Auto domů

Auto domů

Máte vyhlídnuté auto, ale současný stav vám nedovoluje zajet se na něj podívat? Nevadí. Vybraní prodejci vozidel nově nabízejí službu, kdy vám přivezou vůz k prohlídce až před váš dům. Přesné podmínky služby vám sdělí konkrétní inzerent.

Aktuální nabídka inzerátů Volkswagen Transporter

Zkušenosti majitelů s Volkswagen Transporter


Zkušenost

Chyba: Musíte vyplnit všechny údaje.

Vaše vlastní zkušenost byla přidána.

Vložit zkušenost
 • Multivan T5

  Mám Multivana T5 rv 2010 2,0Bi TDI 132kW manuál, najeto k 300tiskm.. Olej jsem si měnil po 15tis a pak ho měnil servis VW až se ozval palubní PC (poprvé po 36tis. km a pod). Nikdy mě auto nenechalo na holičkách, jezdí skvěle a je pohodlné - mám už asi 10 auto. Uveze kde co a dá se v něm i skvěle přespat.

  Klady:
  velké pohodlné svižné
  Zápory:
  snad jen to, že stálo balík

  j.jedlicka.cz, 16.04.2018 v 15:16 kladná recenze

 • T4 zkušenosti

  12 let jsem vlastníkem mikrobusu T4 2,5TDI 75kW, r v 1996, kupoval jsem ho staršího z Německa s nájezdem 230t km, v současné době 425t km. Po koupi samozřejmě výměna rozvodů (od té doby ještě dvakrát), dále v průběhu doby oprava trysek vstřiků a seřízení čerpadla, výměna řemenice, po 15t km olej a filtry, měnily se přední kotouče a destičky, čepy a tuším manžety na poloosách, oprava startéru. Jinak jezdím a jezdím (teď už hlavně dálky). Bohužel se začíná probouzet koroze, což je slabší stránka T4 - čím novější, tím je to horší - přes zimu se mu dostane náležité péče. Dále mám cca 10let dodávku T4 2,4D z roku 1993, jezdila přede mnou údajně v Baumitu, na tachometru měla asi 330t km, teď asi 490t km. Opět klasika - výměna rozvodů, přetěsnění a seřízení čerpadla, čepy, kotouče, ložiska, poloosy - ale pozor, taky popraskaná hlava (to je dáno stylem jízdy předchozích majitelů - tavit to na plno, potom zastavit a hned chcípnout motor a nenechat ho dochladit a konstrukcí motoru - předkomůrka), naštěstí šlo svařit, a dvakrát prasklý výměník olej/voda, který je pod olejovým filtrem (olej se tlakuje do vody a čištění chladicího okruhu je dost časově náročné). Je slyšet vývěva, ale to je u těchto motorů klasika bez vlivu na funkci. Jinak opět bez problémů. Navíc náhradní díly na oba se dají sehnat za velice slušné ceny a spoustu věcí si člověk udělá sám.

  Klady:
  Spolehlivost, velmi komfortní jízda, nerovnosti prostě přeplují, výborná spotřeba 7 - 8 l/100km u TDI a 8 - 9 l/100km u 2,4D (pokud se jim samozřejmě nešlape na krk, je to krabice, při vysokých rychlostech potom roste dost výrazně)
  Zápory:
  Jednoznačně sklony ke korozi, čím novější, tím horší.

  anteny.simunek, 01.07.2015 v 20:20 kladná recenze

 • Spolehlivost T4

  Zkušenosti se všemy variantami naftových T4 mám dlouholeté a můžu za sebe i za zákazníky kterým tyto vozy servisuji říct, že je to skutečně velmi spolehlivé auto, jen bych si dovolil trošku nesouhlasit s názory některých dalších přispěvovatelů, motor 2.4d je skutečně téměř nesmrtelný, ale výkon už fakt dnešním nárokům ani pro dodávku ani pro minibus nedostačují, naopak modely 2.5tdi i dneska docela stíhají jen je třeba dávat skutečně pozor na nejslabší verzi 65kw tam trpí dost převodovky který jsou v podstatě převzatý z 2.4d a pozor na vstřiky u této verze jsou neopravitelné, jinak jak 75kw tak 111kw max spolehlivost jen u 111 třeba hlídat dynamický napínák 6ti drážkového řemenu a všeobecně u všech TDI platí hlídat řemenici na klice a rozvody všeobecně. Jinak i 111kw je skutečně spolehlivé auto, nebojte se vetšího výkonu, s tímhle motorem je zase spřažená dlouhá převodovka tudíž motor je mnohdy víc ušetrenej než u slabších verzí který při častým dalničním provozu mají v podstatě víc natočeno. Jinak kastle je v pohodě jen pozor na rez okolo předního skla a na originalitu zatmelení spáry na levém boku.

  Klady:
  spolehlivost spolehlivost a ještě jednou spolehlivost u verze 111kw supr spotřeba na dálku okolo 7 litrů, výborné auto na tahání težších vleků, prostornost, bohatá výbava atd atd at se zeptáte jakéhokoliv trošku znalého člověka vw řekne Vám že T4 je prostě supr auto..:)
  Zápory:
  Bohužel čas běží a T4ky nám stárnou, pořád se kradou, pro lidi neznalé T4 již zastaralé auto s designem dodávky, v čechách hodně přestavěných modelů tj transporter z interierem multivanu-bacha takové auto vezmete na výlet do německá jen jednou a zpět pojedete vlakem..!!

  motomx, 04.03.2014 v 18:43 kladná recenze

Porovnáváte 0 inzerátů zobrazit porovnání zrušit porovnání