Auto domů

Auto domů

Máte vyhlídnuté auto, ale současný stav vám nedovoluje zajet se na něj podívat? Nevadí. Vybraní prodejci vozidel nově nabízejí službu, kdy vám přivezou vůz k prohlídce až před váš dům. Přesné podmínky služby vám sdělí konkrétní inzerent.

Aktuální nabídka inzerátů Lancia Thesis

Zkušenosti majitelů s Lancia Thesis


Zkušenost

Chyba: Musíte vyplnit všechny údaje.

Vaše vlastní zkušenost byla přidána.

Vložit zkušenost
 • Luxus za dostupnou cenu ale s háčkem

  Tohle auto není pro frajírky který jezdí brzda plyn. Je to luxus sedan za rozumné peníze. Spolehlivý motor nad-standart výbava a bezpečný parník. Vypadá to jinak a když s tím někam přijedete každý se otočí. Je to prostě jiné auto, a je to pro ty co mají charisma a vkus. Jako každé potřebuje péči. Cenově co dílů se týče není to tak hrozné pochopitelně s tím nemůžete srovnávat lopatu typu oktávky, ten háček spočívá s dostupností dílů který Lancia úplně nevychytala takže vše trošku trvá. Jinak zápory tohle auto nemá a spolehlivost motoru je na jedničku. Pokud se řádně staráte tak i elektrika funguje jak má.

  Klady:
  Vzhled, pohodlí, robustnost, zvědavost druhých, závist,plná výbava, spolehlivý motor, pohodlné svezení
  Zápory:
  dostupnost dílů

  tecfinanz, 15.05.2020 v 19:22 kladná recenze

 • pro náročné ..

  toužíte po dokonalém pohodlí a luxusu a relativně dostupné peníze? Slovo relativně je však na místě. Po vystřídání 21 italů, z toho 14ti Lancií, snad všech modelů a motorizací, jsem se dostal i k vytouženému Thesisu (3,0 V6 aut.). Auto pohodlné, bezpečné, výkonné, spolehlivé. Stejně jako např. Kappa, netrpí na korozi. Dříve hnili italové od podlahy, tady se to již neděje. Motory klasika, ověřené a vyzkoušené. Při dodržování intervalu výměny oleje (raději i dříve, já měním po 9t.km) a rozvodů, s nimi nebude problém (pokud jezdíte jako člověk). Převodovky, tady je to už horší. Automaty padají, můj je taky kousek před smrtí, už někdy škube řazení trojky. Osobně bych už šel do thesise jen v manualu, ale zase to pohodlí automatu je prostě skvělé. Opět i v mém případě je chyba na straně předchozích majitelů, kteří zanedbali údržbu převodovky. Já teď měním olej co rok, abych oddálil její zkázu, zatím se to daří. Náhradních dílů je relativně málo, ale vše se dá sehnat. Když je šance, kupuji do rezervy. Auto je pro člověka, co s ním bude žít, naslouchat mu a starat se o něho, nebude mu vadit do něj dát nějakou tu korunu nebo si pod něj sem tam lehnout. Chce to cítit srdíčkem a starat se o to. Drahá záležitost jsou třeba elektricky ovládané tlumiče, kdy jeden stojí nový přes 20 000 Kč. Opět, je příležitost, kupuju z bouračky do foroty. Pokud tento postoj nehodláte akceptovat, necháváte auto sejít a jen jej užíváte, potom nadáváte a divíte se, nedělejte ostudu Lancii a nekupujte si prosím Thesise. Byly vynalezeny lopaty typu oktávka, která Vaším nárokům vyhoví určitě lépe :).

  Klady:
  charisma, pohodlí, viva Lancia
  Zápory:
  musíte se o něj taky náležitě starat, to není jak jezdit ve fanoušovi :)

  zajicstanislav, 24.07.2014 v 10:12 kladná recenze

 • supeer auto!!!!!!

  auto mam jiz 4rokem k dnešnímu dni najezd poctivych 588000 a motor jede jak novy zadna spotřeba oleje a stále super tahne mam 2,4jtd 129kw svezeni a vybava je naprosty luxus nebojte se těchto vozu mam uz 4lancii a muzu jen vrele doporucit motor jtd je super volba

  Klady:
  vse!!!!!!!!!!!!
  Zápory:
  nic

  w3tuska, 11.07.2014 v 20:18 neutrální recenze

 • Thesis

  Jak už bylo psáno v jednom autokatalogu. Nádherná,luxusní a vyjímečná. Dokonalý interier

  Klady:
  Jedinečnost, luxisní design
  Zápory:
  nic

  vlada29, 02.06.2014 v 22:32 kladná recenze

Porovnáváte 0 inzerátů zobrazit porovnání zrušit porovnání