Aktuální nabídka inzerátů Kia Sorento

Zkušenosti majitelů s Kia Sorento


Zkušenost

Chyba: Musíte vyplnit všechny údaje.

Vaše vlastní zkušenost byla přidána.

Vložit zkušenost
 • A6 quatro

  Ty blázne A6 quatro není Kia (SUV) trochu si to pleteš né?Auto které koupíte z bazaru nebo jeté se o něj musíte trochu taky starat.Každý, koupí ojetinu a myslí si, že to je nový vůz.Hoši ojetina je údržba a údržba nic jiného.A někteří lidi nejsou schopni ani vyměnit blbej olej.A potom se píšou takovéto špatné recenze.Že vůz je poruchový ble ble ble atd.Všichni koukaj na cenu světel, proč???????To budete pořád rozbíjet světla na autě.Tak nejsem dement abych pořád boural né?V tom případě máte mít hav.poj. a ještě na tom vyděláte.Kia je docela slušné SUV.Proboha hlavně tam nekupujte pneu co patří na osobní vůz.Plno lidí si myslí že když koupí pirelli že je král na vozovce.Nejdřív se podívejte na recenzy test pneu na SUV a pak kupujte jsou tam obrovské rozdíly.Jsme prostě češi a tyto všechny věci nám dochází pomalejc.

  Zápory:
  Kia je docela slušné SUV ve všech směrech, vyhrála jako nejbezpečnější a nejspolehlivější SUV této řady

  picar, 07.03.2017 v 05:54 záporná recenze

 • Bmw

  Měl jsem Kiu sorento r.v.2004,diesel,v terénu super,ale na cesty a ještě v zimě to je naprosto nezvladatelné auto,výbava za ty peníze je u tohoto auta dost chabá,spotřeba jakš tak 8,5-13L.Ted´jsem jsi koupil Bmw X5 r.v.2003 diesel 3litr.a nestačím se divit,velice svižná jízda,sedí na cestě a hlavně v zimě se sním jezdí perfektně,na ledě to ani nepoznáte,nedostává se do smyku a nepřetáčí se na rozdíl od Kie,bezkonkurenční SUV-jedině BMW.

  daniel1daniel, 10.02.2011 v 16:49 záporná recenze

 • Zima

  Naprosto nevyhovující auto na zimu,mám na něm nové zimní pneu.pirelli a na hladkém povrchu nesedí má tendenci se přetáčet,auto je těžké a při brždění to je katastrofa,zlatá audi A6 quatro.

  jackdanny, 18.12.2010 v 13:09 záporná recenze

 • Drahé náhradní díly

  Mám ho asi půl roku, začla téct voda z expanzní nádržky. Cena 3.017,- Kč. To je dost, když na Audi Q7 stojí 800,- Kč. Namátkou jsem koukl, kolik stojí přední světlo: 10.500,-Kč. To snad ani není možné. (Audi Q7, BMW X5 do 5.000,- Kč).

  j.chvalovsky, 27.03.2010 v 00:00 záporná recenze

Porovnáváte 0 inzerátů zobrazit porovnání zrušit porovnání