Nalezli jsme 13 firem,

Výsledky hledání prodejců

Scuderia Praha, a.s.

Jsme jediným oficiálním prodejním a servisním zastoupením značek Ferrari a Maserati v České republice. Zastupujeme rovněž značku Abarth.

Počet inzerátů: 28 - Praha, Řepy, Čistovická

Sema Cars

Zajišťujeme profesionální služby spojené s importem, exportem a prodejem vysoce kvalitních vozů z ukončených operativních leasingů od předních leasingových společností a oficiálních dealerů v rámci EU. Všechny námi nabízené vozy jsou vysoce kvalitní a prověřené vozy ve výborném technickém stavu.

Počet inzerátů: 11 - Praha, Řepy, Žalanského

SF Motors, s.r.o.

Prodej luxusních a sportovních automobilů.

Počet inzerátů: 34 - Praha, část obce Vysočany, Českomoravská

SG Equipment Finance Czech Republic, s.r.o.

Financujeme dopravní a zemědělskou techniku, stroje, zařízení, stavební stroje, leteckou techniku, vlaky, software, hardware, kancelářské a zdravotnické vybavení. Nabízíme také strukturované financování projektů. Poskytujeme výhodný finanční a operativní leasing, úvěr s dotační podporou a pojištění.

Počet inzerátů: 9 - Praha, část obce Stodůlky, náměstí Junkových

Shivamotoshop dealer KTM

Autorizovaný prodej motocyklů KTM a Husaberg. Součástí prodejny je servis (záruční i pozáruční opravy), bazar, prodej náhradních dílů a originálních doplňků KTM. Možnost financování motocyklu na úvěr.

Počet inzerátů: 22 - Praha, část obce Uhříněves, Peceradská

SilverCars

Zabýváme se prodejem nových a zánovních luxusních vozidel, nabízíme i pronajem těchto vozidel. Vyřídíme pojisteni a zprostředkováváme financni sluzby.

Počet inzerátů: 33 - Praha, část obce Dolní Chabry, Josefa Vašíčka

Simix s.r.o.

Dovoz a prodej vozů z USA a EU, náhradních dílů a doplňků. Provádíme servis. Nabízíme vozy značek Chrysler, Jeep, Dodge, Infiniti, Hummer, Chevrolet, Cadillac, GMC, Buick, Ford, Lincoln, Lexus, Mercedes, BMW, Porsche, Jaguar, Nissan, Mitsubishi.

Počet inzerátů: 77 - Praha, část obce Karlín, Rohanské nábřeží

Sixt autobazar

Prodej ojetých vozidel z operativního leasingu.

Počet inzerátů: 42 - Praha, část obce Štěrboholy, Černokostelecká

SkyCars Praha, s.r.o.

Společnost SkyCars Praha, s.r.o. se zabývá dovozem a prodejem nových a zánovních vozů z Německa v plné záruce od Fordu. Parkovací stání pro naše zákazníky zajištěno, prosíme dopředu nám zavolejte 776 363 670

Počet inzerátů: 4 - Praha, Vinohrady, Korunní

SOBCAR

Provoz autobazaru, výkup a prodej automobilů všech značek

Počet inzerátů: 45 - Praha K Měcholupům

Solid Cars store s.r.o.

PRODEJ A VÝKUP VOZIDEL S PROVĚŘENOU HISTORIÍ A TECHNICKÝM STAVEM. KOMISNÍ PRODEJ. VLASTNÍ AUTOSERVIS A PNEUSERVIS. INDIVIDUÁLNÍ DOVOZ VOZIDEL Z EU. SLUŽBY NA PROFESIONÁLNÍ ÚROVNI.

Počet inzerátů: 12 - Praha, část obce Hloubětín, Poděbradská

Sršeň a Brož auto s.r.o.

Poskytujeme kompletní servis automobilů všech značek. Zapůjčení náhradních vozů. Nabízíme mechanické, karosářské, lakýrnické práce, pneuservis, klimatizace, autoskla, geometrii, zajišťujeme STK, odtahovou službu, likvidaci pojistných událostí.

Počet inzerátů: 5 - Praha, Čakovice, Řepová

STRATOS AUTO, spol. s r.o., Praha

AUTORIZOVANÝ DEALER VOZŮ BMW, BMW i A CERTIFIKOVANÝ DEALER BMW M. Jeden z největších prodejců vozů BMW v ČR. Maximální transparentnost a prémiový zákaznický přístup pro Vás a Vaše BMW. Jsme držitelem ocenění nejlepší M certifikovaný dealer BMW ve východní Evropě. VÁŠEŇ VYŽADUJE PRECIZNOST.

Počet inzerátů: 142 - Praha, Vysočany, Za Klíčovem