Aktuální nabídka inzerátů Škoda Yeti

Zkušenosti majitelů s Škoda Yeti


Zkušenost

Chyba: Musíte vyplnit všechny údaje.

Vaše vlastní zkušenost byla přidána.

Vložit zkušenost
 • Yeti 2,0 TDi, 103 kW, 4x4, r.v. 2015 do provozu 2016

  Mám ho jako nástupce používaných Octávií 2,0 TDi a posledně Superbu také 2,0 TDi s výkonem 125 kW už 3 roky od roku 12/2016. Byla to volba do důchodu, vyšší posez, dostatečný výkon a variabilní intelier. Obratný auťák do města a tahoun vozíku se stavebním materiálem na chalupu. Kupoval jsem ho z 1-ročního leasingu a měl 13 t km na tachometru. Max výbava s 6-st. převodovkou. Normálně bych si ho za ceníkovou cenu nikdy nekoupil. Zatím mě ale nezklamal i když chvilku trvalo si zvyknout na roztomilé poskakování. I podstatně menší kufr se dá zvládnout při trochu přemýšlení a posunu sedadel. Jediná závada v záruce bylo startovací tlačítko, které si po roce dělalo ze mě srandu. Výměna byla v autorizovaném servisu náročná, jel jsem tam 2x a musel jsem odolávat zájmu seřízení motoru v rámci svolávací akce. To jsem odmítl, přesto mi v servisu pustili žilou, když při výměně oleje účtovali 1l oleje za 650,-Kč a výměnu stěračů za 1000,-Kč. Tím jsem s "autorizovanými" skončil. Držím se servisní knížky, ale měním doporučený olej po 15 000 km, když kupuji 5 l za cca 1100,- Kč. Spotřeba PHM za 45 000 ujetých km mi vychází na cca 6 l nafty /100 km, což mi v vyhovuje. Pravdou ale je, že se pohybuji na silnicích většinou II. třídy tedy ne na dálnici. Tam mám vyzkoušeno, že spotřeba stoupá o 1 l při rychlosti nad 110 km/hod. Se zatíženým vozíkem je spotřeba také vyšší o cca 0,5-1,0 l/100 km.

  Klady:
  - výhled, výška sedáků nad terénem, obratnost, parkovací kamera a čidla,
  - spotřeba, zátah motoru od nízkých otáček, síla při tažení vozíku v kopcovitém terénu Šumavy,
  - variabilita intelieru - po snadném vyjmutí sedadel mám menší kombík,
  - odzkoušený pohon 4x4 ve sněhu i mokré,
  Zápory:
  - odletující špína a kamínky končí na zadních dveřích a blatníku (proto požívám zástěrky i folii,)
  - cena za původně nový vůz ve srovnání s konkurencí,
  - chyběla mi teleskopická vzpěra kapoty,
  - malý stěrač zadního skla karosérie.

  alena.baloun, 26.11.2019 v 13:59 kladná recenze

 • Škoda Yeti

  Auto mám pátý rok až na korozi všeho možného,motoricky slušné

  Klady:
  Velmi slušné svezeni
  Zápory:
  Velká koroze karoserie,kolem klik,spodky a středy dveří,zadní blatníky,víko zavazadelníku.

  sportajaa, 16.08.2019 v 09:30 záporná recenze

 • Rez

  Mechanicky odolné auto, až na lámající se kabely ve dveřích. Ale ta rez, puchýře na dveřích i na nemožných místech - střed plechu, je ostuda továrny a nedokážou se k tomu postavit jako solidní výrobce. Prý nemáme všechny prohlídky z autorizovaného servisu. Ztvrdlé těsnění od kterého se odírají hrany, To je chyba konstrukce a ne zanedbané údržby. Škodovku už nikdy. Zaplať předraženou pixlu a už neotravuj. To by měli mít za krédo a ne nějaké Simply Clever.

