Nalezli jsme 11 firem,

Výsledky hledání prodejců

Z-CARS

Zabýváme se výkupem, prodejem a zprostředkováním prodeje vozidel všech značek a typů, dovoz vozidel ze zemí EU (specializace na vozy Škoda). Dále nabízíme veškeré služby spojené s nákupem a prodejem vozidel jako např. povinné ručení, pojištění, zprostředkování leasingů - úvěrů, registrací vozidel.

Počet inzerátů: 20 - Chouranice Český Brod-Chouranice

Z-MOTOR

Provoz autobazaru - výkup osobních a nákladních vozů, financování vozů, STK a emisí. Provozujeme odtahovou službu do 12 t a dodávkovou přepravu do 3,5 t. Prodej dílů moto Jawa, Čz, Korádo, Babeta. Provádíme ekologickou likvidaci vozidel a karosářské práce. Poskytujme služby cestovní agentury.

Počet inzerátů: 60 - Chrudim Dašická 248

Z-service Automotive s.r.o.

Autoservis pro osobní a dodávková vozidla, klempířské práce, inspekce motoru (diagnostika motoru), geometrie 3D. Smluvní autoservis pojišťoven - AXA, Generali, Allianz, Uniqua. Výměna autoskel. Správa vozových parků. Nákup a prodej ojetých vozidel. Individuální dovozy ze zahraničí. Autopůjčovna.

Počet inzerátů: 16 - Bořanovice, Bořanovice, Na Lávkách

ZAJJM, s.r.o. - AUTA S GARANCÍ

Naše společnost působí na trhu již přes 20 let. Mimo jiné se zabýváme prodejem zánovních a ojetých vozidel nejčastěji pocházejících z ukončeného operativního leasingu. Tyto vozidla si pečlivě vybíráme sami. Proto Vám můžeme nabídnout na tyto vozidla záruku 6 měsíců a garantovat původ a stav km.

Počet inzerátů: 8 - Bruntál Loučky 90

Zdeněk Frischholz

Provoz autobazaru.

Počet inzerátů: 99 - Domažlice Masarykova

Zdeněk Kučera - AUTOSPORT - ŠP

Autorizovaný servis a prodej vozů ŠKODA. Krytý autobazar. Výkup a prodej ojetých vozů s garancí jejich původu, roční vozy. Záruční a pozáruční autoservis automobilů Škoda, certifikovaná klempírna a lakovna. Diagnostika závad, likvidace pojistných událostí, příprava a zajištění STK, měření emisí.

Počet inzerátů: 20 - Liberec Kunratická 1145

ZEMI CARS, s.r.o.

Provozujeme autobazar osobních vozidel. Zajišťujeme výkup a prodej automobilů značek Alfa Romeo, Audi, BMW, Fiat, Hyundai, Peugeot, Renault či Seat. Nabízíme pojištění i zprostředkování financování vozů u vybraných leasingových společností. Provádíme čištění interiéru i exteriéru vozů.

Počet inzerátů: 108 - Praha 9, Čakovice, Kostelecká

ZIMO s.r.o.

NAŠE FIRMA JE VÁM K DISPOZICI U STANICE PAP OIL. ÚVĚRY, POJIŠTĚNÍ, ZAJIŠTĚNÍ STK, VŠE NA POČKÁNÍ.

Počet inzerátů: 35 - MLADÁ BOLESLAV-KOSMONOSY Průmyslová 1028

ZK AUTO

Autobazar. Nabízíme prodej, výkup, protiúčet, leasing, úvěr a pojištění vozidel.

Počet inzerátů: 36 - Kolín, Kolín IV, V Opletkách

ZLINER, s.r.o.

Autorizovaný prodej a servis FIAT (500, 500X, 500L, Tipo, Tipo Kombi, Tipo hatchback, Punto, Panda, Qubo) FIAT PROFESSIONAL (Ducato, Scudo, Doblo, Fiorino, Fullback). Prodej ND, příslušenství. Servis Alfa Romeo.

Počet inzerátů: 28 - Zlín třída Tomáše Bati 283

ZV Moto s.r.o.

Autorizovaný a výhradní zástupce firmy AJS Motorcycles Ltd. pro Českou republiku.

Počet inzerátů: 9 - Svárov Pod Větrolamem 153