Auto domů

Auto domů

Máte vyhlídnuté auto, ale současný stav vám nedovoluje zajet se na něj podívat? Nevadí. Vybraní prodejci vozidel nově nabízejí službu, kdy vám přivezou vůz k prohlídce až před váš dům. Přesné podmínky služby vám sdělí konkrétní inzerent.

Aktuální nabídka inzerátů Peugeot 308

Zkušenosti majitelů s Peugeot 308


Zkušenost

Chyba: Musíte vyplnit všechny údaje.

Vaše vlastní zkušenost byla přidána.

Vložit zkušenost
 • peugeot 308

  )žádná, AAA inzeruje 98 tis.najeto, nehavarované, nadprůměrně dobrý stav. Zaplatil jsem rezervační zálohu a dle vin kodu zjistil přes cebii skutečnost. V roce 2016 najeto 120 tis.km a brutálně bourané,oprava 9 tisíc eur. po dovozu do ČR další majitel, přestože áčka inzerovali jednoho majitele a v roce 2019 opět bouračka, tentokrát za 100 tis.Kč, Takže skutečný nájezd cca 250 tis. a dvakrát bourané! No nekupte to...

  lady.novak, 26.11.2020 v 20:58 záporná recenze

 • Není co býval

  308 Allure hatchback, r.v 2014, motor 1,6 THP, 92 kW. V prvím roce provozu hlučnost zadní nápravy, výměna zadní nápravnice, 40 000 km výměna rozvodového řetězu, 50 000 km nefunkční klima- výměna kondenzátoru, 72 000 opět výměna rozvodového řetězu a opětovně nefunkční klima. Problémy s teplotou oleje, stává se, že teplota i při svižné jízdě v letních měsících zůstává na hodnotě 45°C. Chtěl jsem motor benzín a tak tu hrůzu mám. Měl jsem 405 Mi 16, s motorem XU9 J4, nevšední spokojenost. Bohužel jsem nesledoval, jak PSA dovedla za 20 let benzínové motory sprasit.

  Klady:
  Po dlouhé době konečně pohledově líbivé auto
  Zápory:
  motor 1,6 THP

  zabloudilz, 23.04.2018 v 19:03 záporná recenze

 • Už nikdy Peugeot

  Kdysi jsem měl jsem 406 v plné výbavě - maximální spokojenost. Nyní 308 SW r.v. 2011, 2.0 HDI v téměř plné výbavě. Už při koupi problém s aktuálními daty na navigaci, které byly rok a půl staré. Nyní najeto 66 tis. km. První závada asi po roce. Auto začalo na volnoběch zdechat - takže do servisu. Tam závadu identifikovali jako vadný regulátor volnoběžných otáček - výměna - nefungovalo. Auto stálo měsíc v servisu než zjistili, že vyměněný díl byl také vadný. No může se stát. Jen to jednání - vyhrožovali, že jsem asi natankoval nekvalitní palivo a že budu muset opravu zaplatit - blbost. Naftu beru pořád ze stejné čerpačky, kde mám ověřenou (laboratorně) kvlaitu. No nic. Auto jezdilo dál. Po čase začala prokluzovat spojka. Při silnějším záběru např. do kopce se otáčkoměr kolem 2000 ot./min. rozběhl až skoro ke třem a motor zařval. Toto se dělo hlavně na vyšších stupních 4 a víc. Poté přestala fungovat klima, tak jsem to dal opět do servisu, bohužel auto již po záruce 5 let staré. Klimatizace nebyla vyfouklá, ale přestal fungovat kompresor. Spojka - oprava, nějaký problém na setrvačníku. Při té příležitosti zjistili vadu na převodovce - prý nějaký obroušený čep - musí se opravit, jinak hrozí zničení celé převodovky. Dále oprava rozpadlého mechanizmu středové loketní opěrky a oprava omezovače na dveřích u řidiče (klasické klapání). To vše na relativně novém autě - stáří 5 roků a najeto 66 tisíc kilometrů! Fakt auto držák :-( Opravy vyjdou asi na 60 tisíc. Takže auto půjde z domu a koupíme jiné - rozhodně ne francouzské auto.

  Klady:
  Příjemný interiér
  Bohatá výbava
  Parádní velikost kufru po snadném vyjmutí nebo sklopení zadních sedadel
  Pohodlné sezení
  Snadné ovládání většiny ovládacích prvků
  Pěkný vnější vzhled
  Zápory:
  Malý rejd
  Nespolehlivost
  Skutečná spotřeba až o litr vyšší než ukazuje palubní počítač
  Příliš tvrdé pérování
  Hlučnost

  rosikmail, 28.05.2016 v 12:21 záporná recenze

 • Podvodník

  Aleada Mares se přejmenoval na Martin Lemans! Vymýšlí si stále stejné historky. Nyní má tuto! Hlavně mu neposílejte žádné peníze!!! Dobrý den, Vozidlo je stále na prodej za tuto cenu. Je v dobrém stavu, nemá žádné technické poškození, žádné škrábance nebo promácknutí, žádné skryté vady. Dodává se se všemi originál klíce, manuály, knihy údržby, zimní pneumatiky a všechny ceské dokumenty. Vuz byl mého bratra, který žil v Ceská republika, muj bratr zemrel pred 3 mesíci v hloupé nehode motocyklu. Jsem velmi smutný, že bolest je velmi velký pro me, to byl muj jediný bratr a já ho milovala moc. Bydlím ve Skotsko , Glasgow a auto je se mnou. Jeho manželka mi dal auto prodat, protože ona se pohybovala u me doma a ona se nemuže použít jej zde ve Skotsko , protože zde auta mají volant na pravé strane. Ona nechce zbohatnout na smrti mého bratra tak, že je duvod, proc jsem dal za nízkou cenu. To je ceská modelka a papíry a desky, má všechny zaplacené dane, a nyní všechny papíry a dokumenty jsou na mé jméno, pokud si chcete koupit to není žádný problém, protože pošlu auto ve své zemi a já budu platit za prepravní poplatky. Pro více informací jsem cekat, abyste mi poslat odpoved. Dekuji vám! PS : Jsem velmi líto, muj špatný ceský, pokud umíte anglicky to bude lepší pro me .

  dohnalova.monka, 29.07.2012 v 20:54 záporná recenze

 • ADAC test - 17. místo z 28

  Protože lež má krátké nohy a statistiky se díky Googlu dají rychle dohledat,připojuji odkaz na statistiku ADAC o výjezdech k porouchaným autům na německých dálnicích ... http://www.autembezpecne.cz/cz/s40/Testy/c1476-Testy-statistiky-spolehlivosti-aut/n2612-Spolehliva-a-nespolehliva-auta-podle-zlutych-andelu-ADAC-vedou-nemecke-modely

  zdendymail, 03.06.2012 v 18:50 záporná recenze

Porovnáváte 0 inzerátů zobrazit porovnání zrušit porovnání