Aktuální nabídka inzerátů Subaru Tribeca

Zkušenosti majitelů s Subaru Tribeca


Zkušenost

Chyba: Musíte vyplnit všechny údaje.

Vaše vlastní zkušenost byla přidána.

Vložit zkušenost
 • Automat

  Není třeba se převodovky bát. Pokud nemá najeto nějak nehorázně moc anebo pokud se s ní netahalo dlouho něco těžkého, tak bude zcela v poho. Je třeba tam lít to, co je předepsáno a je to v poho. Neobjevily se nikde žádné špatné zkušenosti.. A k tomu funguje opravdu příjemně a dobře - teda v 3,6. Zkoušel jsem i 3,0 a nebylo to úplně ono. Do nového modelu to softwarově hodně vylepšili..motor to samé. Bohužel pro mě - 3,0 se mi líbí více :-D

  Klady:
  Pohodlí na delší trasy, stálé 4x4, převodovka, atmosferický motor, spotřeba cca 13-14 LPG a to nejezdím striktně na spotřebu. Průběh výkonu 3,6tky, hodně dobře vyladěný tempomat, ticho jak v kostele, 7 míst a spoustu dalšího.
  Celková technologie a filozofie Subaru.
  Totálně neokoukané auto.
  Líbí se mi a mám ho rád :-)
  Zápory:
  Drnčení od zadních sedadel, volant nejde nastavit v podélné ose.
  Problémy z přihlášením - americká specifikace. Jen jeden možný rozměr pneu (také kvůli tomu, že je to amerika)
  Nějak rychle nabíhají kilometry :-)

  zdzislawm, 25.02.2015 v 21:43 neutrální recenze

 • PRosím o rady.....

  Dobrý den. Už asi rok tohle auto sleduji a nastala doba,kdy si ho mohu asi dovolit:-) Jen mám obavy y automatu... Máte někdo zkušenost s životností? Dělal jsem už totiž repas na Audi A4 2.5TDi i na 3koda Octavii 2 DSG a jde asi u tohodle auta ještě o výřší investici,kgeré se už po mé smůle na auta bojím.-) Dík za odpovědi a všem tady mnoho štastných km bez oprav a nehod:-)

  vitakapo, 15.08.2014 v 21:43 neutrální recenze

 • B9 3.0 7míst

  naprostý souhlas s pedchozími příspěvky. Vlastním tohle Subaru 3 roky jako svoje první Subaru. Měl jsem"cukání" Tribecu vyměnit, ale na jednu stranu s hrůzou, na druhou však s uspokojením jsem zjistil, že není za co, nemá konkurenci :-). Mám namontován LPG, pro tento motor se nedoporučuje, ale pokud se s ním jezdí slušně, myslím, že se dožije hromady spokojeně najetých km...

  Klady:
  žádné problémy, v servisu jen běžná prohlídka, mě se velmi líbí vzhled jak vnější, tak i interiér....
  Zápory:
  snad jen ta spotřeba...no a trošku línější, ale ono to není auto na závodění, že :-)

  radovan.prokop, 02.04.2014 v 09:27 kladná recenze

 • Tribeca 3,6

  Mám jej necelé čtyři roky, jako své čtvrté Subaru (první 2,2 litr sedan, pak Legacy 2,5 kombi automat, pak Outback 3,0litr automat a teď toto.) S hrůzou si říkám, že až budu chtít Tribecu jednou vyměnit za novější, kde ji seženu, jestliže ji už není vidět v nabídkách !

  Klady:
  Stroj na hltání kilometrů za jakéhokoliv počasí.
  Velmi dobrá spotřeba vzhledem k výkonu , stálému náhonu 4x4 a automat.převodovce. Jezdím asi za 14 litrů, což je slušné.
  Zápory:
  Obava, že už nebudou v prodeji.

  maguille, 07.11.2013 v 08:09 kladná recenze

 • TRIBECA

  VLASTNÍM AUTO UŽ VÍCE NEŽ ČTYŘI ROKY A MÚŽU JEN DOPORUČIT.OPRAVDU JEN VYPADÁ NA LEŠTĚNKU - NENECHTE SE ZMÁST DESIGNEREM ALFY ROMEO.JE TO PRAVÉ SUBARU KTERÉ VÁM NEZŮSTANE NIC DLUŽNÉ - DOVEZE VÁS KAMKOLI UKÁŽETE PRSTEM.A SPOTŘEBA SE DÁ UHLÍDAT DO 11L COŽ NA 3L PŘI 180KW JE DOCELA ZAJÍVÝ ÚDAJ.TO ANI MAJITELE OOOO Q7 V 3L NAFTĚ NEDOKÁŽOU POCHOPIT.ALE NEZNÁM PROBLÉM S MOTOREM NEBO PODVOZKEM.AUTO JE OD VÝROBCE TAK NADDIMENZOVANÉ ŽE NEJDE ZNIČÍT.A PALIVEM UŽ VŮBEC NÉ DO BENZÍNU NÁM SRAČKY NELEJOU.CHUDÁCI CO MAJ NAFTU.SEBELEPŠÍ MOTOR JDE DO KYTEK.A NA BOLESTI TURBA TADY SNAD ANI NIC PSÁT NEBUDU.

  Klady:
  SUBARU
  Zápory:
  BOHUŽEL NEJEZDÍ ZA 4,5L ALE ZA TO SE NEVIDÍME KAŽDÝ DEN V SERVISU

  299299, 17.11.2012 v 23:39 kladná recenze

Porovnáváte 0 inzerátů zobrazit porovnání zrušit porovnání