Aktuální nabídka inzerátů Škoda Yeti

Zkušenosti majitelů s Škoda Yeti


Zkušenost

Chyba: Musíte vyplnit všechny údaje.

Vaše vlastní zkušenost byla přidána.

Vložit zkušenost
 • Yeti TDI 81KW 4x4 2015

  Velké zklamání. Stále v servisu. Pří 40tis prorezlé zadní kotouče, pří 80tis tekly přední tlumiče a problémy klimatizace. Momentálně v servisu teče chladič EGR ventilu. Asi špatný kus. Vzpomínám na předešlou bezproblémovou Octavii z roku 2006. .

  Klady:
  Jízdní vlastnosti , Haldex5
  Zápory:
  Poruchovost, servis

  italik21, 22.05.2019 v 19:56 záporná recenze

 • Škoeti Yeti 1,2 TSI r.v.2010

  Autem jezdím přes rok (najel jsem cca.10 000 km)a vůbec žádný problém kupoval jsem dovoz 120 000km.(serviska) Rozvody př.a zadní brzdy kotouče nové od majitele v SRN.Spotřeba cca.6l.

  Klady:
  Dobrý posez i výhled a i jízdní vlastnosti.Na 1,2 je i celkem živý.
  Zápory:
  Na nic jsem zatím nepřišel,ale kdo hledá vždycky něco najde.

  lombeatch, 03.02.2019 v 18:51 kladná recenze

 • překvapení

  před dvěma lety jsem si koupil vůz škoda Yeti 1,2 benzin.vozidlo celkem v pohodě až na trochu všší spotřebu paliva. jezdím již poměrně málo asi 5000 km ročně . po ujetí 8 000 km při sešlapnutí plynového pedálu došlo k prokluzu spojky. to několikanásobnému i po zastavení a opětovném rozjetí. kupodivu po vychladnutí vozidla již k prokluzu spojky nedošlo a spojka se již chovala jako by se nic nepřihodilo. . po tom co jsem tohle probral s kamarádem automechanikem jsem se dozvěděl, že to není závada nad kterou lze mávnout rukou. proto jsem tuto událost ohlásil ještě v záruční době u prodejce vozu. bylo mi sděleno, že se tedy na to kouknou, ale pokud bude zničené obložení spojky tak to vše zaplatím já a pokud se žádná závada neobjeví tak to rovněž vše zaplatím prý ať si připravím 15 000. to mě docela odradilo. chtěl jsem ať alespoň tu chybu někam zaznamenají s tím, že by na to přihlédli pokud by došlo k pozdějším problémům. bylo mi sděleno, že pokud se během záruční doby závada neprojeví nebude později přihlíženo k tomu, že jsem cokoliv hlásil v průběhu garanční doby. s vozidlem jezdím málo za dva roky jen 10 000 km takže i s vadná spojka se může projevit později. taky mě překvapila cena prvé prohlídky, konkrétně se jedna o cenu oleje který mi byl vyměněn. jde o olej PROF.LONGLIFE III 5W vyúčtováno bylo 2760 kč za 4 litry i když se tento olej prodává od 750 - 950 kč za 4 litrové balení. předražení hodné lupičů. další překvapivé zjištění bylo s výměnou kol kdy značkový servis na vyměněná zimní kola nenaklepnul kryty kol a při přejímce vozidla byly pneu zjevně podhuštěné. a na dotaz zda byly kola dohuštěné přijímací technik prohlásil, že samozřejmě ano a na dotaz zda bylo do palubního PC zaškrknuto zimní pneu se divil co to je za nesmysl, ale nakonec prohlásil, že samozřejmě vše bylo provedeno. doma jsem pneu dohustil byl tam tlak asi 1 Kpa naklepnul jsem si poklice do pc jsem zaškrtnul zimní pneu jinak by mi tachometr ukazoval špatně. pro jistotu jsem překontroloval jsem dotažení šroubů. jen nevím zda mi byl vůbec vyměněn olej a filtry. prostě k tomu servisu škoda (auto heler ostrava ) již nemám žádnou důvěru.

