Aktuální nabídka inzerátů Nissan Almera Tino

Zkušenosti majitelů s Nissan Almera Tino


Zkušenost

Chyba: Musíte vyplnit všechny údaje.

Vaše vlastní zkušenost byla přidána.

Vložit zkušenost
 • Tino z Olomouce

  Na toto vozidlo jsme se byli podívat. Je bourané, po špatně provedené opravě. Odpovídá ztěží poloviční ceně. Na forografiích je to špatně vidět, ale auto má špatně nastříkané oboje dveře i kapotu, špatně spasované díly.

  veronikaham, 20.08.2019 v 16:05 záporná recenze

 • Tino 2,2 dCi, 82 kW

  Tino mám 3 roky, 2,2 dCi, 82 kW, zatím naprostá spokojenost. Jezdí krásně, auto je velmi obratné, takže ani pohyb ve městě a při parkování nečiní obtíže. Mám tu nejzákladnější výbavu, která ale obsahuje digitální klimu, elektrická zrcátka a přední okna, centrál na DO, palubní počítač, 4 airbagy. Vyšší výbavy mají navíc snad jen mlhovky a chromované kliky dveří... Spolehlivé auto, spotřeba dlouhodobý průměr 6,8 litrů (90% město v kolonách, zbytek dálnice). Zátah motoru při předjíždění začíná od 2000 ot., plynulá jízda po rovince (udržovací) může být s otáčkami 1300.

  Klady:
  Vnitřní prostor je výborný, odveze pětičlennou rodinu. Na zadní sedadla se vlezou tři velké dětské autosedačky vedle sebe. Zadní sedadla jsou samostatně vyjímatelná. Vůz je spolehlivý, dobře se řídí i manželce.
  Zápory:
  Přední stěrač - zatuhává hřídelka (stačí rozebrat a namazat). Také věnovat pozornost motoru, neustálá jízda při otáčkách 1000-1500 motoru moc nesvědčí, doporučuji občas "vyhnat pavouky".

  jirkaham, 31.12.2015 v 13:29 kladná recenze

Porovnáváte 0 inzerátů zobrazit porovnání zrušit porovnání