Aktuální nabídka inzerátů Nissan Qashqai

Zkušenosti majitelů s Nissan Qashqai


Zkušenost

Chyba: Musíte vyplnit všechny údaje.

Vaše vlastní zkušenost byla přidána.

Vložit zkušenost
 • 1,6 DIG-T 120KW-Tekna 2018

  Výborná spotřeba, tichý a spolehlivý vůz, dobré svezení, s autem jsem celkově spokojený, maximální výbava. Po facelitu upravený podvozek, na 19 palcových kolech kupodivu nic nebouchá a perfektně sedí v zatáčkách, led natáčecí světlomety, Bose edice, vyhřívané přední okno atd. Atraktivní modrá barva, pěkný tvar a moderní technologie.

  Klady:
  motor
  spotřeba
  výbava
  kamery 360
  panorama
  led světla

  robin1007, 24.09.2020 v 13:34 kladná recenze

 • Nissan QQ 1,6 benzín, rok 2013

  Po přechodu z naftového Orlanda jsme se nakonec rozhodli pro QQ v benzínu. Čistě pro městský provoz (což byl účel) je plně dostačující, v kubatuře 1598 ccm (86 kW) po něm fakt nechtějte zázraky na dálnici. Než auto dostanete na dálniční rychlost tak to chvíli potrvá... Pokud chcete alespoň trochu sportovnější akcelerace a pocitu sešlápnutí plynu s okamžitou reakcí, jukněte raději po dvoulitru, který je o hodně živější. Ale jinak se ve městě chová přesně tak jak chcete, palec nahoru na 360-stupňovou kameru, kterou oceníte při parkování, a další výbavu (dotyk. rádio s navigací, ele. ovládání všech oken vč. panoramatického, ele. sklopná zrcátka, tempomat, polokožená sedadla). Auto je zatím spolehlivé, při pravidelných výměnách oleje a náplní by vás nemělo nechat ve štychu.

  Klady:
  bezproblémový motor 1,6
  přesné řízení
  velká panoramatická střecha
  spotřeba po městě do 8,5 litru Naturalu
  velmi slušná výbava (chybí snad jen vyhřívání předních sedadel)
  Zápory:
  obsah 1,6 primárně na městský provoz, není to závodník...
  po cca 60 tis. km už vrzající tapecírung předních dveří
  kvrdlající se řadící páka
  retro klíčky zapalování, v roce 2013 bez sklopky?
  ovládání dotyk. rádia vč. navigace v AJ nebo NJ, CZ chybí :(

  macinho, 04.07.2018 v 20:00 kladná recenze

 • Nissan QashQai, 1,6i, 2016

  Jak už více uživatelů psalo, i já jsem podstoupil řadu návštěv servisů, než se povedlo vyladit vše tak, jak má být. Šlo o klepání v levém zadním sloupku, které nebylo v jinak tichém autě, zrovna příjemné. Po čase začalo vrzat v mechanismu stahovací rolety u panoramatické střechy. To bylo nesnesitelné. Při opravě se mechanikům povedlo poničit samotnou roletku-další návštěva servisu. Ale to nejlepší teprve mělo přijít. Při jízdě v noci jsem si všiml, že mi poblikávají přední světlomety. Postupně jsem přišel na to, že intenzita světlometů razantně klesne při sešlápnutí plynového pedálu. Pokud plynový pedál zrovna nepotřebuji, např. při jízdě z kopce, světla se opět rozsvítí do normálního svitu. Děje se tak pouze při jízdě, při volnoběhu kdy auto stojí, se nic neděje. Absolvoval jsem několik návštěv různých Nissan servisů, všude mi bylo řečeno, že nic nenašli, auto je prý v pořádku. Od mé první návštěvy servisu s tímto problémem uběhlo již 15 měsíců(!!!) a stále vím jen to, že při jízdě v noci vidím hůř, když sešlápnu plyn. Po nespočtu hovorech se zákaznickou linkou jsem již začal mluvit o soudním znalci a odstupu od smlouvy. Bylo mi řečeno, že Nissan se již tímto problémem zabývá, prý se už vyskytlo více aut se stejným problémem. Poté, co jsem elektronicky Nissan požádal o písemném potvrzení stavu této záležitosti, Nissan, potažmo zákaznická linka, přestala komunikovat.