  Klady:
  škoda není špatná značka. i když jsem čekal asi hodinu odvezli mě po přistavení domů ze servisu.
  Zápory:
  přijímací technik značkového servisu není člověk na svém místě prostě nezkontroloval si práci po automechanicích tvrdil, že byly provedené věci které nebyly i když jsem poukazoval na podhuštěná kola. použitý materiál značně předražený !!!! po návratu domů jsem musil vše překontrolovat a výměnu pneu zimní za letní zavést do palubního PC. rovněž se mi nelíbí to, že zatím co u jiných značek při prohlídkách a garančních opravách dostanu náhradní vozidlo u škoda značkový servis na to nemám nárok.
  to raději navštívím garážové automechaniky kvalita práce bude sice stejně špatná, ale cena třetinoví :)

  milenecvirtualnimilenky, 09.12.2018 v 14:30 záporná recenze

 • Yeti 1,8 TSI 4x4 - 118 kW

  Naprosto souhlasím s : Yeti 1.8 TSI 4x4 Mám ho čtyři roky. Spotřeba mezi 8,5 až 9 litry. Nic pro šetřílky. Ale auto s tímhle motorem si kupujete pro radost z jízdy. A je fakt, když za to vezmete, lítá asfalt :) Jezdím s ním občas - velmi málo - i v terénu. Je to krtek. Občas se trochu v blátě pod vámi zavlní, ale jede a jede. Na sněhu je výborný. Nebudou vás mít rádi. Jedete jako pán v levém pruhu v ostrém stoupání v deseti centimetrech sněhu. Klady:Pohodlí, komfort, perfektně se s ním parkuje. a dále s tímto příspěvkem: Jezdil jsem s mnoha čtyřkolami : UAZ, Gazik, Hamr, Scout, Subaru Forester..... Takže kritici YETIho jsou trochu mimo mísu. Mám najeto cca 100 tisíc a bez poruchy zatím. Všechno drží jak má. Na silnici spokojenost a v terénu na to že je to SUV s haldexe4 suverém - na mokré trávě ve svahu nemá s výše uvedenými konkurenci, na sněhu naprostá pohoda na blátě jako každý podle toho jak s tím umíte. Opravdu těžký terén jako na tankodromu jsem nikdy nejezdil takže nemohu srovnávat s UVAZ a Hamr do těžkého terénu taky není takže podle mne auto až na malý kufr naprosto vyhovující spíše super. Je to pohodové a pohodlné, svižné autíčko pro radost. Na sněhu luxusní stabilita i na letních pneu- vyzkoušeno. Stěhovák ani autobus to není, pro 4 dospělé s taškami do hotelu super. Pohodlné pro seniory.

  Klady:
  Přesné řazení,
  velmi malý poloměr otáčení- otočit se na silnici žádný problém
  luxusní zátah motoru od spodních otáček jak diesel.
  Pohodlné nastupování, výhled. Na zadních sedadlech kupodivu více místa než např. v Nissanu Qashqai, který je podstatně delší. 4 chlapáci se do auta vejdou slušně. Kufr dostatečný pokud nevozím prkna na chatu nebo 5 členou rodinu se stanem na dovolenou- k tomu jsou jiná auta.
  Spolehlivost modelu - viz recenze malých SUV ( že někdo neumí pracovat se spojkou a díky silnému motoru ji spálí, je druhá věc,) a reznou všechna auta - dnes je to spotřební materiál a tahle zrovna moc ne.
  Přívěs - nepřívěs ani o něm nevíte, stabilita jízdy výborná, i s karavanem.
  Zápory:
  Není pro joudy , pro který je krátká jednička když si myslí , že ji musí točit do 4 tisíc. Převody jsou OK jen se musí trochu myslet a umět.
  Jeden zápor přeci: není na německé dálnice - nad 130 km/hod díky tvaru karoserie benzín mizí...a mizí.

  mirek.sly, 26.05.2018 v 14:31 kladná recenze

 • Škoda Yeti Champion 2.0 TDI 4x4

  Za sebe můžu říct,že za 8 let absolutní spokojenost.Neznám nic lepšího jak motor 103kw 2.0 TDI. Za ty roky jen běžné opravy(servis).

