Aktuální nabídka inzerátů Volvo XC70

Zkušenosti majitelů s Volvo XC70


Zkušenost

Chyba: Musíte vyplnit všechny údaje.

Vaše vlastní zkušenost byla přidána.

Vložit zkušenost
 • Volvo Svedsko

  Dobrý den,pokud chcete Volvo ze Švédska, napište .

  Klady:
  Poctive Volvo

  chcipoctiveauto, 31.07.2019 v 12:23 neutrální recenze

 • Volvo XC70 5tiválec ropa 4x4 automat

  Volvo je Volvo, kdo ho zažil nic jiného nechce. Neuvěřitelná tuhost karosérie, pocit bezpečí a poctivého materiálu kolem sebe. Např. kůže. Prostě pořádná silná kůže, žádná vytahaná umělá koženka. Přepínače, čepy, brzdy atd. stavěné jak pro náklaďák,... Úžasně pohodlné auto s výbornou světlou výškou. Přejedete kdejaké tramvajové koleje a na chalupu nejideálnější vůz. Auto vhodné jak do města, tak do přírody. S tažným je to ideální pracant. Kufr no comend. Prostě neošizený vůz. Nevím jak současné modely 2017 a výše. Zda budou tak sloužit jako předešlé XC70ky.

  Klady:
  Doporučuji jen motor originál výrobce Volvo - 5-tiválec diesel, má označení D4 nebo D5. Ten potřebuje jen olej, filtry, naftu. Nic jiného !!!
  Zápory:
  žááááááádnnnnné a pokud, tak řídká servisní síť Volvo

  jokar, 27.02.2018 v 11:50 kladná recenze

 • Volvo

  Volvo Volvo jako takové je skvělé auto.Vyjímkou je platforma P1 čili modely V50,S40II,C30.Zde kralují motory 2,0D a 1,6D oba dva jsou symbolem nespolehlivosti.1,6D je slabá a většinou tak vyhoněná,že olej teče všude možně.2,0D je zase znám ohýbáním ojnic a vadnými vstřiky,čerpadlem atd. Pokud Volvo pak určitě tzv".Dospělé" modely V70,XC70,S80,S60,XC90.Nicméně i zde by si lidé měli uvědomit,že průměrné nájezdy v Itálii a Německu bývají od 40 do 80 tis.ročně.Takže představa že 12 leté auto má najeto 180tis km je vážně velmi naivní.Zabývám se poradenstvím při koupi již několik let,a myslím,že úspěšnost výběru bude okolo 90% .Jsem schopen Vám poradit,nebo se jet s Vámi na auto podívat.Tyto služby něco stojí,ale věřte,že je to mnohonásobně levnější,než "výhodná koupě" která se vám následně mnohonásobně prodraží.Pokud máte zájem o jakékoliv informace,můžete mne kontaktovat na tel 775148152

  Klady:
  Volvo dovolí dlouho odkládat údržbu,auta mají vynikající antikorozní ochranu
  Zápory:
  Bohužel ani u auta stočeného o 400tis km to laik nepozná.Volvo i když je vrak je pořád na mnohem lepší úrovni než běžná auta.Zákazník to pak bohužel pozná až při návštěvě servisu,nebo prvních problémech.

  martinopel, 11.12.2016 v 03:29 kladná recenze

 • Individuální dovoz aut z německa

  www.nemecka-auta.cz

  ajeto.ajeto, 23.11.2016 v 19:31 neutrální recenze

 • XC70 s D5

  Jestli hledáte Klid a Jistotu za každého počasí je tento vůz správná volba. Po sedmistech kilometrech cestou ze zasněžených Alp jsem vystoupil bez známky únavy či bolesti zad. To auto je prostě neuvěřitelně pohodlné. Pro celou posádku. Kufr je asi nafukovací. A s rakví na střeše spotřeba 7.8l svižné jízdy. Na sněhu Haldex funguje výborně, ať si subaristi říkají co chtějí. Navíc jde krásně za plynem a ty řeči že se mu nechce kroutit zatáčky jsou blábol. Dá si říct. Na sněhu i driftuje. Ač jsem řídil jiná, srovnatelná auta, XC mi dalo největší radost z řízení. Možná BMW řady 5 s Xdrivem je dravější ale za ty prachy...XC 70 je nejlepší rodinný kombík, který jsem kdy řídil.

  Klady:
  ovladatelnost, prostor, pohoda za volantem
  Zápory:
  velmi hlasitě pípá dokud se všichni sedící nepřipoutají

  kjur.rva, 08.04.2015 v 23:21 kladná recenze

 • Volvo XC70 D5 AWD Summum Aut.

  Tak nevím nevím,rok 2008 za 129tis? podvod

  seal.6, 18.05.2014 v 13:24 záporná recenze

 • XC70 cena 170000

  je to podvod peníze poslat do Anglie

  Zápory:
  podvod

  baronok, 17.05.2013 v 16:50 záporná recenze

 • VOLVO XC 70

  Tohle auto je v pořadí mé šesté a jsem si jistý,že nejlepší.Zvažoval jsem ještě jiné "čtyřkolky",ale nakonec vyhrálo tohle Volvo XC 70,což je takový zajímavý kompromis mezi klasickým kombíkem a vyšším,menším SUV. Mám ho v úplně plné výbavě,automatu (kterého jsem se nejdříve bál) a motorizaci 2.4D 120KW,což je pro vůz této třídy asi ideální motorizace.Kupoval jsem ho ve 180 t km,nyní mám 230 t km. Váha vozu je pro mě jakož to klidnějšího řidiče výhodou,sedí mu dálnice,rychlostní komunikace.Pro závodníky na klikatých okreskách může být na obtíž,neboť tohle auto prostě nerado kličkuje a na ostřejší jízdu a závodění mezi městečky na "trojkách" to prostě není. Na vozu se mě líbí obrovský vnitřní pocit bezpečí,vyšší světlost,která je u nás k nezaplacení,jako řidič z Vysočiny a náruživý lyžař oceňuji i pohon 4x4..Přesto jsem vůz už při testech zahrabal v asi půlmetrovém sněhu,pak už se mnou měl co dělat i traktor. Při své spíše lehké noze a poměru 50:25:25 město/okresky dálnice mám spotřebu 7-8litrů nafty,počítač ukazuje o litr méně,ale já beru údaje z tankování. V mrazech,kdy je aktivní příhřev a čistě městském režimu jsem se dostal i na 10 litrů,ale auto jelo kalamita,nekalamita a hlavně v něm bylo opravdu brzy teplo.Schopnost udržet si teplo i při vypnutém motoru a bufíku považuji za další klad,který u auta velmi cením. Jako milovník kvalitního zvuku oceňuji i kvaltní audio soupravu vozu. Ze servisu jsem krom náplní dělal : palubní desku, což je bolest skoro všech volváčů,která se projevila nejdříve u hodin,pak občasným výpadkem celých budíků,až nakonec neukazovaly skoro vůbec. Ae obrácení se na ty pravé lidi mě stálo asi třetinovou cenu,než v autorizovaném servisu. Startér Čepy

  Klady:
  Bezpečný vůz,vyšší světlost
  Zápory:
  Asi žádné,snad ta palubní deska

  lubomir.cumpl, 28.08.2012 v 08:46 kladná recenze

Porovnáváte 0 inzerátů zobrazit porovnání zrušit porovnání