Auto domů

Auto domů

Máte vyhlídnuté auto, ale současný stav vám nedovoluje zajet se na něj podívat? Nevadí. Vybraní prodejci vozidel nově nabízejí službu, kdy vám přivezou vůz k prohlídce až před váš dům. Přesné podmínky služby vám sdělí konkrétní inzerent.

Aktuální nabídka inzerátů Renault Thalia

Zkušenosti majitelů s Renault Thalia


Zkušenost

Chyba: Musíte vyplnit všechny údaje.

Vaše vlastní zkušenost byla přidána.

Vložit zkušenost
 • Křáp, který je hlavně o ceně

  Auto jsem koupil nové na podnikání a dostává při krátkých trasách poměrně dost zabrat, takže si myslím, že jeho kvality jsem prověřil celkem dobře. Auto má u mě nájezd cca 30tkm ročně. Závady: 10 tkm - úniky oleje z převodovky 20tkm- výměna zámku kufru 28tkm- výměna držáku sluneční clony (clona padala) 29tkm- netěsní víčko nádobky ostřikovače, v zatáčkách vytékala kapalina 39tkm- svítí kontrolka airbag 50tkm - kotouče ojeté na předepsané minimum, ale snad ještě vydrží 69tkm- vydřená poloosa, díky pouze drobnému poškození manžety z výroby se problém projevil až teď 70tkm- po přebrodění potoka voda v řídící jednotce, utržený přední podběh (ostatní běžná auta projela bez problémů) 79tkm- odlepené pakny 80tkm- zvlnění brzdových kotoučů, brzy nutná výměna 82tkm- vadné přední tlumiče Navíc v průběhu záruky se stále řešilo drhnutí spojkového pedálu , což autorizovaný servis vždy řešil promazáním, což pomohlo vždy jen na chvíli. Problém je u spojkového ložiska, ale to by pro ně bylo moc práce rozebírat. Určitě jsem na některé závady zapomněl, ale pro představu o spolehlivosti tohle jistě stačí.

  Klady:
  Pokud někdo koupil nové auto levně jako já (130-140 tisíc kč ), tak cena. Velký zavazadlový prostor, úsporný motor, který ve vyšších otáčkách na svůj obsah (1,2), docela i jede.
  Zápory:
  Nevalné brzdy, z nízkých otáček se auto rozjíždí pomalu jak šnek. Zavazadlový prostor má omezené využití díky zadní přepážce a malému nakládacímu otvoru.
  Životnost dílů je někde na úrovni Škody 120, ovšem jejich ceny odpovídají spíš Mercedesu. Auto nesedí dobře v zatáčkách, je dost poruchové, autorizované servisy jsou neochotné řešit závady v záruce. I u zánovního auto nejde spousta věcí opravit standardními postupy. Často se při rozebírání musí používat autogen, takže opravy svépomocí před barákem jsou značně ztíženy.

  avs, 05.11.2014 v 08:34 záporná recenze

 • Poruchy

  Pravděpodobně snímač otáček, za 100tkm jsem měnil 3x, dokonce jednou zašal fungovat tak, že auto samo začalo zrychlovat a nešlo zastavit - pěkně jsem se zpotil, upřímnou soustrast s tímhle vrakem po 100 tkm se začíná sám od sebe rozkládat, ovšem hlavně, že jsou přední blatníky plastové (argument prodejců, jsou asi to jediné, co z auta zůstane).

  surcuf, 01.07.2011 v 16:10 záporná recenze

 • PORUCHY

  mohu se zeptat-stává se to u tohoto tipu auta častoo ?? Koupily jsme renault již ojeté u autobazaru -majitel prodával po 5 letech-my ho máme 3 měsíce a již jsme nenastartovali !!!!!! 5 opravářů si neví rady-vše ukazuje stav O.K. bez vady.Jak může být bez vady,když nestartuje ??Nakonec se zjistilo,že špatná je asi ř.jednotka (stojí okolo 20000Kč )k tomu jsme se dozvěděli,že se to u tohoto auta stává po najetí 120tis. Je to možné ????Ptám se,má někdo takové zkušenosti ?? Děkuji

  zridkavesela, 12.04.2011 v 19:39 záporná recenze

 • Sedadla

  nevim jak sem nekdo muze psat ze se vzadu sedi pohodlne... jo sedačky jsou pohodlny ale ja se svima 175cm se za řidiče proste nenaskladam a kdyz tak nohy rozkročeny a zaraženej v sedačce... a to mame rok 04. Jinak mi přijde že se to auto chová spiš jako hračka, navíc když potřebujete něco odvezt tak po sklopeni sedadel na Vás čeka překvapení v podobě pevne plechové lišty pres kterou nic nedostanete.

  honza.lexa, 13.01.2010 v 20:56 záporná recenze

Porovnáváte 0 inzerátů zobrazit porovnání zrušit porovnání