  Klady:
  Nízká spotřeba.O litr nižší než uváděl výrobce v tabulkách.Perfektní sedadla.I při cestě 2200 km z Itálie jsme nemuseli na rehabilitace :D
  Zápory:
  V podstatě žádný-jen po aféře dieselgate se mě v servise snažili vnutit opravu.Když se něco polámalo tak jen v rámci záruky(ventilátor).O rozvody si to řeklo.K záporům není víc co napsat

  astroid, 31.03.2018 v 14:06 kladná recenze

 • Yeti 1.2 TSI - drahá sranda

  Moje první ŠKODA a velké zklamání co se týče spolehlivosti ( vzhledem k pořizovací ceně ! ) , řeším poruchy věcí co jsem u jiných aut ( včetně dvou Fiatů ! ) neřešil , např. cvakající se kabely ve dveřích ala Favorit. Simply Clever - nejlepší škoda je ta firemní jinak domů už to nechci :-(

  Klady:
  Vzhled , vnitřní prostor pro celou posádku , pozice za volantem , výhled z vozu , (prý 4x4 TDI tu nemám ... )
  Zápory:
  motory TSI , poruchovost všeho možného ( i nemožného ) , brutální koroze ! vzhledem ke stáří auta (6let)

  niky.84, 11.12.2017 v 09:15 záporná recenze

 • Škoda YETTI

  Osobně bych nekoupil yettiho do osobního vlastnictví . jezdím s tým v práci a dost často se porucha ,furt něco se kazí, 1,8 TSI má vysokou spotřebu se spousta jinými deficity .Skromně jezdím s konkurenční značkou a je to znat ten obrovský rozdíl....(Honda cr-v,),ve všech směrech .Hlavně v bezpečnosti, stabilitu v kritických situace ,konfortu,odhlučnění,přesnost razení a vůbec ta kvalita materiálu interiéru atd... prostě nudy a dudy Za téměř stejnou kupní cenu.

  Klady:
  má 4 kola :)) a střechu ,když prší tak se nezmoknete ...(",(!)
  v terénu spolehlivá 4x4.
  Zápory:
  Drahý servis, vysoká spotřeba ,drahá kupní cena oproti celkově kvalitě vozidla.

  ertsevlys, 21.07.2017 v 10:51 neutrální recenze

 • Dotaz

  Prosím řekněte mi někdo jestli je toto auto pro nasedání vyšší než běžné typ Felicie nebo v tom není rozdíl, někde jsem vyčetla, že by mělo být vhodné i pro seniory kteří se hůře pohybují. Moc děkuji

  milasvachova, 13.07.2017 v 10:48 neutrální recenze

 • Topení

  Který současný diesel prodávaný v Evropě dobře topí? Možná tak Zetor ). Nejde si připlatit za přídavné topení? Něco podobného máme v dodávkách a je to super. Možná by to tam šlo domontovat dodatečně.

  vjonak1, 11.03.2017 v 20:14 neutrální recenze

 • 2TDI 4x4 - topení

  Dobrý den, toto nebude případ jen vozidla škoda yeti, ale asi všech motorů. Příliš to prostě netopí, za dřívějších dob by si člověk mohl myslet, že jde o vadný termostat, "zarostlé" topení apod... V servisu ze mě udělali blbce, že prý je již standardem vyhřívání sedaček apod., které dodá pocitu tepla. Skutečnost ale je, že pokud motor není v pořádných otáčkách, moc se prostě neohřejete, což se mi za ty peníze, které auto stojí prostě nelíbí. Hezký den.

  prouz, 23.01.2017 v 17:49 záporná recenze

 • YETI 4X4 TDI ROK 2010 A VÝŠE

  Už dlouho jsem neviděl ze by bylo nový auto takhle rezavý. Naposledy Favorit možná Felicie. Všechny dveře puchýře po 5 letech. Předtím octavia 10 let a nic

  Klady:
  Moc jich není, snad výhled z auta.
  Zápory:
  škaredý plastový interiér
  poruchovost motoru
  spojka s dvouhmotou
  prosklená střecha kterou může zatékat do auta
  je to jen spotřební zboží
  klesající kvalita proti Octavii.

  kappy8, 10.01.2017 v 21:44 neutrální recenze

 • YETI 4X4 TDI ROK 2010 A VÝŠE

  Auto mám už cca 1 rok a sem velice nespokojen zkurvenej KONCERN!!! už nikdy do škodovky nepůjdu.