  Klady:
  Tiché (pokud se vše dotáhne a doopraví) a pohodlné auto
  Spotřeba - zejména na delší trasy, např. z Karlovarska do Tater za 6,3l
  Pružný motor
  Vysoký a pohodlný posez, zejména přední sedačky se povedly
  Vypadá dobře
  Zápory:
  Špatné dílenské zpracování ( vrzání, klapání v autě na různých místech), kapota nesedí jak by měla (tzv. nelícuje)
  Pohasínají světlomety za jízdy
  Pomalejší řešení problému u Nissan servisů a zákaznické linky

  prosbam, 03.06.2018 v 20:10 neutrální recenze

 • 1,2 DIG-T Tekna 2015

  V tomto stupni výbavy maximálně vybavené auto s výbavou, kterou mnohá auta nenabízejí vůbec nebo za nehorázné sumy prosklená střecha. Vzhledem k tomu, že Nissan nabízí mnoho předváděcích vozů s minimem km v bezvadném stavu, počkal jsem si. Pořizovací cena nového 730.000, koupil jsem se 4.500km za 499.000Kč. Jezdíme s manželkou většinou ve dvou, pohodovou jízdou, na kterou obsah 1,2 bohatě postačuje. Průměr 6,1 - 6,3, na dlouhé trase se podařilo i za 5,4. Na doporučení prodejce jezdím na 100okt. benzin.......po zkušenostech s běžnou 95 jsem jej používal už dříve v předchozím autě a v motorkách. V rámci svolávací akce vyměněny vstřikovače, V rámci reklamace vyměněn jakýsi převodník řízení.......vrzal, plastový vyměněn za kovový.

  Klady:
  Bohatá výbava, na kterou u většiny jiných aut nelze ani při ceníkové ceně auta dosáhnout, pohodlí, světlá výška. Snadné parkování díky 4 kamerám,
  Zápory:
  To byla doba než jsem se naučil všechny ty vychytávky správně využívat :-).

  davidpacina, 02.02.2018 v 14:59 kladná recenze

 • Qashqai 1,5 DCi

  Zpočátku trochu zlobilo, ale vše jsem hned řešil v záruce. Tzn. že jsem dokopal prodejce, aby každou drobnou i važnější vadu odstranil. Tedy do 30tis. km jsem nechal vyměnit tlumiče, turbo, převodovku. Od té doby šlape jak hodinky a nikdy mě nikde nenechal na holičkách. Partnerka má ráda velmi pohodlné sedačky.

  Klady:
  Světlá výška - na našich tankodrom silnicích ideál, snadné parkování, dobrý přehled. Snadno se ovládá. Dobře se s ním parkuje. Pohodlná jízda. Skvělý pocit bezpečí. Design. Sice vyrobeno v anglii, ale japonský původ nezapře. Spolehlivé.
  Zápory:
  Zpočátku opruz při odladění chyb z výroby. Kufr by mohl být větší. Jinak nic.

  kstrnad, 08.03.2017 v 21:57 kladná recenze

 • Nisan Qashqai

  Mam taky pocit že to auto má správně najeto 245 000 km.

  mtabacek, 22.12.2016 v 17:55 záporná recenze

 • Individuální dovoz aut z německa

  www.nemecka-auta.cz

  ajeto.ajeto, 23.11.2016 v 19:32 neutrální recenze

 • Nissan Qashqai 1,4

  Prodej auta u dealera bez problémů. Nafťák pracuje spolehlivě. Občas problém se startováním, třeba mačkat startovací tlačítko 2 X.

