Auto domů

Auto domů

Máte vyhlídnuté auto, ale současný stav vám nedovoluje zajet se na něj podívat? Nevadí. Vybraní prodejci vozidel nově nabízejí službu, kdy vám přivezou vůz k prohlídce až před váš dům. Přesné podmínky služby vám sdělí konkrétní inzerent.

Aktuální nabídka inzerátů Volkswagen New Beetle

Zkušenosti majitelů s Volkswagen New Beetle


Zkušenost

Chyba: Musíte vyplnit všechny údaje.

Vaše vlastní zkušenost byla přidána.

Vložit zkušenost
 • Brouk

  CHceš li auto s problémy nakupujte u Spemy v NJ

  nototo62, 11.06.2017 v 18:01 záporná recenze

 • dotaz beetle

  ahoj lidi potřebuju se zeptat jake motory sou u beetla nejlepsi :D uvazuji o koupi tihiti auta ale potrebuju poradit od lidi kteri maji zkusenost s beetlem :) osobne bych bral naftove provedeni 1.9 tdi 66kw :) ale necham si poradit :) prosim vas jestli by mi nekdo napsal jaky sou vyhody a nevyhody u motoru u beetla dekuji mnohokrat za odpoved :)

  adam886, 08.09.2013 v 21:28 záporná recenze

 • Automat

  Ahoj máme doma broučka v automatu a je to do města nejlepší auto co jsem kdy měly. Vřele doporučuji.Porucha za dva roky používání žádná.

  palecpalec, 18.08.2011 v 10:45 záporná recenze

 • slabý průměr

  Auto jsem příležitostně řídil, když měla moje přítelkyně mámu v nemocnici a upřímně řečeno " hodně slabý průměr " - hlučný motor 1.9 TDi i v nízkých otáčkách, zbytečné velká palubní deska, která způsobuje vrzání " tvrdých plastů ", nic moc sedačky..nepohodlné, bez bočního vedení ( ten samý typ sedaček najde ve fábii první generace ), příšernej přístup k žárovce - musel jsem jednou měnit..sice je tam nějaká páčka, ale chce to vynaložit hodně síly a musí se vyndat celý světlomet...celkově nepraktický přístup k čemukoli v motorové části, nepraktické nastupování dozadu, i když se sedačky posounou dopředu při sklopení, žalostně malý kufr, vysoký aerodynamický hluk. Co oceňuju, je prostor nad hlavou na předních sedačkách a nižší spotřeba motoru a image...jinak fakt žalostný a nepohodlný auto. Dovolím si říct, že Felicie je pohodlnější a tišší.

  rightup, 27.04.2010 v 17:26 záporná recenze

Porovnáváte 0 inzerátů zobrazit porovnání zrušit porovnání