Nalezli jsme 22 firem,

Výsledky hledání prodejců

A+V AUTOBAZAR

Autobazar. Nabízíme prodej, výkup, protiúčet, leasing, úvěr a pojištění vozidel. Zároveň vám dokážeme zprostředkovat prodej nových vozů Škoda a užitkových vozů VW. Denně v nabídce více jak 150 vozidel. Prověření původu vozidel CEBIA a CARDETECT.

Počet inzerátů: 127 - Rosice Brněnská 1343

Auta - Radek

Provozujeme autobazar.

Počet inzerátů: 6 - Hostěnice Hostěnice 183

Auto Hanák

Prodáváme autodíly na osobní, nákladní auta a motorky, oleje Castrol, Motul. Půjčovna střešních boxů Thule. Autobazar a motobazar - prodej, výkup, leasing a pojištění. Dovoz aut z Německa a EU s garancí ujetých kilometrů.

Počet inzerátů: 35 - Kuřim Tišnovská 305

Auto JPN

Jsme autocentrum o kapacitě až 150 prověřených vozů. Nabízíme nadstandardní služby, individuální přístup s péčí o zákazníka a zázemí moderního autoservisu. Odtahová služba pro Brno a okolí. Sjednáváme povinné a havarijní pojištění, úvěr, leasing, výkup, STK.

Počet inzerátů: 154 - Pohořelice Znojemská 1106

AUTO TS IMPORT BRNO s.r.o.

Zabýváme se přímým dovozem prověřených osobních a dodávkových vozidel ze států EU. Zajišťujeme formality spojené s registrací vozidel,přípravu a realizaci STK/EM,spotřebitelký úvěr,levné povinné a havarijní pojištění.Možnost nákupu protiúčtem.Výkup za hotové.

Počet inzerátů: 97 - Troubsko Jihlavská 21

Autobazar Auto Centro - Rajhrad

Provozujeme autobazar s nabídkou ojetých vozů. Poskytujeme prodej a výkup za hotové. Zajistíme úvěr, leasing, pojištění a zprostředkování STK. Nabízíme služby autoservisu a vrakoviště, nehodovou službu a poskytnutí náhradního vozidlo. Zabýváme se ručním mytím aut a čištěním interiéru.

Počet inzerátů: 339 - Rajhrad Stará pošta 750

AUTOBAZAR automobilovysvet.cz

Dovážíme vozy z EU. Pokud si nevyberete z nabídky autobazaru, který je dostupný z dálnice D1, zajistíme pro Vás dovoz automobilu dle Vaších představ a potřebné formality - STK, přepis, financování, úvěr. Autobazar, výkup vozů, protiúčet, komise. Další služby: Splátky

Počet inzerátů: 64 - Troubsko Jihlavská 2

Autobazar Hadraba

NOVĚ V ROSICÍCH 10km od BRNA

Počet inzerátů: 101 - Rosice Brněnská

Autocentrum Cars Forever

Jsme moderní autocentrum s komplexní nabídkou pro motoristy.Nabízíme prodej vozů,výkup za hotové,protiúčet,leasing,úvěr.Zdarma možnost prohlídky a diagnostiky vozu v našem autoservise.Ke každému vozu certifikát Cebia zdarma.

Počet inzerátů: 7 - Tišnov Červený Mlýn 380

AUTOCENTRUM JIŘÍKOVICE

Dovezeme vám jakékoli auto nebo motorku na zakázku dle vašich požadavků, dovoz a prodej havarovaných vozidel všech značek.

Počet inzerátů: 8 - Jiříkovice Rohlenka 251

AUTOMARKET TRUCKS, s.r.o.

Poskytujeme zánovní a použitou dopravní technikou, komunálními a stavebními stroji. Jde o sklápěče, mixy, nosiče kontejnerů, auta pro stavebniny, vozy pro kontejnerový svoz odpadů, speciály pro zimní údržbu, úklid atp. Nabízíme dovoz na zakázku, komisní prodej, financování nákupu a výkup vozidel.

Počet inzerátů: 69 - Troubsko, Veselka, Jihlavská 1a

Cars for Life s.r.o.

Naše společnost je zaměřena na dovoz a prodej kvalitních ojetých vozu z EU s možností online prověření původu vozu. Poskytujeme kompletní pojištení vozidel + leasingovou nebo úvěrovou smlouvu Více informací naleznete na webových stránkách. /NOVĚ sídlíme v areálu BOSCH CAR SERVIS AUTO TRNKA/

Počet inzerátů: 94 - Rosice u Brna, (areál BOSCH CAR SERVIS AUTO TRNKA), Zastávecká 1092

CROSS SPEED, s.r.o.

Jsme rodinná firma s více než dvacetiletou zkušeností s přepravou paletového zboží po České republice a západních státech Evropy.

Počet inzerátů: 4 - Branišovice Branišovice 179

E-AUTO

Dovoz kvalitních vozů z Německa i na objednávku - nákup a prodej aut.Tel.602547713

Počet inzerátů: 6 - Brno-Kuřim Tišnovská

Ivacar 2000 a.s.

Zajišťujeme autorizovaný prodej a servis nových i ojetých vozidel ŠKODA. Nabízíme testovací jízdy, financování, pojištění automobilů či dodání originálního příslušenství. Věnujeme se opravám karoserie a lakovaných ploch, převodovek, čelního skla či plastových dílů, servisu klimatizace i baterie.

Počet inzerátů: 18 - Ivančice Krumlovská 30

KT MOTORSPORT

Prodej a výkup vozů, autobazar.

Počet inzerátů: 56 - Modřice Brněnská 404

MG Racing Motoshop

Prodej automobilů, motocyklů, náhradních dílů, přileb a oblečení. Nabídka služeb motoservisu a pneuservisu.

Počet inzerátů: 6 - Česká u Brna Česká 308

OK - AUTA

Provoz autobazaru. Dovoz a prodej nehavarovaných osobních a užitkových vozidel se servisní knížkou z Evropské unie včetně osobních a užitkových vozidel. Možnost leasingu či úvěru.

Počet inzerátů: 69 - Pohořelice Dlouhá 43

PS Centre car, s.r.o.

Prodej vozidel z operativních leasingů ČR, garance původu a najetých KM, servisní a škodní historie. Ojeté, zánovní a nové vozidla nabízené v rámci komisního prodeje, nebo vykoupené. Garance vozidel bez zástavních práv, finančních závazků, leasingů nebo půjček. Doživotní záruka na původ vozidla. P

Počet inzerátů: 37 - Moutnice Moutnice 20

Tomáš Marek

Prodej a výkup automobilů.

Počet inzerátů: 0 - Modřice, Modřice, U Vlečky