Aktuální nabídka inzerátů Nissan Qashqai

Zkušenosti majitelů s Nissan Qashqai


Zkušenost

Chyba: Musíte vyplnit všechny údaje.

Vaše vlastní zkušenost byla přidána.

Vložit zkušenost
 • 1,6 DIG-T 120KW-Tekna 2018

  Výborná spotřeba, tichý a spolehlivý vůz, dobré svezení, s autem jsem celkově spokojený, maximální výbava. Po facelitu upravený podvozek, na 19 palcových kolech kupodivu nic nebouchá a perfektně sedí v zatáčkách, led natáčecí světlomety, Bose edice, vyhřívané přední okno atd. Atraktivní modrá barva, pěkný tvar a moderní technologie.

  Klady:
  motor
  spotřeba
  výbava
  kamery 360
  panorama
  led světla

  robin1007, 24.09.2020 v 13:34 kladná recenze

 • Nissan QQ 1,6 benzín, rok 2013

  Po přechodu z naftového Orlanda jsme se nakonec rozhodli pro QQ v benzínu. Čistě pro městský provoz (což byl účel) je plně dostačující, v kubatuře 1598 ccm (86 kW) po něm fakt nechtějte zázraky na dálnici. Než auto dostanete na dálniční rychlost tak to chvíli potrvá... Pokud chcete alespoň trochu sportovnější akcelerace a pocitu sešlápnutí plynu s okamžitou reakcí, jukněte raději po dvoulitru, který je o hodně živější. Ale jinak se ve městě chová přesně tak jak chcete, palec nahoru na 360-stupňovou kameru, kterou oceníte při parkování, a další výbavu (dotyk. rádio s navigací, ele. ovládání všech oken vč. panoramatického, ele. sklopná zrcátka, tempomat, polokožená sedadla). Auto je zatím spolehlivé, při pravidelných výměnách oleje a náplní by vás nemělo nechat ve štychu.

  Klady:
  bezproblémový motor 1,6
  přesné řízení
  velká panoramatická střecha
  spotřeba po městě do 8,5 litru Naturalu
  velmi slušná výbava (chybí snad jen vyhřívání předních sedadel)
  Zápory:
  obsah 1,6 primárně na městský provoz, není to závodník...
  po cca 60 tis. km už vrzající tapecírung předních dveří
  kvrdlající se řadící páka
  retro klíčky zapalování, v roce 2013 bez sklopky?
  ovládání dotyk. rádia vč. navigace v AJ nebo NJ, CZ chybí :(

  macinho, 04.07.2018 v 20:00 kladná recenze

 • 1,2 DIG-T Tekna 2015

  V tomto stupni výbavy maximálně vybavené auto s výbavou, kterou mnohá auta nenabízejí vůbec nebo za nehorázné sumy prosklená střecha. Vzhledem k tomu, že Nissan nabízí mnoho předváděcích vozů s minimem km v bezvadném stavu, počkal jsem si. Pořizovací cena nového 730.000, koupil jsem se 4.500km za 499.000Kč. Jezdíme s manželkou většinou ve dvou, pohodovou jízdou, na kterou obsah 1,2 bohatě postačuje. Průměr 6,1 - 6,3, na dlouhé trase se podařilo i za 5,4. Na doporučení prodejce jezdím na 100okt. benzin.......po zkušenostech s běžnou 95 jsem jej používal už dříve v předchozím autě a v motorkách. V rámci svolávací akce vyměněny vstřikovače, V rámci reklamace vyměněn jakýsi převodník řízení.......vrzal, plastový vyměněn za kovový.

