Auto domů

Auto domů

Máte vyhlídnuté auto, ale současný stav vám nedovoluje zajet se na něj podívat? Nevadí. Vybraní prodejci vozidel nově nabízejí službu, kdy vám přivezou vůz k prohlídce až před váš dům. Přesné podmínky služby vám sdělí konkrétní inzerent.

Aktuální nabídka inzerátů Peugeot 2008

Zkušenosti majitelů s Peugeot 2008


Zkušenost

Chyba: Musíte vyplnit všechny údaje.

Vaše vlastní zkušenost byla přidána.

Vložit zkušenost
 • dotaz na recenzi od uživatele pavelweis

  Dobrý den, proč jste musel měnit tolikrát horní uložení tlumičů a pak i tlumiče? Jaký k tomu byl důvod? Klepání?

  kurtn, 28.02.2020 v 19:48 neutrální recenze

 • Peugeot 2008

  Před třemi roky jsem manželce zakoupil 2008. To jsem si naběhl. Dnes najeto cca 61000 km. Třikrát měněno horní uložení předních tlumičů (na střídačku). Samozřejmě i tlumiče. Motor 1,2 bez akcelerace. A pozor, rozvodový řemen výrobce dal do motoru, takže se časem začíná rozpadat a ucpe sání( motor se přidře). Otevřete zátku oleje a budete ho vidět. Pokud bude řemen na krajích otřepen, nechte ho neprodleně vyměnit. Jinak zadřete motor. Bohužel, za ty peníze je to šrot.

  Klady:
  vzhledově pěkné auto, to je ale vše
  Zápory:
  - odskakuje
  - šílená přední náprava
  - motorově líné auto

  pavelweis, 05.01.2020 v 17:31 neutrální recenze

 • Velké zklamání

  Dosluhující 206 SW 1,4 jsem se rozhodl nahradit 2008 1,2 82k. Jezdím nejvíc po okreskách, které jsou samá díra a záplata, proto jsem chtěl SUV. Bohužel 2008 má vepředu dost tuhé tlumiče, které každou nerovnost dají znát, naproti tomu zadní tlumiče jsou příliš měkké, takže zadek skáče jako koza. V zatáčkách se nepříjemně naklání a na nerovnostech spíš poskakuje. Největší průšvih je však motor. Atmosférická 1,2 je vhodná tak akorát do města, při rychlostech na 70km/h je velmi líná a musí se vytáčet. Na dálnici katastrofa, při každém stoupání motor ztrácí výkon a musí se podřadit. Udávaná spotřeba 5l je velmi nereálná, ve městě, při jízdě do 50km/h s hodně pomalými rozjezdy je možná, ale v reálném provozu se pod 7l nedostanu ani při delší trase na dálnici. Motor je dost hlučný, při volnoběhu rozvibruje celé auto, při nižších otáčkách má zvuk jako starý diesel. V porovnání se starou 206 SW mi 2008 přijde jako velký krok zpátky jak v podvozku, tak především v motoru. Je to opravdu auto jen do města.

  Klady:
  pěkný vzhled
  hezký interiér
  dobrý výhled
  snadné parkování
  Zápory:
  odpružení podvozku, poskakuje a naklání se
  vysoká spotřeba
  motor - totální průšvih, malý výkon, vibrace, hluk
  zadní sedadla jsou tvrdá a nepohodlná

  petr_cech, 05.07.2019 v 23:48 neutrální recenze

 • 2008 1,6 diesel Aulure

  Po 10 měsících užívání s autem vcelku spokojenost. 90% užíváno v Praze, 2x delší cesty v čechách po dálnici a 1x Chorvatsko ve 3 lidech. Všude rozumně použitelné.

  Klady:
  - crosover - můj první. Na rozbyté silnce v čechách prima, na dálnici nebyl problém, ale trochu se na těch vyšších kolech houpe
  - příjemné překvapení z velikosti kufru
  - malý voant s příjemným posilovačem. Jakmile jsem si zvykl, tak super do města (jak motokára).
  - průměrná spotřeba nešla nikdy pod 5 litrů. Průměr za 10.000 km 5,1 l/100 km
  Zápory:
  - malý volant - je třeba si na něj zvyknout a najít polohu aby bylo dobře vydět na přístroje (nemusí sedět všem , pravděpodobně bude souviset s velikostí řidiče)
  - není kam v autě postavit kelímek (z těch držáků před řadící pákou to nejde při poloze páky vředu vyndavat)
  - bluetooth - z nějakého neznámého důvodu nepřenese pokyny z aplikací v telefonu (např. WAZE) do reproduktorů. Hvory jsou ale OK.
  - INTERNET - zkoušel jem to a je to výsměch uživateli (být výrobcem tak se za to stydím)
  - CD přehrávač - montáž v kaslíku spolujezdce vypadá jak z 80tých let (ale hraje)

  zdenek.trecek, 02.02.2017 v 23:50 kladná recenze

 • dodatek k mé záporné zkušenosti pro pana Majzlíka 08.

