Auto domů

Auto domů

Máte vyhlídnuté auto, ale současný stav vám nedovoluje zajet se na něj podívat? Nevadí. Vybraní prodejci vozidel nově nabízejí službu, kdy vám přivezou vůz k prohlídce až před váš dům. Přesné podmínky služby vám sdělí konkrétní inzerent.

Aktuální nabídka inzerátů Mercedes-Benz Třídy C

Zkušenosti majitelů s Mercedes-Benz Třídy C


Zkušenost

Chyba: Musíte vyplnit všechny údaje.

Vaše vlastní zkušenost byla přidána.

Vložit zkušenost
 • PRO Ji.Male

  Uplne nahodou jsem dnes reagoval na inzerat na Superba..A prisla mi jakasi divna odpoved.Neodpovedel jsem.A ted narazim na tady tohle forum a ctu Vas prispevek... A mate pravdu..To co tu pisete,mi taky doslo.Uplne stejny. Dik :-)

  adamhladky, 17.08.2011 v 19:00 záporná recenze

 • MB-C 250TD W202 110KW

  mám tohle auto asi pul roku a nevím si už rady. zlobí elektronika. nekdy nejdou stáhnout okna,nekdy nejde centrál potom zase blinkry nebo stěrače, vnitřní osvětlení a vlastně skoro všechno co je na elektriku. Pokud opojím baterku stačí na 5vteřin tak zase všechno funguje ale max. 2 dny a potom znovu. najde se někdo kdo mě poradí?

  milanodehnal, 02.03.2011 v 18:54 záporná recenze

 • Mercedes v Česku?

  Medvěda jsem měl dva roky a moje zkušenost je silně rozpolcená. Na jedné straně komfortní svezení, na druhou stranu nikdy nekončící investice. Od Mercedesu mne ale nakonec naprosto odradili zimy. Nebydlím zrovna u Kolína a jako zimní auto se mi Méďa vůbec neosvědčil. I se 120 kg litinových kotoučů v kurfu se s tímhle zadohrabem nedá nikam vyjet a obě zimy byly nikdy nekončící vztekání. Pro jižní Moraváky či Kolíňáky ideální auto, pro Šumaváky, nebo lidi z Krkonoš zlej sen (jasně, pokud nepočítáme 4-matic). Zdraví šťastný majitel Škodovky.

  Mr.Remy, 21.10.2008 v 22:14 záporná recenze

Porovnáváte 0 inzerátů zobrazit porovnání zrušit porovnání