Aktuální nabídka inzerátů Rover

Zkušenosti majitelů s Rover


Zkušenost

Chyba: Musíte vyplnit všechny údaje.

Vaše vlastní zkušenost byla přidána.

Vložit zkušenost
 • Spolehlivé auto

  Měla jsem Rover 214i v sedanu.S autem jsem byla spokojená, sedí v zatáčkách, je pohodlné, startuje dobře a hned i v mrazech, brzdí dobře, když jsou brzdy udržované(ale to je většinou u všech aut), kufr úžasně prostorný. Občas někde nějaký ty plechy zreznou, ale je to starší auto, tak se to dá čekat, hlavní je, že podvozek zůstane ve výborném stavu.

  Klady:
  Nízká spotřeba, spolehlivost,dobře sedí v zatáčkách i ostrých a na mokrém povrchu. Prostorný a pohodlný.Dostatek místa i na zadních sedačkách, vysocí lidé se vejdou bez problémů.
  Zápory:
  Občas nějaký ten zrezlý plech a výfuk rezne rychle.

  pida123, 16.02.2014 v 17:42 kladná recenze

 • Dobré ojeté auto

  Mám tři roky typ 414 z roku 1997 z teplickeho autobazaru. Naprosto bezproblémové vozidlo, pohodlné, rychlé a úsporné. Vůbec mne nemrzí že jsem je koupil. A to jezdím i s mnoha novějšími.

  Klady:
  Nízká spotřeba, dobře sedí v zatáčkách i na mokrém povrchu. Dobrá klimatizace, prostorný kufr a pohodlné sedačky vpředu i vzadu- i pro dlouhány.
  Zápory:
  Sem tam něco na karoserii rezne, ale není divu při tom stáří. Na to jak to umí jet rychle by mohly být účinnější brzdy ( například jako u Renaulta Megane).

  generix, 10.09.2013 v 14:35 kladná recenze

Porovnáváte 0 inzerátů zobrazit porovnání zrušit porovnání