  Závada byla taková,že se něco utrhlo v topném systému a celé to tam zdevastovalo(ventilátor,radiátor,el instalaci) První oprava spočívala v tom,že se to něco pokusili vysát vysavačem přez výduchy. Co vysáli nevím. Nedokázali mě to říci. Prý měli ve vysavači bordel a nenašli to. Nic méně,vyhodnotili opravu jako dostatečnou . Bohužel to něco zdevastovalo ventilátor na tolik ,že neskutučně vybroval. Na základě tohoto zjištění se pánové od Peugeotu rozhodli ,že se musí provést důkladnější opava. Po demontáži celé palubní desky zjistili opravdu neůnosný stav topného systému(urvané lopatky na vantilátoru,zdeformovaný radiátor a zapečená el.instalace) Vše se muselo dát nové. Po předávání vozu po opravě přišla delší sprcha. Roztržená prachovka na ředící páce cca3cm.špatně nasazená guma na sloupku u okna cca15cm a nedolitá voda v motoru. Skoro prázdná nádobka. Vše do očí bijící a nikomu to nevadilo.Takže následovalo objednání nové prachovky a znovu návštěva Peugeotu Olfin Hradec Král.O náhradní auto jsem 3x žádal, ale bohužel jsem ho nedostal. Na náhradní auto nemáte nárok , jenom když vám nepojede na cestě a zavoláte asistenční službu Peugeot.Podle reklamačního řádu není prodejce povinen dát náhradní výrobek za vadný v době reklamace. To mě řekli v České obchodní inspekci . Vše žáleží na konkrétním prodejci,jak se k vám zachová. V Hradci králové se na vás slušně řečeno vykašlou. Doufám,že to Panu Majzlíkovi 08 stačí jako vysvětlení a nebude tvrdit , že to není možné mít po 2500 km auto dvakrát na opravě . Vše co jsem napsal , je pravda a za vším si pevně stojím. Peugeota už nikdy více!

  berger.petas, 18.12.2016 v 19:22 záporná recenze

 • Zlatá 206 tka

  2008čka koupena duben 2016.První problém špatně provedená geometrie z výroby.A co výstupní kontrola? poprve v servise.Od začátku problém ze studeným motorem.Nedrží otáčky,klesnou pak zas vyskočí,pak zase klesnou až zadrnčí motor!Diaqnostika nic nepíše.3 krát v servise!Po čtvrté to bude řešit už peugeot.S 206tkou jsem byl v servise 4 krát za 4 roky,u 2008 za půl roku!Asi snad něco slavili v automobilce když pustili takový kus.A to je ještě allure 1.2 pure tech.

  Klady:
  Pěkný interiér.Pohodlné nastupování.Supr spotřeba.Jen 5.8l průměr.Dálnice atd.
  Zápory:
  Tříválec moc vibruje na volnoběh.A nádrž jen na 44l.Ne jak píší 50l.

  basovnik.l, 10.12.2016 v 19:11 neutrální recenze

 • Peugeot v autoškole

  Vozidlo peugeot 2008 s motorem 1,2 benzin výkon 82 koní.Do provozu květen 2016. Dnes najeto 40 tisíc Km bez jediného problému. Myslím, že provoz v autoškole otestuje spolehlivost dostatečně. Vozidlo se snadno ovládá. Olej dávám TOTAL QUARTZ INEO First 0w-30, který měníme svépomocí v rámci výuky údržby pro žáky autoškol po 10 tisíci km..Záměrně jsem do autoškoly pořídil motor bez turba ( jsem zastáncem klasické atmosféry), ale výkon motoru je nadprůměrný. Třech válců jsem se bál, ale motor je kultivovaný.

  Klady:
  Spolehlivost, ovladatelnost, spotřeba,vzhled,.....
  Zápory:
  nic

  dolezan, 14.11.2016 v 22:33 kladná recenze

 • komentář podemnou 2008

  Sestra kupovala 2/15 Peugeot 2008 1,6 hdi 68kw. Já kupoval ve stejný čas Peugeot 301 1,2 53kw. Nemáme ani jeden žádný problém. Sestra má najeto 25000km se spotřebou 4,9l. Já mám polovinu km a spotřebu mám 5,3l. Běžný servis děláme v Peugeot Černý Příbram a náhradní vůz dostaneme vždy! Nemusím si o něj ani říkat! A zajímalo by mě z jakého důvodu je kolega pod mým příspěvkem už podruhé v servisu, když má najeto 2500km. Závady nepopsal a záruku má min.2roky, takže nevymýšlet, ale psát konkrétní příspěvky a zkušenosti.

  Klady:
  spotřeba, kvalita, cena
  Zápory:
  2008 jen pro 4 lidi, 5 je moc

  majzlik08, 13.11.2016 v 22:50 kladná recenze

 • Peugeota už nikdy více !

  Dobrý den. Auto Peugeot 2008 jsem kupoval nové v dubnu 2016 v atosalonu Autostyl Trutnov. Dnes je srpen 2016 a auto mám po druhé v servisu.Bohužel v Autostylu namají na záruční opravy čas. Mám najeto 2450km!!! Přístup servisu hrozný . Byl jsem odkázán do Hradce Králové. Po odvezení auta do servisu v Hradci Králové jsem stál před servisem a čekal na odvoz nmou zařízený.Bohužel na náhradní auto prý nemám nárok. Pocit opravdu hrozný. Z Peugeota by mě dovezli prý akorát k autobusu!!! Do servisu to mám 45km jednu cestu. Moje předešlé auto byla Toyota a mrzí mě ,že jsem si ji opět nekoupil.Tam náhradní auto byla normální běžná věc a to nemluvě o žáruční opravě Dal jsem přednost výbavě před kvalitou a to se nevyplácí. Peugeota už nikdy více. Ohromě nospolehlivé auto . Po záruce ho hnet prodám. Jestli rádi jezdíte vlakem a navadí vám ,že máte neustále auto za 350000.- v servisu tak Peugeot je pro vás to pravé auto. Ostatní se Peugeotu obloukem vyhněte.

  Klady:
  pěkná výbava za rozumné peníze
  Zápory:
  Nespolehlivé. Špatný servis. Neochotný personál

  berger.petas, 04.08.2016 v 09:25 záporná recenze

Porovnáváte 0 inzerátů zobrazit porovnání zrušit porovnání