Auto domů

Auto domů

Máte vyhlídnuté auto, ale současný stav vám nedovoluje zajet se na něj podívat? Nevadí. Vybraní prodejci vozidel nově nabízejí službu, kdy vám přivezou vůz k prohlídce až před váš dům. Přesné podmínky služby vám sdělí konkrétní inzerent.

Aktuální nabídka inzerátů Volkswagen Transporter

Zkušenosti majitelů s Volkswagen Transporter


Zkušenost

Chyba: Musíte vyplnit všechny údaje.

Vaše vlastní zkušenost byla přidána.

Vložit zkušenost
 • Transporter

  Zdravím, s Transporterem jsem jezdil asi 5 let, poté se porouchal a oprava se mi nevyplatila (musel jsem popřemýšlet o nové dodávce pro své podnikání). Všichni v té době mluvili o Transitu, tak jsem taky vyzkoušel, a to konkrétně u firmy www.pujceni-dodavky-praha.cz , poskytli mi pronájem za parádní cenu. Poté jsem si Transita zakoupila a teď už to budou 3 roky a já neměl sebemenší problém. :-)

  struzzo, 29.04.2016 v 11:12 neutrální recenze

 • Počet najetých kilometrů-poraďte.

  Zdravím, ví tady někdo kde si ověřit skutečný stav najetých kilometrů u tohoto vozu WV1ZZZ70ZTH231904 , abych se vyhnul tomu, že počet najetých kilometrů co uvádí prodejce neodpovídá skutečnému stavu? Děkuji za odpověď!

  precijozo, 16.03.2014 v 09:27 neutrální recenze

 • Problémy Transporter T5

  Po celou dobu co mám T5 2,5 TDi slyším o problémech které jako majitel tohoto vozu budu mít. Vlastní zkušenost je ale zcela opačná! S autem jsem najížděl více jak 4.roky cca 40.000 km/rok a fungovalo naprosto bez problémů. Samozřejmě se na autě objevilo několiv závad, ale nijak zásadních a jednalo se o opravy v řádu maximálně tisiců Kč. Za celou dobu mě ani jednou auto nenechalo ve "štichu". Jak jsem se následně dozvěděl, problém mají hlavně vozy které jezdily na dlouhý servisní interval, 30.000 km/výměna oleje. Tento olej nemá potřebnou viskozitu, takže okolo 200.000km se dost často objevují problémy spočívající v poškození povrchu válců, pístu a praskání hlav motoru. Vše způsobeno špatným mazáním motoru kvůli longlife oleji. Kdo se ovšem nenechal zblbnout tímto doporučením a jezdil na servis v krátkém intervalu 15.000 km/výměna oleje, může být naprosto bez starostí. Něco podobného platí o převodovce. Pokud věříte výrobci, že olej v převodovce vydrží na věky, je dost naivní. Z vlastní zkušenosti vím, že po 75.000km vyteče z převodovky naprosto černá břečka. Platí co bylo napsáno výše, stačí selský rozum, vyměnit občas olej a převodovka funguje naprosto bez problémů. Stručně řečeno, doporučení výrobců nesměřují k tomu aby na silnicích jezdila hromada starých a nesmrtelných vozidel, ale aby vozidlo vydrželo 4-5. let a potom aby si šel člověk koupit nové. Pokud se tedy budete spoléhat na vlastní rozum a dáte autu náležitý servis, není s kvalitou dle mých zkušeností problém a to ani u modelu T5.

  hakuba, 22.09.2013 v 21:47 neutrální recenze

 • tento transporter s Vin: WV2ZZZ70Z3H119540

  měl v březnu 2012 najeto 358000 km.Při průměru 40 000Km ročně má najeto kolem 400 000 a ne jak uvádí prodávající 263000.Dvořák.

  honda.auto, 07.02.2013 v 15:55 neutrální recenze

 • Ojeté brát maximálně do modelu T4, model T5 jen mladší 3 let, pak začíná peklo

  Musím bohužel plně souhlasit s článkem,jehož nadpis jsem si vypůjčil.Mám poslední T4 2,4D r.v. 95 a vůbc se mi nechce s ní rozloučit,protože je to doopravdy bezúdržbový polykač km.Tím,že nemá turbo a žádnou elektroniku,do ní stačí lít jen naftu.Jezdím většinou 130km/h,ale v pohodě zrychlí na150km/h i víc,když je třeba.Ale tohle auto není o rychlosti,kdyby klienti naší CK nepožadovali větší pohodlí,ještě bychom si ji nechali.

