Auto domů

Auto domů

Máte vyhlídnuté auto, ale současný stav vám nedovoluje zajet se na něj podívat? Nevadí. Vybraní prodejci vozidel nově nabízejí službu, kdy vám přivezou vůz k prohlídce až před váš dům. Přesné podmínky služby vám sdělí konkrétní inzerent.

Aktuální nabídka inzerátů Subaru XV

Zkušenosti majitelů s Subaru XV


Zkušenost

Chyba: Musíte vyplnit všechny údaje.

Vaše vlastní zkušenost byla přidána.

Vložit zkušenost
 • Subaru XV 2.0 D 108kw nafťák od Subaru

  Subaru 2.0D Japonskému koncernu FHI nelze upřít sympatickou snahu. Na evropském trhu, by mu v podstatě vůbec nemuselo záležet, přesto však pouze pro něj vyvinul a postavil neobvyklý plochý dieselový motor, který se pochopitelně musel ještě dělit o prodeje s benzínovými agregáty. Dobře míněnou iniciativu poněkud zkomplikoval fakt, že Subaru chybělo více zkušeností, které se projevily odcházejícími vstřikovacími jednotkami, komplikovaným vypalováním filtru pevných částic, karbonizací, slabě dimenzovanou spojkou, nadměrným zahříváním při zátěži a někdy i celkovým kolapsem motoru. Moje XV to potkalo ve 147 tis. km a zastavilo se. Oprava dosti nákladná,ale už zase jezdí a doufám,že jezdit dlouho bude.Subaru XV je naše domácí srdcovka.Spotřeba je na 4x4 super,cca 7 l .Pokud bych měnil,tak opět Subaru,ale asi benzín.

  Klady:
  Výborný podvozek
  Dobrá výbava
  Spotřeba
  4x4
  Zápory:
  Spolehlivost motoru

  novota5p, 03.03.2020 v 22:03 neutrální recenze

 • Subaru XV 2.0 110 KW

  Kvalita,spolehlivost,boxer 2.0i 110kw s manuálem.Nyní mám najeto cca 138tis.km,běžná údržba.Oleje,filtry,gumičky stěračů.

  Klady:
  Motor
  manuál
  bezporuchovost
  podvozek
  4x4
  Executive výbava
  Zápory:
  nevím

  otop2, 19.02.2020 v 18:32 kladná recenze

Porovnáváte 0 inzerátů zobrazit porovnání zrušit porovnání