Nalezli jsme 8 firem,

Výsledky hledání prodejců

Z-MOTOR

Provoz autobazaru - výkup osobních a nákladních vozů, financování vozů, STK a emisí. Provozujeme odtahovou službu do 12 t a dodávkovou přepravu do 3,5 t. Prodej dílů moto Jawa, Čz, Korádo, Babeta. Provádíme ekologickou likvidaci vozidel a karosářské práce. Poskytujme služby cestovní agentury.

Počet inzerátů: 54 - Chrudim, Chrudim IV, Dašická

Z-service Automotive s.r.o.

Autoservis pro osobní a dodávková vozidla, klempířské práce, inspekce motoru, test vstřikovačů , geometrie 3D. Smluvní autoservis pojišťoven - AXA, GeneraliČeská Allianz, Uniqua. Výměna autoskel. Správa vozových parků. Nákup a prodej vozidel. Individuální dovozy ze zahraničí. Autopůjčovna.

Počet inzerátů: 19 - Bořanovice, Bořanovice, Na Lávkách

ZAJJM, s.r.o. - AUTA S GARANCÍ

Zabýváme se prodejem vozidel výhradně původem z České Republiky převážně po ukončeném operativním leasingu. Garantujem stav najetých km a na každé prodávané vozidlo máme záruku.

Počet inzerátů: 9 - Zátor Zátor,

Zdeněk Musílek

Již od roku 2002 se zabýváme zakázkovým dovozem motocyklů,osobních a nákladních vozidel ze zemí EU a USA. Svým zákazníkům nabízíme maximální péči při výběru vozu,veškeré služby při registraci nebo převodu vozidla,zajištění servisu,technické kontroly,možnost sjednání pojištění nebo povinného ručení.

Počet inzerátů: 3 - Kolín, Sendražice, Ovčárecká

ZIMO s.r.o.

NAŠE FIRMA JE VÁM K DISPOZICI V PTÁCKÉ ULICI 300 M OD ŽELEZNIČNÍHO PŘEJEZDU U KŘIŽOVATKY S LUČNÍ ULICÍ. ÚVĚRY, POJIŠTĚNÍ, ZAJIŠTĚNÍ STK, VŠE NA POČKÁNÍ.

Počet inzerátů: 21 - Mladá Boleslav, Mladá Boleslav IV, Ptácká

ZK.AUTO + AUTOSCHULZ

Autobazar. Nabízíme prodej, výkup, protiúčet, leasing, úvěr a pojištění vozidel.

Počet inzerátů: 38 - Kolín, Kolín IV, V Opletkách

ZLINER, s.r.o.

Autorizovaný prodej a servis FIAT (500, 500X, 500L, Tipo, Tipo Kombi, Tipo hatchback, Punto, Panda, Qubo) FIAT PROFESSIONAL (Ducato, Scudo, Doblo, Fiorino, Fullback). Prodej ND, příslušenství. Servis Alfa Romeo.

Počet inzerátů: 17 - Zlín, Louky, třída Tomáše Bati

ZV Moto s.r.o.

Autorizovaný a výhradní zástupce firmy AJS Motorcycles Ltd. pro Českou republiku.

Počet inzerátů: 14 - Svárov, Svárov, Pod Větrolamem