Aktuální nabídka inzerátů Škoda Yeti

Zkušenosti majitelů s Škoda Yeti


Zkušenost

Chyba: Musíte vyplnit všechny údaje.

Vaše vlastní zkušenost byla přidána.

Vložit zkušenost
 • Yeti 1,8 TSI 4x4 - 118 kW

  Naprosto souhlasím s : Yeti 1.8 TSI 4x4 Mám ho čtyři roky. Spotřeba mezi 8,5 až 9 litry. Nic pro šetřílky. Ale auto s tímhle motorem si kupujete pro radost z jízdy. A je fakt, když za to vezmete, lítá asfalt :) Jezdím s ním občas - velmi málo - i v terénu. Je to krtek. Občas se trochu v blátě pod vámi zavlní, ale jede a jede. Na sněhu je výborný. Nebudou vás mít rádi. Jedete jako pán v levém pruhu v ostrém stoupání v deseti centimetrech sněhu. Klady:Pohodlí, komfort, perfektně se s ním parkuje. a dále s tímto příspěvkem: Jezdil jsem s mnoha čtyřkolami : UAZ, Gazik, Hamr, Scout, Subaru Forester..... Takže kritici YETIho jsou trochu mimo mísu. Mám najeto cca 100 tisíc a bez poruchy zatím. Všechno drží jak má. Na silnici spokojenost a v terénu na to že je to SUV s haldexe4 suverém - na mokré trávě ve svahu nemá s výše uvedenými konkurenci, na sněhu naprostá pohoda na blátě jako každý podle toho jak s tím umíte. Opravdu těžký terén jako na tankodromu jsem nikdy nejezdil takže nemohu srovnávat s UVAZ a Hamr do těžkého terénu taky není takže podle mne auto až na malý kufr naprosto vyhovující spíše super. Je to pohodové a pohodlné, svižné autíčko pro radost. Na sněhu luxusní stabilita i na letních pneu- vyzkoušeno. Stěhovák ani autobus to není, pro 4 dospělé s taškami do hotelu super. Pohodlné pro seniory.

  Klady:
  Přesné řazení,
  velmi malý poloměr otáčení- otočit se na silnici žádný problém
  luxusní zátah motoru od spodních otáček jak diesel.
  Pohodlné nastupování, výhled. Na zadních sedadlech kupodivu více místa než např. v Nissanu Qashqai, který je podstatně delší. 4 chlapáci se do auta vejdou slušně. Kufr dostatečný pokud nevozím prkna na chatu nebo 5 členou rodinu se stanem na dovolenou- k tomu jsou jiná auta.
  Spolehlivost modelu - viz recenze malých SUV ( že někdo neumí pracovat se spojkou a díky silnému motoru ji spálí, je druhá věc,) a reznou všechna auta - dnes je to spotřební materiál a tahle zrovna moc ne.
  Přívěs - nepřívěs ani o něm nevíte, stabilita jízdy výborná, i s karavanem.
  Zápory:
  Není pro joudy , pro který je krátká jednička když si myslí , že ji musí točit do 4 tisíc. Převody jsou OK jen se musí trochu myslet a umět.
  Jeden zápor přeci: není na německé dálnice - nad 130 km/hod díky tvaru karoserie benzín mizí...a mizí.

  mirek.sly, 26.05.2018 v 14:31 kladná recenze

 • Škoda Yeti Champion 2.0 TDI 4x4

  Za sebe můžu říct,že za 8 let absolutní spokojenost.Neznám nic lepšího jak motor 103kw 2.0 TDI. Za ty roky jen běžné opravy(servis).

  Klady:
  Nízká spotřeba.O litr nižší než uváděl výrobce v tabulkách.Perfektní sedadla.I při cestě 2200 km z Itálie jsme nemuseli na rehabilitace :D
  Zápory:
  V podstatě žádný-jen po aféře dieselgate se mě v servise snažili vnutit opravu.Když se něco polámalo tak jen v rámci záruky(ventilátor).O rozvody si to řeklo.K záporům není víc co napsat

  astroid, 31.03.2018 v 14:06 kladná recenze

 • Yeti 1.2 TSI - drahá sranda

  Moje první ŠKODA a velké zklamání co se týče spolehlivosti ( vzhledem k pořizovací ceně ! ) , řeším poruchy věcí co jsem u jiných aut ( včetně dvou Fiatů ! ) neřešil , např. cvakající se kabely ve dveřích ala Favorit. Simply Clever - nejlepší škoda je ta firemní jinak domů už to nechci :-(