  n.borek, 01.05.2012 v 15:53 neutrální recenze

 • Ojeté brát maximálně do modelu T4, model T5 jen mladší 3 let, pak začíná peklo

  Sehnat solidní jakoukoliv verzi Tansporteru je zázrak. Vozidlo je právem převysoko v kurzu a proto jsou velice předražená, nejčastěji mají stáčené km, maskované havárie a drahé poruchy. Slušné vozy se totiž stačí rozebrat mezi automechaniky a prodejci co jsou těmto vozům nejblíže.Naštěstí s novějšími ročníky po roce 2000 klesá i spolehlivost a roste cena oprav těchto aut, takže brzy bude po image budovaném do konce minulého století. Bohužel ale zároveň byla stanovena emisní Eura která starší spolehlivější a opravitelnější ročníky cenově poškozují. Já osobně povazuji za nejlepší verze 2,4 D, které neměly turbo a počítače a tak byly spolehlivější. Jsou vhodné i do města (dokud nevyhlásí emisní zóny v centrech, kam se stejně autem leckde nedá) Druhou stránkou mince je ovšem jejich spotřeba, která se ale anuluje nižší frekvencí a cenou návštěv servisů . 1,9 jsou motoricky slabé i s turbem, benzinové verze žerou žíznivostí i trávu kolem cest. 4x4 mají o litr větší spotřebu a využijí je jen ten kdo nezbytně musí na rozbahněné cesty. V zimě stačí řetězy, jsou lepší než 4 x 4 bez nich. Pokud koupíte 2,5 s turbomotorem, počítejte s variantou že vás brzy nejspíš čekají vysoké náklady v servisu, doporuřuji pouze polykačům mnoha km, nedoporučuji do města. U 2,5 tdi nedoporučuji nejslabší a nejsilnější verze

  Klady:
  Spolehlivost modelů do T4. T5 je již zaplácaná levnými komponenty a vysokou složitostí. Vysoký počet různých variant. Kdo chce rybařit či kempovat ocení zadní výklopné dveře, kdo chce nakládat zdvižkou nebo vázat náklady na střešní nosič ocení dveře křídlové. Auto je neocenitelné pro turistiku, kdy můžete přespat v autě, navíc dát na střechu třeba skládací autostan pro další nocležníky, šetřit za kempy a vevnitř vozit i bicykly pro cesty v zónách omezeného vjezdu aut a šetřit za parkovné. Auto se výborně řídí a jezdí, máte přehled dopředu i dozadu při parkování, výborně sedí na cestě a odvezete vše. Na auto existuje hodně věcí z "druhovýroby" za podstatně nižší ceny než originál VW, jsou k mání příručky na opravy, je spousta servisů po celé Evropě, kde který mechanik toto auto zná. Starší modely nejsou tak háklivé na kvalitu nafty. Karoserie je pozinkovaná. Multivan je nejcennější verze, pak Caravella, nejnišší cenu má dodávkový plecháč.
  Zápory:
  Pozor na bývalé sanitky, nejdou přestavět na osobní s více než 3 sedadly!!! i když prodejce lže cokoliv a jsou vesměs mnohokrát bourané a přerabované. Opatrnost při koupi vícesedlových verzí, zvláště prodloužených - mívají ve skutečnosti daleko více najetých km než ukazuje tachometr!! Největší škodou je, že o kvalitě auta bude s rostoucími úsporami ve výrobě a rostoucí komplikovaností možno mluvit v minulém čase ! OD MODELU T5 je spolehlivost kdesi v p..... Je to snad i záměr aby se kupovalo a vyhazovalo, neopravovalo a když tak co nejdráž a nejobtížněji. Výrobci aut se naučili od výrobců PC, nutit k obměně. Nejnovější dieselové verze mají o slzu nižší spotřebu, o větší kus vyšší cenu a o obrovský kus dražší a častější servis. Moje doporuční - žádné verze T5 kou počínaje nekupovat starší než 3 roky a i to může být hodně, pokud jej koupíte stočené od cestovky, taxikářů či přepravců s tvrzením, že pochází od německého penzisty :( Auto T4 jsem si zamiloval, ale s modelem T5 jsem dostal husí kůži a chuť na zvracení. Raději Toyotu nebo Nissan NV 200, ti nemají problémy skoro žádné a žádná další varianta snad na trhu ani není. Mercedes má dodávky nekvalitní staré i nové modely, podobně jako italové či francouzi .
  U vytuněných verzí pozor na vše co je legálně provozovatelné (různé nerezové ochranné rámy)
  Při vysokých cenách doporučuji zvážit, zda nekoupit i něco levného italské či francouzské výroby za poloviční cenu a nechat si raději peníze na opravy.

  chofeur, 05.04.2012 v 12:12 neutrální recenze

Porovnáváte 0 inzerátů zobrazit porovnání zrušit porovnání