  Klady:
  Mechanika
  Zápory:
  Rez, rez, rez.

  gornerstefan, 13.08.2019 v 20:12 záporná recenze

 • Yeti TDI 81KW 4x4 2015

  Velké zklamání. Stále v servisu. Pří 40tis prorezlé zadní kotouče, pří 80tis tekly přední tlumiče a problémy klimatizace. Momentálně v servisu teče chladič EGR ventilu. Asi špatný kus. Vzpomínám na předešlou bezproblémovou Octavii z roku 2006. .

  Klady:
  Jízdní vlastnosti , Haldex5
  Zápory:
  Poruchovost, servis

  italik21, 22.05.2019 v 19:56 záporná recenze

 • Škoeti Yeti 1,2 TSI r.v.2010

  Autem jezdím přes rok (najel jsem cca.10 000 km)a vůbec žádný problém kupoval jsem dovoz 120 000km.(serviska) Rozvody př.a zadní brzdy kotouče nové od majitele v SRN.Spotřeba cca.6l.

  Klady:
  Dobrý posez i výhled a i jízdní vlastnosti.Na 1,2 je i celkem živý.
  Zápory:
  Na nic jsem zatím nepřišel,ale kdo hledá vždycky něco najde.

  lombeatch, 03.02.2019 v 18:51 kladná recenze

 • překvapení

  před dvěma lety jsem si koupil vůz škoda Yeti 1,2 benzin.vozidlo celkem v pohodě až na trochu všší spotřebu paliva. jezdím již poměrně málo asi 5000 km ročně . po ujetí 8 000 km při sešlapnutí plynového pedálu došlo k prokluzu spojky. to několikanásobnému i po zastavení a opětovném rozjetí. kupodivu po vychladnutí vozidla již k prokluzu spojky nedošlo a spojka se již chovala jako by se nic nepřihodilo. . po tom co jsem tohle probral s kamarádem automechanikem jsem se dozvěděl, že to není závada nad kterou lze mávnout rukou. proto jsem tuto událost ohlásil ještě v záruční době u prodejce vozu. bylo mi sděleno, že se tedy na to kouknou, ale pokud bude zničené obložení spojky tak to vše zaplatím já a pokud se žádná závada neobjeví tak to rovněž vše zaplatím prý ať si připravím 15 000. to mě docela odradilo. chtěl jsem ať alespoň tu chybu někam zaznamenají s tím, že by na to přihlédli pokud by došlo k pozdějším problémům. bylo mi sděleno, že pokud se během záruční doby závada neprojeví nebude později přihlíženo k tomu, že jsem cokoliv hlásil v průběhu garanční doby. s vozidlem jezdím málo za dva roky jen 10 000 km takže i s vadná spojka se může projevit později. taky mě překvapila cena prvé prohlídky, konkrétně se jedna o cenu oleje který mi byl vyměněn. jde o olej PROF.LONGLIFE III 5W vyúčtováno bylo 2760 kč za 4 litry i když se tento olej prodává od 750 - 950 kč za 4 litrové balení. předražení hodné lupičů. další překvapivé zjištění bylo s výměnou kol kdy značkový servis na vyměněná zimní kola nenaklepnul kryty kol a při přejímce vozidla byly pneu zjevně podhuštěné. a na dotaz zda byly kola dohuštěné přijímací technik prohlásil, že samozřejmě ano a na dotaz zda bylo do palubního PC zaškrknuto zimní pneu se divil co to je za nesmysl, ale nakonec prohlásil, že samozřejmě vše bylo provedeno. doma jsem pneu dohustil byl tam tlak asi 1 Kpa naklepnul jsem si poklice do pc jsem zaškrtnul zimní pneu jinak by mi tachometr ukazoval špatně. pro jistotu jsem překontroloval jsem dotažení šroubů. jen nevím zda mi byl vůbec vyměněn olej a filtry. prostě k tomu servisu škoda (auto heler ostrava ) již nemám žádnou důvěru.

