Aktuální nabídka inzerátů Ford Transit

Zkušenosti majitelů s Ford Transit


Zkušenost

Chyba: Musíte vyplnit všechny údaje.

Vaše vlastní zkušenost byla přidána.

Vložit zkušenost
 • Individuální dovoz

  www.nemecka-auta.cz

  Klady:
  .
  Zápory:
  .

  070419, 07.04.2019 v 09:11 neutrální recenze

 • Doporučení

  Zdravím, Ford Transit je můj oblíbený užitkový vůz, sám jeden používám už několik měsíců. Pokud se někdo rozhoduje, jestli koupit, nebo ne, doporučuji prvně vyzkoušet. Firma dodavky-express.cz poskytuje pronájem těchto vozů za rozumné ceny. :-)

  struzzo, 23.03.2016 v 10:38 kladná recenze

 • custom

  reaguji na recenzi pána s customem, měli jsme ho půjčený na dlouhou štreku (cca 10 tis. km) a byl skoro nový (naj. asi 4 tis.). Spotřeba byla strašná - asi 10l a dynamika také nic moc. Plasty a pohodlí ale bylo fajn, jediné, co mě vytáčelo bylo nelogické ovládání rádia. Teď jsme zase měli půjčený custom, nevím zda to byl ten samý, ale měl nalítáno už skoro 40 tis. a spotřeba byla okolo 7 l a dynamika se také zlepšila...takže možná, až se zajede, bude to lepší...

  jkabat, 01.11.2015 v 17:21 neutrální recenze

 • Transit

  Na auto si nemůžu stěžovat

  Klady:
  Spotřeba není tak hrozná, mám T280S 2,0DI a na dálnici při 110km/h bere 7l/100km ani naložený (a unese opravdu hodně i přes 1,5tuny) to o moc nevzroste. r.v.04 a za tři roky co ho mám akurát nový spojkový váleček a jeden čep. Výborně táhne a fakt je to auto do nepohody.
  Zápory:
  Vyšší hlučnost, není moc dobře odhlučněný ale když se jede normálně a motor je už teplý tak se to dá. Nafta se vrací přes víčko asi úplně u všech transitů.

  lahvonik, 27.11.2013 v 22:13 kladná recenze

 • bez

  jezdim

  Klady:
  Ted klady-supr podvozek,supr palubka a budíky,krásný multifunkční volant,ale nefunkční,v zatáčkách nic nezmáčknete a mím palcem ovládat rádio nemožné.Jinak i z venku moc pěkně vypadá.
  Zápory:
  Dobrý den,tak nějak nevím,kde začít. mam Custom ve skoro plné náloži. Když jsem si auto převzal,po jednom dni jsem začal objevovat nedostatky.Boční dveře vržou,nelícujou,vzlíná mi nafta z víčka.u zpětného středového zrcátka mi upadá plast.Vzadu plasty také nedrží,u pátých dveří padá taktéž plasty.Boční dveře jsem si musel sám doštelovat.auto nemá podběhy a tak sebemenší kamínek bouchne do plechařiny a já se hrozně leknu,že mi upadlo kolo.Audio technika má tak neuvěřitelné zkreslení při vyšší hlasitoti,že mam chut si tam hodit sencor!! A ted vrchol všeho,mam ted najeto 4000km a spotřeba na dálku???? při devadesátce po dálnicich 8,5l to snad ani není možné. to je o dva litry vyšší spotřeba než udávají na dálku. Po městě jezdím tak za 10.5 opravdu lehkou nohou. Já nalítám ročně přibližně 100000 km a to mi dělá zvýšení nákladů na provoz vozidla o 70 000 kč za rok. To je děs. a nemohu z toho skoro spát.Pokud li má někdo podobné zlušenosti a ví,že umí jezdit opravdu úsporně,ale s customem mu to nejde,at se mi třeba ozve. 773510112 at vím,že v tom nejsem sám

  carter.ismael, 14.11.2013 v 21:39 záporná recenze

Porovnáváte 0 inzerátů zobrazit porovnání zrušit porovnání