Auto domů

Auto domů

Máte vyhlídnuté auto, ale současný stav vám nedovoluje zajet se na něj podívat? Nevadí. Vybraní prodejci vozidel nově nabízejí službu, kdy vám přivezou vůz k prohlídce až před váš dům. Přesné podmínky služby vám sdělí konkrétní inzerent.

Aktuální nabídka inzerátů Lada 2101

Zkušenosti majitelů s Lada 2101


Zkušenost

Chyba: Musíte vyplnit všechny údaje.

Vaše vlastní zkušenost byla přidána.

Vložit zkušenost
 • Žiguli

  Měl jsem rok výroby 1972. Bylo to v roce 1989 moje úplně první auto. Když jsem jej kupoval, měl na tachometru 102 000 km. Najezdil jsem s ním 20 000 km a vysypali se "šály" na motoru. Nezbylo, než udělat generální opravu celého motoru. Při předávání do brusírny mi jeden starý fachman změřil průměr válců na horní hraně, kam nedosahují kroužky a podle tabulek dopočítal, že to auto má tak 250 000 km. Takže už tehdy se tachometry stáčely. Bylo na něm sice spousta práce a téměř vše, co se hýbalo, jsem byl nucen povyměňovat. Ale auto jsem měl celkem 8 let a najezdil jsem na něm dalších 150 000 km, než jsem ho prodal. Koupil jsem si pak LADU 1300.

  Klady:
  Když jsem ho dal dohromady, bylo z něj naprosto spolehlivé auto. Na svou dobu prostorná limuzína, po předělání na LPG to bylo jedno z nejúspornějších aut, které jsem kdy měl. Novější VAZ 2105 (LADA 1300) byla více než dústojným nástupcem. Díky nádrži LPG v kufru to bylo i v zimě jízdně zcela bez problému. O auto se musel člověk trošku starat, ale bohatě mu to vrátilo.
  Zápory:
  Nevím, jestli to lze považovat za zápor, ale člověk, který auto řídil, musel být opravdu ŘIDIČ! Tedy, musel i něco umět z řidičské "hantýrky", kterou dnešní "závodníci" s bavoráky už neznají. Ani neví, o co všechno přicházejí.

  vlastimil.biberle, 25.01.2019 v 23:22 kladná recenze

 • VAZ 2101

  Měl jsem model 1971 kde na každém dílu bylo vyraženo FIAT, auto nezničitelné při běžném zacházení.

  Klady:
  Topení, přední trojúhelnívá okénka která se otočením proti směru postarala o příjemné cestování za horkých dnů. Ovšem klička na nich co chvíli upadla.
  Kolega psal mezi zápory jízda na něhu, já si myslím opak, na sněhu to byla zábava.
  Když bylo potřeba, dal se do kufru pytel nebo dva s pískem a vyjelo to vše.
  Spotřeba při normální jizdě 8-9 litrů na 100 km taky není nic šíleného.
  Zápory:
  Vzhledem k tomu jak a pro koho bylo toto auto postaveno, tak vlastně žádné.
  I ta koroze se dala zmírnit dobře ošetřeným nátěrem a vystříkáním dutin, hlavně v předních rozích blatníků.

  bmw5er, 12.07.2016 v 21:35 kladná recenze

 • vaz 2101-žigulík

  Měl jsem 2 vozy,tohoto typu celkem 5 let provozu

  Klady:
  výborně topí,dobrý silný motor,při dobré údržbě nezničitelný auto.levné náhradní díly.nikdy na něj nezapomenu.ve své době jedno z nejlepších aut v čssr
  Zápory:
  eko dan 10000kč-všivárna,vyšší spotřeba,jízda na sněhu

  zbyhy, 01.05.2012 v 11:50 kladná recenze

Porovnáváte 0 inzerátů zobrazit porovnání zrušit porovnání