  Klady:
  - průměrná spotřeba po 20 000 km při jízdě v ČR i Německu po dálnicích 5,2 l / nafty na 100 km
  Zápory:
  - za deště a mlhy mokré senzory kamer při jízdě po městě pípají a hlásí překážku na cestě
  - drobné nedodělky, uvolněné plastové krytky v kufru
  - hodně malý kufr
  - pro majitele v Praze: absolutně nedostačující síť servisů. Pražský autorizovaný servis Autobond Kolbenova, pro pamětníky - hluboký komunismus. Neberou telefony, nereagují na e-maily, když někdo na sevisu zvedne telefon, tak je technik vytížený a slušně vás někam pošlou. Třeba dobré nervy, hodně času a zajet osobně. Jinak se nedá nic vybavit, ani objednat.
  Alternativa jsou Průhonice, nebo dle doporučení centrály Nissanu, servis v Kladně (!!!!!!), tam telefony snad berou.
  Autorizovaný servis Nissan odpovídá druhé polovině dvacátého století.

  servisles, 22.11.2016 v 16:34 neutrální recenze

 • Nissan Qashqai 1,2 2016

  Kupoval jsem v akci za 380tis. Tenkrát nejlepší poměr cena výkon. Předchozí zkušenosti Fabia 1,2 a Megane 1,6. Obě auta byla dobrá, ale toto má navíc tu správnou výšku pro nastupování a celkem rozumně "silnej" motor. Určitě silnější než předchozí Megane 1,6 bez turba. Mam najeto 6000km a zatím hodnotím vše pozitivně. S předchozím meganem jsme ve zdraví přežili bouračku když nám vjela do cesty dodávka z vedlejší lesní cesty. To byl i důvod hledání vyššího auta, ale zase ne úplně obrovskýho. QQ se jevil jako ideální. Trochu jsme se museli uskromnit z hlediska kufru, ale jinak samá pozitiva. Celkový dojem:jsme z auta nadšení a moc rádi s ním cestujeme

  Klady:
  -bezpečné auto(alespoň dle testů)
  -motor lepší než předchozí renault 1,6, i s plným autem a klimatizací se jede v pohodě(pravděpodobně při akceleraci odpojí kompresor klimatizace)
  -řazení v pohodě, horší než oktávky, lepší než Megane
  -ticho v autě
  -pohodlné sedačky
  -slušné brzdy(dobré dávkování i účinnost)
  -přestože je vyšší, není problém jezdit svižně zatáčkami, dobře sedí
  -prostor pro posádku příjemný a prostorný(mám dost pře metrák, takže posuzuji z pohledu XXXL)
  -hezké budíky a displej
  -slušná spotřeba(běžně mezi 6-7L)
  -na dálnici krásně jede a je tiché ve vyšších rychlostech (i při 170tce)
  -svižné od 2000ot.
  -automatická brzda ve svahu
  -pohodlné nastupování a vystupování
  -dobrá těsnění dveří-nedostávají se nečistoty na prahy(to byl u Megane docela problém)
  -slušné i základní rádio
  -chválím světla jak hezká denní, tak výkonná noční-krásně osvětlí vozovku a dálkové jsou ještě lepší
  -velké spínače -dobře se vše ovládá(kromě ovládání na volantu)
  Zápory:
  -trochu problém dosáhnout do středu střechy při mytí auta
  -některé detaily které nejsou vidět na první pohled jsou ošizené(izolace v podběhach je vidět když se otevřou dveře a příliš nedrží na svém místě, viditelné hlavy šroubů různě po autě,např sluneční clony
  -otevírání víčka nádrže z pod palubky(naštve to když se musím vracet od nádrže k přístrojovce
  -nejde vytahnout všechna okénka dvojklikem na dálkovém ovladači. V Meganu to bylo a teď si nemůžu zvyknout že musím nejprve všechna okna pracně zavírat a kontrolovat.
  -přímé vstřikování má docela hlučné vstřikovače (jsou slyšet venku-uvnitř ne)
  -spotřeba je více citlivá na práci s plynem, ale to se řidič s citem naučí(hlavně ale motor neduste a občas vyžeňte pavouky)
  -docela fórové dveře kufru(když dám např. ke straně kufru něco co brání dovření, tak se dveře jednoduše zkroutí a zámek zapadne-dveře pak nedoléhají-to jsem zatím u žádného auta neviděl)
  -pomalé přepínání klapek v rozvodech ventilace-cca na 3 vteřiny přestane foukat a pak se pomalu rozběhne
  -ventilátor by to chtělo silnější nebo spíš větší, aby mohl běžet pomaleji a méně hlučně-v tak tichém autě je to nejrušivější zvuk v kabině
  -osvětlení kabiny by mohlo být výkonnější
  -po zkušenostech s Megane si nemohu zvyknout na ovládání na volantu-je takové složitější
  -průběh momentu má zřejmě díru těsně nad 2000 ot, nebo se tam přepíná něco v ŘJ, ale dá se to obejít tím v jakých otáčkách se řadí Jinak ale dobrý
  -hlučně odfukující ventil pro upuštění tlaku z turba(to mi docela vadí, ale ženě se ten zvuk líbí jako že je to závoďák
  -nemá na střeše lyžiny pro upnutí nosičeTedy alespoň moje verze

