Nalezli jsme 21 firem,

Výsledky hledání prodejců

ACS TRANS, spol. s r.o.

Naše dopravní společnost zajišťuje přepravu zboží v rámci celé ČR a zemí EU. Hlavní činností firmy je přeprava osobních a dodávkových automobilů, převážně dovoz přímo dealerům osobních vozidel či autobazarům. Dále nabízíme plachtovou nákladní dopravu zboží s návěsy značek Schmitz a Kögel.

Počet inzerátů: 9 - Kolín, Kolín IV, Polepská

Auto-Martin

Dovozy a přepravy vozidel.

Počet inzerátů: 3 - Kouřim, Kouřim, Podskalí

AUTOARENA KOLÍN

Autobazar nabízí nehavarované, prověřené ojeté automobily z EU.

Počet inzerátů: 84 - Křečhoř Kutlíře,

Autobazar Kolín

Prodej aut všech značek, pneumatik a náhradních dílů. Možnost zajištění leasingu či pojištění.

Počet inzerátů: 65 - Kolín Třídvorská

AUTOBAZAR SYŘIŠTĚ

Nabízíme kompletní služby spojené s prodejem osobních a užitkových aut. Nabízíme zprostředkování úvěru, leasingu a pojištění. Provádíme výkup aut na protiúčet.

Počet inzerátů: 76 - Kolín, Kolín V, Tovární

Autocentrum Douša

Kromě prodeje a servisu vozů u nás můžete využít služeb autobazaru, autoservisu, pneuservisu, autopůjčovny a odtahu vozidla při nehodě nebo poruše. Nabízíme širokou nabídku finančních služeb, mimořádné podmínky pojištění a další služby.

Počet inzerátů: 24 - Pečky, Pečky, Žerotínova

AUTOSALON SUZUKI

vozy z jsou umístněny na třech provozovnách. sledujte popisy vozidel! Společná inzerce CAR & OLDIES s.r.o SUZUKI Hron Veltruby

Počet inzerátů: 37 - Veltruby, Veltruby, Kolínská

Car Aukce spol. s r.o.

Provozujeme internetové aukce ojetých automobilů a zabavených vozidel pro fyzické i právnické osoby.

Počet inzerátů: 74 - Kolín, Kolín V, K Raškovci

Clever Cars s.r.o

Možnost vykoupení vašeho vozu protiúčtem.Sjednání zák.a hav.poj.

Počet inzerátů: 15 - Nebovidy Nebovidy,

DOVOZAUTA

Dovoz a prodej karavanů a automobilů z EU. Výběr z různých značek a cenových kategorií např.: Škoda, Peugeot, Ford, Citroën, Volkswagen. Možnost prověrky vozu. Provozujeme čerpací stanici v areálu autobazaru.

Počet inzerátů: 146 - Pečky, Pečky, Petra Bezruče

Family Cars

Autobazar osobních a užitkových vozidel.

Počet inzerátů: 78 - Kolín, Kolín V, Třídvorská

HILDA MOTORS s.r.o.

Naše společnost se zabývá od roku 2014 prodejem kvalitních a ověřených vozidel, která pro vás vybíráme od našich obchodních partnerů. Nabízené vozy pocházejí z ukončených operativních leasingů nebo přímo od autorizovaných dealerů.

Počet inzerátů: 17 - Doubravčice, Doubravčice, K Jízdárně

KLÁN, spol. s r.o.

V nabídce naleznete motorová a jiná vozidla z předčasně ukončeného financování společnosti s Autoleasing a.s. a z pojistných událostí Kooperativy, pojišťovny a.s. Vienna Insurance Group připravená do některé z plánovaných dražeb.

Počet inzerátů: 15 - Kolín, Kolín V, K Raškovci

Louda Auto a.s. - Škoda plus

Působíme na českém trhu od roku 1992. V našich pobočkách nabízíme autorizovaný prodej a servis osobních i užitkových vozů Volkswagen, Audi, SEAT, Škoda, Mazda, Ford, Hyundai, Renault a Dacia. Nabízíme prodej ojetých vozů. Poskytujeme poradenství v oblasti financování, leasingu a pojištění vozidla.

Počet inzerátů: 28 - Kolín Havlíčkova

Petr Procházka

Dovoz, výkup a prodej ojetých automobilů. Zajišťujeme komisní prodej a financování na osobní a užitková vozidla. Nabízíme poradenské služby. Prodej osobních nákladních automobilů.

Počet inzerátů: 150 - Kolín, Sendražice, Ovčárecká

STYX CAR

Autorizovaný dealer Honda s dvacetiletou tradicí. Prodej nových automobilů, leasing, prodej formou protiúčtu za Váš ojetý vůz. Výkup automobilů Honda. Autobazar, servis vozů všech značek, prodej a servis zahradní techniky, elektro centrál, sněhových fréz.

Počet inzerátů: 19 - Kolín, Kolín IV, Klejnarská

TUCAR

Firma nabízí na českém automobilovém trhu kvalitní služby spojené s automobily amerických značek Dodge, RAM, Cadillac a Chevrolet ve svém prodejním a servisním centru. Kromě prodeje nových vozů nabízí společnost také kompletní poprodejní služby.

Počet inzerátů: 49 - Tuklaty, Tuklaty, Hlavní

UNIKOM,a.s. koncesionář Peugeot

Autosalon Peugeot Vám kromě široké nabídky skladových vozů nabízí i kvalitní autorizovaný servis. Poskytneme Vám kompletní servisní služby, komplexní technické prohlídky a kontroly emisí, údržbu klimatizací a další služby. Zároveň Vám naše autopůjčovna může zajistit i náhradní vozidlo.

Počet inzerátů: 23 - Kolín, Sendražice, Osecká

Z-CARS

Zabýváme se výkupem, prodejem a zprostředkováním prodeje vozidel všech značek a typů, dovoz vozidel ze zemí EU (specializace na vozy Škoda). Dále nabízíme veškeré služby spojené s nákupem a prodejem vozidel jako např. povinné ručení, pojištění, zprostředkování leasingů - úvěrů, registrací vozidel.

Počet inzerátů: 35 - Český Brod Chouranice

Zdeněk Musílek

Již od roku 2002 se zabýváme zakázkovým dovozem motocyklů,osobních a nákladních vozidel ze zemí EU a USA. Svým zákazníkům nabízíme maximální péči při výběru vozu,veškeré služby při registraci nebo převodu vozidla,zajištění servisu,technické kontroly,možnost sjednání pojištění nebo povinného ručení.

Počet inzerátů: 8 - Kolín, Sendražice, Ovčárecká