Nalezli jsme 14 firem,

Výsledky hledání prodejců

Scuderia Praha, a.s.

Jsme jediným oficiálním prodejním a servisním zastoupením značek Ferrari a Maserati v České republice. Zastupujeme rovněž značku Abarth.

Počet inzerátů: 25 - Praha, Řepy, Čistovická

Sema Cars

Zajišťujeme profesionální služby spojené s importem, exportem a prodejem vysoce kvalitních vozů z ukončených operativních leasingů od předních leasingových společností a oficiálních dealerů v rámci EU. Všechny námi nabízené vozy jsou vysoce kvalitní a prověřené vozy ve výborném technickém stavu.

Počet inzerátů: 13 - Praha, Řepy, Žalanského

SF Motors, s.r.o.

Prodej luxusních a sportovních automobilů.

Počet inzerátů: 43 - Praha, Vysočany, Českomoravská

SG Equipment Finance Czech Republic, s.r.o.

Financujeme dopravní a zemědělskou techniku, stroje, zařízení, stavební stroje, leteckou techniku, vlaky, software, hardware, kancelářské a zdravotnické vybavení. Nabízíme také strukturované financování projektů. Poskytujeme výhodný finanční a operativní leasing, úvěr s dotační podporou a pojištění.

Počet inzerátů: 5 - Praha, Stodůlky, náměstí Junkových

Shivamotoshop dealer KTM

Autorizovaný prodej motocyklů KTM a Husaberg. Součástí prodejny je servis (záruční i pozáruční opravy), bazar, prodej náhradních dílů a originálních doplňků KTM. Možnost financování motocyklu na úvěr.

Počet inzerátů: 32 - Praha, Uhříněves, Peceradská

SilverCars

Zabýváme se prodejem nových a zánovních luxusních vozidel, nabízíme i pronajem těchto vozidel. Vyřídíme pojisteni a zprostředkováváme financni sluzby.

Počet inzerátů: 32 - Praha, Karlín, Rohanské nábřeží

Simix s.r.o.

Dovoz a prodej vozů z USA a EU, náhradních dílů a doplňků. Provádíme servis. Nabízíme vozy značek Chrysler, Jeep, Dodge, Infiniti, Hummer, Chevrolet, Cadillac, GMC, Buick, Ford, Lincoln, Lexus, Mercedes, BMW, Porsche, Jaguar, Nissan, Mitsubishi.

Počet inzerátů: 77 - Praha, Karlín, Rohanské nábřeží

SIMPLY BUSSINES&FINANCING s.r.o.

Kubelíkova 1224/42, Praha 3 pouze sídlo firmy. Pro prohlídky vozů kontaktujte prosím naše prodejce.

Počet inzerátů: 132 - Praha, Nusle, V Horkách

Sixt autobazar

Prodej ojetých vozidel z operativního leasingu.

Počet inzerátů: 24 - Praha, Štěrboholy, Černokostelecká

SkyCars Praha s.r.o.

Společnost SkyCars Praha, s.r.o. se zabývá dovozem a prodejem nových a zánovních vozů Ford z Německa. Vozidla jsou v plné tovární záruce Ford.

Počet inzerátů: 10 - Praha, Vinohrady, Korunní

SOBCAR

Provoz autobazaru, výkup a prodej automobilů všech značek

Počet inzerátů: 27 - Praha K Měcholupům

Solid Cars store s.r.o.

PRODEJ A VÝKUP VOZIDEL S PROVĚŘENOU HISTORIÍ A TECHNICKÝM STAVEM. KOMISNÍ PRODEJ. VLASTNÍ AUTOSERVIS A PNEUSERVIS. INDIVIDUÁLNÍ DOVOZ VOZIDEL Z EU. SLUŽBY NA PROFESIONÁLNÍ ÚROVNI.

Počet inzerátů: 4 - Praha, Hloubětín, Poděbradská

Sršeň a Brož auto s.r.o.

Poskytujeme kompletní servis automobilů všech značek. Zapůjčení náhradních vozů. Nabízíme mechanické, karosářské, lakýrnické práce, pneuservis, klimatizace, autoskla, geometrii, zajišťujeme STK, odtahovou službu, likvidaci pojistných událostí.

Počet inzerátů: 2 - Praha, Čakovice, Řepová

STRATOS AUTO, spol. s r.o., Praha

AUTORIZOVANÝ DEALER VOZŮ BMW, BMW i A CERTIFIKOVANÝ DEALER BMW M. Jeden z největších prodejců vozů BMW v ČR. Maximální transparentnost a prémiový zákaznický přístup pro Vás a Vaše BMW. Jsme držitelem ocenění nejlepší M certifikovaný dealer BMW ve východní Evropě. VÁŠEŇ VYŽADUJE PRECIZNOST.

Počet inzerátů: 160 - Praha, Vysočany, Za Klíčovem