Auto domů

Auto domů

Máte vyhlídnuté auto, ale současný stav vám nedovoluje zajet se na něj podívat? Nevadí. Vybraní prodejci vozidel nově nabízejí službu, kdy vám přivezou vůz k prohlídce až před váš dům. Přesné podmínky služby vám sdělí konkrétní inzerent.

Aktuální nabídka inzerátů Volkswagen Tiguan

Zkušenosti majitelů s Volkswagen Tiguan


Zkušenost

Chyba: Musíte vyplnit všechny údaje.

Vaše vlastní zkušenost byla přidána.

Vložit zkušenost
 • VW Tiguan Sport a Style 2,0 TDI 4Motion 7st. DSG

  Bohužel jsem si myslela, když si koupím nové auto, že nebudu muset muset řešit kromě předepsaných servisních prohlídek skoro nic! Bohužel opak je pravdou!!! Vlastním ho od února 2011. Do 30 tis km v pohodě....ale to se zajíždělo :) Nicméně po 30tis začal zvonivý zvuk pod kapotou. Ve VW mě bylo řečeno, že to je normální a že to je samočistící proces, dělo se to čím dál častěji....takže další návštěva ve VW a odpověď´ zněla, že to je comonrail....jasně jako ženská jsem nevěděla co to je :( no a při 60tis mám na výměnu tři ze čtyř vstřiků!!! Podotýkám, že jsem čerpala pouze u známých benzinek OMV, SHELL, BENZINA. Samozřejmě jsem si neprodloužila záruku na 4 roky, což by se mě jistě finančně vyplatilo. Píšu to zde proto, že ve VW se k tomu stavěli laxně!!! Což mě fakt dopálilo ze všeho nejvíc. Možná mám fakt jen smůlu na kus, ale za ty peníze by mělo něco vydržet. Takže to je má zkušenost s Tiguanem. Bohužel VW už nikdy!!!

  Klady:
  Do 30tis.

  a.augustova, 19.07.2014 v 21:26 záporná recenze

 • Značka VW už zdaleka není,co bývala!!!

  Toto provedení má psanou spotřebu cca 6,5L/100km.S tím se však při běžném provozu rozlučte.Na digitálním ukazateli vám auto sice tuto hodnotu ukáže,ale když si spočtete spotřebu od plné nádrže do plné,tak zjistíte,že je faktická spotřeba zhruba o 2litry výše!!!VW podvádí zákazníka jak jen to jde!!!

  Zápory:
  Absolutně nedoporučuji kupovat značku VW.Jejich auta jsou předražená a zdaleka nesplňují běžnou kvalitu bývalých VW modelů...

  kroupastanda, 17.04.2013 v 22:31 záporná recenze

 • Nejspíš podvod - Auto je ve Španělsku a peníze chtějí předem! POZOOOR!

  Na telefon nikdo neodpovídá a ani nezvedá, na e-mail odepsali úplně z jiného e-mailu, že chtějí peníze předem, protože je auto ve Španělsku. A za včerejší den se kontakt zde (e-mail, telefon, a město) zcela změnily.... Fakt je to divné, Pozor na to

  barbora.90, 13.06.2012 v 11:51 záporná recenze

 • FAKEEEEEE....POZOR LIDÉ

  Neni to pravda ,on mysli ze je chytry ale on chci janom ukrad !!! jakto mozni auta co stoji minimalne 350000 on to ma za 180000 ??? kdybych ma criza tak mohl to prodavat v nejaky auto bazar aby mohl dostat vic a hned !!!!! ja to dam na policie...tak musis sondat ten inzirat nebo ti nejdou policie !!! a jeste byl vcera jiné jmeno a jina adressa !!!!

  barbora.90, 13.06.2012 v 11:39 záporná recenze

Porovnáváte 0 inzerátů zobrazit porovnání zrušit porovnání