  Klady:
  Bohatá výbava, na kterou u většiny jiných aut nelze ani při ceníkové ceně auta dosáhnout, pohodlí, světlá výška. Snadné parkování díky 4 kamerám,
  Zápory:
  To byla doba než jsem se naučil všechny ty vychytávky správně využívat :-).

  davidpacina, 02.02.2018 v 14:59 kladná recenze

 • Qashqai 1,5 DCi

  Zpočátku trochu zlobilo, ale vše jsem hned řešil v záruce. Tzn. že jsem dokopal prodejce, aby každou drobnou i važnější vadu odstranil. Tedy do 30tis. km jsem nechal vyměnit tlumiče, turbo, převodovku. Od té doby šlape jak hodinky a nikdy mě nikde nenechal na holičkách. Partnerka má ráda velmi pohodlné sedačky.

  Klady:
  Světlá výška - na našich tankodrom silnicích ideál, snadné parkování, dobrý přehled. Snadno se ovládá. Dobře se s ním parkuje. Pohodlná jízda. Skvělý pocit bezpečí. Design. Sice vyrobeno v anglii, ale japonský původ nezapře. Spolehlivé.
  Zápory:
  Zpočátku opruz při odladění chyb z výroby. Kufr by mohl být větší. Jinak nic.

  kstrnad, 08.03.2017 v 21:57 kladná recenze

 • Nissan Qashqai 1,2 2016

  Kupoval jsem v akci za 380tis. Tenkrát nejlepší poměr cena výkon. Předchozí zkušenosti Fabia 1,2 a Megane 1,6. Obě auta byla dobrá, ale toto má navíc tu správnou výšku pro nastupování a celkem rozumně "silnej" motor. Určitě silnější než předchozí Megane 1,6 bez turba. Mam najeto 6000km a zatím hodnotím vše pozitivně. S předchozím meganem jsme ve zdraví přežili bouračku když nám vjela do cesty dodávka z vedlejší lesní cesty. To byl i důvod hledání vyššího auta, ale zase ne úplně obrovskýho. QQ se jevil jako ideální. Trochu jsme se museli uskromnit z hlediska kufru, ale jinak samá pozitiva. Celkový dojem:jsme z auta nadšení a moc rádi s ním cestujeme

  Klady:
  -bezpečné auto(alespoň dle testů)
  -motor lepší než předchozí renault 1,6, i s plným autem a klimatizací se jede v pohodě(pravděpodobně při akceleraci odpojí kompresor klimatizace)
  -řazení v pohodě, horší než oktávky, lepší než Megane
  -ticho v autě
  -pohodlné sedačky
  -slušné brzdy(dobré dávkování i účinnost)
  -přestože je vyšší, není problém jezdit svižně zatáčkami, dobře sedí
  -prostor pro posádku příjemný a prostorný(mám dost pře metrák, takže posuzuji z pohledu XXXL)
  -hezké budíky a displej
  -slušná spotřeba(běžně mezi 6-7L)
  -na dálnici krásně jede a je tiché ve vyšších rychlostech (i při 170tce)
  -svižné od 2000ot.
  -automatická brzda ve svahu
  -pohodlné nastupování a vystupování
  -dobrá těsnění dveří-nedostávají se nečistoty na prahy(to byl u Megane docela problém)
  -slušné i základní rádio
  -chválím světla jak hezká denní, tak výkonná noční-krásně osvětlí vozovku a dálkové jsou ještě lepší
  -velké spínače -dobře se vše ovládá(kromě ovládání na volantu)
  Zápory:
  -trochu problém dosáhnout do středu střechy při mytí auta
  -některé detaily které nejsou vidět na první pohled jsou ošizené(izolace v podběhach je vidět když se otevřou dveře a příliš nedrží na svém místě, viditelné hlavy šroubů různě po autě,např sluneční clony
  -otevírání víčka nádrže z pod palubky(naštve to když se musím vracet od nádrže k přístrojovce
  -nejde vytahnout všechna okénka dvojklikem na dálkovém ovladači. V Meganu to bylo a teď si nemůžu zvyknout že musím nejprve všechna okna pracně zavírat a kontrolovat.
  -přímé vstřikování má docela hlučné vstřikovače (jsou slyšet venku-uvnitř ne)
  -spotřeba je více citlivá na práci s plynem, ale to se řidič s citem naučí(hlavně ale motor neduste a občas vyžeňte pavouky)
  -docela fórové dveře kufru(když dám např. ke straně kufru něco co brání dovření, tak se dveře jednoduše zkroutí a zámek zapadne-dveře pak nedoléhají-to jsem zatím u žádného auta neviděl)
  -pomalé přepínání klapek v rozvodech ventilace-cca na 3 vteřiny přestane foukat a pak se pomalu rozběhne
  -ventilátor by to chtělo silnější nebo spíš větší, aby mohl běžet pomaleji a méně hlučně-v tak tichém autě je to nejrušivější zvuk v kabině
  -osvětlení kabiny by mohlo být výkonnější
  -po zkušenostech s Megane si nemohu zvyknout na ovládání na volantu-je takové složitější
  -průběh momentu má zřejmě díru těsně nad 2000 ot, nebo se tam přepíná něco v ŘJ, ale dá se to obejít tím v jakých otáčkách se řadí Jinak ale dobrý
  -hlučně odfukující ventil pro upuštění tlaku z turba(to mi docela vadí, ale ženě se ten zvuk líbí jako že je to závoďák
  -nemá na střeše lyžiny pro upnutí nosičeTedy alespoň moje verze

