Aktuální nabídka inzerátů Opel Signum

Zkušenosti majitelů s Opel Signum


Zkušenost

Chyba: Musíte vyplnit všechny údaje.

Vaše vlastní zkušenost byla přidána.

Vložit zkušenost
 • Katastrofa

  V inzerátu inzeruji topove auto, podle servisu BS auto Opel Brno vše sedí. Domluva byla že přijedeme z Blanska na jihu Moravy, koukneme projede a můžeme odjet ale....... Vozidlo neodpovídá danému inzerátu, rozbité čelní sklo, rozbité obě mlhovky, všechny gumy na kaši s tím kdyby mě chytli vezmou mi i očkovací průkaz a rodný list.

  Klady:
  Nevypadá daně vozidlo špatně
  Zápory:
  Nedoporučuji vůbec kupovat, majitel bazaru neslevni ani korunu a odpoví vám váš problém nechcete odjedte.

  zbynaseat, 23.03.2019 v 14:22 záporná recenze

 • Signum 1.9 CDTI 110kW

  Měl jsem auto 3 roky, za tu dobu jsem s ním najel cca 120tis. km. Při prodeji mělo asi 260 tis.km. Dva roky jezdilo celkem v pohodě, až na klasické výměny, olej, brzdy, tlumiče, pneu atd. S tím se tak nějak musí počítat, i když ani to nejsou nejlevnější záležitosti, ale odpovídají třídě auta. Prostě není to felicie nebo oktávka. Ale co následovalo třetí rok co jsem ho měl bych nepřál nikomu. Do auta zahučelo 150 tis. Kč za vstřiky, nové řízení, spojku, dvouhmotový setrvačník, modul sání, ty lopatky jsou problém. Jako svezení v dnešní době za pakatel, sám jsem auto prodával za v té době velmi nízkou cenu, dnes jsou tyto auta za cenu hodně ojeté jedničkové fabie, což asi něco naznačuje. Je to zajímavý exot, ale kdo se do toho v dnešní době pustí a koupí si ho, tak at počítá s velkými náklady a problémy, které rozhodně překročí pořizovací cenu vozu.

  Klady:
  zvhled
  Zápory:
  skoro všechno
  jak praví staré německé přísloví: "Nur der Trottel fahrt mit Opel"

  jar.slezacek, 24.07.2017 v 23:11 záporná recenze

 • 3.0CDTi

  Bohužel tento motor je ten nejhorší, co se do Signumu dával. I v Opel servisu jej nechválili a jeho závady bývají velmi nákladné. Nevím už teď přesně, co se na něm sere, ale doporučuji když už diesel, tak osvědčenou 1.9CDTi ať už s 88 nebo 110kw.

  zigi, 23.05.2011 v 11:20 záporná recenze

 • re:

  signum je dle mého taková zpatlanina, ryba ani rak. Podvozek vectry, kastle podivná, pokus o nahrazení omegy nevyšel. Měl jsem možnost se svest velmi krátce jako spolujezdec ve vrcholné verzi 3.2 a uznejte sami, jen 209koní...není to málo na tu hmotu? zátah slušný, ale takové prostě nějak divné...sedněte do starého cs-ka saabu 2.3t rv96 s 200ps a zažijete let a dychtivost...sedněte do alfy romeo s třílitrem a zažijete nepopsatelné....atd.

  corlis, 20.09.2009 v 09:45 záporná recenze

Porovnáváte 0 inzerátů zobrazit porovnání zrušit porovnání