  Klady:
  Vzhled , vnitřní prostor pro celou posádku , pozice za volantem , výhled z vozu , (prý 4x4 TDI tu nemám ... )
  Zápory:
  motory TSI , poruchovost všeho možného ( i nemožného ) , brutální koroze ! vzhledem ke stáří auta (6let)

  niky.84, 11.12.2017 v 09:15 záporná recenze

 • Škoda YETTI

  Osobně bych nekoupil yettiho do osobního vlastnictví . jezdím s tým v práci a dost často se porucha ,furt něco se kazí, 1,8 TSI má vysokou spotřebu se spousta jinými deficity .Skromně jezdím s konkurenční značkou a je to znat ten obrovský rozdíl....(Honda cr-v,),ve všech směrech .Hlavně v bezpečnosti, stabilitu v kritických situace ,konfortu,odhlučnění,přesnost razení a vůbec ta kvalita materiálu interiéru atd... prostě nudy a dudy Za téměř stejnou kupní cenu.

  Klady:
  má 4 kola :)) a střechu ,když prší tak se nezmoknete ...(",(!)
  v terénu spolehlivá 4x4.
  Zápory:
  Drahý servis, vysoká spotřeba ,drahá kupní cena oproti celkově kvalitě vozidla.

  ertsevlys, 21.07.2017 v 10:51 neutrální recenze

 • Dotaz

  Prosím řekněte mi někdo jestli je toto auto pro nasedání vyšší než běžné typ Felicie nebo v tom není rozdíl, někde jsem vyčetla, že by mělo být vhodné i pro seniory kteří se hůře pohybují. Moc děkuji

  milasvachova, 13.07.2017 v 10:48 neutrální recenze

 • Topení

  Který současný diesel prodávaný v Evropě dobře topí? Možná tak Zetor ). Nejde si připlatit za přídavné topení? Něco podobného máme v dodávkách a je to super. Možná by to tam šlo domontovat dodatečně.

  vjonak1, 11.03.2017 v 20:14 neutrální recenze

 • 2TDI 4x4 - topení

  Dobrý den, toto nebude případ jen vozidla škoda yeti, ale asi všech motorů. Příliš to prostě netopí, za dřívějších dob by si člověk mohl myslet, že jde o vadný termostat, "zarostlé" topení apod... V servisu ze mě udělali blbce, že prý je již standardem vyhřívání sedaček apod., které dodá pocitu tepla. Skutečnost ale je, že pokud motor není v pořádných otáčkách, moc se prostě neohřejete, což se mi za ty peníze, které auto stojí prostě nelíbí. Hezký den.

  prouz, 23.01.2017 v 17:49 záporná recenze

 • YETI 4X4 TDI ROK 2010 A VÝŠE

  Už dlouho jsem neviděl ze by bylo nový auto takhle rezavý. Naposledy Favorit možná Felicie. Všechny dveře puchýře po 5 letech. Předtím octavia 10 let a nic

  Klady:
  Moc jich není, snad výhled z auta.
  Zápory:
  škaredý plastový interiér
  poruchovost motoru
  spojka s dvouhmotou
  prosklená střecha kterou může zatékat do auta
  je to jen spotřební zboží
  klesající kvalita proti Octavii.

  kappy8, 10.01.2017 v 21:44 neutrální recenze

 • YETI 4X4 TDI ROK 2010 A VÝŠE

  Auto mám už cca 1 rok a sem velice nespokojen zkurvenej KONCERN!!! už nikdy do škodovky nepůjdu.

  Klady:
  4x4
  Zápory:
  Cena
  Kvalita
  Koroze

  kappy8, 10.01.2017 v 21:40 neutrální recenze

 • YETI 4x4 TDI 84 KW

  Jezdil jsem s mnoha čtyřkolami : UAZ, Gazik, Hamr, Scout, Subaru Forester..... Takže kritici YETIho jsou trochu mimo mísu. Mám najeto cca 100 tisíc a bez poruchy zatím. Všechno drží jak má. Na silnici spokojenost a v terénu na to že je to SUV s haldexe4 suverém - na mokré trávě ve svahu nemá s výše uvedenými konkurenci, na sněhu naprostá pohoda na blátě jako každý podle toho jak s tím umíte. Opravdu těžký terén jako na tankodromu jsem nikdy nejezdil takže nemohu srovnávat s UVAZ a Hamr do těžkého terénu taky není takže podle mne auto až na malý kufr naprosto vyhovující spíše super.