  vwenig, 28.08.2016 v 12:56 kladná recenze

 • Qashqai 1,6DIG-T

  Mám služební Qashqai 1,6 DIG-T 120kW musím říct že jde o velmi povedenou kombinaci pohodlného auta na špatné cesty, do města i na dlouhé přesuny po dálnicích, motor má chuť jet za každých podmínek a se spotřebou mezi 6 a 7 l záleží kde se pohybuji a jak na to šlapu. mám najeto zatím 45 000km a auto funguje opravdu super. Auto by mohlo mít větší kufr a chybí mi možnost 4x4 s benzínem, ale jinak nemám co vytknout.

  Klady:
  pružný motor, spotřeba paliva, rozměry vozu, pohodlí, design, sedadla, výbava
  Zápory:
  menší zavazadlový prostor, nemožnost pořízení 4x4 s benzínem

  stichauer, 01.07.2016 v 14:48 kladná recenze

 • 1.6DCI 2013 4x4

  Máme toto auto nové, starší model, 7 míst, ale již s novým motorem 1,6DCI. Nissan to cpe i do nového Xtrailu. Auto zatím dobré, žádná závada, měním olej po 15 až 20 tis. 18 nebo 17 kola spotřeba 6 litrů, musím ho někdy projet svižným tempem, kvůli filtru pevných částic. Zadní posuvná sedadla jsou skvělá pro děti, prostorné. Lepší než kor. vozidla. Měl jsem novou sportage, neměla kufr ani místo na zadních sedadlech. Cena poloviční než vozidla z D.

  Klady:
  Svižné auto i při nízké spotřebě. Prostě francouzské dci.
  Zápory:
  V ČR tyto auta umí málokdo opravovat.

  joji, 10.02.2015 v 19:46 kladná recenze

 • Darmo pláče kdo si do města pořídil jakékoliv MODERNÍ naftové auto :)

  Já mám tohle auto s benzínovým motorem, neb jsem věděl o problémech moderních naftových motorů libovolné značky při častých krátkých jízdách po městě. A tak nemám problém snad žádný, krom drahého náhradního klíčku když se původní ztratil. Kdybych ale jezdil dlouhé štreky a více než 25 tis km ročně,tak bych vzal diesel a měnil častěji olej než je předepsaný dlouhý interval.

  Klady:
  Svižné, spolehlivé auto ( 1,6 benzin ) - japonský motor na rozdíl od francouzského dieselu.
  Zápory:
  nic

  zvedavababka, 12.01.2014 v 02:13 kladná recenze

Porovnáváte 0 inzerátů zobrazit porovnání zrušit porovnání