  Klady:
  škoda není špatná značka. i když jsem čekal asi hodinu odvezli mě po přistavení domů ze servisu.
  Zápory:
  přijímací technik značkového servisu není člověk na svém místě prostě nezkontroloval si práci po automechanicích tvrdil, že byly provedené věci které nebyly i když jsem poukazoval na podhuštěná kola. použitý materiál značně předražený !!!! po návratu domů jsem musil vše překontrolovat a výměnu pneu zimní za letní zavést do palubního PC. rovněž se mi nelíbí to, že zatím co u jiných značek při prohlídkách a garančních opravách dostanu náhradní vozidlo u škoda značkový servis na to nemám nárok.
  to raději navštívím garážové automechaniky kvalita práce bude sice stejně špatná, ale cena třetinoví :)

  milenecvirtualnimilenky, 09.12.2018 v 14:30 záporná recenze

 • Yeti 1,8 TSI 4x4 - 118 kW

  Naprosto souhlasím s : Yeti 1.8 TSI 4x4 Mám ho čtyři roky. Spotřeba mezi 8,5 až 9 litry. Nic pro šetřílky. Ale auto s tímhle motorem si kupujete pro radost z jízdy. A je fakt, když za to vezmete, lítá asfalt :) Jezdím s ním občas - velmi málo - i v terénu. Je to krtek. Občas se trochu v blátě pod vámi zavlní, ale jede a jede. Na sněhu je výborný. Nebudou vás mít rádi. Jedete jako pán v levém pruhu v ostrém stoupání v deseti centimetrech sněhu. Klady:Pohodlí, komfort, perfektně se s ním parkuje. a dále s tímto příspěvkem: Jezdil jsem s mnoha čtyřkolami : UAZ, Gazik, Hamr, Scout, Subaru Forester..... Takže kritici YETIho jsou trochu mimo mísu. Mám najeto cca 100 tisíc a bez poruchy zatím. Všechno drží jak má. Na silnici spokojenost a v terénu na to že je to SUV s haldexe4 suverém - na mokré trávě ve svahu nemá s výše uvedenými konkurenci, na sněhu naprostá pohoda na blátě jako každý podle toho jak s tím umíte. Opravdu těžký terén jako na tankodromu jsem nikdy nejezdil takže nemohu srovnávat s UVAZ a Hamr do těžkého terénu taky není takže podle mne auto až na malý kufr naprosto vyhovující spíše super. Je to pohodové a pohodlné, svižné autíčko pro radost. Na sněhu luxusní stabilita i na letních pneu- vyzkoušeno. Stěhovák ani autobus to není, pro 4 dospělé s taškami do hotelu super. Pohodlné pro seniory.

  Klady:
  Přesné řazení,
  velmi malý poloměr otáčení- otočit se na silnici žádný problém
  luxusní zátah motoru od spodních otáček jak diesel.
  Pohodlné nastupování, výhled. Na zadních sedadlech kupodivu více místa než např. v Nissanu Qashqai, který je podstatně delší. 4 chlapáci se do auta vejdou slušně. Kufr dostatečný pokud nevozím prkna na chatu nebo 5 členou rodinu se stanem na dovolenou- k tomu jsou jiná auta.
  Spolehlivost modelu - viz recenze malých SUV ( že někdo neumí pracovat se spojkou a díky silnému motoru ji spálí, je druhá věc,) a reznou všechna auta - dnes je to spotřební materiál a tahle zrovna moc ne.
  Přívěs - nepřívěs ani o něm nevíte, stabilita jízdy výborná, i s karavanem.
  Zápory:
  Není pro joudy , pro který je krátká jednička když si myslí , že ji musí točit do 4 tisíc. Převody jsou OK jen se musí trochu myslet a umět.
  Jeden zápor přeci: není na německé dálnice - nad 130 km/hod díky tvaru karoserie benzín mizí...a mizí.

  mirek.sly, 26.05.2018 v 14:31 kladná recenze

 • Škoda Yeti Champion 2.0 TDI 4x4

  Za sebe můžu říct,že za 8 let absolutní spokojenost.Neznám nic lepšího jak motor 103kw 2.0 TDI. Za ty roky jen běžné opravy(servis).