  Klady:
  4x4
  Zápory:
  Cena
  Kvalita
  Koroze

  kappy8, 10.01.2017 v 21:40 neutrální recenze

 • YETI 4x4 TDI 84 KW

  Jezdil jsem s mnoha čtyřkolami : UAZ, Gazik, Hamr, Scout, Subaru Forester..... Takže kritici YETIho jsou trochu mimo mísu. Mám najeto cca 100 tisíc a bez poruchy zatím. Všechno drží jak má. Na silnici spokojenost a v terénu na to že je to SUV s haldexe4 suverém - na mokré trávě ve svahu nemá s výše uvedenými konkurenci, na sněhu naprostá pohoda na blátě jako každý podle toho jak s tím umíte. Opravdu těžký terén jako na tankodromu jsem nikdy nejezdil takže nemohu srovnávat s UVAZ a Hamr do těžkého terénu taky není takže podle mne auto až na malý kufr naprosto vyhovující spíše super.

  Klady:
  podle užitných vlastností super cena
  spolehlivost - držák
  nízká spotřeba na okreskách mezi 3,8 - 5,5
  na dálnici 5,8 - 6,8 podle toho jak se jede
  při jízdě s tunovým vozíkem se zvýší spotřeba o litr - pohoda
  Zápory:
  malý kufr
  možná zbytečně tvrdý povozek

  hubacek344, 17.12.2016 v 20:49 kladná recenze

 • Dobrý vůz,za dobrou cenu.

  Koupil jsem starší = r.v. 2011 = diesel 2.0 tdi,jede bez problémů,pohodlí,teplo,klima super.

  Klady:
  Spotřeba město = do sedmi litrů v hustém provozu,mimo obec na dobrých cestách nebo dálnici to je do pěti litrů při stokilometrové rychlosti a více.
  Zápory:
  Občas se zanese filtr prachových částic,ale spraví se to samo při šedesátce na trojku,dva tisícesto otáček po dobu ujetí pěti kilometrů......V zásadě spokojený.

  skodayetilasovsky, 11.12.2016 v 20:06 neutrální recenze

 • 1:2TSI

  Je to týden co má 100 000 první destičky-kotouče-na jaře přední tlumiče brzdy, zadní .... dutiny nástřik ze zpod po 2 letech !!!! Znovu

  Zápory:
  Nad zadní nárazník ,,,,když zasněží tak to ze zpod pod dveřmi zamrze a neotevře se - blbost .......

  jardakvlh, 08.12.2016 v 21:08 kladná recenze

 • Vybíjení aku

  Mám odborný dotaz - je možné, aby se zapnutým režimem START-STOP s aut.převodovkou po delším "popojíždění" došlo k vybití baterie?

  Klady:
  Máme ho druhý den, zkušeností málo

  jindralad, 03.11.2016 v 23:43 neutrální recenze

 • Yeti 2,0 Tdi 81KW

  S autem jsem maximálně spokojen, mám ho od nového a nyní najeto 233 tis. a bez jediné závady, jasný že měním žárovky olej, brzdy - kotouče ve 120tis. Není to žádné letadlo na závodění ale opravdu kvalitní držák, kolegové mají Hyunday i20 - vím že to nelze srovnávat ale dávají za servis 4x tolik, motor ve 120tis K.O. Yeti snese i menší ofroad, ne žádnou divočinu, ale lesní a polní cesty kde ostatní si neodváží s přehledem projede. Jedinou vítku kterou bych měl je komfort při delších cestách. Menší kufr ? mě postačuje. Je to opravdu super držák.