  Klady:
  podle užitných vlastností super cena
  spolehlivost - držák
  nízká spotřeba na okreskách mezi 3,8 - 5,5
  na dálnici 5,8 - 6,8 podle toho jak se jede
  při jízdě s tunovým vozíkem se zvýší spotřeba o litr - pohoda
  Zápory:
  malý kufr
  možná zbytečně tvrdý povozek

  hubacek344, 17.12.2016 v 20:49 kladná recenze

 • Dobrý vůz,za dobrou cenu.

  Koupil jsem starší = r.v. 2011 = diesel 2.0 tdi,jede bez problémů,pohodlí,teplo,klima super.

  Klady:
  Spotřeba město = do sedmi litrů v hustém provozu,mimo obec na dobrých cestách nebo dálnici to je do pěti litrů při stokilometrové rychlosti a více.
  Zápory:
  Občas se zanese filtr prachových částic,ale spraví se to samo při šedesátce na trojku,dva tisícesto otáček po dobu ujetí pěti kilometrů......V zásadě spokojený.

  skodayetilasovsky, 11.12.2016 v 20:06 neutrální recenze

 • 1:2TSI

  Je to týden co má 100 000 první destičky-kotouče-na jaře přední tlumiče brzdy, zadní .... dutiny nástřik ze zpod po 2 letech !!!! Znovu

  Zápory:
  Nad zadní nárazník ,,,,když zasněží tak to ze zpod pod dveřmi zamrze a neotevře se - blbost .......

  jardakvlh, 08.12.2016 v 21:08 kladná recenze

 • Vybíjení aku

  Mám odborný dotaz - je možné, aby se zapnutým režimem START-STOP s aut.převodovkou po delším "popojíždění" došlo k vybití baterie?

  Klady:
  Máme ho druhý den, zkušeností málo

  jindralad, 03.11.2016 v 23:43 neutrální recenze

 • Yeti 2,0 Tdi 81KW

  S autem jsem maximálně spokojen, mám ho od nového a nyní najeto 233 tis. a bez jediné závady, jasný že měním žárovky olej, brzdy - kotouče ve 120tis. Není to žádné letadlo na závodění ale opravdu kvalitní držák, kolegové mají Hyunday i20 - vím že to nelze srovnávat ale dávají za servis 4x tolik, motor ve 120tis K.O. Yeti snese i menší ofroad, ne žádnou divočinu, ale lesní a polní cesty kde ostatní si neodváží s přehledem projede. Jedinou vítku kterou bych měl je komfort při delších cestách. Menší kufr ? mě postačuje. Je to opravdu super držák.

  Klady:
  spolehlivost
  žádné závady
  vyšší posaz
  spotřeba 5,4l nafty - a to ho nešetřím, dá se i za 4,6l
  Zápory:
  komfort při delších cestách

  miroslavbalatka, 25.10.2016 v 07:17 kladná recenze

 • škoda yetti 1,8 tsi

  R.v. 2014, 118kw, užíváno jako služební. Ve 35 tis. odešla spojka - reklamace neuznána, vyměněna nová ve škodě. V 65 tis. opět začala smrdět např. i při couvání 4m (dělalo to několika řidičům, co s vozem jezdí tzn. vyloučeno prokluzování a nevhodné zacházení se spojkou). V 50tis zůstal viset spojkový pedál a neskutečný smrad. Nejhorší je převodovka, která má hrozně krátkou jedničku. Při přeřazení z 1 na 2 st. (někdy i na 3. st.) v převodovce něco zarachotí. Motor žere olej...někdy za 14 dní 0,5l (využíváno denně...nájezd cca 4tis měsíčně)

