohodlně složíte jednu dvě mrtvoly. Zato vzadu je místo sotva pro dva. Tedy porovnat s fábií to tedy nelze, ale díky výraznému tvarování zadních sedadel naleznou pohodlí jen dva lidé.

  serlD, 16.05.2009 v 18:20 kladná recenze

 • Thunderbird 1982

  Perfektní vůz. Měl jsem Thunderbird V6 z roku 1982 po prvnim majiteli zhruba se 150.000km. Najezdil jsem s ním dalších 30.000km bez jediné závady! (nepočítám-li prasklou pružinku spojující ovládání plynu a automatockou převodovku - vyřesila to gumička do vlasů). Motor při svém stáří trpěl pouze jemným prosakováním pod jednou hlavou (olej neubýval - válec byl jen permanentně trochu špinavý). Další nepříjemností byla netěsnost hydrasulického systému zvedání krytů světel. Po zhasnutí motoru se během cca 10 min. samovolně "otevřely oči". Auto bylo i po 23 letech naprosto bez koroze a to většinu času jezdilo na Aljašce! Plechy svou tloušťkou připomínají spíš tank, bohužel spotřeba také. Mimo město se dalo při 90km/h zvládat za 12 litrů, město již za 17! Motor je výkonově dost poddimenzovaný, proto nebyl ani v USA moc oblíbený, pokud ale chcete držák, nechcete s tím závodit, ale po silnici spíše plout, může Vám s srdci přirůst stejně jako mě. DR

  serlD, 16.05.2009 v 18:12 kladná recenze

Porovnáváte 0 inzerátů zobrazit porovnání zrušit porovnání