  vwenig, 28.08.2016 v 12:56 kladná recenze

 • Qashqai 1,6DIG-T

  Mám služební Qashqai 1,6 DIG-T 120kW musím říct že jde o velmi povedenou kombinaci pohodlného auta na špatné cesty, do města i na dlouhé přesuny po dálnicích, motor má chuť jet za každých podmínek a se spotřebou mezi 6 a 7 l záleží kde se pohybuji a jak na to šlapu. mám najeto zatím 45 000km a auto funguje opravdu super. Auto by mohlo mít větší kufr a chybí mi možnost 4x4 s benzínem, ale jinak nemám co vytknout.

  Klady:
  pružný motor, spotřeba paliva, rozměry vozu, pohodlí, design, sedadla, výbava
  Zápory:
  menší zavazadlový prostor, nemožnost pořízení 4x4 s benzínem

  stichauer, 01.07.2016 v 14:48 kladná recenze

 • Nissan Qashqai 1,2

  Auto jsem poridil manzelce (vzhledove pekne, celkem slusna vybava, sice zadny sportovec, ale na pojizdeni ve meste a na kratke vzdalenosti dostacujici) - byla to velka chyba. Po trech mesicich (cca 4t. km) jiz 3 x v servisu na chybovou hlasku Start/Stop system fault (motor nedrzi otacky, nema vykon ani na rozjezd). 2x servis Ostrava - 1)dotazeni sani, ventilu, prehrani SW (cca tyden v servisu - najeto 15 km a opet stejna porucha), 2) vymena palivoveho cerpadla (2 tydny v servisu - najeto cca 100km opet stejna porucha) - otresne jednani v servisu Nissan Doležal (komunikace, neprofesionalita). Dale v servisu Nissan Opava - vymena strvacniku (2 dny v servise - najeto cca 200km). Dnes rano opet chybova hlaska. Opet volam Nissan Asisistance at si ho odtahnou - nikomu toto auto nedoporucuji!!!!

  Klady:
  Design
  Zápory:
  Nejezdi - nikdo nedokaze toto auto opravit
  Neprofesionalni jednani znackoveho servisu Nissan Ostrava

  radovan.toman, 27.12.2015 v 22:20 záporná recenze

 • M.B.

  Dobrý den, rád bych se zeptal zda má někdo zkušenost s Nissan Qashqai 2015 - 1.6 benzín 120 kw. Děkuji. M.B

  bart.mic, 21.10.2015 v 22:35 neutrální recenze

 • 1.6DCI 2013 4x4

  Máme toto auto nové, starší model, 7 míst, ale již s novým motorem 1,6DCI. Nissan to cpe i do nového Xtrailu. Auto zatím dobré, žádná závada, měním olej po 15 až 20 tis. 18 nebo 17 kola spotřeba 6 litrů, musím ho někdy projet svižným tempem, kvůli filtru pevných částic. Zadní posuvná sedadla jsou skvělá pro děti, prostorné. Lepší než kor. vozidla. Měl jsem novou sportage, neměla kufr ani místo na zadních sedadlech. Cena poloviční než vozidla z D.