  Klady:
  spolehlivost
  žádné závady
  vyšší posaz
  spotřeba 5,4l nafty - a to ho nešetřím, dá se i za 4,6l
  Zápory:
  komfort při delších cestách

  miroslavbalatka, 25.10.2016 v 07:17 kladná recenze

 • škoda yetti 1,8 tsi

  R.v. 2014, 118kw, užíváno jako služební. Ve 35 tis. odešla spojka - reklamace neuznána, vyměněna nová ve škodě. V 65 tis. opět začala smrdět např. i při couvání 4m (dělalo to několika řidičům, co s vozem jezdí tzn. vyloučeno prokluzování a nevhodné zacházení se spojkou). V 50tis zůstal viset spojkový pedál a neskutečný smrad. Nejhorší je převodovka, která má hrozně krátkou jedničku. Při přeřazení z 1 na 2 st. (někdy i na 3. st.) v převodovce něco zarachotí. Motor žere olej...někdy za 14 dní 0,5l (využíváno denně...nájezd cca 4tis měsíčně)

  Klady:
  pohon 4x4 v zimě funguje bezvadně
  dobrý výhled zejména při parkování
  dobrá zrcátka
  výkonný motor...je to raketa
  Zápory:
  spotřeba (cca 8 l při klidné jízdě), zapřičinněno asi pohonem 4x4 a vyšší karoserií
  nepohodlná a úzká sedadla (a to měřím 177cm, štíhlý)
  spotřeba oleje
  malý kufr
  málo místa na zadních sedadlech (úzké)
  převodovka spojka - špatné sladění, občas se hůře řadí
  při vyšších rychlostech plave a odskakuje v zatáčkách!!!
  přístup automobilky Škoda k reklamacím
  Za moc peněz, málo muziky. Radši bych volil mitsubishi ASX nebo v současnosti jasným favoritem nová Suzuki Vitara!!!!!
  Celkově koncern VW šel s kvalitou rapidně dolů a když mám ještě octavia I 1,9 tdi, tak jak doslouží, půjdu do jiné značky.

  bortl.honza, 24.08.2016 v 17:41 neutrální recenze

 • Yeti

  Za mesiac bude mať auto 5 rokov. Mám 2.0TDI/ 81kw. Najazdených 226000 km hlavne v meste. Jediná chyba bola dvojhmotný zotrvačník pri 160tis. Inak vôbec nič, všetko je pevné, perfektne zachovalé, spotreba do 5,4 litra.

  Klady:
  Posed, spotreba, podvozok, u mňa spokojnosť. Auto ma veľmi kladne prekvapilo. Plánoval som ho na tých päť rokov, ale je v takom stave, že si ho ešte dva roky nechám.
  Zápory:
  Asi kufor, ale mne objem kufra nechýba.

  toreman, 16.08.2016 v 19:37 kladná recenze

 • Yeti

  Ale no tak!!!!!! Pro ty co ho nemají!!!!!!! Je to opravdu dobré auti - já měl také bobky, zda? jakož to ojeti,Yeti,na , bude někde problém a budeme cálovat na opravách : NE!!!!! - krom KUN!!!! Pohoda a každý rok, olej a údržba . Ještě- údržba-klimošku a zase bude sloužit !!!!!!! Od toho!!!!!! to auto je!!!!!!! ŠKODA AUTO DĚKUJEME ZA YETI !!!!!!!

  Klady:
  PARÁDNÍ PROSTOR NA ZADNÍCH SEDADLECH - KUFR-Rezervo???? no????? - v tomto doporučuji asistenční - službu - Dovedete si představit manželku - prostě ženu, jak se lomcuje s heverem a rezervou-atd...atd....Od 23 let mého života jsem věrný ŠKODA od 100,110,105,120,FELICIA1.3 COMBI no a ,,???? Ostatní střídali zahraniční ..... atd atd.:-)))
  Zápory:
  Cena u nového vozu od verze v 1.2TSI

  jardakvlh, 29.07.2016 v 07:45 kladná recenze

Porovnáváte 0 inzerátů zobrazit porovnání zrušit porovnání