  Klady:
  pohon 4x4 v zimě funguje bezvadně
  dobrý výhled zejména při parkování
  dobrá zrcátka
  výkonný motor...je to raketa
  Zápory:
  spotřeba (cca 8 l při klidné jízdě), zapřičinněno asi pohonem 4x4 a vyšší karoserií
  nepohodlná a úzká sedadla (a to měřím 177cm, štíhlý)
  spotřeba oleje
  malý kufr
  málo místa na zadních sedadlech (úzké)
  převodovka spojka - špatné sladění, občas se hůře řadí
  při vyšších rychlostech plave a odskakuje v zatáčkách!!!
  přístup automobilky Škoda k reklamacím
  Za moc peněz, málo muziky. Radši bych volil mitsubishi ASX nebo v současnosti jasným favoritem nová Suzuki Vitara!!!!!
  Celkově koncern VW šel s kvalitou rapidně dolů a když mám ještě octavia I 1,9 tdi, tak jak doslouží, půjdu do jiné značky.

  bortl.honza, 24.08.2016 v 17:41 neutrální recenze

 • Yeti

  Za mesiac bude mať auto 5 rokov. Mám 2.0TDI/ 81kw. Najazdených 226000 km hlavne v meste. Jediná chyba bola dvojhmotný zotrvačník pri 160tis. Inak vôbec nič, všetko je pevné, perfektne zachovalé, spotreba do 5,4 litra.

  Klady:
  Posed, spotreba, podvozok, u mňa spokojnosť. Auto ma veľmi kladne prekvapilo. Plánoval som ho na tých päť rokov, ale je v takom stave, že si ho ešte dva roky nechám.
  Zápory:
  Asi kufor, ale mne objem kufra nechýba.

  toreman, 16.08.2016 v 19:37 kladná recenze

 • Yeti

  Ale no tak!!!!!! Pro ty co ho nemají!!!!!!! Je to opravdu dobré auti - já měl také bobky, zda? jakož to ojeti,Yeti,na , bude někde problém a budeme cálovat na opravách : NE!!!!! - krom KUN!!!! Pohoda a každý rok, olej a údržba . Ještě- údržba-klimošku a zase bude sloužit !!!!!!! Od toho!!!!!! to auto je!!!!!!! ŠKODA AUTO DĚKUJEME ZA YETI !!!!!!!

  Klady:
  PARÁDNÍ PROSTOR NA ZADNÍCH SEDADLECH - KUFR-Rezervo???? no????? - v tomto doporučuji asistenční - službu - Dovedete si představit manželku - prostě ženu, jak se lomcuje s heverem a rezervou-atd...atd....Od 23 let mého života jsem věrný ŠKODA od 100,110,105,120,FELICIA1.3 COMBI no a ,,???? Ostatní střídali zahraniční ..... atd atd.:-)))
  Zápory:
  Cena u nového vozu od verze v 1.2TSI

  jardakvlh, 29.07.2016 v 07:45 kladná recenze

 • 1,4 tsi

  Prosím máte někdo zkušenost s tímto motorem.

  tomas.h33, 02.06.2016 v 08:02 neutrální recenze

 • Škoda Yeti

  Už dlouho jsem neviděl ze by bylo nový auto takhle rezavý. Naposledy Favorit možná Felicie. Všechny dveře puchýře po 5 letech. Předtím octavia 10 let a nic. Jak nova.

  Klady:
  Auto jako takové super. Jízda, výkon, prostor.
  Zápory:
  Koroze.

  nino9, 06.02.2016 v 00:37 záporná recenze

 • STALO SE

  Manželka občas podotkla že ji Yetík hůř jel jako by neměl výkon .Pak ale zase v pohodě . Po čase zase stejný problém a navíc i při jízdě ,cukání,to se také stávalo těsně po koupě auta z bazaru.Když jsem na to upozornil prodejce, tak to odůvodnil, že původní vlastník auta, natankoval špatnou kvalitu benzínu.Časem to přestalo.Tak se šlo na diagnostiku a ha!!!!!! Zjištěn problém u druhého válce ....Občas vynechal . Po opatrné kontrole kabelů bylo jasno . U druhého kabelu , dírek jak od propíchání špendlíkem : kuna, proto pozor na kuny, moc jim to chutná ,potvorám ahoj Jarda

  jardakvlh, 14.01.2016 v 19:25 neutrální recenze

Porovnáváte 0 inzerátů zobrazit porovnání zrušit porovnání