  Klady:
  Svižné auto i při nízké spotřebě. Prostě francouzské dci.
  Zápory:
  V ČR tyto auta umí málokdo opravovat.

  joji, 10.02.2015 v 19:46 kladná recenze

 • Nikdy

  Kolegyně z práce má novou slavnou 1,2 benzín, což o to, třeba se líbí, ale po měsíci ji odešel start stop systém, el. brzda, vypínají se systémy bezpečnosti, pod palubkou někde kostří elektrika nebo něco zkratuje, těsnění kolem dveří a oken netěsní. Jednání servisu - my nic nezmůžeme ale víme o tom. Už měsíc je to v servise.....

  Klady:
  ??
  Zápory:
  No, sra.o by mě mít nové auto a nejezdit:-) Model předchozí vím, že je ok - 2 auta na firmě.

  slanda, 28.11.2014 v 11:01 záporná recenze

 • NOČNÍ MŮRA

  TENTO MOTOR JE RENAULT 1,5 DCI, NEDOSTAČUJE KVALITOU ANI VÝKONEM. MOTOR STÁLE V NEPOJÍZDNÉM STAVU.

  Klady:
  ŽÁDNÉ
  Zápory:
  SLABÍ A NEVÝKONÝ MOTOR
  TĚSNĚNÍ POD HLAVOU NEVYDRŽÍ
  ODCHÁZÍ TURBO

  qashqaiiii, 25.08.2014 v 17:09 záporná recenze

 • 2.0 DCI 2007

  Měsíčně najezdím cca 1500km - po Praze a středočeském kraji. Spotřeba 8,5 l. Jezdím na 18 kolech. Perfektní a opravdu bezproblémové auto. Žádné závady - dříve audi či mercedes a pořád jsem byl v servisu.

  Klady:
  Perfektní a opravdu bezproblémové auto.
  Zápory:
  Perfektní a opravdu bezproblémové auto.

  amenhotep, 25.07.2014 v 08:56 neutrální recenze

 • Darmo pláče kdo si do města pořídil jakékoliv MODERNÍ naftové auto :)

  Já mám tohle auto s benzínovým motorem, neb jsem věděl o problémech moderních naftových motorů libovolné značky při častých krátkých jízdách po městě. A tak nemám problém snad žádný, krom drahého náhradního klíčku když se původní ztratil. Kdybych ale jezdil dlouhé štreky a více než 25 tis km ročně,tak bych vzal diesel a měnil častěji olej než je předepsaný dlouhý interval.

  Klady:
  Svižné, spolehlivé auto ( 1,6 benzin ) - japonský motor na rozdíl od francouzského dieselu.
  Zápory:
  nic

  zvedavababka, 12.01.2014 v 02:13 kladná recenze

 • Francouzská kvalita....

  2010 nový vůz, 1,6 diesel. 40tis km výměna vodní pumpy a souvisejících dílů, 70 tis km prasklý rozvodový řemen......

  marz333, 13.08.2013 v 10:00 záporná recenze

 • Nafta

  Toto je ale problém i jiných výrobců naftových motorů.Musí plnit přísné podmínky euro 5 nebo 6 a proto ten filtr pevných částic,který se musí čas od času vypálit jízdou po dálnici.Můj názor: Do osobních aut jedině benzín.Nafta patří do traktorů a náklaďáků.

  radekdm, 01.04.2012 v 21:19 neutrální recenze

 • Diesel motor, 2.0l, 4x4

  Bohužel máme též tento model vozu a auto totálně není vhodné do městského provozu (krátký provoz). Po 200-500km se rozsvítí kontrolka filtru pevných částic a musíte jet vůz projet rychlostí alespoň 80 km/h po dobu několika minut. Pokud tak neuděláte, rozsvítí se další kontrolka a už musíte do servisu a dáte minimálně 1500,- za odstranění kontrolek. Jinak by vůz spadl do nouzového režimu. Bohužel o této vadě vás nikdy nikdo neinformuje. Zvažujeme též prodej vozu právě kvůli tomuto problému. Prý to má jen motorizace nafty o obsahu 2.0l

  tomkobr, 19.12.2011 v 17:48 záporná recenze

Porovnáváte 0 inzerátů zobrazit porovnání zrušit porovnání