  Klady:
  Nízká spotřeba.O litr nižší než uváděl výrobce v tabulkách.Perfektní sedadla.I při cestě 2200 km z Itálie jsme nemuseli na rehabilitace :D
  Zápory:
  V podstatě žádný-jen po aféře dieselgate se mě v servise snažili vnutit opravu.Když se něco polámalo tak jen v rámci záruky(ventilátor).O rozvody si to řeklo.K záporům není víc co napsat

  astroid, 31.03.2018 v 14:06 kladná recenze

 • Yeti 1.2 TSI - drahá sranda

  Moje první ŠKODA a velké zklamání co se týče spolehlivosti ( vzhledem k pořizovací ceně ! ) , řeším poruchy věcí co jsem u jiných aut ( včetně dvou Fiatů ! ) neřešil , např. cvakající se kabely ve dveřích ala Favorit. Simply Clever - nejlepší škoda je ta firemní jinak domů už to nechci :-(

  Klady:
  Vzhled , vnitřní prostor pro celou posádku , pozice za volantem , výhled z vozu , (prý 4x4 TDI tu nemám ... )
  Zápory:
  motory TSI , poruchovost všeho možného ( i nemožného ) , brutální koroze ! vzhledem ke stáří auta (6let)

  niky.84, 11.12.2017 v 09:15 záporná recenze

 • Škoda YETTI

  Osobně bych nekoupil yettiho do osobního vlastnictví . jezdím s tým v práci a dost často se porucha ,furt něco se kazí, 1,8 TSI má vysokou spotřebu se spousta jinými deficity .Skromně jezdím s konkurenční značkou a je to znat ten obrovský rozdíl....(Honda cr-v,),ve všech směrech .Hlavně v bezpečnosti, stabilitu v kritických situace ,konfortu,odhlučnění,přesnost razení a vůbec ta kvalita materiálu interiéru atd... prostě nudy a dudy Za téměř stejnou kupní cenu.

  Klady:
  má 4 kola :)) a střechu ,když prší tak se nezmoknete ...(",(!)
  v terénu spolehlivá 4x4.
  Zápory:
  Drahý servis, vysoká spotřeba ,drahá kupní cena oproti celkově kvalitě vozidla.

  ertsevlys, 21.07.2017 v 10:51 neutrální recenze

 • Dotaz

  Prosím řekněte mi někdo jestli je toto auto pro nasedání vyšší než běžné typ Felicie nebo v tom není rozdíl, někde jsem vyčetla, že by mělo být vhodné i pro seniory kteří se hůře pohybují. Moc děkuji

  milasvachova, 13.07.2017 v 10:48 neutrální recenze

 • Topení

  Který současný diesel prodávaný v Evropě dobře topí? Možná tak Zetor ). Nejde si připlatit za přídavné topení? Něco podobného máme v dodávkách a je to super. Možná by to tam šlo domontovat dodatečně.

  vjonak1, 11.03.2017 v 20:14 neutrální recenze

 • 2TDI 4x4 - topení

  Dobrý den, toto nebude případ jen vozidla škoda yeti, ale asi všech motorů. Příliš to prostě netopí, za dřívějších dob by si člověk mohl myslet, že jde o vadný termostat, "zarostlé" topení apod... V servisu ze mě udělali blbce, že prý je již standardem vyhřívání sedaček apod., které dodá pocitu tepla. Skutečnost ale je, že pokud motor není v pořádných otáčkách, moc se prostě neohřejete, což se mi za ty peníze, které auto stojí prostě nelíbí. Hezký den.

  prouz, 23.01.2017 v 17:49 záporná recenze

 • YETI 4X4 TDI ROK 2010 A VÝŠE

  Už dlouho jsem neviděl ze by bylo nový auto takhle rezavý. Naposledy Favorit možná Felicie. Všechny dveře puchýře po 5 letech. Předtím octavia 10 let a nic

  Klady:
  Moc jich není, snad výhled z auta.
  Zápory:
  škaredý plastový interiér
  poruchovost motoru
  spojka s dvouhmotou
  prosklená střecha kterou může zatékat do auta
  je to jen spotřební zboží
  klesající kvalita proti Octavii.

  kappy8, 10.01.2017 v 21:44 neutrální recenze

 • YETI 4X4 TDI ROK 2010 A VÝŠE

  Auto mám už cca 1 rok a sem velice nespokojen zkurvenej KONCERN!!! už nikdy do škodovky nepůjdu.

