Aktuální nabídka inzerátů Škoda Karoq

Historie tohoto vozidla byla prověřena společností Cebia ve 3 základních kategoriích (1. Kontrola stavu tachometru, 2. Kontrola odcizení, financování a VIN, 3. Kontrola roku výroby). Vozidlo, které v tomto hodnocení dopadlo dobře, získá 3 hvězdičky.

Protože největším problémem u ojetých vozů je stav tachometru a případná manipulace s ním, je Cebia REPORT rozšířen o další 2 hvězdičky pro vozy, u kterých je doležena kompletní či podstatná část historie najetých kilometrů.

Hodnocení vozu:Hodnocení vozu: 5

 Stáhnout certifikát

Jak číst Certifikát vozu?

 1. 1. Celkové hodnocení - počet hvězdiček:

  Vozidlo může získat 0-5 hvězdiček, podle výsledků hodnocení v jednotlivých kategoriích. Čím více hvězdiček, tím lepší celkové hodnocení vozidla.

 2. 2. Hodnocení každé kategorie:

  Výsledek kontroly každé kategorie je kromě textu doplněn jedním z techto symbolů:

  • Kontrola kategorie je bez závad.
  • Kontrola kategorie vykazuje podstatné závady.
  • Kvůli nedostatečnému množství informací není možné jednoznačně rozhodnout, jaký výsledek kontrolované kategorii přidělit.

Doporučujeme vždy důkladně přečíst textový komentář k výsledkům každé kategorie.

Zkontrolujte si další informace z historie vozidla

Získejte další podrobné informace o historii tohoto vozidla. Dozvíte se, zda vozidlo nebylo havarované, jak bylo servisované, jaká je jeho aktuální tržní cena, uvidíte i konkrétní stavy tachometru v čase a řadu dalších důležitých informací. Díky Sautu získáte informace s 50% slevou za pouhých 249 Kč.Prověřit historii vozu
Přečtěte si více informací k ověření historie vozidel.

Porovnáváte 0 inzerátů zobrazit porovnání zrušit porovnání