Auto domů

Auto domů

Máte vyhlídnuté auto, ale současný stav vám nedovoluje zajet se na něj podívat? Nevadí. Vybraní prodejci vozidel nově nabízejí službu, kdy vám přivezou vůz k prohlídce až před váš dům. Přesné podmínky služby vám sdělí konkrétní inzerent.

Aktuální nabídka inzerátů Ford Ranger

Zkušenosti majitelů s Ford Ranger


Zkušenost

Chyba: Musíte vyplnit všechny údaje.

Vaše vlastní zkušenost byla přidána.

Vložit zkušenost
 • Ford Ranger 2,3L 1993

  Autíčko mám už 15rokem,musím říct že mě kvalitou a bezporuchovostí uchvátil.Jede pomalu ,ale přád.Korba je na cca 500kg,ale odvážel jsem i 1200kg a jel spokojeně.Toto auto se ani v Italských zácpách nepřehřálo,dojel jsem s ním až k Sicílii a po cestě jsem odtahával pár polámaných aut,můj Fordík jel a jede neustále.Do poruch nepočítám klasické opotřebení brzdových kotoučů a vše kolem brzd,výfuk,žárovky,výměna oleje,gumová uložení náprav,dokonce interval výměny rozvodového řemene a kladky je na 100000km,svíčky 100000km.Co mě asi štve je ,že kabina je pro 5cestujících,ale je to skromné.Do chorvatska jsme dojeli ve 4lidech ,ale jeden si lehl na korbu a spal na věcech.Co je nedokonalé na tomto autě je spínač světel ten trpí a multifunkční páčka ovladače světel,blinkrů,stěračů taky není nejlepší,ale dají se díly objednat bezproblémů.Býval problém se v zimě rozjet ,když byla prázdná korba,jezdil jsem s dlaždicemi na korbě,ale dokoupil jsem uzávěrku diferenciálu a auto vyjede všude kde potřebuji.Mám už dvakrát přetočený tachometr ,ten je na 99999mil a autí jede furt.Spotřeba je u mého auta 8-10L benzínu.V zahraničních recenzích v roce 2008 bylo toto auto na 2 místě jako nejspolehlivější a bezporuchové a nejoblíbenější v Usa.Největší problém byla sjetá spojka a přebíjející a nedobíjející alternátor.Auto má starý litinový motor a jen si přede.

  Klady:
  Bezproblémový chod ,nemám strach že nedojedu,Pracant který se nikdy nepřehřeje.Výborně topí .Spousta doplnků a bezproblémový přístup k náhradním dílům ze zahraničí.V ČR není problém pořídit filtry,předepsaný olej,žárovky atd.
  Zápory:
  Auto mívá tendenci za mokra se přetáčet.Nízká rychlost vykoupená spolehlivostí.Horší osvit silnice danými světlomety.

  dogs200, 07.08.2015 v 21:36 kladná recenze

 • Ranger 2004 2.5L

  Měl jsem ho rok ve verzi Double Cab a najel jsem s ním cca 30.000 km. A musím přiznat, že kromě náplní jsem do něj nemusel vrazit ani korunu. U těchto starších verzí byly ještě poctivé motory, které nebyly přesyceny elektronikou. Spotřeba okolo 9,5L při standardní jízdě ( v těžkém terénu se může prorvat hrdlo), ale s tím už to auto člověk kupuje

  Klady:
  Spolehlivý motor
  Pracovní nezmar
  Pohodlná sedadla
  Uzávěrka
  Zápory:
  Špatné odhlučnění
  Pro 5-tičlenou rodinu to není :-)
  Zadní náhon v ostrých zatáčkách přetáčí auto

  kloucek.jindrich, 25.06.2015 v 11:29 kladná recenze

 • Ford Ranger

  Ford Ranger po jízdních vlastnostech mohu jen doporučit 2,5 Tdci rok 2007 spotřeba 9l nafty ,najel jsem 280,000km bez poruch Na silnici se chová dobře a v terénu NENÍ konkurent Doporučuji Radek

  Klady:
  Spotřeba,jízdní vlastnosti,vzhled....
  Zápory:
  Má snahu reznout.. při oděrkách se chce včas postarat a nedovolit rezu proniknout dál ...

  rambousek7, 06.08.2013 v 15:53 neutrální recenze

Porovnáváte 0 inzerátů zobrazit porovnání zrušit porovnání