  Klady:
  4x4
  Zápory:
  Cena
  Kvalita
  Koroze

  kappy8, 10.01.2017 v 21:40 neutrální recenze

 • YETI 4x4 TDI 84 KW

  Jezdil jsem s mnoha čtyřkolami : UAZ, Gazik, Hamr, Scout, Subaru Forester..... Takže kritici YETIho jsou trochu mimo mísu. Mám najeto cca 100 tisíc a bez poruchy zatím. Všechno drží jak má. Na silnici spokojenost a v terénu na to že je to SUV s haldexe4 suverém - na mokré trávě ve svahu nemá s výše uvedenými konkurenci, na sněhu naprostá pohoda na blátě jako každý podle toho jak s tím umíte. Opravdu těžký terén jako na tankodromu jsem nikdy nejezdil takže nemohu srovnávat s UVAZ a Hamr do těžkého terénu taky není takže podle mne auto až na malý kufr naprosto vyhovující spíše super.

  Klady:
  podle užitných vlastností super cena
  spolehlivost - držák
  nízká spotřeba na okreskách mezi 3,8 - 5,5
  na dálnici 5,8 - 6,8 podle toho jak se jede
  při jízdě s tunovým vozíkem se zvýší spotřeba o litr - pohoda
  Zápory:
  malý kufr
  možná zbytečně tvrdý povozek

  hubacek344, 17.12.2016 v 20:49 kladná recenze

 • Dobrý vůz,za dobrou cenu.

  Koupil jsem starší = r.v. 2011 = diesel 2.0 tdi,jede bez problémů,pohodlí,teplo,klima super.

  Klady:
  Spotřeba město = do sedmi litrů v hustém provozu,mimo obec na dobrých cestách nebo dálnici to je do pěti litrů při stokilometrové rychlosti a více.
  Zápory:
  Občas se zanese filtr prachových částic,ale spraví se to samo při šedesátce na trojku,dva tisícesto otáček po dobu ujetí pěti kilometrů......V zásadě spokojený.

  skodayetilasovsky, 11.12.2016 v 20:06 neutrální recenze

 • 1:2TSI

  Je to týden co má 100 000 první destičky-kotouče-na jaře přední tlumiče brzdy, zadní .... dutiny nástřik ze zpod po 2 letech !!!! Znovu

  Zápory:
  Nad zadní nárazník ,,,,když zasněží tak to ze zpod pod dveřmi zamrze a neotevře se - blbost .......

  jardakvlh, 08.12.2016 v 21:08 kladná recenze

 • Vybíjení aku

  Mám odborný dotaz - je možné, aby se zapnutým režimem START-STOP s aut.převodovkou po delším "popojíždění" došlo k vybití baterie?

  Klady:
  Máme ho druhý den, zkušeností málo

  jindralad, 03.11.2016 v 23:43 neutrální recenze

 • Yeti 2,0 Tdi 81KW

  S autem jsem maximálně spokojen, mám ho od nového a nyní najeto 233 tis. a bez jediné závady, jasný že měním žárovky olej, brzdy - kotouče ve 120tis. Není to žádné letadlo na závodění ale opravdu kvalitní držák, kolegové mají Hyunday i20 - vím že to nelze srovnávat ale dávají za servis 4x tolik, motor ve 120tis K.O. Yeti snese i menší ofroad, ne žádnou divočinu, ale lesní a polní cesty kde ostatní si neodváží s přehledem projede. Jedinou vítku kterou bych měl je komfort při delších cestách. Menší kufr ? mě postačuje. Je to opravdu super držák.

  Klady:
  spolehlivost
  žádné závady
  vyšší posaz
  spotřeba 5,4l nafty - a to ho nešetřím, dá se i za 4,6l
  Zápory:
  komfort při delších cestách

  miroslavbalatka, 25.10.2016 v 07:17 kladná recenze

Porovnáváte 0 inzerátů zobrazit porovnání zrušit porovnání